Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość staramalutka
reszta czeka na testowanie za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek, Gocha strasznie drogo płacicie za badanie nasienia, u mnie w mieście kosztuje 50 zł i to z morfologią, ale z Was zdzierają :/ Ja też mam jakiś skąpy @ wogóle to miałam 3 dni, 2 dni nic i dzisiaj muszę mieć wkładkę nigdy tak nie miałam :/ mam nadzieję ze to przez narkozę i antybiotyk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi to faktycznie u nas drogo:( Ehhh ale co zrobić:( U mnie też jakoś dziwnie, zawsze miałam 5 dni a teraz 3 dzień i plamienie brązowe bardziej niż krwawienie. Wcale nie odczuwam, że @ mam. Wcześniej to się składałam z bólu i ketonal nie pomagał. Nie wiem co jest grane. To pierwszy taki cykl, ale niby owulacja była i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek no u mnie też żadnego bólu jak przyszła @ co jest u mnie dziwne bo mnie zawsze boli 1 dnia :( trochę się tym martwię nawet nie wiem jak mam ten cykl liczyc, nigdy nie miałam przerwy 2 dniowej i znowu plamienie :/ Wczoraj było przytulanko bo myślałam że koniec @ a dzis znowu, ciekawe co jutro, idę spac bo mi się same oczy zamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki akurat brak bolu w trakcie @ wcale nie jest zlym objawem... w przypadku klopotow z prolaktyna wlasnie pojawia sie bol... wiec jest szansa ze jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha pocieszylas mnie :) wcale za tym bólem nie tęsknię. Teraz jak sięgam pamięcią to miałam bezbolesne @ a potem przyszły te okropne bóle przez które nie chodziłam do pracy. Endi a jak ząbki? Lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed zabiegiem i poronieniem miałam zawsze bolesne okresy, 1-2 dni a potem jak ręką odjął... w tym cyklu z luteiną trochę pobolewało, ale przeszło... he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Jestem tu nowa ale czytam was już od jakiegoś czasu i mam problemy bardzo podobne co większość z was. My staramy się z M już od dwóch lat o dzidzie i jeszcze ani razu się nie udało :( Po badaniach okazało się, że mam za wysoką prolaktynę i wyniki tarczycy troszeczkę niepokojące i za wysoki estradiol a mój M za wolne plemniki i troszkę złej jakości. Biorę pół tabletki bromomergonu na noc i pół tabletki Euth 25. Muszę robić badania co miesiąc sprawdzając TSH, progesteron i estradiol. PO dwóch miesiącach leczenia wyniki są już dobre (jeszcze nie wiem co z prolaktyną). Robie miesięczne obserwacje i wychodziły idealnie do tego cyklu. Mam 27 dc i wszystkie objawy, które was niepokoiły" podejrzewające "ciąże a które wcześniej nie miałam. Ale niestety robiłam test ciążowy ( z niecierpliwości) i jedna krecha i ani śladu drugiej więc czekam na @ i jeżeli mnie przyjmiecie to z chęcią dołącze do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam, że podobnie jak madziusek po jakiś 30 minutach na teście dostrzegłam drugą kreseczkę słabiutką ale to nic nie wróży na ciąże i tak jak w przypadku madziuska przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek po ząbku ani śladu ale nadal mam problem z jedzeniem, nie wszystko mi się mieści do ust, muszę rozdrabniać :) nadal mam na wkładce brązową krew :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć dziewczyny, miłego tygodnia życzę :) ja już jestem tak wykończona, że już mi się nic nie chce i denerwuje mnie, że @ jeszcze nie ma, bo tylko mi cykl się wydłuża, fak! Już i tak trwa 35dni ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Endi, a w jakim mieście robił twój M badanie, bo faktycznie taniutko? Znajoma z innego forum poradziła mi, żeby robić badanie w laboratorium, bo jest taniej i robią rozszerzone, a w klinikach to sobie zawsze sporo liczą i podstawowe badanie obejmuje tylko morfologię. Madziusiek możesz napisać co wam zbadali w podstawowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
spoko, nie ma problemu :) Endi byłaś pod narkozą, ale z zębem? Coś mi się kojarzy, że jakiś zabieg ginekologiczny miałaś, ale nie wiem czy dobrze kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Czesc dziewczynki bylam dzis w tej poradni doktor co prawda dal mi skierowanie na bezplatne badanie toxo i serologie jakas ale stwierdzil ze raczej toxoplazma nie jest codpowiedzialna za poronienie i ze bardzo ciezko znalesc bedzie przyczyne....kurcze kazdy lekarz mowi co innego....alena szczescie dal skierowanie bo powiedzialam ze mimo to chce chce wykluczyc ze nie mam i pojechalam odrazu do szpitala i zrobilamw srode jade po wyniki i sie okaze i w srode robie reszte badan tyle ze juz platne Madziusiek moze tak byc ze doszlo u ciebie do zaplodnienia czesto tak jest ze nawet nie wiemy ze jestesmy i przychodzi @ i dochodzi do mikroporonienia i juz nie jestesmy i z tad moze ta kreska sie pojawila.......... Ja ogolnie po rozmowie z panem doktorem i jego wykladzie nie jestem w najlepszym humorze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Czesc dziewczynki bylam dzis w tej poradni doktor co prawda dal mi skierowanie na bezplatne badanie toxo i serologie jakas ale stwierdzil ze raczej toxoplazma nie jest codpowiedzialna za poronienie i ze bardzo ciezko znalesc bedzie przyczyne....kurcze kazdy lekarz mowi co innego....alena szczescie dal skierowanie bo powiedzialam ze mimo to chce chce wykluczyc ze nie mam i pojechalam odrazu do szpitala i zrobilamw srode jade po wyniki i sie okaze i w srode robie reszte badan tyle ze juz platne Madziusiek moze tak byc ze doszlo u ciebie do zaplodnienia czesto tak jest ze nawet nie wiemy ze jestesmy i przychodzi @ i dochodzi do mikroporonienia i juz nie jestesmy i z tad moze ta kreska sie pojawila.......... Ja ogolnie po rozmowie z panem doktorem i jego wykladzie nie jestem w najlepszym humorze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Widzę, że nie tylko ja zaczęłam ten tydzień w podłym humorze, ale mam nadzieje, że szybko się skończy. Natie dobrze, że wogóle dał jakieś darmowe skierowania. Zawsze to trochę kasy w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie ja juz sie po lekarzach nachodzilam swoje do tego duzo rozmawialam z dziewczynami z podobnymi doswiadczeniami i powiem Ci ze nie nastawiaj sie na odnalezienie przyczyny... po pierwsze to nawet jak znajda ze cos nie tak to nikt Ci nie powie ze to na pewno tylko moga stwierdzic prawdopodobienstwo a po drugie to w ramach przyczyn wymieniaja tez cos takiego jak przyczyny nieznane no i tego czynnika wykluczyc sie nie da... dlatego ja nie wiem czy mam ochote jeszcze cos robic poza hormonkami... a w genetyke juz na pewno nie zamierzam sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha w Rybniku w prywatnym laboratorium (śląskie) tak narkozę miałam przy ekstrakcji ósemki a czekam na hsg :) jutro jadę na OB oby coś się u mnie ruszyło , faktycznie w klinikach nieźle sobie liczą :/ ja korzystam z lab. które obsługuje i szpital i w miarę normalne ceny mają, szukajcie pryw. lab. czasem też w lab. w szpitalach jest taniej, ja za betaHCG płaciłam 15 zł a dziewczyny na innym forum pisały że u nich to kosztuje 40 zł no skandal jak można tak zdzierać, badanie z krwi porównywalne cenowo do testów domowych, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny, ale mnie pobolewa głowa... jak zażywałam bromek w wakacje to nie bolała... :(:(:( takie ćmienie czuję... :( masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Właśnie ja dostałam kontakt do laboratorium przy szpitalu Bielańskim w Wawie. Muszę tylko do nich przedzwonić i się podpytać. Punkt pobrań Cegłowska 80 (Szpital Bielański) tel: 22 833 21 45 podaje też linka do strony http://www.diag.pl/Nasze-placowki.17.0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dziewczyny a powiedzcie jest taka mozliwosc zajsc w ciaze zaraz po poronieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1985
tak:) ja właśnie dziś zobaczyłam dwie kreski:) przypomne 20.01.2013 poroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha pytałaś o badanie w INVIMED podstawowe. To w skład badania wchodzi:Objętość, czas upłynnienia, ph, wygląd;), lepkość, aglutynacje, inne komórki, wynik HOS, żywe plemniki. Poniżej mam ruchliwość i koncentracja, ruchliwe, potępowe, niepostępowe i nieruchliwe w wersjach na ml, na ejakulat i takie tam oraz analiza ruchliwości i obraz. Swoją drogą to ciekawe czemu moje lekarka z bielańskiego nie mówiła mi nic o tym punkcie pobrań tylko wysłała do invimedu z info, że tam dobrze robią. Raczej o kasę nie chodziło bo ona tam nei pracuje tylko w konkurencyjnej klinice. Natie na to chyba nie ma reguły jak jest z zachodzeniem w ciążę. Niektórym się udaje od razu, innym nie:/ DObrze, że dostałaś trochę skierowań, zawsze to więcej w portfelu zostanie. Marysia mi po bromku tez migreny i bóle głowy minęły, okres zimowy to zawsze był ciągły ból głowy, a teraz jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1985
Nie wiem czy sie cieszyc czy płakac- nie spodziewałam sie . Ciesze sie i boje zarazem - nie wiem co myślec. Jutro od razu ide na l4. Wole dmucha na zimne. Niie chce przeżyc tego drugi raz. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to ja po wizycie :) z dzidzią wszystko ok :). Rusza się jak tralala :). nio i Pan dr. nie określił się do końca co do płci ;/..... jedyne co wypowiedział to to że widzi tylko pośladki. I tu mam zagłostkę....czy widzi tylko pośladki i będzie dziewczynka czy nie widział nic więcej i może będzie chłopak ;/. Wiem, że mogę na Was liczyć i proszę oceńcie mojego szkaraba....bo ja na tych zdjęciach ujrzałam miedzy nogami piękne jajeczka lekko zarysowana :) https://dl.dropbox.com/u/34339467/2013-02-18%2019.48.17.jpg https://dl.dropbox.com/u/34339467/2013-02-18%2019.48.33.jpg https://dl.dropbox.com/u/34339467/2013-02-18%2019.47.12.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Pulisia zrob sobie bete dwa razy czy wzrasta bo wyczytalam ze po poronieniu do 6 tyg moze we krwi pozostawac jakies stezenie i test moze wyjsc pozytywny....ale oby u Ciebie byla to kolejna tym razem udana ciaza!! trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek to sporo tego i faktycznie ciekawe dlaczego lekarka nie powiedziala ci nic o lab w bielańskim hmm. Jutro może uda mi się dodzwonić do tego lab to napisze co i jak. może na stronie nie zmienili informacji. Paulisia ale numer, kochana nie gratuluje, żeby nie zapeszac tym razem, a ty biegiem na dwie bety i do lekarza, albo najpierw do lekarza. Juz sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć, ale trzymam baaaardzo kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×