Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
Stokrotka najwazniejsze, że maleństwo całe i dobrze się ma, a co ma pomiędzy nogami to już mało ważne. Ale faktycznie maluch jakos niefortunnie sie ułożył, bo ja to nie moge go rozszyfrować :) Kiedy kolejna wizyta? Może wtedy bejbi odsłoni co tam chowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka super, że dzidzia rozwija się prawidłowo, to najważniejsze:) Trochę Was trzyma w napięciu, ale myślę, że w końcu coś pokaże:) Ze zdjęć to trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane te co tęsknią za objawami @ to ja się chętnie zamienię wczoraj migrena nie pozwalała mi wstać z łózka a dziś taki ból w krzyżu i takie skurcze ze mam dość @ na najbliższe 9 miesięcy (takie marzenie mam) Paulisia gratuluje :) Co do badań to badanie mojego m kosztowało 75zl w laboratorium Stokrotka widzisz mówiłam wstydniś nic nie poradzisz ten typ tak ma najważniejsze że zdrowe a co ma być to będzie Endi trzymam kciuki za jutrzejsze ob Madziusek kiedy idziesz do swojej gin po skierowanie na hsg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1985
jeśli chodzi o bete to robiłam 2 lutego po poronieniu i miałam poniżej jeden, gin kazała nic nie robic i czekac do przyszłej środy na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie najważniejsze że dobrze się rozwija i zdrowe. A nam to bez różnicy kto ważne aby wszystko z dzidzia było ok. Następna wizyta 7 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulisia1985 GRATULUJĘ stokrotka dużo zdrówka maluszkowi życzę i oby dalej rozwijał się tak ślicznie!!! My w luxmedzie za badanie nasienia podstawowe płaciliśmy 70 zł i to już wystarcza żeby powiedzieć czy coś się dzieje niedobrego czy jest wszystko w porządku. Ale to też jest tak, że po 3 miesiącach trzeba powtórzyć badania w razie złych wyników, bo jak to nam lekarz powiedział "może trafiła się gorsza partia ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek, a jeszcze mam takie pytanie czy badanie nasienia było wspomagane komputerowo jest to o tyle ważne, że wyniki są dużo bardziej dokładne, a co za tym idzie bardziej wiarygodne? O to kazała dopytać dziewczyna z innego forum, której M już z 7x takie badanie robił. Dziś mam 1dc i takie mam bóle, że nie mogę wysiedzieć...ałłł... ide po tabletkę, ale ciesze się, że w końcu przylazła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dziewczyny ja juz nie wiem o co kaman:(:( Bylam dzis u gina pobral cytologie teraz zaczelam plamic... Ale nie o to chodzi przyszedl dzis wynik badania histopatologicznego i wedlug tego ciazy nie bylo to zapytalam gina w takim razie co to do cholery bylo????!!!! testy dwa ciazowe pozytywne usg wykazalo pecherzyk ciazowy i cialko zolte a teraz w wyniku nie stwierdzono to albo ja juz glupia jestem albo ci wszyscy lekarze wedlug mnie to zeszlo ze mnie wszystko w dniu poronienia a jak on mnie skrobal po tygodniu to juz nic nie zostalo i niepotrzebnie mnie tylko skrobal.... chyba ze sie myle..... Jak myslicie???:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Hej, Netie niestety badanie histopatologiczne nie wykaże ci że to była ciąża...bo to była bardzo wczesna ciąża, i tak jak mówisz przy pobraniu wycinka to możliwe że nic już z niej nie zostało... U mnie też stwierdzono że możliwe że ciąży nie było...Ale beta i pierwsz usg na co innego wskazywało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Natie nie zanam się na tym badaniu histop, ale byłabym przychylna wypowiedzi Madzirkusa, że ono nie wykaże że była ciąża. Poza tym jak badanie może wykazać, że ciąża była... badanie wykazuje to co aktualnie dzieje się w organiźmie. Tak mi się wydaje na chłopski rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
No tak lekarz przed badaniem powiedzial............ U mnie i testy i beta i usg potwierdzalo ciaze...... ehhhh nie mam juz sil......zobaczymy jak wyniki wyjda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Netie badanie histopatologiczne jest badanie wykonywanym przy kazdy zabiegu gienkologicznym i nie tylko.Wtedy oni też sprawdzają czy nie ma żadnych zmian zapalnych, komórek rakowych itd..to zalezy w jakim celu jest pobierany wycinek...Grunt że nic nie wykazało groźnego..i że jest czysto.. Czasem zadaża się że kobiety po poronienu nie doczekają się nastepnej miesiączki... A ty miałaś usg po poronieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Tak mialam i wlasnie stwierdzil ze jakies resztki zostal to bylo w czwartek a pozniej w poniedzialek zrobil mi lyzeczkowanie i te syskrobiny poszly do badania histopato teraz mnie tylko badal i stwierdzil ze wszystko jest ok pobral cytologie od zeszlego tyg bola mnie piersi i sa jak nabrzmiale pwnie @ idzie rano po pobraniu cytologi mialam plamienie ale juz nie ma do tego mam problem z pecherzem sikam co chwile i strasznie szczypie przepisal mifuragin i wit c juz nie wiem tak naprawde o co z tym wszystkim kaman......:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
witajcie! od jakiegos czasu interesuje sie prolaktyna poniewaz od jakiegos czasu tj. od okolo 2lat borykam sie z nieregularnymi miesiackami,pms,bolem piersi przed okresem...i wlasnie sama z siebie podejrzewalam winna wlasnie prl.poprzednia moja pani gin,na moja alarmy ze nie moge zajsc w ciaze i ze mam nieregularny okres dawala jedynie luteine,ktora nic nie pomagala a okres bez niej byl i tak jak mu sie podobalo.postanowilam zmienic lekarza i bingo,badanie prl.i wynik 14.70 przy normie 3.46 do 19.40 awiec mieszcze sie w widelkach,to byl 5dc,czytalam ze,prl podnosi sie w 2fazie cyklu automatycznie,wiec w mojej pierwszej dlatego byl wmiare ok,choc za idealny tez go nie biore.poniewaz do przekroczenia w 2fazie cyklu dużo nie brakuje.natomiast moj wynik po obciazeniu wynosi 278.84 takze dużo a nie powinien sie podniesc od 2-5rzay od podstawowego.badalam tez tsh i jest ladne przy normie do 4.cos tam,mam 1.64 wiec tu fajnie,natomiast martwi mnie ta prl po obciazeniu,mam nadzieje ze tu tylko bd.tkwil problem zmoja niemoznoscia zajscia w ciaze .prosze,napiszcie co myslicie o tych wynikach ,wizyte mam w czwartek a juz nie moge doczekać sie tego co powie lekarz,mam nadzieje ze to bedzie wlasnie ten problem u mnie,ten i zaden inny bo juz sie trochę zaczynam tym wszystkim lamac prosze wac o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć interesantka25 nie wiem jak to jest z prl po obciążeniu bo ja zwykła miałam w normie ale radze zrobić pozostałe wyniki na tarczyce bo ja podstawowe tsh mam piękne a po ostatniej wizycie u endo wyszły mi guz i niedoczynność prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
nawet mnie nie straszcie,zobace co lekarz powie ciekawa jestem.a ta prl?wie ktos moze cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka25 moim zamiarem nie było Cie straszyć tylko lepiej zrób u Ciebie pewnie nic nie wyjdzie niż masz tracić czas jak ja jakby mi ktoś powiedział już bym leczyła i miała większe szanse A HSG i nasienie m mialas robione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
nie,nie robilam.wszystko przed nami bo dopiero teraz trafilam na chyba wzglednie dobrego lekarza bo wczesniej mnie olewano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
dziewczyny jutro ide na biocenoze i albo wyjdzie dobra i zostaje w szpitalu na laparoskopie, albo powtorka za miesiac, ale i tak gin kreci juz nosem ze to juz bedzie jutro 9 d.c. ale co zrobic jak tak dlugo plamienia sa po @. Boje sie, ale musze isc na calosc, z diagnoza niedroznych kabelkow nie mam wyjscia :( Sama prl po obciazeniu niekoniecznie musi blokowac zajscie w ciaze, moze, jesli w parze z nia idzie brak owulacji ale nie musi. Znam bardzo bliski mi przypadek, co z taka prolaktyna w 1 cyklu staran pojawil sie dzidzius:) no wiec dziewczyny wspierajcie mnie duchowo, mysle ze odezwe sie jutro, albo juz jak wroce do domku za pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka trzymam kciuki aby biocenoza wyszla dobrze i aby jutro bylo juz powszystkim ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka będzie dobrze skutkiem ubocznym będzie rosnący brzuch a po 9 miesiącach nie dające spać w nocy dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
antoninka27,mam taka nadzieje,zobacze co powie lekarz,ale czuje ze cos nie gra bo 2lata mam problem z miesiaczka,staramy sie juz tak na serio ponad 2lata bez zabezpieczen sexik ponad 5 dlatego zaczynamy badania.czekam na ten czwartek jak na egzamin z prawka,poziom stresu podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninka powodzenia jutro:) będę trzymać kciuki:) Ja dziś mam słaby humor, sąsiadom urodziło się dzidzi i już są w domciu i jakoś smutno mi się zrobiło jak zobaczyłam wózek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek przyjdzie i na Ciebie kolej nati spokojnie... jesli sie oczyscilo to mogli nie miec w wyskrobinach juz zbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia 2
A u mnie prolaktyna 25, po obciążeniu 259, a lh i fsl duuużo ponad normy, jeszcze czekam na wyniki progesteronu i Fs4 czy coś takiego, a i jeszcze kazała mi zrobić wit D i mamdużo poniżej normy. Podobno niedobór wit D też nie sprzyja zaciążeniu. Za tydzień idę do gin z kompletem badań. Aha no i z luteiną od 16dc do 25 cykl ciągnął się do 50dni idopiero druga tura lutki go wywołała, a ten cykl był wolny od jakichkolwiek leków i trwał 21 dni. Weź tu bądź mądry człowieku co w twoim organizmie się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75ie
Dziewczyny a powiedzcie mi moj wynik TSH to 1,650 to jest dobry czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dziewczyny a powiedzcie mi moj wynik TSH to 1,650 to dobry czy zly ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dzzieki Madziusiek:):) to na razie 1 wynik dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusek lekarz powiedział, że przy zajściu w ciążę najlepsze TSH między 1 a 2 (endokrynolog poniżej 2,5). magdzia 2 mnie również lekarz powiedział tak samo o witaminie D Ogólnie ja miałam dużo badań zleconych przez lekarza (podobnie jak mój M nie tylko badanie nasienia). I teraz już mam przynajmniej pełen zakres tego co u mnie się dzieje. interesantka25 podwyższona prolaktyna przeszkadza w zajściu w ciąże ale tak jak pisała antoninka27 ja również znam dziewczynę z bardzooo wysoką prolaktyną i zaszła w ciąże od razu więc to zależy od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×