Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECKO Ashia87........22.........15........15.03......Śląsk...( starania odłożone) Natasza........27........ 6........ 19.04....Wielkopolskie................0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE...................0 AGA 2426 ..... 31........2..........03.05........ŚLĄSKIE................... 1 Mimi33..........33........3..........23.04........ŁÓDZKI E.................1 Jolita84........25.........5.........15.05....Wielkopolskie................0 bobolka........25.........18........1.05.......Dolnośląskie................2 BRZUCHATKI : NICK......... WIEK.........TYDZIEŃ.............TERMIN............. Tikotiko.......30............6tydz................grudzień.......... troszeczke poprawiłam bo nie miałam @ w kwietniu ;) ostatnia była w marcu ;) no i bobolka ma dwoje dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Wiesz myślę że na to nie ma reguły... Po prostu trzeba działa. Moja teściowa z kolei nie raz się chwali że mogła się przytulać bez zabezpieczenia i nie zaszła w ciąże bo miała tyłozgięcie. W pierwszą ciąże zarzła po przestawieniu jej przez ginekologa. Dobrze też jest aby partner skończył od tyłu. I jeszcze jedno ponoć wiele kobiet które wcześniej nie mogły zajść w ciąże zaszło po zmianie klimatu(Wyjazd nad morze, w góry itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monika :) - ja tak wieku się nie wsydze ;) no i może rzeczywiście coś w tym jest ;) A mnie u mnie sutki nigdy nie bolały w normalnym cyklu, tylko bolały mnie całe piersi więc dla mnie to był objaw ciązy. A skoro ciebie zawsze bolą sutki no to nic ci to nie podpowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Moja pierwsza córka pochodzi znad morza... A druga poczęta po przeprowadzce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no niestety w tym roku to tylko moge pomarzyc :) bo finanse nam nie pozwola :( niestety pozatym maz ma dwie prace :( no ja nie musze nazekac bo za 6 tyg. wyjezdzam do Belfastu do siostry :) na 6 dni :) juz nie moge sie doczekac szczeze mówiac :) oczywiscie jade na zakupy :) maz nie chciał mnie puscic na poczatku :) i szczeze mówiac sie cieszyłam bo powiedział ze jest zazdrosny ze sama pojade :) no no nie podejzewałam go o to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
nie dziewczyny zle zrozumiałyscie bola mnie piersi zawsze przed @ tak jest zawsze ale w tym cyklu bola mnie bardziej sutki niz piersi całe wiec nie wiem co to jest mam nadzieje ze ok albo juz sobie wmawiam i temu mnie bola :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja juz chyba zeczywiscie sie nakrecam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - no to super :D, tak zle cie zrozumiałam ;) No myśle,że wrażliwości sutków sobie wmówić nie można :D więc no no.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECKO Ashia87........22.........15........15.03......Śląsk...( starania odłożone) Natasza........27........ 6........ 19.04....Wielkopolskie................0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE...................0 AGA 2426 ..... 31........2..........03.05........ŚLĄSKIE................... 1 Mimi33..........33........3..........23.04........ŁÓDZKI E.................1 Jolita84........25.........5.........15.05....Wielkopols kie................0 bobolka........25.........18........1.05.......Dolnośląskie. ...............2 BRZUCHATKI : NICK......... WIEK.........TYDZIEŃ.............TERMIN............. Tikotiko.......30............6tydz................grudzi eń.......... Julita a ty nie powinnas zmienic liczbe staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko ale pozatym nic nie mam nic kompletnie aaaaaaaa zaraz wczoraj sie z mezem przytulalam :) i powiem szczeze bolał mnie dół brzycha po przytulasach ???? a nie miałam tak czy to tez moze o czyms swiadczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - widze,że umierający mąż na przytulasy znalazł siły :D A ty kochana uważaj by się nie zarazić bo takie przeziębienie na początku ciąży może być niebezpieczne. Sorry że tak ględze jak stara ciotka ;) Co do bólu to powiem ci że nic takiego nie zaobserwowałam no ale kazdy organizm jest inny. Ja też oprócz sutków, leciutkich zawrotów głowy i tempki między nogami 37,2 nic innego nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).....DZIECKO ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(starania odłozone) MONIKK........23.........15........23.04.......Podlasie............0 JULITA.........25..........5........15.05.......Wielkopolskie......0 BOBOLKA......25..........18.......1.05........Dolnoślaskie........2 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopolskie......0 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie...............1 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie..............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERMIN... TIKOTIKO..........30................6.................grudzien Troszke poprawiłam teraz wiekami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
aaaaajjjjjjjj znalazł znalazł :) tak mu sie chciało :) a ze był taki przybity to juz niech ma :) hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobolko - co do częstego sikania to ja mam to samo. I pierwszej ciąży tak miałam i teraz od tygodnia chodze czasami dosłownie co 15 minut. A przed zasnięciem to dwa razy jeszcze wstać muszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko zapytam z ciekawosci masz juz jakas linie koło pempka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
BO z tego co czytałam to tez sie pojawie niebieska czy cos dotego koloru linia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
U mnie prawie do końca ciąży nie pojawił się żaden pasek... To właśnie dowodzi że każdy organizm reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Pasek tworzy się od pępka do spojenia łonowego taka brązowawa linia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no to zeczywiscie nie ma co sie martwic czy cos jest czy czegos nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dobra dziewczyny jest taka piekna pogoda u mnie ja zmykam za roweryk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie miałam takiej brązowej linii i teraz też nic takiego mi się nie pojawia. Moja siostra miała przy dwóch ciążach i własnie po tym poznała że jest drugi raz w ciązy więc u każdego inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam do mamy na ogród :) będę dopiero wieczorkiem w sobotę. To na razie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Dokładnie.... Ja dopiero po zrobieniu testu wiedziałam że jestem w ciąży.Przy drugiej w ok. 2 miesiącu zaczeły się mdłości. Leciałam do toalety na sam widok indyka. Moja córeczka była wtedy na ścisłej diecie i mogła jeść tylko indyka. Mąż musiał nawet myć to mięso bo nie mogłam wytrzymać. A jakie katusze przeżywałam jak gotowała się zupka..... Ale tylko na indyka tak reagowałam na nic innego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
oj dziewczynki własnie wróciłam z przejazdzki :) sie zmeczyłam :0 ale było warto :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×