Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość MotylekMaly
Cześć! Zrobiłam test i wyszła jedna piękna gruba krecha:) Daje sobie spokój z tymi testami, M dzis przyjeżdża więc wrzucam na luz. Dobrze ze same staranka sa taaaakie przyjemne bo nie wiem jak bym zniosła widok tej jednej krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis moj 11 dn cyklu niedługo staranka beda;) narazie mam biały sluz Pewnie Owulka mi sie przesunie ze wzgledu na przeziebienie;( no ale trzeba poczekac Zsataniawiam sie ciagle czy kupowac te testy o. czy dac sobie spokuj Sama nie wiem... co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku jeszcze nic straconego!!! @ jeszcze nie ma więc nadzieja jest !!! Mam jeszcze pytanko. Czy dni liczyłaś od pozytywnego testu owulacyjnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita ja będę próbowała z testami. Dziś u mnie 9 dc więc od jutra zaczynam testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka oglądałam twój wykres i powiem ci że na pierwszy rzut oka powiedziała bym że owulki nie było> Przy drugim rzucie:) ostatnio temperatura gwałtownie podskoczyła ale znowu się obniżyła więc jutrzejszy pomiar będzie decydujący. Mam jeszcze jedną hipotezę ale o niej opowiem po Twoim jutrzejszym pomiarze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka nie dopatrzyłam się że jeszcze dzisiejszego pomiaru nie na niosłaś na wykres. Czekam na dzisiejszą tempkę:):)):) Powinna dużo powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Motylku - wczoraj właśnie była u mnie przyjacółka, która mi opowiadała, że jej siostrze jeszcze 3 dni po terminie @ test pokazywał jedną kreskę. Wcześniej miała problem z torbielami na jajniku i myślała że może znów się jakiś pojawił dlatego tego @ nie ma. Poszła do gina i powiedziała do niego no doktorze chciałabym się umówić aby to znów wyciąć a on w śmiech \"proszę pani dzidzusia chce pani wyciąć - jest pani w ciąży\" a ona była w szoku. Więć dopóki okresu nie masz szansa nadal jest :) Monika - no super,że coś się z pracą ruszyło, gratuluję. Choć to nie wymarzona praca to może nie bedzie tak źle - jak się człowiek tak nastawia to potem zęsto się okazuje,że jest całkiem fajnie. Dużo zależy od ludzi z jakimi się pracuje, jak fajna ekipa to i praca jest dużo przyjemniejsza. Troche mi tylko żal że się odzywać rzadziej bedziesz :( Amerrrka - gratuluję nowej pracy :) No rzeczywiście to sierpniowe szkolenie to ciężkie będzie, no ale tez tak myśle,że trzeba się przemęczyc a potem fajna praca będzie. Falbana- co do twojego pytania to aby wynik testu owulacyjnego był rzeczywiście wiarygodny to koniecznie trzeba przestrzegać tych samych godzin testowania, najlepiej pić tyle samo, a w 2 godziny przedtem ograniczyć picie. Chodzi tu o to by mocz miał taką samą konsystencję (nie za rzadką nie za gęstą) i dlatego też nie można robić testu z pierwszego moczu bo mocz jest wtedy za gęsty i jest za duże stężenie hormonu LH i nawet jak owulacja jeszcze się nie zbliża to test może być już fałszywie pozytywny. U mnie OK czuję się całkiem dobrze, mdłości baaaaardzo delikatne więc :) No i truskawy są takie pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Ja owu liczylam od nastepnego dnia po pozytywnym tescie, ten dzien tez byl ostatnim dniem kiedy mialam sluz i temp mi wtedy skoczyla. @ nie mam dalej i nic sie na nia nie zanosi, sutki mnie dalej bola:) od czasu do czasu kluje mnie w jajniku oraz tamp mam podwyzszona:) Wiem ze nic straconego,ale co ma być to bedzie bo przeciez w tym cyklu juz nic nie moge zmienic:) Niedawno wrocilam ze sklepu i zakupilam wielkie pudelko tamponów, hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - dużo zdrówka życzę :) Wiesz,że ja jestem zwoleniczką testów więc ja bym na twoim miejscu kupiła. Amerrrka - niestety co do tempki to ja nigdy nie mierzyłam, nie bardzo się na tym znam, więc nie pomoge. Wiem tylko,że owulka jest chyba po skoku tempki i po tym tempka powinna już być na nieco wyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Tiko- dzieki za dobre slowa:) ja wiem ze szansa jest dopoki @ nie ma, w dodatku mialam pozno owu to tez ma jakis wplyw. I w dodatku moj organizm pozno reaguje na cokolwiek wiec moze poptrzeba mu wiecej czasu, ale nie bede sie tez ludzić, choc malutka nadzieje mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - dokładnie potrzeba więcej czasu :) Ja mysle,że jak do piątku @ nie przyjdzie to śmiało zrób teściora bo już dwie kreseczki będą na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja niechce sie nakrecac ale dzis mój 21 dzien cyklu a temperaturka a w niedziele temperaturka 37.2 wczoraj 37.4 no dzisiaj 37.6 troche wysoka może jakas choroba mnie łapie czy cos takiego? powiedzcie mi kiedy temperatura po owulacji ma spadac w dół? te bóle podbrzusza już bardzo małe za to kregosłup ,nie bardzo boli chyba @ za tydzien przyjedzie najpózniej za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - jak dla mnie to tempka ciążowa :) Trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthusia
Motylku, ja zaszłam w ciążę w 25dc (z testami owu) . Zrobiłam 6 testów ciążowych, począwszy chyba od 8-ego dnia po owu , a przedostatni-szósty test robiłam już grubo po terminie spodziewanej @ (to był z 35 dzień cyklu). Wszystkie wyszły negatywne, a @ dalej nie miałam. Dość mocno się tym martwiłam, poszłam do gin. i mówię jej ,że ani ciąży ani @. Kazała mi zrobić beta hcg. Zrobiłam i też nie było tam widać ciąży( OWU miałam 13 listopada, a betę robiłam 5 grudnia).Pojechałam więc na urlop, na narty z tabletkami mającymi mi wywołać@, które przepisała mi gin.. Przyjechałam za tydzień , @ nadal nie miałam więc zrobiłam 7-my test ciążowy WYSZEDŁ POZYTYWNY. Za 2 dni robiłam betę i usg , które pokazały że jestem w 7 tc!!!. Więc 6 testów i co najdziwniejsze beta się myliły! Robiąc betę byłam już 3 tyg. w ciążę a krew tego nie wykazała. Dziś jestem w 29 tc! Będę miała Lenkę na którą czekałam 4 bardzo długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Cześć dziewczyny:) Co tam u Was, taka cisza zapanwała:( Pisać i opisywać co sie u Was dzieje!!:) U mnie @ nadal brak, na okres sie tez nie zanosi, nie boli mnie brzuch, sutki dalej mnie pobolewają ale już nieco mniej, ogólnie są takie wrażliwe. Temp dzis nie mierzylam bo niestety M wczoraj wrócił i zabrał mnie na małą wycieczkę i dopiero dziś wróciałam kilka godzin temu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczeta :) U mnie nic ciekawego mam troche spraw do załatwienia przed wyjazdem :) bo wracam 4 go czerwca a 5 tego juz do pracy. Małymotylku :) ciesze sie :) moze w koncu sie uda komus :) Bobolka to my bedziemy jakos razem testowac bo ja mam dzis 9dc. :) A dziewczyny wszystkiego naj naj :) dla mamuniek :) i dla tych które nie długo zostana :) troszke spóznione :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziewczynki nic nowego temperaturka rano była 37.4 a to mój 22 dzien cyklu a poza tym tylko lekkie skurcze w dole brzucha i przy szybkim siadaniu czasem mnie kłuje a poza tym troche mnie mdli i dzisiaj jakos głowa mnie boli apetytu niema chyba przez to. No i spac sie chce tak ze musze sie popołudniu zdrzemnąc... no ale to za wczesnie na ciążowe objawy. Wiec czekam @ ma byc w przyszłym tyg we wtorek to sie okarze, a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze piersi mnie wcale nie bola nic a nic a zawsze już 2 tyg przed @ mnie tak bolały że po schodach nie mogłam zejsc cos chyba nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie dziewuszki :) Anulka- no no nie chcę zapeszać ale...... Motylku - a co u ciebie, @ nadal nie ma ? Monika - no to rzeczywiście jesteś zajęta. Życzę ci miłego wypoczynku u siostry :) I odzywaj się kochana !!!!! U mnie bez zmian, wypoczywam dużo aż mnie tyłek od leżenia boli ;) no ale czasami trzeba. Mdłości już praktycznie nie mam, takie delikatne od czasu do czasu, pewnie w ciągu tygodnia miną całkowicie więc odzyskałam siłę i energię którą niestety nie mogę spożytkować. A w domu zbytnio czysto nie jest :O Już nie mogę się doczekać poniedziałku i wizyty u gina.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem, niewiem cos nie tak ze m,ną głowa m,nie strasznie boli dzisiaj ze masarkra nie chce nic brac zeby czasem nie zaszkodzic. i Wiecie co jak zawsze tydzienn przed okresem jadłam co mi w reke wpadło tak teraz nic nie patrze na jedzenie bo mnie mdli od razu i lekkie zawroty głowy bardzo lekkie ale to pewnie z osłabienia bo jesc nie moge. no nic przepraszam że was zadreczam moimi dolegliwosciami. jeszcze tydzien i sie wszystko okarze. Najgorsza ta niepewnosc jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, super tiko że dolegliwości sobie poszły, od razu pewnie chce Ci się żyć :) anulka chyba coś się kroi i to chyba nie coś a ktoś :D:D, będziemy testowały w tym samym czasie, może obie spadniemy w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sie nam uda do tiko dołaczyc a jak u ciebie z objawami? moje już znasz bo pisaóam wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Hej Dziewczynki! Wczoraj tyle do Was napisałam i przez przypadek mi sie strona zamknęła!:( I się wkurzyłam i poszłam spać z tego wszystkiego:P W kazdym razie tiko superowo, że się coraz lepiej czujesz! I nie masz się co przejmować czystością domu:) Ja w ciąży nie jestem a też za czysto nie jest a się nie przejumje:P. Dom jest od mieszkania a nie od sprzątania:) Anulka ja jak czytałam Twoje posty to najpierw przeczytałam, że już 21 dzien masz temperature podwyzszona i juz sie ucieszylam bo to juz bys mogla byc pewna, ze to dzidziuś:) No ale przeczytalam pozniej, ze to 21 dc wiec w sumie to jeszcze nawet zazdnych objawow nie ma co sie doszukiwać bo są takie same jak na @ podobno. U mnie temperatura spadła więc ouwlki nie było na pewno, czuję, że zaraz dostanę okres. Mam takie skurcze na @ i niteczki krwii więc pewnie się zliża. W sumie to nie byłoby najgorzej bo to byłby moj pierwszy okres naturalny więc po nnim może coraz bardziej by mi się regulowało wszystko. Wiecie co?!!!! Z tego powodu, ze zmieniam prace od lipca to teraz w drugiej polowie czerwca biore urlop. MYslelismy, ze pojedziemy sobie na jaką wycieczkę ale tak poszłam do biura podróży i tak wyszło, że stać by nas było ale tylko na taką na tydzien i tak zaczelismy rozmawiać i wiecie na jaki pomysł wpadliśmy?! Że pojedziemy własnym autem sami na wycieczke objazdową do Europy!!! I wtedy może moglibyśmy zostać na 2 tygodnie! By smy pojechali do Grecji i do Włoch!!! SUper nie?!D Tak się tym pomysłem podnieciłam, że zaraz będę szukać w internecie miejsc i pomysłów jak to zorganizować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy mam prawidłowe :), nie chcę na razie więcej pisać żeby się nie rozczarować jak ostatnio, ja będę bardziej pewna to napewno napiszę :) jeszcze troszkę, sama nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! Wpadłam tylko na momencik:O Trzymam za was kciuki dziewczynki!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje że dołączycie niedługo do tiko!!!! Amerka a może te nitki śluzu to nie początek @ tylko owulacja... Patrzyłam na twój wykres przed chwilą i położenie szyjki mnie zaciekawiło... Nie powinna być nisko twarda i zamknięta????::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
hej dziewcyzny ale tu dzieje :) szalejecie :) mam nadzieje ze ten maj bedzie magicznym majem ! zycze tego wszystkim oczekujacym na wyniki :) a ja chcialam zapytac czy jak mierzacie ta temp to tak w miare stala jest? bo moj wykres to kurka wodna taki zygzakowaty wychodzi :/ wydawaloby sie ze mam miec owulacje bo wczoraj mailam 36,2 a dzis 36,7 ale 0 sluzu a dzis 16 dc i nie wiem czemu to tak pewnie bede musiala zakupic tego wiesiolka i sie chyba wybrac do gina wczesneij zamiast sluzu prawidlowego pojawia sie czasem brazowawy a na samym poczatku byl bialy moze z powodu nadzerki ten kolor, moze trzeba bedzie ja usunac sama juz nie wiem a ostatnio to chyba ze stresu tak mnie brzuszek boli ze az niedobrze sie robi z tym ze ja nie mam super regularnych cykli trzyam dziewczyny za was mocno kciuuukkii :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ta nocna pora. No pieknie sie tu dzieje, ktora pierwsza, emocje siegaja zenitu ;) Trzymam za was kciukasy dziewczyny! Mam pytanie, dzis mam 15 dzien cyklu, od wczoraj testy mi wykazuja ze owu brak jednak jest ta druga kreska bardzo blada ale jednak i to od 24 h tak mam, czy wy tez tak miewacie? Temp dzis mialam 37.8 a wczoraj 37.4, widac goraca ze mnie babka ;) Macie jakies przyjemne w czytaniu strony z ktorych czerpiecie info jaka powinna byc temp czy wyglad sluzu? Jak tak to poprosze o linka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbana - u mnie testy byłyciagle pozytywne wiec ja ci nie pomoge;( tez nie wim dlazegfo tak miałam.... w tym cyklu tez zakupiłam tezty o. od dzisiaj zaczynam je sprawdzac a dzis to moj 13 dn.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):) Falbana a jesteś pewna że nie miałaś już owulacji? Pytam dlatego że strasznie wysoką masz tą tępke. Jak chcesz dowiedzieć się więcej na temat tepki i śluzu to na stronie 28 dni jest forum dotyczące tych zagadnień. Dodam jeszcze że jak ja robię testy to od początku mam dwie kreski tylko testowa jest bledsza. Becia u mnie na wykresie też jest zygzak. Jolita co tam u Ciebie??? Ja też zaczynam testować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×