Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

A mnie dopadla mega oprycha, mam pol wargi jak Angelina hehe, polowa twarzy mnie boli, nigdy tak nie mialam, wyczytalam ze to przeziebienie i okres na raz spowodowaly to diabelstwo. Co do okresu to juz sie skonczyl i za pare dni bierzemy sie do roboty :) Wlasnie, tym co sie spoznia malpa to prosze dac znac! Pozdowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) No Monika ból brzuchola jeszcze o nim i świadczy :) Jolita - pisz szybciutko co u ciebie bo ja nadal kciukasy trzymam :) Dziewczyny jak tam po weekendzie ? Ja mam jakiś taki fajny nastrój, wstepnie zarezerwowaliśmy wakacje nad morzem więc pewnie stąd jakoś tak mi się wakacyjnie miło zrobiło :) No i samopoczucie jak narazie całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - sorki napisałam troszke bez sensu. Miało być że ból brzuchola nie świadczy jeszcze,że @ przyjdzie bo w ciąży też przcież czasami boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Witam, ja mam dziś mocne postanowienie nie spania w ciągu dnia ani minuty:) Z tą temp to ja już nie wiem o co chodzi, dziś mierzyłam i było ok 36.6 ale oczywiście od ok 5 co chwilkę sie budziłam i wręcz rzucałam na łóżku. Może to z tego powodu jest taka niska. Już sie nie nakręcam więcej::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Monika- masz wysoka temp., ja przez cały cykl mierzenia nie mialam ani razu powyżej 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małymotylku tylko ze ja zawsze przed @ miedze z 5 dni i mam zawsze ponad 37 a dzien przed mam juz coraz nizsza ale jeszcze nie miałam mniej niz 36,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobolka teraz odpowiadam na twoje pytanie, sory ale nie zauważyłam go wczesniej. Otóż byłam ostatnio u gina na kontrolce tak tylko dla mnie i mojej ciekawości o wyniki które przyszły i po prostu jestem bezpłodna i ze mna nie da się nic juz zrobic... dlatego tez jak czytałam o in vitro to naprawdę wam szczerze gratulowałam tego, że w razie problemów możecie je miec zrobione. teraz sie staracie co miesiąc, a jak nie wyjdzie to przeciez jest następny miesiac i znowu następny... i tak aż do skutku... ja miesiący już nie liczę bo nie mam po co... owszem teraz powiecie, że przeciez moge wziąc dziecko z domu dziecka... tak, mogę... ale to juz nie będzie moje rodzone dziecko, nie będzie podobne ani do mnie ani mojego męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia my ciebie rozumiemy moze tobie sie zdaje ze nie ale ja juz wielokrotnie myslałam o dziecku z domu dziecka !!! zeby mozna było ja tak łatwo dostac to bym sie nie zastanawiała ale trzeba pare kryteria spełniac niesteny nie liczy sie tylko chec !!! chociaz na to powinni najbardziej patrzec! :) moj maz mowi tak ja ty ze to nie bedzie nasze ze nie wie czy pokocha ja >>> itd ale ja wiem ze jak sie zobaczy takie dziecko to sie zakocha od pierwszego spojrzenia :) bo jak mozna je nie kochac :0 ashia jeszcze wszystko przed toba moze jak kiedys sie zdecydujecie na dziecko z domu dziecka ( obyscie mieli swoje oczywiscie ) to z czasem bedziedz moze miała swoje biologiczne wiesz jak to jest ze sie nie ma sie stara a tu adoptujesz i jestes w ciazy :) :):) a po za tym moze nie tylko ty jestes w takiej sytuacji moze jeszcze któras z nas nie bedzie mogła przez najblizszy czas miec takiego bobaska :( wiec trzeba myslec pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia normalnie serce mi się kraja:(:(:( Bardzo ,bardzo Ci współczuję:(:(:( Nawet nie mogę sobie wyobrazić co przeżywasz... To utwierdza mnie w przekonanie że Nie ma sprawiedliwości na tym świecie!!!!:(:(:( Ashia a myślałaś o dawczyni jajeczek. Wiem że to nie to samo co Twoje własne dziecko ale było by twojego męża i Ty byś je nosiła w łonie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............10.............2.. ............20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dawczyni jajeczek nie myślałam i nie pomyślę bo sobie tego nie wyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............10.............2.. ............20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do swojej ginekolog. Powiedziała, że jeśli nie dostałam jeszcze okresu to coś się musi dziać. Kazała na wszelki wypadek poczekać do 60 dc i co tydzień robić test ciążowy( nie wiem po co jak ja wiem że w ciąży nie jestem no bo jak można być przy temp. 36,6???). Normalnie wystraszyła mnie na amen:(:(:(:O Ashia nie będę przekonywała Cię do tej metody bo każdy ma inny pogląd ale jak bym była na Twoim miejscu to bym to rozważyła. A gdzie ta nasza Jolita????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - ja nie wiem jakie były te twoje wyniki, ale myśle,że kobieta staje się bezpłodna po usunięciu obu jajników lub macicy a w twoim przypadku tak nie jest. Po drugie ja na twoim miejscu takie wyniki skonsultowałabym jeszcze przynajmniej z kilkoma innymi lekarzami. Na pewno nie opierałabym się jak jednym czy dwóch lekarzach. Pisałam ci kiedyś jak różne interpretecje moga być u różnych lekarzy. Są lekarze którzy zawsze szukają sposobów by wyjśc z różnych sytuacji a drugi powie,że tu nic się nie da zrobić. Moja koleżanaka było ostatnio u dwóch róznych lekarzy bo plamiła i jeden jej powiedział,że ma mięśniaka ok 2,5 cm a drugi lekarz na drugi dzień powiedzał, że żadnego mięśniaka nie widzi i ma poprostu przewlekłe zapalenie przydatków. Więc ona teraz postanowiła,że pójdzie jeszcze dwóch innych i wtedy dopiero może juz coś się potwierdzi. Bobolka- no no Wiesz temeratura się nie kieruj bo wiele dziewczyn ma niską tempke w ciąży :) Jolita - no nie ładnie. Proszę się meldować !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Bobolka- nie wiem czy to jakies pocieszenie bedzie dla ciebie, ale czytałam gdzies na jakims forum, że dziewczyna jest juz w bodajże 8tc a jej temp to 36.5 i ona talk miała przez całą ciąże od początku. Jej temp wcale nie wzrastała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Motylku ale już chyba nie trzeba:D:D:D Normalnie moja @ tak się przestraszyła chyba tego telefonu do ginki że jednak postanowiła do mnie przyjść!!!!!!!!!:D:D:D Na razie to tylko brudzenie(śluz brunatny) ale to znaczy że nadchodzi:D:D:D Normalnie się nie spodziewalam... Nawet brzuch mnie na razie nie boli... W końcu po 49 dniach wyczekiwania:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no bobolka :) jak sie człowiek cieszy z @ z tej małpy :) hi Jakos tu cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i przepraszam was ogromnie.....ale dzis w pracy net mi nie chpodzioł zepsuł sie jak na złosc.... @ przylazła;( niestety monikk a co u ciebie Jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze julita :) a jak mam sie czuc :( zle wiem ze przyjdzie :( hip mam niby oki tem ale jutro moze spasc i bedzie @ Wredna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........6........13.06.......Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............10.............2.. ............20 grudzień chyba dobrze policzyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak 37,2 ale w tamtym mies. miałam tez tak i po dwóch dniach dostałam :( i jeszcze mam 2 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dzis nasz informatyk przyszedł wzwiazku z tym netem i zaczał gadac ze corac czesciej widzi facetow z wozkami i tacy dumni sa... ja z dziewczynami to potwierdziłysmy ze faktycznie wiecej jest widac facetow niz kobiet z wozkami.... a on mowi ze jego tez to nie długo czeka..... normalnie szok bo zaczał opowiadac ze jest po slubie 12 lat na poczatku nie starali sie ale po 5 latach juz byli zdecydowani na dzidzie no ale sie im nie udawało mimo ze zrobili wszystkie mozliwe badania i wszystko niby było oki tylko dzidzi nie umieli zrobic no i odpuscili sobie.... ostatnio nawet jak remont mieszkania mieli to pod siebie wszystko remontowali juz nie myslac o dziecku ... a tu nagle jego 32letnia zona dowiaduje sie ze jest w 9 tygodniu.... normalnie mowił ze nie mogł uwierzyc ...bardzo sie cieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale wysoka masz tempke... naprawde.... moze jednak sie udało??? trzymam za ciebie kciuki i wierze w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×