Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

hej Anica mi się wydaje,ze to jeszcze za wcześnie...poczekaj do okresu lepiej a wtedy się okaże...życzę powodzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a u mnie z cera bardzo dobrze jak zawsze miałam pryszcze przed @@@ to teraz nie mam gładziutka cera :) moj maz sie smieje ze pewnie chłop bedzie bo dziewczynka odbiera urode mamie :) a mi jak by przybyło tej urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe staraczki, oczywiście że możecie się przyłączyć!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monika nie chcę Cię martwić, ale ja piękniałam aż do 14 tyg i wtedy zaczął się trądzik, więc ciesz się urodą;) ale żartuję, co do zasady cera się polepsza- ja widocznie jestem jakas dziwna;) a poza tym brałam duphaston do 13 tyg ciąży i może to dlatego mnie tak obsypało, ale teraz jest już coraz lepiej;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri 30
Czesc dziewczyny ! ;) Chcialam dodac, ze jestem z woj. lodzkiego i mam 30 lat ale na stale mieszkam w Anglii. Dziekuje wam za wasze odpowiedzi co do mojego problemu z owulacja... jak nie zajde w ciaze w tym cyklu... a ten sam objaw pojawi sie przy nastepnej mojej owulacji pojde do ginekologa...a wlasciwie bylam 10 dni temu ale zbagatelizowalam ten dziwny objaw poniewaz bylam tuz przed owaulacja i jeszcze nie wiedzialam, ze bedzie tak samo jak w moim poprzednim cyklu-(owulacje mialm w 12 dc-sluz z domieszka krwi i mdlosci i w podbrzuszu... a w 14 dc sytuacja sie powtorzla...) Jeszcze jedno, poszlam do ginekologa, poniewaz chcialam sie upewnic czy wszystko ze mna ok a moze cos nie tak...(myslalam o badaniach), gdyz jeszcze nie zaszlam w ciaze... a ona mi powiedziala, ze na zajscie w ciaze mam 1rok czasu a nawet do 18 miesiecy i napewno mi sie uda w tym czasie zajsc i mam sie nie stresowac z tego powodu, a o badanich pomyslimy po roku czasu... (jak ja mam tak dlugo czekac, nie wiedzac czy ze mna wszystko jest ok, to ja chyba...(.......) Jest mi troszke szkoda mojego meza i jest mi troche przykro... poniewaz kiedy mnie tylko poznal powiedzial, ze pragnie mnie i dzecka-owocu naszej milosci (gdybym wam powiedziala jak on mnie poznal... to ksiazke mozna byloby napisac ;) Wiecie co dziewczyny? wierze, ze nam wszystkim uda sie nam zajsc w ciaze... ;) trzeba myslec pozytywnie :) kazda z nas ma swoja historie zycia i osobe ktora sie kocha i dzieli zycie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
hej brzuchatki i staraczki :) :) jak tylko wczoraj wróciłam z podróży od razu sprawdziłam co u Was słychać :) :) dzięki za gratki komu jeszcze nie dziękowałam :) Czytałam o tej wizycie u gina, ale powiem tak..mnie się nie spieszy i wiem że to ciąża, ale jak usłyszę to od niego to będzie tak formalnie i prawdziwie. Jak na razie to nasza tajemnica nikt nie wie:) ale myślę że jak jutro wrócę od gina to powiemy rodzicom :P :P Monik a jak się czujesz?? Ja jak na razie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESCIARA :0 JA tez oki ;) ostatnio mam straszny a petyt wieczorem i chce mi sie spac a tak to oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek 82
Oj dziewczyny ale wam dobrze:-))) Kiedy ja będę rozmawiać o bulach brzucha, mdłościach itp...... Własnie jest u mnie kuzynka z półtraroczną córeczką jest taka słodka choć z niej diabełek wcielony:-))) mimo to marzę o takim własnym diabełku. Pozdrawiam i życzę miłej i spokojnej niedzieli wszytkim forumowiczkom:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie3
witajcie. mam do Was pytanie. Zupelnie sie na tym nie znam.a chcialabym zapytac co oznacza gdy jest mi bardzo gorąco przez 10 dni ( dotyczy do owulacji).dzis 19 dc a mnie nadal gorąco. dodam ze w 10 dc bylo mi takze cieplo , ale nie tak bardzo jak teraz. poce sie i czue sie nie świezo. Co to moze oznaczac? Bede wcdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...ja jestem właśnie po weekendowym maratonie z mężulkiem...w końcu pojawiły mi się 2 kreski na teście owu :) to działaliśmy, teraz czekam do okresu uda się albo nie...zobaczymy!okres mam dostać 7-8 sierpnia. 2 sierpnia jedziemy na wakacje to nie będę tak myślała...to juz drugie podejście.trzymajcie kciukasy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 Gosiaczek82..27..........5.........22.06......Małpolskie ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............10.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........10.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........6.............18..... ..........26 marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
Witajcie dziewczyny po weekendzie. Ja czekam na @ do 02.08. bo wtedy ma się pojawić, oby NIEE. Ale czas pokaże, też mi się wytdaje, ze objawy, o których mówiłam są za wczesne, ale wiecie jak to jest. Pozdrawiam i życzę miłego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri 30
Hej dziewczyny, wpadlam tutaj aby sie troszke odstresowac ;) na szczescie pogoda sie poprawila bo od wczoraj padalo i zaczelo mnie przygnebiac... Chcialam pogratulac wszystkim nowym brzuchatkom :) to jest jakby wygrac los na loterii ;)wiele razy probujesz cos wygrac...i nic....a tu pewnego razu.....wspaniala nagroda ;) moze mi tez sie kiedys uda... no wlasnie za jakies 4-5 dni powinna przyjsc @... (oby nieeeee)co bedzie to bedzie... moja ginekolog powiedzial, ze przy moich 25-26 dniwych cyklach starania powinnismy zaczac tuz po zakonczonym okrese do momentu owulacji i co drugi dzien...(to jest moje 4 "podejscie") Jeszcze jedno, pierwszy raz w zyciu 5 dni po owulacji dostalam strasznie bolace piersi,(zawsze mam bolace piersi ale tak na max 2-3 dni przed @ ale nie 9 dni) ale tak bolace, ze nawet biustonosz mnie uraza i go do dzis nie zalozylam, bo wciaz sa bolace ale moze troszke mniej i w ten sam dzien jakies mdlosci w podbrzuszu przez dwa dni-tak sobie mysle ze, moze zjadam cos, co mi zaszkodzilo.....tylko te piersi mnie zastanawiaja... Okresy mialam i mam strasznie bolesne, przez pierwsze 2 dni to umieram-gdyby nie tabletki przeciwbolowe...to chyba bym nie mogla funkcjonowac (i ja nigdy z tym problemem nie poszlam do ginekologa aby ulatwic sobie zycie...) z tego co wiem wszystkie takie bolesci przechodza po pierwszym dziecku :) a moze ja mam jakis problem z hormonami? dlatego mam takie bolesne okresy...juz sama nie wiem, bo ta moja ginekolog powiedzial, ze badania krwi, hormonow i itp to po roku czasu a nawet do 18 miesiecy gdybym nie zaszla w ciaze.... mam nadzieje ze zajde ;) oh super znowu pada deszcz :) Pozdrawiam Was (sorry za ten dlugi wywod ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 Gosiaczek82..27..........5.........22.06......Małpolskie ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............10.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........10.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........6.............18..... ..........26 marzec teściarka.............28...........6..............3.................24 marca aktualizuje tabelkę :) właśnie wróciłam od lekarza - widać kropkę i ...zaczątki bijącego serduszka - taka pulsująca plamka :) :) jejku teraz dociera to wszystko powoli do mnie...będę mamą małego bobaska jedynie co mnie teraz gnębi to żeby wszystko było ok..żadnych smutnych przygód.. ale trzeba przecież myśleć pozytywnie- prawda?? z oznak ciąży - po południu dopada mnie taki kryzys, że szok..śpię na stojąco... najlepiej czuje się wieczorem poza tym to w nocy z kolei spać nie mogę i budzę się kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki:) byłam dzisiaj u gina i po torbieli nie ma śladu:D:D jestem super szczęśliwa!! staranka niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........5.........22.06......Małpolskie ...............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............10.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........10.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........6.............18..... ..........26 marzec teściarka.............28...........6..............3..... ............24 marca pozwolilam sobie uporzadkowac tabeleczke mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle :) u siebie jeszcze nie uaktulanialam nic bo nic sie nie dzieje temp co prawda podwyzszona ale juz sie zaczyna pojawiac bialy sluz z domieszka krwi ale wydaje mi sie ze bedzie @ niedlugo malo was tu zaglada wakaciujecie sie to dobrze :) odprezajcie sie i owocujcie :) pozdrawiam i milego zycze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :):):) Wczoraj wieczorem przyszła do mnie @:D:D:D W 70 dc:) Tak jak poprzednio z zaskoczenia.Nic tego nie zapowiadało. Zero bólu brzucha itp. Teraz czekać tylko na owulkę. Testow już chyba nie będę robiła bo już nie mam do nich przekonania. Będę mierzyła tępkę i obserwowała śluz. Zobaczymy co z tego wyniknie:) Co u was słychać dziewczyny???? Monika, tiko, Jolita, anulka i reszta brzuchatek???? Jak się czujecie dziewczyny????? Aga super że już torbiel masz z głowy!!!!!:D:D Teraz Twoja kolej do przeniesienia się do dolnej tabelki:D:D Będę trzymała za Ciebie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........5.........22.06......Małpolskie ...............0 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............10.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........10.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........6.............18..... ..........26 marzec teściarka.............28...........6..............3..... ............24 marca Poprawiam tabelkę :) Przyjełam teraz że mój cykl potrwa 50 dni a jak długi będzie to się okaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Neri, co do bolu piersi to byla moja piersza oznaka, juz kilka dni po zaplodnieniu zaczely mnie mocno bolec sutki, nie piersi tylko same koniuszki sutkow, nigdy tak nie mialam przedtem, jak juz to cale piersi mnie bolaly i to przed okresem, potem doszedl lekki bol krzyza, bolace gardlo, o duzo symptomow otarlam ;) Tak wiec trzymam kciuki! Aga, super ze wsztsko juz dobrze, moja przyjaciolka ma ten sam problem co ty mialas, ale lekarz powiedzial ze to zadna przeszkoda i jak sie wchlonie to zaczna dzialac, wiec kibicuje wam mocno potorbielkowe przyszle mamuski ;) Bobolka, w koncu sie doczekalas, to \"przdstawienie czas zaczac\" :D U mnie podobnie jak u Jolitki mdlosci minely, odpukuje by nie zapeszyc bo dopiero od 2 dni ich nie mam ;) Apetytu wciaz brak ale nie narzekam, narzekam na to ze mimo jedzenia w miare malo tyje :/ Tzn tak mi sie wydaje, po ciuchach widze bo nadal wagi unikam jak ognia... No i cycuchy w koncu daly mi odpoczac bola juz duzo duzo mniej, co oczywiscie mnie troche martwi ale w ciazy to chyba wszytsko matrwi ;) No i czasem mam chwilowe lekkie bole macicy, mozna powiedziec ze jak na okres, wiec byc moze Jolita masz cos takiego jak ja ale jestes bardziej wrazliwa bolowo, dzidzius zaczal rosnac w koncu wiec macica zaczyna sie rozszerzac bardziej, mi sie wydaje ze to to ale dla pewnosci skontaktuj sie z lekarzem jak tiko mowila. Lepiej chuchac na zimne;) Eh jak te dni w ciazy tak wolno ida, wam tez sie tak wydaje?;) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii pryszczowacenia ;) to niestety albo stety bo to niby syndrom na corcie (chociaz wg mojej filozofii pryszcze wystepuja czesciej u kobiet u ktorych poziom testosteronu jest wyzszy wiec jak jest chlopak to pewnie cos sie matce z tego udziela) to mam cere masakrycznie tlusta i powoli coraz bardziej mnie wypryszcza. Uzywam toniku z lekka zawartoscia alkoholu i tu chcialam was sie poradzic bo mnie kolega wystarszyl ze nie moge go uzywac bo przez skore ten alkohol dojdzie do dziecka :/ Tonik jest z serii Neutrogeny wiec raczej z tych lepszych, powiedzcie, ma sie kolega popukac w czolo czy raczej ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
falbana mysle że raczej kolega bo przecież tam zawartość alkoholu jest niwielka i w kontakcie ze skórą odparowywuje. Ale jak mam Ci coś poradzić do super tłustej skóry to serię przeciwtrądzikową z firmy avene tylko w aptekach są bez alkoholu i super działają. Choć do najtańszych nienależą. u mnie wreszcie @ sobie odjechała wiec staranka zaczynamy od nowa;-))) tempka narazie wzorcowa36,6. Zaczęlam w tym cyklu lykac wiesiołek może pomoże narazie nie widze zadnych zmian po nim. A teraz młiego dnia wszystkim zycze:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korina 2983
witajcie, ja juz chyba na końcu owulacji jestem, ale juz od 3 dni strasznie mnie jajnik kłuje...wczoraj to nie mogłam się schylic, nie wiem co to oznacza? jak myślicie? Jeszcze 3 dni i urlopik...czekam z niecierpliwością bo miałam męczący początek roku w pracy i jestem wykończona. życzę Wam przyjemnego dnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wiecie co moja dzidzia tak daje sie we znaki ze szok !!! spac cały czas mi sie chce a w nocy wstaje z 10 razy na siusiu i jeszcze spac nie moge bo mnie piersi tak w nocy bola ze nie moge sie wygodnie połozyc na boku ! aj ta dzidzia Dziewczyny juz sie raz pytałam was ale sie zapytam jeszcze raz pracuje w sklepie spozywczym mam umoze na czas okreslony do konca wrzesnia bede juz po 3 mies do tej pory i z tego co wiem to szef nie moze mnie zwolnic tylko przedłuzac umoze az do porodu ale moje pytanie jest teraz takie jak ja bym poszła na zwolnienie teraz to co on moze zrobic moze ze mna umoze zerwac czy cos bo jeszcze nie jestem w 3 mies itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny powiedzcie mi jeszcze z jakich kaledarzy kozystacie z neta ciazowych bo u mnie jeden pokazuje dzis 5 tyg i 5 dni a drugi juz 6 tyg i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietooo
przeciez to tylko 2 dni różnicy!!! W czym masz problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietooo
a tobie ciąża na mózg padła :P termin porodu to dwa tygodnie w jedna i druga strone, tylko 2% procent rodzi w terminie wyznaczonym przez lekarza na ! wizycie, poczytaj troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tobie na główe pomarancz spadła nie udzielaj sie tutaj !!!! nikt ciebie nie prosił !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietooo
monikkkddd sorry wiem ze to twoja pierwsza ciąza i wszystkim sie przejmujesz :) kibicowalam ci po cichu , ciesze sie ze jestes w ciazy tylko naprawde te kilka dni roznicy , pozniej w 9 miesiacu moze cie wykonczyc lepiej ustal sobie termin porodu na 1 lub 2 tyg pozniejszy zeby sie nie denerwowac na wylocie , bo potem to dopiero sie bedzie dłużyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×