Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Ancia........35..........2..........03.08.09.....Dolnośl askie..........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............12.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........12.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........8............18..... ..........26 marzec teściarka.............28...........7..............3..... ............24 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monikk ja to pierwsze usg, o które Ci pewnie chodzi jest dopochwowe, dopiero to ok 13 tyg jest przez brzuszek;) chociaż moja ginka jak nie mogła czegoś zobaczyć przez brzuszek, to jeszcze z tamtej strony też oglądała;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkaaaa
Witajcie zastanawiam sie czy po 2 dniach od spodziewanej miesiaczki test ciązowy wykazał by ciąze tak czekam i narazie nic spać mi sie chce popołudniu apetyt troche wiekszy może delikatne pogbolewanie piersi czy to może oznaczać ciąze??? Prosze odpiszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, test ciazowy powinien juz wykazac ciaze ale nie musi, niektore kobiety potrzebuja wiecej czasu by test wyszedl pozytywny. Monia, jak dowiedzialam sie o ciazy i poszlam do lekrza to mnie nie zbadal tylko przepisal kwas foliowy i powiedzial ze pierwszy skan bede miala od 11 tyg do 13 i ze spotkam sie tez z polozna na wywiadzie medycznym. Ja jestem w anglii i tu system jest inny, do 3 miesiaca nie zagladaja "tam", hehe, w Polsce lekarze to o byle pierdolek nam kukaja a tu chyba nie lubia tych widokow ;) A tak serio to w anglii czekaja do 3 miesiaca bo najwiecej poronien jest wlasnie w tym czasie wiec jak masz poronic to poronisz - oni nie pomagaja, straszne to i niestety prawdziwe. Dzis bylam wlasnie na tym wywiadzie z polozna, wypytala sie o moje zdrowie, wziela kilka probek krwi, mocz dala jakies ulotki i jesli wszytsko jest dobrze to ma wolne na 2 miesiace. Wiecie ja mam takiego stracha ze cos moze stac sie z maluszkiem a ze mnie tu prawie wogole nie badaja i nie bede o tym wiedziec. Np poki nie bede odczuwala ruchow dziecka to skad mam wiedziec czy wszytsko jest ok, tyle sie slyszy o ciezarnych ktore nosily w sobie martwe dzieci przez kilka tygodni i nic o tym nie wiedzialy :/ Tez macie taki stach czy przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri 30
Gosiaczek82 i Jolita84 dziekuje wam dziewczyny za wasze odpowiedzi :) Jesli chodzi o owulacje to zawsze wiem kiedy ja mam gdyz pojawia mi sie sluz z domieszka krwi i mdlosci w podbrzuszu...i wlasnie bede ja miala za pare dni....i jak w tym cyklu nie zajde w ciaze to ide do mojej ginekolog ( ona nawet ma polskie nazwisko bo jej dziadek byl polakiem ) i zobacze co mi tym razem powie.... a jak dalej kaze mi czekac jak to sie mowi "babka latka" to od razu ide do prywatnego ginekologa-juz nawet mezowi powiedzialam.... Jolita84 czy Ty dostalas duphastan tak od razu na wyregulowanie hormonow? tak bez wczesniejszego badania? (fajnie ze udalo Ci sie zajsc w caze :) :) :) Bo ja podejrzewam, ze moge miec problem z hormonami...bo co innego, nigdy nie mialam zadnych problemow ginekologicznych, nawet nie stosowalam antykoncepcji, @ regularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri 30
Falbanaaa Tobie rowniez chcialam podziekowac za odpowiedz ;)(przeoczylam Twoja wypowiedz;) ) Wiesz....zaluje, ze tego nie zrobilam :) choc dodam i tak jeden cykl wiecej ;) a najlepsze jest to, ze do przychodni mam tylko 150 metrow :) wiec ja tam moge chodzic 100 raz na dzien :) normalnie mam ochote dzis odwiedzic ta moja ginke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia83
Dziwczyny pomóżcie! Wszędzie czytam jaki jest śluz po miesiączce a jaki w trakcie owulacji ale NIGDZIE nie jest napisane jaki jest przed miesiączką?! Czy jeśli kobieta jest w ciąży ( a jeszcze o tym nie wie) to ma inny śluz? Błagam niech ktoś odpisze bo juz głupieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri - ja takze nigdy nie stosowałam tabletk anty. i @ miałam regularne .... Tak odrazu mi przepisała Powiedziała ze nie zaszkadza a moga pomoc Szczerze to troszke to na niej wymusiłam.:) Sylwia- jak ja zaszłam w ciaze to przed @ miałam biały śluz ale było go znacznie wiecej niz przed @ gdy nie zaciazyłam Ta wieksza ilosc sluzu utrzymywała sie/utrzymuje nawet do dzis;) Monikk- ja pierwsze usg miałam dopochwowe w 5 tygodniu ciazy i miałam je takze ostatnio w 11 tygodniu ciazy:) Jak sie czujesz wogóle???? Mnie chyba juz przeszło troszke Mdlosci ustapiły no i zauwazyłam ze brzuszek chyba zaczał mi sie powiekszac:) no i zaczełam wiecej jesc:) mam nadzieje ze teraz przybiore te kg ktore straciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek ide na 18-stę siostry mojego męża. Może mi pomożecie??? jak w waszych stromnach wyglada 18-stka? tzn ile dawaja na 18stki??? bo my z M nie wiemy ile włożyc do koperty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odswiezam STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Ancia........35..........2..........03.08.09.....Dolnośl askie..........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............13.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........12.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........8............18..... ..........26 marzec teściarka.............28...........7..............3..... ............24 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam byłam dzis u ginki :) mam zdjecie dzidzi swojej :) biło jej serduszko :) super widok :) !!!!!!!!!!!!!!!!!! to 8 tydz. wiec dobrze obliczyłam sama :) jest wszystko oki wiec na nastepna wizyte mam za miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Ancia........35..........2..........03.08.09.....Dolnośl askie..........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............13.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........12.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........8............18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........7..............3..... ............24 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dobrze :) julitko :) a jak tam u innych dziewczyn ??? a tiko gdzie ????? nie ma jej juz długo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, piszę do Was jak obiecałam po powrocie z wakacji i muszę Wam powiedzieć,że zrobiłam wczraj test i były 2 krechy :))))!!!!normalnie byłam w takim szoku, że do tej pory nie ogę uwierzyć, @ już się spóźnia 3 dzień!moja mama powiedziała,żebym zaczekała jeszcze tydzień i ponownie zrobiła test i dopiero potem do lekarza..co myślicie o tym?Jak pisałąm wceśniej to bło nasz 2 podejście...teraz mnie zaczął stasznie jajnik lewy kłuć, cy wie któraś z Was co to oznacza, to moja ierwsza ciąża :))... całuje Was wszystkie staraczki i brzuchatki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy mogę dołączyć do tabelki?Nie wiem gdzie to się wpisuje..z tym, że nie wiem właściwie do której, bo niby wyszły te 2 krechy, ale potwierdzę Wam jeszcze w piątek jak zrobię 2 test...mako chyba nie doczekam się ...czas rak woln lecie jak się czeka... Chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że już jak byłam w górach to czułam ,że coś jest nie tak, bo ja uwielbiam czekoladę, po prostu kocham ją, a tu mnie odrzuciłopo raz pierwszy w życiu, a jak chodziliśmy po górach to w co 2 krzakach sikałam...hahaha..mój mąż się strasznie śmiał z tego.. to tak nawiasem, przepraszam że ak ciągle o sobie poszę , ale tak się cieszę:) :)) :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja nie wiem kiedy mogę zrobic tes ciązowy rano czy lepiej wieczorem spóznia mi 4 dzien w zasadzie to rekord bo nigdy tak nie miałam co myslicie a objawow żadnych miała któraś tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie mogę uwieżyc chyba jestem w ciazy!!! znaczy sie test zrobiłam rano i odrazu pojawiła mi sie jedna ciemna kreska a ta druga jaśniejsza od tamtej ale bardzo widoczna czy mogę sie cieszyć czy może za wcześnie na takie coś!! Może zrobie za pare dni znowu test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynym mam do was pytanko Dziś albo jutro powinnam mieć owulkę.Kochaliśmy się teraz dwa dni pod rząd. Jakaś taka chcica nas ogarnęła hihihi. I zastanawiam się czy się dzisiaj kochać jak będziemy mieć ochotę czy wziąść zimny prysznic i poczekać kochać się jutro. Dodam że dziś bolą mnie piersi i brzuch więc albo dziś owulka albo jutro. Wogóle co ile najlepiej się kochać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
do Olgi55 - u mnie tez tak było- na początku 2 kreseczka bledziutka- a potem coraz ciemniejsza ..teraz koniec 8 tyg :D trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
Słuchajcie dziewczyny!!!!! Jestem w ciąży:)))))))))))))))))) dzisiaj dzien spodziewanej miesiaczki, temperatura zamiast spasc wzrosła do 37,10, test ciazowy zrobiłam rano i cien cienia kreseczki, pojechałam dzisiaj na betę i od razu za dwie godziny był wynik! I jest 46,91mlu:) czyli jestem w ciazy:))))) Tak sie teraz tylko boję, żeby wszystko było ok bo oczywiscie sie naczytałam o naturalnych poronieniach itd ale odpukać! Czyli czary Tiko działają:) No i moim zdaniem ten gastagnus tutaj też zadziałał>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) fajnei ze zaciazone w miare ok sie czuja :) fajnei jest tez czytac ze kolejne diewczyny zachodza :) a wiecie ja to mam takie nietypowe pytanie bo hm moze pamietacie jak to sie zaklada butonierke? przed slubem jak jest jeszzcze kawaler to z prawej czy lewej? :) a pozniej jak wychnodzi sie z kosciola to na druga strone sie przepina tak jak nosza zonaci wydawalo mi sie zawsze ze to na prawej stronie ale bardzo prosilabym o odpowiedzi co z ktorej :) Amerka gratulacje !!! :) superowe wiadomosic :) ach neimoge sie doczzekac kiedy ja sie bede mogla takimi powiedizlic ... pozdrawiam STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Ancia........35..........2..........03.08.09.....Dolnośl askie..........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............13.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........12.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........8............18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........7..............3..... ............24 marca jeszcze raz tabelke musilam zaktualizowac bo juz kilka stron ciagnieie stara :P starajcie sie kopiowac ostatnio wklejane tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga gratulacje! ja mialam dokładnie tak jak Ty, też pojawiła mi się 1 ciemna i druga jaśniejsza ale widoczna a teraz czekam do piątu i jak się powtórzy to idę do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka Tobie rówież gratulacje!:) Chyba zaczął się dla staraczek dobry tydzień. pozdrawiam wszyskie kobitki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Ancia........35..........2..........03.08.09.....Dolnośl askie..........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............13.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........12.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........8............18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca aktualizacja :) gratuluję nowym Mamciom :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Ancia........35..........2..........03.08.09.....Dolnośl askie..........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............13.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........12.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........8............18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca to teraz ja aktualizuję;) Amerka gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Ancia........35..........2..........03.08.09.....Dolnośl askie..........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............13.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........12.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........8............18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55............27............5..............10..............14 kwieciecień to teraz ja aktualizuję Amerka gratuluje!!!!!!! mama nadzieje ,że dobrze napisałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×