Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość Amerrka
dziewczynki, te mające dświadczenie ciążowe, powiedzcie mi, czy Was bolał tak trochę brzuch na początku? Bo ja to tak czuję moje podbrzusze, nie są to takie jakieś mocne bóle ale tak ciągle czuję dół brzucha i plecy....tak jakby troche na @ ale o wiele słabiej, bez takich ostrych skurczow. Proszę napiszcie czy tak miałyście. Moj gin jest na urlopie i nie mam za bardzo się kogo spytać. I jeszcze mi powiedzcie czy Wy badałyście sobie bete co chwilę? Żeby sprawdzić czy wszystko ok? Ja to oczywiscie sie nacyztałam o naturalnych poronieniach i się zaczęłam bać czy mnie to nie spotka..... I kiedy mam iść do lekarze? Bo teraz to jeszcze za wcześnie i nic nie zobaczy prawda? Dodam, że ja nie biorę żadnych lekarstw na podtrzymanie, no ale też chyba bez powodu ich się nie bierze co? Ja się chyba za dużo internetu naczytałam:) Napiszcie mi co o tym sądzicie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrrka :) ja powiem tak u mnie tak własnie było brzuch pobolewał jak na @@@ !!! ale nie przyszła zrobiłam test i zobaczyłam 2 kreski wiec to chyba normalne :) co do lekarza to ja byłam w 6tc i nic mi nie robiła bo mówiła ze wczesna ciaza a byłam teraz 3 dni temu u innej i zrobiła mi usg dopochwowo i mam zdjecie dzidzi :) jest małam ale cos tam widac na zdjeciu juz biło serduszko :) a co do tab. to biore tylko kaws i nic wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŚCIARKA
AMERRRKA Nie można martwić się na zapas bo wpadniesz w obłęd:( ja też się ciągle boje i myślę że każda z nas ma pewnie takie obawy... Uważaj na siebie, nie przemęczaj się i kwas foliowy łykaj ja przed ciążą brałam folik - 0,4mg, ale lekarz zalecił mi inny ma 5mg i jest znacznie tańszy od foliku, nazywa się acidum folicum i kosztuje ok 2,5 zł wczoraj byłam też na pobraniu krwi do badań tych pierwszych - kompleksowych.. wyciągnęli ze mnie chyba z pół krwi (żart) i zapłaciłam fortunę!!! - 288zł szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMERRKAA
dzięki za pocieszenie:) Juz tak sie tyroche przestałam martwic. Ja biore falvit, tam tez jest kwas foliowy. Jeszcze dzisiaj zobaczyłam małą kropelkę krwii w sluzie i wogole się przestraszylam, a do gina nie moge sie dodzwonic. Mam nadzieje, ze to nic zlego i ze moj mały zarodeczke trzyma się mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciara zartujesz !!tyle kasy !!! jej ja mam zrobic tyle badan ze szok !!! teraz mnie zszokowłas !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri 30
Witam! :) Ja po Waszych wczesniejszych poradach od razu umowilam sie na wizyte do mojej ginekolog.....ide do niej w poniedzialek-juz tym razem jej "nie przepuszcze ;)" mam nadzieje, ze mi pomoze..... W kazdym razie dam Wam znac ;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciara a powiedz mi czy musiałas byc nacczo i czy pobrali ci krew i z tej krwi beda robic wszystkie te badania !??? bo ja mam podobne do ciebie badania zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri 30
Dziewczyny, ja juz wiem gdzie tkwi problem....dlaczego nie moge zajsc w ciaze....ja siedze w internecie i szukam odpowiedzi.....i w koncu znalazlam-z Wasza pomoca :) wszystkie te moje dziwne objawy np.od 3 cykli podwojne krwawinie owulacyjne (niedoczynnosc cialka zoltego), strasznie obolale piersi zaraz po owulacji jak ostatnio, ze przez 2 tygodnie nie moglam zalozyc biustonosza do dnia @, brak skoku temperatury w II fazie cyklu +bole glowy..... a odpowiedzia na to jest "niedomoga lutealna" czyli niedobor progesteronu a II fazie cyklu. I wlasnie na te moje dolegliwosci jest catangus lub duphastan....zobacze co ta moja doctor "poradzi" mi w poniedzialek.... Sorry, ze tak o sobie.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Hej Monikkk Byłam na czczo bo wśród badań była glukoza i morfologia a wtedy trzeba być"na głodnego" :) ja gdzieś wcześniej wypisywałam te badania i sprawdzałam na jakimś forum i tam padły właśnie ceny ok 300 więc dzięki Bogu byłam przygotowana..ale ja miałam skierowanie od prywatnego więc za badania się płaci :/ ale najlepsze jest to że dziś pojechałam po wyniki, odwiedziłam koleżankę i..zapomniałam odebrać wyników ;/ A teraz święto jutro i muszę czekać do poniedziałku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
Gratuję dziewczyny. Ja mam dostać @ 30.09. Zobaczymy, teraz staram się o dzidzi. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
Tzn. 30.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
Cześć dawno sie nie odzywałam ale byłam zabiegana. Gratuluje nowym Brzuchatkom!!!!!!!!! Ja zamierzam zrobic teścik w najblizszy czwartek bo wtedy powinnam dostać @ ( o ile nie dostenę). teraz czekam cierpliwie.. Pozdrawiam Was serdecznie i zycze miłego weekendziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie wczoraj sę potwierdziło jestem w ciązy..juhuuu:))):)):))! Chiałabym się wpisać do tabelki, ale nie wiem jak , proszę o pomoc:). Dziewczyny ja w czwartek zrobiłam sobie obranie krwi i komplet badań moja mam jest pielęgniarką i miałam za free...ale też jestem w szoku, że to wszystko tyle kosztuje!!szok!! Anica trzymam kciuki za Ciebie tym razem się uda!:) Amerka moja koleżanka na początku ciązy też miała plamienia z krwi ale dał jej lecytynę, 1 m-c leżała i teraz już jest wszystko oki. także głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Gratuluje wszystkim nowym mamusia...oj TIKO potrafi czarowac Szok:) gratuluje jeszcze raz Korin kopiujesz tabelke i zmieniasz dane wklejasz tak jak normalna wypowiedz:) Ja za badania nic nie płaciła chodze na kase chorych Dopiero jak zwolnienie bede potrzebowac to pojde prywatnie do tego samego lekarza co teraz chodze... aktualizuje tabeleczke STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Ancia........35..........2..........03.08.09.....Dolnośl askie..........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............13.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........8............18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55............27............5..............10....... .......14kwieciecień Korin...............??..............5..............?...............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08.09.....Dolnośląskie..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............13.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........8............18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55..............27............5..............10....... .......14kwieciecień Korin...............??..............5..............?.... ...........????? Anica zapomniałaś brzuchatki skopiowac ;) widze ze dolna czesc tabelki coraz bardziej sie powieksza... szkoda tylko ze ja jeszcze nie spadłam patrzac na ilośc staran :O moze za pare lat wkoncu bede mogła sie wpisac w dolna czesc :( wy juz bedziecie sie starac o drugie badz nawet trzecie malenstwo a ja dalej bede walczyc o pierwsze :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, aktualizuję tabelkę, jeszcze nie znam terminu porodu, ale jak tylko poznam to od razu wpiszę. Dzięki za pomoc z tabeleczką. buziaki dziewczyny STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 Hej, BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............13.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........8............18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwieciecień Korin...............26..............5..............2.... ...........?????v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 Hej, BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............13.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........9...........18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............5..............2.... ...........?????v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrka
Hej no to teraz ja akutalizuje tabelkę:) Mam nadzieję, że to nie zapeszy! STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 Hej, BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............13.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........9...........18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............5..............2.... ...........?????v Amerrka............27.............4..............2................22 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Słuchajcie! Ja się wogóle nie czuję jakbym była w ciąży. Juz mnie nic nie boli, nawet piersi mnie przestały boleć. One tak każdego dnia w innym miejscu mnie bolały, plus miałam bardzo wrażliwe sutki a teraz to w sumie tyle co są troche twardsze no i sutki sa trochę inne ale mnie mniej bolą niz przed okresem. Aż czasami nie chce mi się wierzyć, że naprawdę jestem w ciąży. Tylko temperatura mi rośnie z dnia na dzien i tak się zastanawiam czy teraz bede miała przez 9 miesięcy 27,2???? Kiedy mogę iść do lekarza, żeby mi coś powiedzial? Chce iść jak juz będzie coś widać ale z drugiej strony się denerwuje, że się okaże cos zlego. Czy Wy też się tak ciągle boicie, że coś będzie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
I jeszcz jedno. Nie wiem teraz jak to zrobić z lekarzem. Bo tak do tej pory to chodziłam do mojego prywatnego i wiecie on jest taki, że moge do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy jakby mnie coś zaniepokoiło. Ale chciałabym mieć wszystkie badania co się robi w ciąży na książeczkę jednak no bo nie mam tyle kasy żeby teraz wszytsko prywatnie robić. I nie wiem jak to teraz zrobić. Myślicie, że mogłabym chodzić do dwóch lekarzy? Jak Wy to robicie? Chodzicie prywatnie czy na książeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Amerka ja tez mam obawy, jak mnie coś zaboli to od razu sprawdzam w necie co to oznacza, także Cie rozumiem, ja czekam do 7-8 tygodnia z pójściem do lekarza, wcześn iej to chyba nie będzie jeszcze widać na USG( tak mi się wydaje). Jak myślicie dziewczyny kiedy najlepiej pójść. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Czesc dziewczyny, nie ma co się spieszyć- z dzidziami na pewno będzie wszystko oki jak nie lepiej, jak nie będziecie ich do 6-7 tyg oglądać;) nie wiem szczerze co zrobić z badaniami Amerka, ale byc może ze skierowania od prywatnego lekarza da się zrobić badania na nfz? musisz zapytac go o to, bo tych badan bedzie w ciąży co miesiąc trochę;) (co miesiąc badania krwi i moczu, które akurat nie są drogie, ale do tego dojdzie usg od czasu do czasu, i inne badania okresowo, więc rzeczywiście można się wykosztować...), więc lepiej coś wymyślić- spokojnie możesz chodzić do 2 lekarzy, jak nic innego się nie da wymyślić;) ja czuję już coraz wyraźniej ruchy mojej dzidzi- to moje pierwsze dziecko, więc dopiero od jakiegoś tygodnia wiem, że to ona się rusza;) jestem już po usg połówkowym- dziecinka cała i zdrowa;) i chyba będzie dziewczyneczka o dziwo!!!tak się zasłaniała, że do końca nie wiemy jaka płeć, ale nie juz teraz to raczej nastawiamy się z mężem na dziewczynkę, bo siusiaczka tam nie było ;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Hej Ania:) Gratuluję córeckziw takim razie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
No i strasznie Ci zazdroszczę, że juz czujesz jak się rusza!!!! Ja już bym tak chciała zobaczyć serduszko albo coś. A ja wogóle nie czuję się jakbym byla w ciąży. Nic mne nie boli, piersi mnie przestały boleć nawet. Tyle, że może faktycznie szybciej się męczę ale szczerze mówiąc gdybym nie wiedziała, że to ciąża to bym nawet nie zauważyła, że szybciej się męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
No niestety to tak jest, że do pierwszych ruchów, a to jest ok 5 miesiąca ciąży dopiero, to nic nie czujesz że jestes w ciąży i masz w brzuszku małego szkraba;) no chyba, że się ma mdłości, to wtedy jest przez chwilę niemiło, ale tego Ci (Wam) nie zyczę- mnie to ominęło i bardzo się z tego powodu ciszę, bo nie wiem jakbym to zniosła;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka u mnie był 7 tydzien i zrobiła mi usg dopochwowo i biło juz serduszko :) sliczny widok :) zalezy na jakiego lekarza trafisz byłam u niej prywatnie a tydzien wczesniej tez prywatnie i nic mi nie robiła nawet karty ciazy nie załozyła !!! ichodziłam wczoraj do mezczyzny prywatnie do kliniki bo mam zamiar tam rodzic poczytałam sobie o nim i kobietki sa zafascynowane nim !! i ja tez byłam :) mnie nie badał bo mialam nie dawno usg wiec poszłam przedłuzyc zwolnienie lekarskie i dał odrazu :) i z gadki był super :) za 3 tyg mam teraz wizyte i usg tylko tam jest tak ze za te dwie rzeczy płaci sie oddzielnie razem 170 zl!! A badan nie robiłam sama mi napisała co mam zrobic i pójde w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania super :) ja to czuje ze tez bede miała dziewczynke :) ale to dlatego ze tak mnie wypryszczyło na dekoldzie ze szok !! nawet moj maz mówi ze bedzie baba :) druga !! :) a powiedzcie myslicie nad imieniem ??? bo ja juz chyba mam dla dziewczynki :)ale wiecie jak do jest jeszcze tyle czasu :) ze wszystko moze sie zmienic:) Aniu a powiedz jak twoj brzuszek urósł przytyłas???? CO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
Monikkk jak Ci dobrze sobie siedzisz na zwolnieniu:) Juz sie zastanawialas gdzie bedziesz rodzic? Ja wogole o tym nie mysle na razie:) Na razie chce zobaczyc serduszko i poczekam do tego 7 tygodnia. Dziewczynki ale ja chyba bede bardzo zdenerwowana przed tą wizytą bo się bedę bala, ze nicnie będzie widac albo że będzie pusty pęcherzyk albo ze sie okaze jakaś ciąża pozamaciczna i wogole nic nie bedzie widac! Ja juz sie naprawde za dużo naczytałam internetu!!! Ale muszę dalej stosować metodę pozytywnego myślenia. Wieccie, że ja zaczęlam sobie najpierw tak wmawiać "jestem zdrowa zajdę w ciąże " a pozniej to juz "jestem w ciąży jestem w ciąży" i byłam!!!:) I jak tylko zaczynałam się denewować, że nie mam owulacji ani okresu to sobie zaczynałam to mówić i teraz też musze sobie mowić, że moj mały zarodeczek jest zdrowy i w dobrym miejscu sie zagniezdzil to moze mnei to uspokoi:) A już dziewczynki u Was widać jakoś brzuch? Bo to fajne musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monikk u mnie brzuch zaczeło być widać dopiero w 5. miesiącu- w 4. zaczał wystawać, ale trudno wtedy mowic o brzuszku bo on tylko wygladał jak wzdęty,a dzidzia za mała jeszcze była na to, żeby wystawać- niestety na brzuszek trzeba troche poczekac, bo wczesniej to sam tluszczyk i kiszki ida do góry i to one tak nam brzuszek wypychają;) ale na noszenie go jeszcze przyjdzie czas, bo mi zaczał rosnąc niedawno, a to dopiero polowa ciąży;) moja dzidzia będzie miała na imię Julia, a gdyby jednak zdarzył się chłopczyk, to Franek;) imiona wybraliśmy z mężem już ze 2 lata temu, więc teraz nie było wątpliwości co do tego;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×