Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

witajcie dziewczyny! ja w srode wzięłam ostatnią tabletke anty, w czwartek zaczynam nowe opakowanie a @ nie ma :O szkoda tylko, że teraz jej nie ma a nie parę miesięcy wstecz jak hormonów nie brałam :O co do tych waszych zachcianek to ja rybki odradzam jak jest tak ciepło :D bo z rybek w takie upały ponoc jakieś szkodliwe substancje sie wydostaja i mozna sie zatruc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
Witajcie dziewczyny, niestety dzisiaj przyszła @ :(. Z dokładnością jak w zegarku. Jednak nie poddaję się, spróbujemy w tym cyklu, może tym razem się uda. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny byłam dzis u ginka wiecie badała mnie na samolocie powiedziała ze to wczesna ciaza i zebym pojawiła sie za jakies 2 tyg. nie zakładała mi karty ciazy tylko zwazyła mnie cisnienie tez. A jeszcze jak jechałam do ginekologa to musiałam wysiasc z autobusu bo mi nie dobrze było i zwymiotowałam !! wiec zadzwoniłam po meza urwał sie z pracy i zawiuzł mnie :) ale wiecie co powiedziałam jej ze mam ciezka prace i ze sie boje ze te wymioty to beda zdazały sie w pracy to ona mi dała zwolnienie na 2 tyg. ale powiedziała ze ciaza to nie choroba !! no wiecie co .. przeciez ja po prostu chciałam zeby posiedziec w domu zeby te nudnosci nie napadły mnie w pracy... bo bedzie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
Dziękuję Monikadddd, jak się uzupełnia tabelkę, bo jakoś nie umiem a chciałabym żeby mnie umieścić w "staraczkach"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) u mnie takze wróciły mdłosci Od wczoraj czuje sie jakbym miała korek w gardle.... i tez najchetniej jadłabym same owoce i zupy nic wiecej Ostatnio byłam u gina i znowu schudłam 0,5 kg czyli juz w sumie 2,5 kg Wy tez chudniecie???? no i biegunke mam od 3 dni ale nie taka ze latam co pochwile tylko do kibla ide normalnie raz dziennie. tak myslałam ze to pewnie od owoców. aktualizuje tabelke STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........5.........22.06......Małpolskie ...............0 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............11.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........11.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........7.............18..... ..........26 marzec teściarka.............28...........6..............3..... ............24 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri 30
Witajcie dziewczyny! Wlasnie przed chwila przyszla wstretna @ :( razem z bolem glowy (podobnie jak u Anici) nie spalam przez 2 noce...bo okres mi sie opoznial, powinnam dostac w 25-26 dniu cyklu a dzis jest 28... cos mi sie rozregulowalo...wlaciwie natura splatala mi niezlego figla...(ile to nas kosztuje...(...)latwo powiedziec-nie stresuj sie... No coz...moze nastepnym razem sie uda :)trzeba byc dobrej mysli ;)az do skutku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monikk może warto poszukać innej ginki? z doświadczenia wiem, że niektóre bywają okrutne i strasznie niemiłe, a inne wręcz odwrotnie, więc rozważ poszukanie jakiejś sprawdzonej- warto skorzystać z pomocy internetu, bo opinie innych sa bardzo cenne;) Masz jeszcze chwilę czasu na to, żeby znaleźć odpowiednią, która da Ci poczucie bezpieczeństwa na resztę ciąży, więc się nie wahaj;) i to nie chodzi o to czy na nfz czy prywatnie, bo i bywałam u takich co im płaciłam, a one i tak były wredne, więc po prostu popytaj znajomych itp. wydaje mi się, że kartę ciąży powinnaś już mieć, bo jakby co to zawsze w szpitalu bez kolejki itp. a tak to będziesz sie musiała wykłócać (oby nie!!!). dobra ginka, do której ma się zaufanie to połowa sukcesu;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karte ciązy zakłada sie od 8tc a niektórzy zakładaja dopiero od 10tc wiec ginka nie jest znowu taka zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
ja sie aż tak bardzo nie znam, ale byłam jak wiecie w 6 (na początku) i zostałam zbadana - kartę mi gin założył. zlecił serie badań z krwi i moczu. kazał zjawić się pod koniec sierpnia jeszcze przepisał mi kwas i luteinę- jakby nie daj Bóg coś złego się stało :) Wydaje mi sie że monikk ta Pani gin lekko dziwna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za opinie :) mam jeszcze zapisana wizyte do tej co chodze bo ona jest oki wiec moze sie do niej przejde bo dla mnie ta tez jakas wydała sie miła ale powiem wam ze nie zadawała zadnych pytan nic... powiedziała ze to wczesna ciaza zrobiłam dzis testy na toksykoplazme czy jak to sie nazywa i jutro wynik a powiedziała zeby przyjsc za 2 tyg i tyle wiecej ja mowiłam niz ona poszłam do niej bo zamierzam rodzic w prywatnej klinice i tam do tych lekarzy sie chodz a ona jest jedyna kobieta a jak wiecie do mezczyzn nie chce isc i tyle !! nie wiem dziewczyny mam metlik w głowie bo nie wiem co z tym zwolnieniem robic bo mam na 2 tyg. i mysle ze jak do niej pojde nastepnym razem to mi nie da bo przeciez mowiła ze ciaza to nir choroba !!! i ja pow. ze rozumiem ale mam taka a nie inna prace i ze siedzac nawet na kasie zsanie kolejka a mnie bedzie mdliło to co ja bede robic biegac do łazienki !!! nie wiem dziewczyny jestem w kropce !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do badan to powiedziała ze za dwa tyg bede robic ! nie wiem .... A gdzie jest tiko !!!! co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........5.........22.06......Małpolskie ...............0 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Ancia........35..........2..........03.08.09.............???.............. BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............11.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........11.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........7.............18..... ..........26 marzec teściarka.............28...........6..............3..... ............24 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monikk nie martw sie o zwolnienie- jak ona Ci nie da, to pojdziesz do kogoś innego. Zwolnienie w ciąży to nic dziwnego- teraz to w ogóle jest taki trend, żeby od razu iść na zwolnienie, na całą ciążę, więc się niczym nie przejmuj. A zwolnienie bierz nie dlatego tylko, że jesteś w ciąży tylko dlatego, że kiepsko się czujesz i nie możesz pracować;) a przysługuje Ci ono jak najbardziej i z punktu widzenia przepisów o ubezp. społecznym i o świadczeniach chorobowych- ciąża to jak najbardziej choroba, więc niech pani doktor nie wydziwia;) a ja kartę ciąży mam od 6 tyg i to zależy tylko i wyłącznie od lekarza kiedy ją założy, ale oczywiście bez karty można żyć, więc monikk nie przejmuj się tym;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy te karty ciązy przeżywacie :D siostra chodziła do szpitala do ginki i kartę załozyła dopiero w 11 czy 12tc ;) monikadddd jednak praca w sklepie jest ciężka i tak jak mówisz może cie zemdlic w każdym momencie, radziłabym w takiej sytuacji isc do innego gina, to jest wczesna ciąża i przez taka ginkę jeszcze stracisz dziecko przez te nerwy w pracy itd. nie rozumię czemu nie chcesz isc do mezczyzny? ja kiedys chodziłam do babki, teraz chodze do faceta i naprawde bez porównania! mezczyzna jest o wiele delikatniejszy! tez miałam obawy, wiadomo to jest facet, obcy facet, a ja mam przed nim z goła du.ą chodzic, juz o badaniu nie wspominajac :D ale juz po paru wizytach sie przyzwyczaiłam i nie wyobrażam sobie isc do kobiety. któras dziewczyna tu mówiła żebys poszukała sobie opinii w sieci, tak zrób. ja mojego gina tez tak wyszukałam. w prawdzie mieszka 20km ode mnie ale nie zamieniłabym go na żadnego innego gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
Dzięki monikadddd za wpisanie do tabeli staraczek, jestem z dolnośląskiego, reszta się zgadza. Tak sobie myślę, że z tymi objawami ciążowymi to nieźle można się pomylić. Obecnie mam @, i też mnie trochę kłuje w jajniku, raz jednym raz w drugim, lekko ale zawsze coś tam pobolewa. Podobnie było przed @. I weź tu człowieku bądź mądry. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczek82
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Ancia........35..........2..........03.08.09............ .???.............. BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............11.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........11.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........7.............18..... ..........26 marzec teściarka.............28...........6..............3..... ............24 marca Kosmetyczne poprawki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
A ja dziewczyny uważam że ciąża nie jest zadną chorobą przecież to stan fizjologiczny. I jeżeli naprawdę ktoś się źle czuje lub ma bardzo uciążliwą pracę to powinien isć na L4. Ja jestem przedstawicielem robie samochodem koło300km dziennie chodzę do szpitali i przychodni i jeżeli wreszcie uda mi się zajść z ciąże to jak najdłużej zamierzam chodzić do pracy żeby później mieć gdzie wracać. bo efektem takiego chodzenia odrazu na l4 jest to że pracodawcy ( i to nie tylko męszczyźni) niechcą później nas zatrudniać i wcale im się nie dziwie bo jeżeli ktoś zatrudni kobietę ta popracuje np 2 miesiące a później idzie na prawie 1,5 roku na L4, macieżyński itd najczęściej jeszcze po macieżyńskim na L4 co wdłuża nieobecność do 2 lat. I co im z takiego pracownika. A jak już bym miała wybierać to wolę pochorować jak już się maleństwo urodzi wtedy jestem mu bardziej potrzebna. No ale się rozpisałam, ale to jest moje zdanie, każda z nas zrobi jak uważa. pozdrawiam serdecznie miłęgo dzionka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) gosiaczek ja chce byc na zwolnieniu dlatego ze to nie jest lekka praca i po drugie w tej firmie nie mam przyszłosci nie długo pewnie ogłosi upadłosc wiec nie mam o co walczyc w tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 xxxasiaxxx....24.........23........30.07.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Ancia........35..........2..........03.08.09.....Dolnoślaskie..........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............18.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............11.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........11.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........7.............18..... ..........26 marzec teściarka.............28...........6..............3..... ............24 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzis mam 2 rocznice slubu :) i tak bardzo chciałam ja swietowac juz w troje :) wiec nie wiem czy dzis sie jeszcze odezwe :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
No to monikaddd, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu. Dużo zdrówka, a z tą pracą to masz rację, tymbardziej, że nie wiążesz z nią przyszłości. Skoro jest ona nie za lekka to nie ma co prezsadzać. Najważniejsze jest maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monikk- wszystkiego naj z okazji rocznicy!!!!a juz jesteście we troje, bo maluszek już tam sobie w Tobie siedzi;) Gosiaczek- napisałam przecież że z punktu widzenia przepisów prawa ciąża to stan chorobowy, a nie tak w ogóle- bo przecież l4 które bierzesz to zwolnienie chorobowe;) ale monikk ma rację, że w sytuacji w której się znalazła należy nie myśleć o tym co sobie pracodawca pomyśli tylko nie przemęczać się bo nie warto poświęcać ciąży dla pracodawcy- to nigdy się nie kalkuluje, bo tego z reguły pracodawcy nie doceniają, a nawet nie zauważają, że pracujesz do końca ciąży...taka jest rzeczywistość niestety. znam wiele przypadków wyjątkowej lojalności pracownic w ciąży i zerowej lojalności ze strony pracodawców, dla których niejednokrotnie nie ma różnicy czy nie ma Cię poł roku czy 1,5.taka refleksja;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkk wszystkiego dobrego z okazji rocznicy slubu :) duuuuzoo zdrowka dla calej Waszej 3 :) a za jakis czas na ktoras kolejna rocznice moze bedzie wes juz 4 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
Moniczko przede wszystkim to wszystkiego naj naj!!!! A poza tym w twoim przypadku to jak anjbardziej powinnas iść na l4. Aniu nie pisałam tego do Ciebie więc się na mnie nie złość. Poprostu wyraziłam swoja opinie na temat i tyle:-) Uważam że zawsze najważniejsze jest maleństwo!!! na które mam nadzieje niedługo się doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalic ze bylam dzis na pierwszym usg :D Jak po raz pierwszy zobaczylam moje dziecko to rozbaluszylam oczy jakbym kosmite zobaczyla :D To bylo niesamowite, nie ma sie brzuszka, przez te wszytskie tygodnie nic sie nie wiedzi a tam siedzi juz maly czlowieczek! Pierw spal ale potem go obudzilysmy i jak zaczal sie wiercic, machac raczkami na wszytkie strony :) A pani do mnie mowila, ze to do mnie macha hehe. Karczek zmierzony na 1,1 mm wiec wykluczono niektore choroby genetyczne. Jestem taka szczesliwa ze dzidzius jest zdrowy, ze ma nozki i raczki i nosek, wiem ze to glupie ale tak sie balam ze moze cos byc nie tak. Oczywiscie jak spytalam o plec to pani sie prawie w glowe popukala ze to za wczesnie. Wiecie co, mam przeczucie ze to chlopak, nie wiem, tak silnie kopal i wogole jakis taki meski ten dzieciaczek mi sie wydawal, wiem ze dziewczynki przeciez robia tak samo ale jakos tak ten chlopak chodzi mi po glowie... Oczywiscie celowane bylo w dziewczynke ale co bedzie to bedzie kochane :) I wiecie co, usg pokazalo identyczna date porodu jaka sobie sama wyliczylam :) Tylko ze u mnie w rodzinie kazde ciaze sa przenoszone wiec moze nawet bede marcowka;) Juz za tydzien powiem rodzinie o dzidziu, ale bedzie ekscytacja :) Niestety nastepne usg mam wyznaczone dopiero na 20 tydzien ciazy czyli za 9 tygodni, bardzo bardzo nie fajnie... Sorki ze ja tak tylko o mnie, co do L4 jakbym miala ciezka prace lub prace ktorej nie lubie to od razu poszlabym na L4. Niestety jestem w kraju gdzie ciaza nie jest choroba i musze pracowac a pracy nie lubie wiec troche wam zazdroszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Falbanaaa zazdroszcze ci! nawet nie wiesz jak bardzo! ja moge nigdy takiego widoku nie widziec :( wszystkim ciezarnym zazdroszcze... nam chyba nie jest pisane miec dziecko :( 2 lata staran i nic :( teraz jeszcze przy braniu hormonów nawet @ nie mam :( nikt z rodziny nigdy nie miał problemu z ciążą tylko ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
xxxasiaxxx moja siostra przez 3 lata starała się z mężem o dziecko, i tak jak Ty miała problemy z @, potrafiła nie mieć jej przez kilka miesięcy, non stop leczyła się u ginka, a to problemy z jajnikami, cysty, sprawy hormonalne, itp. To co ona przeżywała to masakra i wcale się nie dziwię. Ja po 2 miesiącach się wkurzam. Piszę tak bo teraz moja siostra ma dwie wspaniałe córki. A też już prawie zwątpiła. Myślę, że niedługo będziesz miała swoje upragnione dzidzi, życzę Ci tego z całego serca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anica ja @ miałam normalnie co miesiąc, bez problemów, tylko pare dni róznicy było, a teraz przy hormonach nie mam @ :( jutro dzwonie do gina jak nie bede miec @ bo jutro powinnam zaczac nastepne opakowanie tabletek i nie wiem co sie dzieje... cysty to ja mam cały czas :O mam pcos które właśnie lecze przez tabletki przeciw androgenne... ostatnio była poprawa. nawet gin zapisał sobie w kartotece "ilosc pecherzyków zmniejszyła sie o połowe" i byłam naprawde dobrej mysli, bo powiedział ze jak teraz we wrzesniu jak bede na wizycie znowu bedzie poprawa to bedziemy wywoływac owulacje, ale teraz to już na to nie licze przez ten brak @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
xxxasiaxxx, nie chcę żeby wyglądało na to, że chcę Cię pocieszyć czy coś w tym rodzaju. Jednak wierzę, że wszystko Ci się ułoży i będzie dobrze. Nie wiem, może stresy robią swoje i stąd ten brak @ i w związku z tym brak owulacji. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×