Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Becia, wyssane z palca,od kiedy zaszlam w ciaze nie moge patrzec na czekolade i wiekszosc slodyczy, kocham mieska a szczegolnie nielubiana kiedys baranine. Przed ciaza bylo na odwrot, kochalam slodycze. I co - i cipuszka jak sie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek TIKOTIKO....31.........26........2.. ......17 grudzień......1....córa FRETKA83....26..........22.......1...... . .06 grudzien........... ANIA1502.....25.........32........1...... ..27 grudzień.....0.....córka FALBANAAA...27.........26........1........22 Luty.......0.....corcia JOLITA84.....25.........26........6.... ....23 luty...........0......syn MONIKKK.....23.........21........18.......25 marzec.......0......syn teściarka.....28.........20.........3....... 24 marca........0........ Olga55.........27..........5........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........17........2........15 kwietnia......0..... Amerrka.......27.........18........2........25 kwietnia............syn becia86.........23........11.........3.... ...17 maj...........0.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te słodkie i kwasnie to jednak bujda :) ja mam ochote na to i na to :) byłam pewna na 70 % ze u mnie bedzie dziewczynka a tu chłopak :) a jeszcze powiem ze pryszcze mi takie wyskakuja na twarzy ze szok ! i co niby to dziewczynka i nie prawda :) a lekarz mi ostatnio powiedział ze jak pepek schowany to dziewczynka a jak wystajacy to chłopak! a ja mam schowany :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek TIKOTIKO....31.........26........2.. ......17 grudzień......1....córa FRETKA83....26..........22.......1...... . .06 grudzien........... ANIA1502.....25.........32........1...... ..27 grudzień.....0.....córka FALBANAAA...27.........26........1........22 Luty.......0.....corcia JOLITA84.....25.........26........6.... ....23 luty...........0......syn MONIKKK.....23...........22........18.......25 marzec.......0......syn teściarka.....28.........20.........3....... 24 marca........0........ Olga55.........27..........5........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........17........2........15 kwietnia......0..... Amerrka.......27.........18........2........25 kwietnia............syn becia86.........23........11.........3.... ...17 maj...........0.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Hej:) Jeśli o mnie chodzi to przed ciążą w ogóle nie lubiłam słodyczy a zwlaszcza żadnych ciast. W ciąży całkiem mi smakuja i czasami sobie z chęcią zjem kawałeczek ciasta ale też nie mam takich chętek, zeby np samej się to postarać. Tyle, ze jak ktoś mnie poczęstuje to sobie zjem:) Jeśli więc chodzi o słodycze to można powiedzieć, że apetyt na nie mi wzrósł. Jeśli chodzi o kwaśne to nie do końca jestem pewna co to niby ma być. Na ogórki kiszone ani kapustę w ogóle nie mam żadnych checi. Jedyne na co mam ochotę co mozna podciągnąć po kwaśne to cytrusy. Dodatkowo najbardziej ochotę mam na twarożek, mleko, jogurty cały nabiał:) nie wiem czy to się zalicza pod chlopca czy pod dziewczynkę. U mnie zanosi się na chłopca. No ale ja nie wierzę w takie rzeczy. Słuchajcie mam pytanie odnośnie magnezu. Zaczęłam go brać dodatkowo do witamin dla kobiet w ciąży, bez konsultacji z elakrzem. Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie a biorę ten magnez bo czytałam, że on zmniejsza skurcze wszelkiego rodzaju a wczoraj znowu mi twardniał brzuch i mnie to troche niepokoi. No i biorę ten magnez ale się zastanawiam czy dobrze robię. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka ja mysle ze sobie nie zaszkodzisz magnezem ja pow. ostatnio dla swojego lekarza ze drentwieja mi nogi rece i on pow. zeby łykac magnez badz rozpuszczalne tab z magnezem wiec mysle ze mozesz brac ale przy wizycie sie zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do płci to obliczałam nawet z tymi kaledarzami chinskimi i innymi i co wszedzie dziewczynka mi wychodziła a tu syn!!! Wszoraj kupilismy farby do pokoju naszego synka :) i tam jakies przybory potrzebne do tego juz mam wizje pokoju :) firanke i inne dodatki tez mam upatrzone teraz tylko kasa potrzebna :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
No mi z kalendarza chinskiego wychodzi chłopiec. I też mam pryszcze masakryczne co niby na dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
No ja dostałam trądziku w ciąży (dlatego lepiej zmiencie kosmetyki na takie do cery tłustej, bo ja też mówiłam że pryszcze, a tu poszłam do lekarza dermatologa i on stwierdził, że to trądzik) i mam dziewczyneczkę, więc chyba nie ma zasady;) a Amerka ja też do 6-7 miesiąca nie zaopatrywałam się w ciastka i słodycze, a teraz od jakiegoś miesiąca to sama chodzę do cukierni, więc to jeszcze może przyjść do Ciebie z czasem ;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek TIKOTIKO....31.........26........2.. ......17 grudzień......1....córa FRETKA83....26..........22.......1...... . .06 grudzien........... ANIA1502.....25.........32........1...... ..27 grudzień.....0.....córka FALBANAAA...27.........26........1........22 Luty.......0.....corcia JOLITA84.....25.........26........6.... ....23 luty...........0......syn MONIKKK.....23...........22........18.......25 marzec.......0......syn teściarka.....28.........20.........3....... 24 marca........0........ Olga55.........27..........5........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........19........2........15 kwietnia......0..... Amerrka.......27.........18........2........25 kwietnia............syn becia86.........23........11.........3.... ...17 maj...........0.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też już bym chciała wiedzieć co będzie,z testów mi wychodzi dziewczynka, ale mi sie juz 3 razy taki slodki chłopczyk snił... a mam ochotę na słodkie, na mięso wcale, ale ogórkiem kiszonym nie pogardzę hihi...i w sumie sama nie wiem co bedzie...dziwne mam przeczucie,że bedzie klon męzulka tzn chłopak...ale moze będzie niespodzianka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Korina chyba nie ma na to żadnej zasady- ja myślę, że można spokojnie zacząć przygotowania od 8 miesiąca ciąży, ale jak ktoś sie nie może doczekac, to może i wcześniej- pamiętaj tylko kiedy urodzi sie Twoja dzidzia (tzn jaka bedzie pora roku) i tyle, zeby np nie kupowac kombinezoniku na noworodka, jak dzidzia urodzi sie w kwietniu czy maju ;) chocby byl i najsliczniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kupna :) to my wczoraj juz farby pokupowalismy do pokoju dzieciecego :) zielono - niebieska :) taki chce wystrój dla naszego dziecka :) firanke tez juz upatrzyłam :) A co do ciuszków to juz zbieram po troszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny.... to znowu ja.... Zrobiłam sobie test owu.. Dziś mam 14 dc i wyszły mi 2 grube krechy!!! To znaczy że mam teraz owulacje czy to znaczy że ona nastąpi po 24-48 h? Testy owu robię od 11 dc a od wczoraj te dwie krechy mi się pokazują... ta druga jest mocniejsza od kontrolnej... czyli tak ma być.. i czy to prawda że tempka wzrasta i to świadczy o tym że owu już była a nie że będzie???? Dziś to się naczytałam... Przytulamy się z mężem od 9 dc co dziennie... Musi się udać w tym cyklu... Pozdrawiam was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja35
Witam.12dc temp mierzona w pochwie rano przed wstaniem o 7 36,4 13 dc tak samo mierzona 36,9 14dc tez 36,9 15dc tez 36,9 oraz wizyta u gin na usg.gin stwierdzila ze jest jeden pecherzyk zanikajacy i wokol niego jakis plyn,ze w zatoce duglasa nie widzi plynu oraz,ze ten plyn wokol pecherzyka moze swiadczyc o owulacji albo o pozostalym plynie z zeszlego miesiaca chociaz w zeszlym miesiacu tez bylo usg i plyn w zatoce byl widoczny,stwierdzila rowniez,ze 15dc jest jeszcze jeden pecherzyk ktory jeszcze rosnie i ma 18mm na 15mm i kazala przyjsc jeszcze za 2 dni.Mam problem z pekajacymi pecherzykami dlatego pytam czy mozliwa jest prawidlowa owulacja jesli nie widac plynu owulacyjnego w zatoce duglasa tylko wokolo pecherzyka.Dodam jeszcze ,ze dnia w ktorym temp spadla strasznie bolal mnie jajnik jak nigdy az w nocy z bolu sie obudzilam co wczesniej nigdy sie nie zdazylo.bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Dzastina, jeśli chodzi o testy to jeżeli masz dwie grube krechy to że wzrosły Ci te hormony które powodują pęknięcie pęcherzyka więc owulacje będzie w ciągu następnych ileś tam godzin (chyba 48, masz to napisane na instruckji testów). Jeśli chodzi o temp. to jej skok mówi, że wzrósł progesteron a on rosnąć powolutku już może zacząć jak pęcherzyk jest bardo duzy przed samym pęknieciem, czyli skok temp. znaczy, ze owulacja albo jest albo dopiero będzie albo może też podobno znaczyć, że dopiero co była :P hi hi hi To takie głupie jest z ta tempką i tego co ja się naczytałam jak się staralismy to nigdy tak do końca nie wiadomo w którym dokładnie momencie jest owulaka:) Wiadomo, że starać się trzeba już przed skokiem i jeszcze na wszelki wypadek po skoku też:) A Dzastina nie boisz się, że codziennie to za często? Że plemniczki męzusia się oslabią? Bo podobno najefektywniej jest co drugi dzień:) Majka ja niestety nie mam pojęcia o to co pytasz, to już bardziej skomplikowana sprawa ztym płynem. Mi pęcherzyki w ogóle nie rosły wiec na temat płynu sie nie dowiadywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amerrka mój ginek mi mówił że w tych dniach najlepiej współżyć codziennie... a do tego mój M bierze witaminki więc myślę że będzie ok... nie mamy nic do stracenia...a tylko same przyjemności:) Dziś na teście owu ta druga kreska była mniej intensywna niż wczoraj i przed wczoraj.... czyli owulka jest! Pisze jest bo cholernie mnie brzuchol boli!!!! Albo już po wszystkim, nie wiem :) Od Czwartku biorę Duphaston ale do tego czasu będziemy się miziać.... Planuję 6 grudnia zrobić test... To cala wieczność ale co mi tam.... i tak trzeba czekać:) Byłam grzeczna cały rok to może św.Mikołaj da mi prezencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek TIKOTIKO....31.........26........2.. ......17 grudzień......1....córa FRETKA83....26..........22.......1...... . .06 grudzien........... ANIA1502.....25.........32........1...... ..27 grudzień.....0.....córka FALBANAAA...27.........26........1........22 Luty.......0.....corcia JOLITA84.....25.........26........6.... ....23 luty...........0......syn MONIKKK.....23...........22........18.......25 marzec.......0......syn teściarka.....28.........22.........3....... 24 marca........0........ Olga55.........27..........5........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........19........2........15 kwietnia......0..... Amerrka.......27.........18........2........25 kwietnia............syn becia86.........23........11.........3.... ...17 maj...........0..... uaktualniłam tabelke :) widzę że wynik 3:3 ja jutro mam wizytę więc mam nadzieję że wstydliwe maleństwo zdradzi swoją płeć :) wyobraźcie sobie że jednak grypsko wstrętne mnie dopadło cała niedziela leżenie plackiem ponad 38 stopni !! dziś już ok gorączka nie przekracza 37 ale z osłabienia jestem mokra jak mysz... Dżastina trzymam kciuki za staranko :) ja też niestety nie mam pojęcia o czym MAjka pisze.. :O a zastanawiałam się i zawsze zapomnę zapytać - czy przyszłe mamusie chodzą do szkoły rodzenia?? ja najbliższą mam 35 km od domu i zastanawiam się czy wato tłuc sie taki szmat drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
No ja mieszkam w dużym mieście i mam dużo szkół rodzenia liskoi na pewno będę chodzić ale to jeszcze nie teraz:) Myślę, że tak może po nowym roku. Słuchajcie a ja mam takie pytanie o ruchy dziecka> Czy to mozliwe, żebym czuła je tak z prawej strony troszkę powyżej pępka? Bo czuję ostatnio coraz częsciej takie bulgotanie cały czas w tym samym miejscu i jakby to powiedzieć....to bulgotanie nie prowadzi do niczego jak to jest np jak bulgocze w zołądku albo jelitach to zazwyczaj te bulgotanie się przesuwa w dół lub w górę a tu czuję cały czas w tym samym miejscu i się zastanawiam czy to mozliwe, że to dzidziuś, no bo mi się wydawało, że on jest trochę niżej pod pępkiem....chyba, że to może echo jego ruszania się którego nie czuję (bo mam lozysko z przodu brzucha tak bardziej, z tego co gin mówił). No i wogóle mam takie dziwne uczucie, że mnie coś tak uciska na pęcherz i mi się wydaje, że muszę już koniecznie iśc do wc a to sięokazuje, że właściwie wcale nie....tak jakby mnie dziecko uciskało na pęcherz. Czy to możliwe? Ja myślałam, że ono jeszcze jest na tyle małe, że nie czuje się takich rzeczy.... Jakie Wy macie odczucia ruchów dziecka i w którym miejscu? I czy jakoś wogóle czujecie to dziecko? Bo ja np jak się położę na boku to mam wrażenie że to dzeicko mi się tak na bok opada bo mi się robi tak twardziej tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciara- ja sie zastanawiam czy chodzic :) bo słyszałam ze w szkole pokazuja cos innego a na porodówce jest inaczej :0 wiec nie wiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka ja jak sie połoze na bok to czuje jak dla malenstwa jest chyba nie wygodnie bo zaczyna kopac :) a czuje po bokach i ponizej pepka czasami ale zadko powyzej pepka :) moje dziecko jest ułozone posladkowo wiec lekarz pow. ze bede czuła ucisk na pecherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Słuchajcie dziewczyny, ruchów dziecka jest tak wiele że trudno powiedzieć jak powinno się ruszać- te wasze pociechy będą się milion razy obracać, fikać itp więc w zasadzie każdego tygodnia będziecie odkrywać nowe ruchy w nowych miejscach. Amerka raczej to dzidzia ale Ty wiesz najlepiej, a jak się kładziemy to zawsze dzidzia "opada" na dół i wtedy zależy czy kręgosłup jest na dole to wtedy jest twardszy brzuch od dołu, a jak ma rączki i nóżki to wtedy zazwyczaj nimi trochę porusza;) powinno się raczej kłaść po tej stronie co kręgosłup (stąd Monikk twoje odczucie,że dzidzi niewygodnie, bo pewnie leży akurat odwrotnie), ale prawda jest taka że do 8 miesiąca ciąży trudno stwierdzić jak leży Dzidzia, więc leżcie spokojnie- jej napewno nic złego się nie stanie;) ja byłam dziś u ginki i moja Julka waży już 2,2 kg- termin porodu wg wielkości to 6 stycznia ;) więc się cieszę, bo po nowym roku;) no i na szczęście obróciła się główką w dół, więc mamusi kamień z serca spadł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- no to fajnie ) a powiedz mi nie boisz sie porodu ???? juz sie jakos nastawiłas pozytywnie na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Powiem Ci Monikk, że wcale się nie boję;) wiem, że to jest takie przeżycie, że ból nie ma tu znaczenia;) ja nawet będę miała znieczulenia zewnątrzoponowego, bo nie chcę- chcę rodzić "aktywnie", a to sie wyklucza. wiesz co, mam kilka koleżanek po porodzie i one wszystkie mają bardzo dobre wspomnienia, więc jakoś tak się nastawiam, że ze mną nie może być gorzej;) ale mam świadomość tego, że niektóre kobiety strasznie się męczą- ale to jest przede wszystkim kwestia nastawienia. poza tym to tak jest, że boimy się tego czego nie znamy, więc ja stawiam na jak największą wiedzę na temat porodu i to mnie paradoksalnie uspokaja;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny mam pytanie wczoraj podczas stosunku z mezem zobaczyłam pare kropel krwi ! nigdy przedtem mi to sie nie zdazyło !! nie wiem co myslec ! prawie cała noc nie spałam bo bałam sie ze cos mi poleci ! a teraz chodze jak na szpilkach ! i wydaje mi sie ze brzuch jest twardy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
No ja już wiem, że to z boku na pewno był dzidziuś bo juz wieczoerm to tak dokazywał, że byłam pewna, że to to:) Wierzgał się jak mały wiercipięta i mialam wrażenie, że jednocześnia majta rękami i nogami bo jednocześnie czułam to takie pukanie w dwóch miejscach:) Ania ależ ja Ci zazdroszczę, że juz masz tak szybko poród! Ja już się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie moja pora:) Ja też się nie boję porodu. Znaczy wiadomo, że troszkę się niepokoję, żeby wszystko było dobrze ale nie boję się, że mie będzie bolało bo co tam, że boli, w bólu najgorsza jest świadomość, że oznacza coś złego a w tym przypadku wiadomo, że tak ma byc i oznacza coś dobrego więc poboli poboli i przestanie:) damy radę przecież:) Bardziej się boję, że w szpitalu bedą mnie źle traktowali, że nie pozwolą robić tego co będę chciała albo, że ktoś będzie mi kazał leżeć itd, ale po to biorę mojego męża, żeby bronił , moich interesów:) Słuchajcie znowu mnie zgaga chwyciła! ledwo mi mdlości przeszły to znowu jakieś niestrawności kolejne. mam nadzieję, że to takie tylko kilkudniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny po moim usg wszystko ok Dzidzia wazy juz 950 g Lekarz mnie troszke uspokoi l z ta toksoplazmoza Powiedział ze powinno byc wszystko ok.:) Amerka - ja tez tak miałam i nadal czasami mam ze mam wrazenie ze chce mi sie siku a jak dojde do kibelka to tylko troszke wydam kropelek;) no i ciagle boli mnie kosc ogonowa niby teraz juz mniej ale jescze ja czuje;) NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek TIKOTIKO....31.........26........2.. ......17 grudzień......1....córa FRETKA83....26..........22.......1...... . .06 grudzien........... ANIA1502.....25.........32........1...... ..27 grudzień.....0.....córka FALBANAAA...27.........27........1........22 Luty.......0.....corcia JOLITA84.....25.........27........6.... ....23 luty...........0......syn MONIKKK.....23...........22........18.......25 marzec.......0......syn teściarka.....28.........22.........3....... 24 marca........0........ Olga55.........27..........5........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........19........2........15 kwietnia......0..... Amerrka.......27.........18........2........25 kwietnia............syn becia86.........23........11.........3.... ...17 maj...........0.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Monikka ja Ci powiem, że to pewnie nic takiego jak tylko kilka kropel, może coś Ci się naruszyło ale ja bym pewnie też się denerwowała więc się nie dziwię, że Ty się denerwujesz więc może chociaz zadzwon do gina jak masz taką możliwość i powiedz mu i spytaj się to powód żeby do niego jechać czy tak sięmoże zdarzyć. Któraś z dziewczyn mówiła, że tak się może zdarzyć po stosunku. Nie martw się to na pewno nic nie jest. A brzuch twardy się robi też od tego jak się o tym myśli, już to zawuażyłam u siebie i czytałam na innych forach że dziewczyny panikowały bo miałt twardy brzuch a to się okazwyało, że z nerwów im twardniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×