Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Falbana nie chce cie nakrecac,ale ja mialam teraz w tej ciazy bardzo podobnie jak ty.4 dni po owulce bylam pewne ze zaskoczylo ,a pozniej juz mi emocje opadaly,ale oznaki ciazy zostawaly i to we mnie tak kielkowalo ze moze mi sie jednak nie zdawalo ,no i jestem juz w 15 tygodniu:) Trzymam kciuki zeby bylo ok:) A co do twojego faceta,to niektorzy tacy sa... Wiesz co mi mama zawsze powtarzala i ja to powiedzialam mojemu M i napewno powiem moim dzieciom.Jak sie mieszka z rodzicami to jest tak 1 miejce rodzice,2 chlopak pozniej po slubie jest tak 1 miej.mąz,2 rodzice a jeszcze pozniej jest tak 1 miej.dzieci,2 mąż,a niestety rodzice spadaja juz na 3 tor...i tak to musi byc poukladane zeby to wszystko funkcjonowalo tak jak powinno...Twoj facet moze to zrozumie jak mu to powiesz,do mojego trafilo to w samą sedną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka oj widze ze nie tesknicie za mna;( u mnie objawów brak - dzis ostatnia tabl;etke duphastonu biore.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita nie martw się !!! Za mną też nikt nie tęskni:O Witaj w Klubie;) Jak na razie nu mnie 23 dc. i owulki brak:(:( Temperatura nadal niska 36,1:(:( Pewnie to cykl bezowulacyjny:(:(:( A te testy to są popi....lone!!!!!!!!!!! Wszystko zależy od zagęszczenia moczu. Jak jest jasny to krecha słaba jak ciemny to owulkę wskazuje!!!! Dobrze że jest jeszcze termometr bo normalnie bym musiała codziennie przytulać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolka-t6ez to zauwazyłam z tymi testami..u mnie wogóle nie działaja..... sa poprostu do dupy..:) moze jeszcze bedziesz miec owulke Ja tez mialam pozno ok. 22 dnia cyklu wiec @ pewnie mi sie spozni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Z tymi testami z allegro mam nadzieje sie nie bawice bo to jest kiła totalna :O A z apteki sa wiarygodne,ale nie wiem czy wiecie ze test owulacyjny pozytywny nie wskazuje ze bedzie owulka na 100% tylko informuje o wroscie LH i jezeli macie zaburzenia hormonalne beda one szalaly...Mnie pokazaly sie 2 kreski kochalimy sie i juz 15 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka- kupiłam z apteki testy stosowałam w poprzednimcyklu i w tym cylku połykajac tabletki duphaston Przepisała mi je ginka. byłam u niej po zastosowaniu pierwszych testów o. bo tez sie zaniepokoiłam tym ze ciagle pozytywne mi wychodz..zreszta ona tez była zdziwiona wiec przepisala mi te tabletki.... wiec nie wiem dlaczego teraz mi tez tak wychodziły-ciagle pozytywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 28
Witajcie mam pytanko widze ,że tak w miare tu zaglądacie i jestescie w temacie. A mianowicie zawsze moje krwawienie trwało dość normalnie czyli krwi było więcej .A teraz jakoś mniej i jest go słabo jest taki lekki rózowy a pózniej bardziej czerwony. Nie wiem czy sie martwic bo cykl mój był 26-27 teraz 28 moze to dlatego ,że byłam chora miałam ostrą biegunke brałam leki nie antybiotyki . Ciekawi mnie czy takie plamienie mogę zaliczyć jako piewszy dzien krwawienia i czy to ok czy mam sie martwić .Prosze pomuzcie bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka, bardzo dziekuje za odpisanie, dusza mi sie raduje a mozg mowi - spokojnie ;) Aha i dodatkowo zauwazylam ze mnie pecherz dziwnie pobolewa przez co musze czesciej latac siku ... Dzis rano zmierzylam temp i mialam 36.6 wiec nie typowo nie ciazowo... Bobolka, mi te testy zawsze jakis tam bladawy odcien wskazywaly ale jak bylo trzeba pokazal sie wyrazny paseczek. Kupilam ich 15 sztuk plus 5 ciazowych za 20 zl i na razie nie zawiodly. Mam pytanko, moje okresy sa nieregularne wiec nie wiem kiedy powinnam je dostac, mam dodac od prawdopodobnej owulacji 15 dni czy moge wczesniej? Jesli tak to okres przypadalby na niedziele i wtedy moj cykl bedzie mial 35 dni. A o mnie tez nikt nigdy nie pytal wiec prosze sie nie smutac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chyba jakies problemy hormonalne, wlasnie odkrylam sporego i miekkiego guza w lewym cycku, tak nagle zaczely mnie bolec zewnetrzne miejsca piersi, zbadalam sie i jestem troche przerazona ze to takie duze jest (2-3 cm). Moja mama ma problemy mastopatczne wiec tym bardziej jestem na nie narazona, wyczuwalam kiedys u siebie jakies zmiany ale byly malutkie a onkolog nazwal je zraziki i ze sa zwiazane z cyklem hormonalnym. No chyba nie moze to byc cos bardzo zlego co? Poobserwuje to az do okresu albo pozytywnego testu ciazowego i jak nie zniknie pedze do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna00
kobiety pomóżcie mam okres co 26 dni ostatni miałam 20 maja i kochałam się z mężem 31 maja bez zabezpieczenia czy jest możliwe ze mogę być w ciązy pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Tiko, poleć mi proszę jakieś spodnie na aleegro, bo ja tam patrze, ale ze zdjęć to nie wiem, które mogą być zgrabne...jeszcze ich nie potrzebuję, bo brzuszka raczej w ogóle nie mam (czasem wieczorem tylko mi wyskoczy) i narazie to po prosty chodze w zwyklych jeansach, które noszę na codzień, ale powinnam już zacząć o tym myśleć, bo któregoś dnia się nie dopnę;) a na razie noszę też legginsy i powiem Ci że to bardzo wygodne;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
chcialm zapytac czy w tabelce wpisujecie pierwsze dni @ czy kiedy nastepna bedzie @ ? bo chcialabym sie dopisac :D nie ma na co czekac trzeba zaczac sie starac :) Falbana ja bym na Twoim miejscu nie czekala tylko podeszla sobie do lekarza, male jak byly to poprostu powieszkone gruczyly byly a teraz jak sa wieksze to nei wiem czy jakis kanalik sie przytkal i tak sie powiekszyly niektore gruczoly , czy odczuwasz jakas bolesnosc czy nie? idz prosze do lekarza tak bedize najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
cos tu dzisiaj krucho nic nikt nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
pozwolilam sie juz dopisac mam andizeje ze nie macie mi tego za zle :) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 becia86........23...........1.......12.05.....podkarpackie.............0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............13.............2.. ............20 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien ANIA1502............25............11............1....... .........30 grudzień nie doczekalma sie na odp ; P wiec wpisalam keidy byla bo ja mma nei regularne dosc wiec nie wiem kiedy bedzie w tym cyklu zaczelam kontrolowac temp i sluz wiec jeszcze nie mam porownania ale zobaczymy mam nadizeje ze uda sie i mnie i wam oczekujacym :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej becia, no tabelka jest troszke pomotana, ja podalam ostastnia miesiaczke bo tez mam nieregularnie. Dzis dziwnym trafem dostalam przypomnienie o zrobieniu cytologii wiec biore to jako znak i do lekarza sie przejde, dziekuje za troske :* A piersi to bola odbydwie z tym ze to miejsce z guzkiem najbardziej. Dzis zrobilam test ciazawy, wiem wiem, za wczesnie, ale bardzo sie na cos wkurzylam i tak sobie na zlosc zrobilam, wyszla jedna mocna krecha a druga taka jak na owulacyjnych testach, ledwo ledwo widoczna. I teraz mam pytanko, czy test ciazowy by byl ujemny to ta druga kreska powinna byc absolutnie niewidoczna czy moze byc ciut widoczna jak ro bywa na owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Falbana z tego co wiem to przy testach ciążowych nawet ledwo widoczna druga kreska oznacza ciążę- tak było napisane w większości instrukcji i tak też było i u mnie- ta druga była dużo słabsza, a teraz jestem w 11 tyg;) więc chyba możesz zacząć myśleć pozytywnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, no wlasnie przypomnialam sobie o takim boskim wynalazku jak google i wyszlo na to ze u wiekszosci dziewczyn taka ledwo zauwazalna ale jednak kreska oznaczala ciaze :D U mnie to coraz czesciej latam siusiu i bol jajnikow i macicy sie wzmocnil, no i krzyz mnie boli od paru dni, myslalam ze sie czyms przeciazylam ale dzis gdzies wyczytalam ze jest to jedna z oznak... Taki dzis mialam pechowy dzien, znow pol dnia ryczalam, no i jeszcze ta zmiana w piersi. Jakos nie umiem jeszcze tego przyjac do wiadomosci ze to chyba ciaza, boje sie cieszyc za szybko, w pt powtorze test i sie powinno wyjasnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wlasnie zaczelam staranka o dzidzie,mam nadzieje ze nie potrwaja długo. mam juz jednego szkraba ktory wlasnie w ostatni wtorek skonczyl 2latka i bardzo pragne miec drugie dziecko. ostatnia @ wlasnie mi sie skonczyla wiec zabieramy sie z mezem do dzialania.z julka staranka trwaly tylko 2 miesiace wiec moze i z tym nie bedzie tak zle. mam nadzieje ze moge dolaczyc do was. ostatnia @ mialam 05.06 wiec zobaczymy kiedy zaskoczy a mam male pytanko skoro ostatnia @ milam wlasnie 05 czerwca a cykle mam 26 dniowe to jak mam obliczyc kiedy mniej wiecej bede miala dni plodne. wszystkie serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamo julki, oczywiscie ze mozesz, jesli ma byc ksiazkowo to owulacje powinnas miec 14-16 dni przed pierwszym dniem spodziewanej miesiaczki czyli w 10-12 dniu cyklu. Ale nie patrz tylko na to, patrz tez na sluz, a moze wyczuwasz bol podczas owulacji? Moglabys tez testy kupic ale mysle ze skoro nie liczy sie dla ciebie plec dzidzi to nie ma sensu sie w nie bawic tylko czerpac przyjemnosc z seksu i sie nie wkrecac :) Jakby cos nie wychodzilo to wtedy testy sa bardzo pomocne. Eh dziewczyny, zaraz koncze nocke i mam 4 dni wolnego, wyspie sie w koncu bo w tym tyg spalam po okolo 5-6 godzin dziennie. Odezwe sie w pt po zrobieniu testu, powodzenia! I wam i mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbana dzieki za odpowiec twoja jest chyba troche bardziej precyzyjna bo wczoraj z ciekawosci sprawdzalam na necie na stronach z kalkulatorami dni plodnych i z ich wyliczen moge zajsc od dzisiaj do nastepnego czwartku.ale masz racje falbanko ze sam czlowiek wie najlepiej tak mam bole jajnikow i sluz wiec wydaje mi sie ze moge okreslic kiedy mam owu. bardzo chce miec dziecko i jak to kazda kobieta chcialabym juz wiedziec ze zaskoczylam ale jestm niecierpliwa moze bog da i uda sie jak za pierwszym razem. sorki ze pryznudzanie ale w realu nie mam z kim tak pogadac. pozdrawiam was wszystkie i milego dlugiego weekendu bo to przeciez boze cialo w polsce. ja jestem w chicago i u nas wolnego niestety nie ma i trzeba normalnie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No dziewczyny co tak cicho ????? Topik nam nie przetrwa jak tak dalej pójdzie :( Piszcie co u was słychać nie tylko związane z cyklem, przez to bardziej się poznajemy i topik jest ciekawszy. Aga, Monika -wy to już wogóle zamilkłyście :O Piszcie choć pare słów co u was. W środe byłam na tym badaniu wykluczającym chorby genetyczne (typu Zespół Downa itp.) i na szczęście wszystko OK :) Fałdka skóry na karczku maluszka ma 0,9 cm a norma jest do 3 cm czyli super. Ogólnie wszystkie parametry są w normie więc nie ukrywam,że odetchnęłam z ulgą :) Dzidzuś już ma 7cm :) i spał sobie smacznie jak zaczynaiśmy usg i dopiero jak kasznęlam to się obudził i jak się fajne przeciągał po spaniu - dosłownie jak dorosły człowiek :) Potem masował się po buzi- pewnie coś go swędziło ;) Super widok :) Wczoraj raz słońce a raz burza więc wszyscy jacyś nerwowi byli, niby byliśmy na spacerze, zrobiliśmy sobie małą wycieczke ale jakoś tak nikt nie był do końca zdowolony :O Dziwny ten dzień był. Dziś mąż w pracy ale na szczęście nie ma być długo, bo planuje więskze zakupy zrobić a nie chcę dzwigać. No nic na razie słonko świeci więc uciekam z małą na mały spacer. Odzywajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 becia86........23...........1.......12.05.....podkarpack ie.............0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............14.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien ANIA1502............25............11............1....... .........30 grudzień Poprawiłam, tableke bo tydzień kolejny się zaczął no i dzidzia troszke większa wciąż na usg niż wynika to z OM więc termin też mi się troszke zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! tiko kochana ja Was czytam cały czas tylko nie mam jakoś weny do pisania, miałam ostatnio doła, ale już z niego wychodzę :) powiedzcie mi słyszałyście może o tabletkach na wyciszenie?? chcę sie wybrać do gin i zapytać o opinię, ale może coś wiecie :). czekam teraz na owulację, mam nadzieję że będzie w tym cyklu. tiko super że dzidzia zdrowa, przynajmniej do końca ciąży będziesz spokojna o zdrówko maleństwa :D super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
wiecie co tak sie zastanawiam jak to jest z ta temperatura wiem ze to jest indywidualne ale ja hm ten cykl po raz pierwszy meirze temp i nie wiem jakiej mam sie spodizewac czy po owulacji temp rosnie? czy rosnie troszke potem spada czy w ogole po owulacji nei rosnie tylko utrzymuje sie nna nizsyzm poziomie? bo u mnei to tak dziwnie wyszlo ze po owulacji na nast dzien spadla nizej a jeszcze nast zaczyna rosnac wczoraj mialam 36,5 a dzis juz 36,7 narazie czekam jaka bedzie jutro :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia masz racje z tą temperaturą, jest ona indywidualna u każdej kobiety, ale myśle że po owulacji powinna być jednak podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Zaczne od tikotiko:) Zrob jakos fotke brzuszka bo jestem ciekawa jaki masz :p ja wstawilam stopke z moim,to troszku porownamy ;) Becia86 z tempka jest tak ze po owulacji ona pozostaje na wysokim poziomie a pozniej przed @ spada na leb na szyje .Ale=jak bedzie sie urtzymywala wysoka przez 16-18 dni mozesz podejrzewac ciaze:) Pozdrawiam was kobietki i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
dzieki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;\') dziewczyny jestem tak umeczona ta praca ze szok !!!! u mnie nic ciekawego piersi bola jak na @@@!!! wiec pewnie nic z tego juz zaczynam sie martwic !!! a w srode tyle kobiet było u mnie w sklepie w ciazy ze szok !!!! jedna za druga i jeszcze wczoraj na procesji widziałam kolezanke która sie chajtała 2 tyg prze de mna z mojego meza kolega i juz jest w 5 mies. ciazy !!!! :( jest mi smutno bo juz nie bede kryła ale sie strasznie martwie !!!! juz tyle sie staramy i nic :( ...aaakjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Czesc dziewczyny:) Nie było mnie kilka dni, ale podczytywałąm Was troszke. Ostatnio swiętowałam przez 4 dni więc troszke byłam wyłączona z życia:P Widzę, że nasza tabeleczka brzuchatek sie powiększyła:) Superowo:) A mnie sie dziś skonćzyłą @:) W tym cyklu biorę tez po raz pierwszy wiesiołka, czy będą efekty sie dopiero okaże:) z tego co pamiętam to Ty Tiko chyba brałaś też wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×