Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Witajcie :) No Aga fajnie,że się odezwałaś. Rozumiem,że jakoś nie miałas nastroju, nawet ta pogoda nie nastraja optymistycznie. Wszyscy jacyś tacy przygnębieni są. Ale myśle,że niedługo wszystkim się humorki poprawią.... Monika potrafię sobie wyobraźić,że jest ci ciężko. Ale może wogóle nie zastanawiaj się nad owulacją, oduść sobie poprostu może taki sposób się powiedzie. Niedługo się uda zobaczysz. Fretka - nie robię fotek brzusia, nie robiłam przy pierwszej ciąży to dla sprawiedliedliwości teraz tez nie robie ;) Mam podobnej wielkości brzusio z tym, że mój jest taki bardziej okrągły, rozlany. Taki jak twój miałam przy córci więc może dziewuszka będzie u ciebie :) Albo jest to kwestia,że teraz mam większe boczki hehe ;) no ale w sumie nie przytyłam jeszcze więc może poprostu inny kształt :) Motylku - no fajnie to staranka tuż tuż :) Ale dziś znowu pogoda straszna, ciemno szaro buro i pada buuuuu.... Niedziela ma być ładniejsza, oby.... Pozdrawiam i życzę miłe weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Becia - z tą tempką to po owulacji powinna być na wyższym poziomie niż przed owulacją i tak powinna się utrzymywać. t Aga - z tymi tabletkami na wyciszenie to nie wiem czy to to samo uspokojenie ? Nie słyszałam o takich więc nie pomogę niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Czesc dziewiczyny! ja miałam wolne wczoraj, więc sobie trochę pojeździłam po województwie i odpoczełam...nadszedł już upragniony 12 tydzień, ale mi jakoś bardziej sennie się zrobiło i dzisiaj prawie cały dzień leniuchowałam;) fretka ale masz brzusio!!!ja jeszcze nic nie mam poza tłuszczykiem tam zgromadzonym, chociaż specjalnie nie czekam na noszenie brzucha, bo mam problem z żylakami i wolałabym jak najkrócej dźwigać brzusio;) ide we wtorek na kontrolną wizytę, ale usg genetyczne będę robiła dopiero 30 czerwca, bo teraz za wcześnie by było, więc dopiero wtedy dowiem się ile cm ma mój dzidziuś;) muszę dostać tylko "pozwolenie" na chodzenie na basen, bo uwielbiam (i powinnam ze względu na nogi)a moja gin zabroniła mi na cały pierwszy trymestr ze względu na wcześniejsze bóle... Falbana, co z Twoim testem?zrobiłaś go jeszcze raz?napisz koniecznie;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
ale tu cicho...nikt nic nie pisze...odezwijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) dawno mnie tu nie bylo... monikk jak sie czujesz??? bo ja to normalnie aparatka jestem.... zrobiłam wczoraj test ciazowy i nie wiem co mi wyszlo....poszłam rano koło 7.00 i zrobiłam ale poszłam bez okularów no a ija slepa jestem nie ma sie co oszukiwac... no i stwierdsziłam ze nic nie ma.... zostawiłam go na pralce i jak wstałam za godzine zalozyłam okulary to zobaczyłam nsłaba kreske.... powiedzcie mi czy to mozliwe zeby mi wyszła wczesniej tez słaba kreska?? aha no a jak zdjęłam okulary to jej nie widziałam... kmasakra co...;) ale smiac mi sie chciało.... szczerze to nie czuje zebym była w ciazy....nie wiem co o tym myslec... bo moze ta krecha po godzinie sie pokazała....a to juz nie wazne by byłlo.... ale wy tez tak macie ze po kilku godz. cos wam wskazuje test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresu jescze nie mam ale ma prawo go jeszcze nie byc bo byłam chora wiec owulke miałam 5 dni pozniej czyli okres powinnam dostac 17stego tak jak ty monikkk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 becia86........23...........1.......12.05.....podkarpack ie.............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............14.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien ANIA1502............25............11............1....... .........30 grudzień oj widze ze mam ten sam problem co falbana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jolita kreska to kreska, jutro zrób jeszcze jeden test!! kreska jesli jesteś w ciązy powinna być trochę wyraźniejsza :D:D ale by było super, zmierz temperaturę!!!! trzymam kciuki!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kupiłam test Jutro z rana go zrobie... stwierdzoiłam ze chce wiedziec i co ma byc to bedzie;) zmierzyłam tempke popołudniu... czasami mierze sobie tak dla siebie i swojej ciekawosci i zawsze miałam 37 i nic powyzej a dzis 37,5:) kurcze chyba jest nadzieja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 27
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........8........9.06......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 becia86........23...........1.......12.05.....podkarpack ie.............0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............14.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien ANIA1502............25............11............1....... .........30 grudzień Witajcie kobietki dawno u Was nie byłam juz sie melduje ja to jak zawsze zabiegana. U mnie tak pomału leci i tak w zasadzie mam problem mam nadzieje ,że mi pomożecie ,a wiec byłam u gina i zapisał mi clo!! kazał mi brac od 5 do 9dc niby maja bolec mnie jajniki a mi nic nie jest nic nie czuje czuje sie super!! i co najgorsze miałam zgłosic sie na USG a okazało sie że jej nie ma bo ma szkolenie!!! Pomuzcie co mam zrobic ja już zuzyłam prawie to opakowanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, sorki ze mnie troszke nie bylo. U mnie dobre wiesci, zrobilam juz z 5 testow i kazdy nastepny ma ciemniejsza druga kreske tak wiec w ciazy jestem!!!!!!! :) Temp codziennie raniutko po calonocnym spaniu to 37.1 :) Troszke to do mnie jeszcze nie dociera no ale to moj pierwszy raz wiec wiadomo ;) U lakarza bylam ale powiedzial ze za wczesnie by badac (dziwologi nie wiedza ze cos takiego jak beta istnieje czy co? - jestem obecnie w uk). Bede w Polsce za tydzien to zrobie bete ale i tak wiem ze dzidzus jest bo przeciez testy robilam i mam objawy ;) Bylam tez w sprawie guzko i powiedzial ze mu to nie wyglada powaznie i dal mi skierowanie do specjalisty. Ja sie tym na razie nie przejmuje tylko mysle o mojej kropeczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiscie zmiana w tabelce, widzicie, zadnego fatum tu nie ma, czekam na was :* STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........8........9.06......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 becia86........23...........1.......12.05.....podkarpack ie.............0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............14.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien ANIA1502............25............11............1....... .........30 grudzień FALBANAAA..........27............4..............1..................22 Luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita ja tez mialam taka ledwo widoczna kreske!!! Czyli nie ze mamy ten sam problem ale ze juz go nie mamy :D A wiecie co ja zrobilam, tylko sie nie smiejscie :P Poniewaz byly tu glosy ze na testach taka blada kreska widoczna pod swiatlo to zawsze sie ukazuje to zrobilam test ciazowy mojemu lubemu i okazuje sie ze jak sie nie jeste w ciazy ( a ewidentnie byc nie mogl hehe) to nie ma zadnego sladu drugiej kreski, zadnego! Aha a testy mam 10 miu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
falbanaa superrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!! Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
Falbannkooo gratulacje !! :D super ze w koncu ruszylo :) oby tak dalej ! :) Tiko dzieki :) jak nazie sie utrzymuje wyzej temp jak przed owulacja jest juz 35 dzien dzis ale sie nei zapowiada na @ jutro rano chyba zrobie test bo wtedy bede wiedziec czy mam jesc tabl na wywolanie @ czy nie :/ dowiem sie jutro :) a wiedzorem napisze ;) pozdrawiam was wszystkie Dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.mam pytanko jak rozpoznac czy byla owulka czy nie?jak 1 dnia mialam wysoka tempke tylko zerknijcie jak mozecie na moj wykres na 28dni.plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku i Becia, dziekuje bardzo :) Becia, powodzenia! Ja test zrobilam 10 dni po zaplodnieniu i juz wyszedl pozytywny ale musialam odczekac dobre 5 minut na wynik wiec chyba nie ma co sie tak bac tych testow, chociaz doskonale rozumiem bo sama sie balam ze pokaze negatyw i bedzie mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbana ja tez dzis miałam dwie grube krechy Chyba sie udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitko juz ci pisalam GRATULACJE!!! Wiesz gdzie:) Ale tutaj tez musze napisac:):):):) Widzicie dziewczyny wcale to nie jest pechowy topik tlko szczesliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbanko!!! Nawet nie wiedzialam ze tobie tez trzeba gratulowac:) GRATULACJIE KOCHANA!!!! Bardzo sie ciesze ze tak sie udaje nam zachodzic:):):):) Ale bedzie dzidziusiow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 becia86........23...........1.......12.05.....podkarpack ie.............0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............14.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien ANIA1502............25............11............1....... .........30 grudzień Jolita84.............25..............2.............6..................luty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny moje gratulacje :) bardzo sie ciesze ze wam sie chociaz udało :) u mnie przyjdzie bo jest tak jak co miesiac :( juz brak mi nadzieji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Falbanaa i Jolita GRATULEJSZYN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! baaaardzo się cieszę, że do nas dołączyłyście- i to jak szybko!!!!!!!! przybywa w tym topiku dziecie, oj przybywa;) a za pozostałe trzymam kciuki mocno, bo to tylko kwestia czasu, jak wszystkie będziemy z brzuszkami;) pozdrawiam gorąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
to ja uaktualnię tabelkę;) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 becia86........23...........1.......12.05.....podkarpack ie.............0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............14.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien ANIA1502............25............12............1....... .........30 grudzień FALBANAAA..........27............4..............1....... ...........22 Luty Jolita84.............25..............2.............6.... ..............luty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 becia86........23...........1.......12.05.....podkarpack ie.............0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............14.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien ANIA1502............25............12............1....... .........30 grudzień FALBANAAA..........27............4..............1....... ...........22 Luty Jolita84.............25..............2.............6.... ..............23 luty wyliczyłam date według kalkuratora w necie :) falbana razem rodzimy:L):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz bardziej mnie sutki bola i zauwazyłam wiecej sluzu bialego... tez tak miałyscie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 27
Witajcie przepraszam ,ale napisałam skrut tak gdzieś na forum widziałam jak dziewczyny tak pisza a chodziło mi o clostilbegyt wiecie coś o tym leku?? komu pomugł i czy była ciaża blizniacza PROSZE KOBIETKI PORATUJCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×