Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

oj Tiko dobrze, że wróciłaś!!! widze, że ciąża Ci służy :) i humorek dobry i na wakacjach byłaś :) oj też bym tak chciała :) Tiko mam prośbe ;) za 2 tygodnie ide do gina sprawdzic co z tymi moimi jajnikami, czy juz są lepsze i czy w koncu znowu bedziemy mogli zacząc sie starac o maleństwo... I jak byś była taka dobra duszyczką to zaczaruj moje jajniki jeszcze raz tak dla pewności :D coraz bardziej boje sie tego co mi gin powie :( czym blizej wizyty tym jestem coraz bardziej przekonana ze znowu dostane hormony na 3 miesiące :( powoli zaczyna brakowac mi sił na to wszystko :( 2 lata staran i ciągle nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Tiko! Ale masz super!!! Tak bym też juz chciała mieć duży brzusio i żeby mi się dzidzia rozpychała i budziła mnie w nocy!!!:D Mnie póki co męczy zgaga nieustanna. Mam nadzieję, że to ciążowa dolegliwość a nie jakaś choroba żołądka, bo ja juz kiedyś miałam nadżerkę w żołądku i takie podobne uczucie ciągle miałam. Moja koleżanka z pracy która jest chyba dokładnie w tym samym tygodniu co ja była wczoraj u lekarza i on jej dał jakieś lekarstwa na tarczycę i luteinę a ona i tak już bierze duphatston. I nie widzial jeszcze serduszka tylko powiedział, żeby przyszła za 2 tygodnie. A to jest tak gdzieś połowa 6 tygodnia. Co o tym myślicie? Ona się zdenerwowała, że coś jest nie tak ale on nic nie powiedział, że coś jes źle. Tyle że ona już kiedys poroniła w 5 czy 6 tygodniu i może dlatego co? Jak myślicie? Mnie to martwii bo my tak razem siedzimy w pracy i to wszystko przezywamy i ja zaraz sobei myślę, że może też powinam iść do lekarza może też powinnam brać jakieś lekarstwa. Słuchajcie, pójdę do lekarza w czwartek, to będzie dokładnie 1 dzien 7 tygodnia jeżeli dobrze liczę, to czy już będzie widać serduszko? Jak myślicie? Chyba oszaleję przed samą wizytą już. Wogóle powiedzcie mi jak myślicie w ktorym ja jestem tygodniu? Ostatnią miesiączkę miałam 12 lipca ale tak jak mierzylam temperaturę to to był cykl 33 dniowy, owulację miałam 31 lipca lub 8 sierpnia. Powiedzcie mi czy ja dobre liczę, że to tak jakby leci mi 6 tydzien? Bo tak jak liczę to już mam 27 dzien podwyższonej temperatury, od owulacji licząc. Jakby się którejś z Was spojrzeć na kalendarz i mi policzyć to będę wdzieczna bo ja nie wiem czy ja to dobrze liczę no a u mnie bez sensu liczyć o dnia ostatniej miesiaczki no bo jak to byl cykl 33 dniowy no to jest roznica 5 dni czyli prawie cały tydzień:) Wogóle dla mnie ta metoda jest dla mnei bez sensu bo jak ja przedtem miałam cykl 72 dniowy, a owulacja chyba była, bo tempka urosła znacznie i przez 14 dnia była podwyższona to co? To bym była w 10 tc? :) Bezsensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMERRKAA
no i odświeżam tabelkę, bo ktoś tu nie najświeższą wkleił ostatnią:) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............14.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........9...........18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............5..............2.... ...........?????v Amerrka............27.............6.............2...... ..........22 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
xxxAsiaxxx, nie martw się na pewno wszystko jest dobrze z Twoimi jajnikami!!! A Ty bierzesz hormony ciągle czy już nie? Bo już nie pamietam. A jak nie bierzesz hormonow to mzoe sprobuj z castagnusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
Tiko kochana dzięki za czary mam nadzieje że podziałają;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............14.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........9...........18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........10..............3..... ............24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............5..............2.... ...........?????v Amerrka............27.............6.............2...... ..........22 kwietnia aktualizacja hejka! ja wczoraj wróciłam z urlopu.. jeszcze nigdy na wakacjach się tak nie namęczyłam...cały czas chciało mi się spać lub było niedobrze...słońce które tak lubię i które było taki świetne męczyło mnie strasznie..brrr...mieliśmy wrócić w czwartek :( ale męczyć się wypoczywając... w piątek czeka mnie wizyta u gina 2, ale się stresuję..szok cały czas się martwię że będzie coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka tak, nadal biore hormony. dziś koncze opakowanie i poźniej zostało mi jeszcze jedno, oby ono było juz ostatnie! przeszło pół roku leczenia i nawet jak leczenie hormonami sie skonczy to nie wiadomo ile potrwają starania :O rok? dwa? a moze nawet 5 lat :( a co do twojej ciąży to zgagą sie nie przejmuj :) ja jakbym była w ciąży to baaardzo chciałabym miec zgage :D w moich stronach przyjęło sie mówc ze jak kobieta w ciązy ma zgage to dziecko będzie miało dużo włosków :D moja mama miała chol..ną zgagę i przy mnie i przy siostrze i obydwie byłyśmy włochate :D siostra tez niedawno urodziła syna, miała zgage i maluszek też ma duuużo włosków :D a co do tygodnia ciązy to obliczyłam ci go na stronie babyonline i wyszło że jestes w 7 tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korina 2983
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 Hej dziewczyny, aktualizuje tabelkę. Nie odzywałam sie , bo mam przykra dolegliwośc ciążową:(...niestety dopadły mnie wymioty...czuje sie okropnie, najgorzej rano mnie męczy. W przyszłym tyg ide do gina to może mi cos poradzi jak sobie radzić z tymi wymiotami. pozdrawiam Was brzuchatki i staraczki BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............14.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........9...........18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........10..............3.... . ............24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............6..............2.... ...........13 kwietnia Amerrka............27.............6.............2...... ..........22 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
Ej xxxAsiaxxx! na pewno jak dostawisz te hormony to szybciutko Twoje jajniki zadziałają:) Zobaczysz! Jestem pewna:) Ja świruje bo jutroidę do lekarza i tak się boję, że się okaże, że jakaś ciąża pozamaciczna albo że pusty pęcherzyk albo, że nie zobczy jutro serduszka i będę musiala dalej czekać kolejny tydzien i wtedy to chyba bedę musiała zapaść w śpiączkę, żeby ten kolejny tydzien przeżyć!:/ Korina a ja Ci zazrdoszcze, tez bym chciala mieć mlości, to przynajmniej taki pewny znak, że jesteś w ciąży. ja to mam albo zgagę, albo wzdęcia albo mi się odbija, takie ogólne objawy niestrawności o których wcale nie wiadomo czy ciążowe czy po prostu mam chory żołądek... Coś mnie też w brzuchu zakłóje tak co jakiś czas dzisiaj....też nie wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Amerka tygodnie licz normalnie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki- więc jesteś w pol 7 tygodnia a nie w 6, bo ja miałam taki sam cykl jak Ty (33 dni) i liczę (i moja gin też tak liczy) od pierwszego dnia ostatniej miesiączki mimo, że cykl był dłuższy- najwyżej urodzisz kilka dni po terminie i tyle. Moja gin powiedziała, że liczy się i tak za każdym razem tak samo;) a Ty sama po wynikach usg będziesz widziała, że zawsze dzidzi brakuje tych 5 dni, bo tak to już jest ;) więc nie przejmuj się i idz do lekarza- a uwierz mi poza witaminami w ciąży nic się nie bierze, więc z pewnością niczego Ci nie brakuje, a Twoja koleżanka prawdopodobnie ma taką profilaktykę właśnie ze względu na wcześniejsze poronienie. To i tak lekarz zadecyduje, ale poza witaminami niczego Ci na dzień dzisiejszy nie potrzeba;) no i mniej stresu, a więcej radości ;) wszystko będzie ok;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odswiezam tabele, Jolita tobie tez zmienilam bo juz czas ;) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............15.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........14.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........9.............18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........10.............3.... . ..........24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............6..............2.... ...........13 kwietnia Amerrka............27.............6..............2...... ..........22 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana, ja juz piszę do Was z pracy :). Oczywiście rano pzred wyjściem mały wymiocik i żyje sie dalej...matko jakie to okropne!!! Amerrka ja miałam na początku też wzdęcia i zgagę a tydzien po tym zaczęły sie te mdłości i wymioty. Naprawdę nie masz czego zazdrościc, bo jest to bardzo uciążliwe. Najbardziej boję sie w pracy,żeby mnie nie złapało bo wtedy ludzie zaczną coś podejrzewać a ja na razie nie chce żeby ktos wiedzial. Ja idę do lekarza w przyszły czwartek i się tez zastanawiam czy ja dobrze wpisalam Wam tydzień w którym jestem. Na jednym kalkulatorze w necie wychodzi,ze to 6 tydzien a na drugim,że 8 tydzień...no taka rozbieżnośc, juz sama nie wiem... Pierwszy dzień ostatniej @ miałam 08.07.09 a mam cykl 30 dni. Dziewczyny to w końcu w którym jestem tygodniu? PS. U mnie dzis leje, pogoda straszna...życzę miłego dzionka Wszystkim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, xxxasiaxxx dziękuję bardzo za pomoc, no kto by pomyslał,ze to juz 7 tydzień :). Powiem Wam dziewczyny,że nie mogęjesc ani chleba ani bulek bo od razu mnie mdli na sam widok, tylko owowce mi wchodzą i zupy wszelkiego rodzaju, troche sie obawiam czy mojej dzidzi nie zaszkodzi brak pewnych wartości odzywczych, czy któras ma taki problem jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korina brakiem apetytu na chleb i bułki to raczej nie masz sie co przejmowac. Ciesz sie, że ciągnie cie na owoce i zupy bo koleżanka same kwaszone jadła :D tej to dopiero witam musiało brakowac :D a chłopczyk zdrowy jak ryba :D poczekaj troszeczkę i sano ci to przejdzie :) dobrze, że jeszcze jako tako owoce są w przystepnej cenie, bo przez zime to bys sie wykosztowała troszeczke :D Wiecie co? Jakbym nie brała hormonow to juz dawno bym pomyślała, że w ciąży jestem ;) cycki mnie bolą jak nigdy (ale to akurat hormony mi wracaja do normy), ciągle mam ochotę na cos do szamania i naprawde wszystko mi w sumie obojetne co bym miała zjesc byle by było :D chodze jakaś nerwowa ostatnio, płaczę z byle powodu. ehh... nawet m sie pytał czy czasem nic mi nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) oj dziewczyny robi sie ciekawie :) tylko dolegiwosci kazda dopadły :) u mnie oki juz nie wymiotuje :) mam nadzieje ze juz nie bede :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31..............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............15.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25...........14.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23...........10.............18..... ..........25 marzec teściarka...........28...........10.............3.... . ..........24 marca Olga55..............27..............5...............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............6..............2.... ...........13 kwietnia Amerrka............27..............6..............2...... ..........22 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Witajcie :) xxxasiaxxx Ty kiedys powiedzialas, ze az wierzyc sie nie chce, ze sa "wpadki".... no wlasnie jedna z mojej dalszej rodziny w ta sobote bierze slub cywilny w tajemnicy przed rodzina bo wpadla (wiedza o tym tylko rodzice, rodzenstwo i swiadkowie) i zakazala mowic, ze jest w ciazy i ze bierze slub cywilny... JA :) jakbym wpadla, to bym chyba wszystkim rozpowiedziala :) z radosci :) co tu ukrywac, przeciez prawda i tak kiedys wyjdzie na jaw :) Ja wlasnie oczekuje nastepnej @ :( powinna przyjsc dzis lub jutro...(a moze jakis cud sie stal? ;) ).....watpie...ja rowniez mam obolale piersi, ze az spac nie moge... :( Jurto ide do mojej giny i troche sie boje wynikow badan hormonalnych...jak bardzo mam "rozregulowane" hormony i co jest ze mna nie tak... Najgorsze jest to, ze czeka mnie rozlaka z meze, gdyz musze wrocic do kraju (wyjazd zwiazany z praca)na jakies 3 miesiace :( :( :( chyba on bedzie musial przylatywac do mnie co owulacja ;) mam nadzieje, ze jakos sie podkuruje przez ten czas i uda mi sie w koncu ZAJSC W CIAZE.... ......czego sobie, Tobie i pozostalym dziewczynom starajacym sie o baby zycze ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri szkoda tej waszej rozłąki, ale aż sie zaśmiałam na mysl wiadomości twojej do męża "kochanie przylatuj bo jutro w południe bede miec owulacje" :D hehe :D dobra, przepraszam nie powinnam sie śmiac ale dzis jakoś wyjątkowo dobry humorek mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
xxxasiaxxx nic nie szkodzi :) to miala byc mala dygresja ;) przeciez nie bedzie do mnie latal w te i z powrotem... :) to juz by bylo lekkie przegiecie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytsko da sie zrobic ;) A ogladalyscie film Lejdis? Tam wlasnie kobitka co owulacje leciala do Brukseli, niestety skonczylo sie zle bo maz okazal sie gejem hehe. Neri to powodzenia u lekarza, niech diabel nie bedzie taki straszny ;) U mnie tak se, okazalo sie ze mam za niskie cisnienie, wiecznie mam zapchane uszy jak za dlugo stoje lub sie ruszam wiec myslalam ze to nadcisnienie. Zakupilam sprzecior do mierzenia a tu niespodzialnka, 70/100, zawsze mialam raczej wyzsze niz nizsze, ciaza to przewraca organizm do gory nogami chyba ;) W kazdym razie mam lekkie zawroty glowy i potrzebe lezenia. I w koncu odwazylam sie wejsc na wage, myslalam ze przytylam a tu niespodzialnka, nic a nic, jak bylo przed ciaza tak jest i teraz, co do grama :) Ciesze sie bardzo bo czas na tycie dopiero przede mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj biedna ja
czesc dziewczyny. dlaczego tak jest malolaty 'wpadaja' choc nie chca, z głupoty, z niewiedzy itd. :( a my nie mozemy 'wpadki' zaliczyc :( od tzrech lat wspolzyjemy, zero jakiejkolwiek antykoncepcji, nie bralam i nie biore tabsow bo nie moge. od pilnowania plodnych dni jestem ja wiec czasem specjalnie oklamuje chlopaka zeby w koncu cos z tego bylo. liczymy dni, 5 dni przed i 5 po owalucji nei kochamy sie a w razie zapomnienia stosunek przerywany. ale ostatnio kochamy sie jak mamy ochote, specjalnie nie liczymy dni bo już jestesmy w takim wieku ze liczyc nie musimy bo czas na dzidzie. a tu nic, zero :(a chlopak pali jakies 10 lat papieros jeden za drugim, boje sie glosno mowic ze to moze przez to. i jeszce jedno: pani gin powiedziala ze jak na osobe ktora nigdy nie rodzila mam duza macice, to chyba dobrze dla dzidziusia tak? smiejemy sie ze moze od razu blizniaki beda jak tak duzo miejsca jest ;) pozdrawiam dziewczyny Was serdecznie i zycze wszystkim powodzenia oraz szczesliwego zakonczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Falbana nie przejmuj się niskim ciśnieniem- niskie ciśnienie to optymalne ciśnienie!!!w ciąży i w ogóle groźne jest tylko wysokie ciśnienie, więc jak masz niskie to wszystko ok. ja mam cały czas 60/100, a od czasu do czasu nawet 50/90 i moja gin mówi, że wszystko jest w normie i zresztą czytałam o tym trochę i wiem, że niebezpieczne jet tylko wysokie ciśnienie ;) a ogólne samopoczucie, to już kwestia w bycia w ciąży;) ja mam cały czas jak wstaję z łóżka zawroty głowy, jestem bardziej senna itp, ale traktuję to jak objaw ciąży, a nie czegoś niepokojącego;) więc nie zamartwiaj się i nie popadaj w paranoję ze względu na sprzęt do mierzenia ciśnienia, bo się jeszcze zestarzejesz;) mam nadzieję, że rozumiesz dowcip :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Hej dziewczynki:) dzieki za uspokojenie mnie, powiem Wam, że mi to naprawde pomaga jak mi wszyscy powiedzą, że na pewno wszystko ok:) Byłam wczoraj u gin i jestem w ciąży, zagnieździło się gdzie mialo wszystko, serduszka jeszcze nie widać ale widać jakieś ciałko żółtkowe, więc lekarz powiedział, że gdyby było puste jajeczko to by go nie było. Więc juz się uspokoiłam:) A ten lekarz to juz mnie zna jaka jestem panikara i jak do niego przyszłam i mu mówię, że jestem w ciaży, to on od razu się zastrzegł: "Ale ja moge jeszcze tej ciąży nie zobaczyć i to nie znaczy nic zlego" hi hi hi bo on wie już, że ja jestem panikara:P I powiedział, ze mam się zachowywac tak jak przed ciążą, byle nie skakać ze spadochronem:) Nie dal mi żadnych lekarstw ani nic i mam przyjsc za dwa tygodnie. Powiedział, że brzuch może boleć w ożny sposób i to nic złego nie jest i tylko jak będzie jakieś krwawienie to wtedy mam do niego dzwonić. I tyle:) I dal mi skierowanie na badania i mam pytanie do Was. Czy badania na toksplazmozę mogłabym zrobić na ksiązeczkę, czy za te badania zawsze trzeba płacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna Ja - o tym samym mysle!!!!! Juz od roku z mezem myslelismy o dziecku, w pazdzierniku przestalam brac pigulki i mimo wszystko uwazalismy bo nie bylismy 100% przygotowani.Ale mimo wszystko stwierdzilismy , jak "wpadka" tym lepiej jak nie tez dobrze. Po czym w listopadzie ja nic za to miesiac pozniej moja kolezanka z pracy wpadla (biorac pigulki) tydzien temu urodzila piekna dziewczynke :) szczesciara :D Tak naprawde my dopiero zaczelismy prawdziwe starania w lipcu , wiec nie jestem zdesperowana, ale przykro mi , ze sie nie udalo od 1go razu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja odebrałam dzisiaj wynik bety i mam napisane wynik w surowicy 760.8. Zrobiłam sobie przy okazji pozostale badania i wszytsko wyglada ok poza licznymi bakteriami w moczu. Zastanawiam się teraz czy to nie zaszkodzi rozwijającemu si e dziecku, do lekarza ide we wtorek a juz nie moge sie doczekac. Czytalam tez gdziez ze to moze dlatego ze nie podmylam sie przed pobraniem moczu i stad moga byc te bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki aniu za wytlumaczenie co do cisnienia :* Nadmienie jeszcze ze nie mam paranoji tylko staram sie zdiagnozowac kazdy objaw bo opieka lekarstka tu kipeska :P Takie tam martwienie sie male, wiem ze taka moze byc nasza uroda w ciazy ;) Amerka, widze ze slawna jestes od tej strony hehe, usmialam sie z tego lekarza :) A co do staran, moje 2 najlepsze przyjaciolki wlasnie zaczely starania, bardzo im kibicuje ale juz wiemy ze 1 cykl stracony. Troche sie napalily bo mi sie od razu udalo ale mowie im ze do wyjatkow naleze i nie ma co na mnie patrzec. A po drugie osoby zaczynajace jeszcze dokladnie nie znaja swojego ciala, kiedy maja dni plone itd a tu wiedza tez jest potrzebna. A co do wpadek osob ktore nie chca dzieci i trudnosci w zachodzeniu tych ktorzy ich pragna - coz, nie ma sprawiedliwosci na swiecie...:/ Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
no i jeszcze powiem, ze mi lekarz wyliczyl 6 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka lekarz powiedział ci ze masz sie zachowywac tak jak przed ciążą, tylko ja sie zawsze bałam jednego, że jak bede w ciąży to co ze spaniem? Ja spie na brzuchu i mam dziwne lęki, że jakbym była kiedys w ciąży to takie spanie może zaszkodzic dziecku :O wiem ze jest to idiotyczne bo na początku to nie ma znaczenia (juz sie naczytałam) tylko w późniejszym okresie jak maleństwo rośnie to nie wolno, no ale jak tu spac na brzuchu jak tal w środku ma sie swoje dziecko? :O od prawie dwóch miesięcy uczę sie juz spac na boku i mi to nie wychodzi ;) nie moge zasnąc na boku, o plecach to nie wspominam nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×