Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość ANKA 90
Dziekuje Ashia 87 a co to znaczy na sypko ,czy tałam ,że należy len gotować ok. 15 min. to prawda?? A co myslisz o castagnus ponoc też dobry niby na wszystko. Mam do niego wachania bo mam w miare regularny cykl tylko chciałabym wiedzieć kiedy owulka testy mam ale śluzu jakoś mizernie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Anka siemię zalewasz wrzątkiem (jeżeli się nie mylę to 2 łyżeczki na szklankę wody), ale to wszystko pisze na opakowaniu. Tylko z tego wychodzą "gluty" i trzeba to zjeśc :D odruch wymiotny gwarantowany :D na sypko to po prostu kupujesz siemię w ziarenkach a nie mielone, zjadasz i popijasz minimum szklanką wody. Możesz też dodac do owsianki i po prostu zjeśc. Szczerze to też juz zaczęłam myślec nad nim bo wpływa nie tylko na śluz, ale także na cerę, włosy, oczywiście na jelita i pewnie dużo więcej :D A castagnus... hmm... ponoc obniża płodnośc... Trochę dziwne, bo skoro obniża prolaktynę a podwyższa progesteron, to jak to możliwe, że obniża płodność ? Wklejam wypowiedź ze stronki poświęconej castagnusowi: "Dziewczyny: Od 1 dc tego cyklu zaczęłam brać castagnus na własną rękę (odłożyłam parlodel który brałam przez pięć lat), w 41 dc zobaczyłam II kreski, zrobiłam krew: hcg 726, w 45 dc hcg: 4900 i 4mm kropka na usg. Teraz czekam na serdeuszko które powinno sie pojawić za jakieś półtora tygodnia. Ale jestem dobrej myśli. I jak tu nie wierzyć w castagnus.. Czekałam na ciązę ponad 5 lat. Od 3,5 lat się leczyłam. 6 inseminacji, 1 in vitro. Dwie ciąże biochemiczne. Zaprzestaliśmy leczenia i sięgnęłam po castagnus. Nie spodziewałam się cudu, a przynajmniej nie tak szybko..... brałam też od 1 dc wiesiołek. I stał się cud." Jeszcze wit,B6 ponoc pomaga, ale znowu nie wolno brac magnezu... A magnez sprzyja ciąży, a wit.B6 powoduje lepsze wchłanianie magnezu... To wszystko jest pokręcone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 90
Ale super to napisałaś !!! ja czy tałam ,że castagnus można brać bo nie zaszkodzi ale troche sie boję by sobie nie dołożyć.Bardzo bym chciała urodzić chłopca chcę sobie pomuc i dowiedzieć sie wszystkiego by muc sobie pomuc anie pózniej załowac . sprubuje kupić coś t tego może zadziała. A ty jak sie czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Anka castagnus nie powinien zaszkodzic, ale każdy organizm jest inny. Tobie on może pomóc a mnie zaszkodzi... No ale oczywiście spróbowac można. Wtedy będzie więcej przyjemności łóżkowych żeby sie przekonac czy działa :D siemię nie zaszkodzi na pewno więc śmiało kupuj :D do tego jeszcze syrop guazyl (czy jakos tak) no i sukces musi byc :D no i radze sie zaopatrzyc w testy owulacyjne bo bez nich ani rusz! szczególnie jeżeli chcesz chłopca :D tylko nie rozumiem czemu miałabyś żałowac gdy będzie dziewczynka... jeżeli naprawdę pragniesz dziecka raczej powinno Ci to byc obojętne... Pamiętaj: zdrowie dziecka (i Twoje również) jest zawsze najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 90
Tak masz racje zdrowie najwazniejsze. !! Testy własnie dzisaiaj kupiłam 2 opakowania. Guajazyl tez mam i zastosuje . Castagnusa nie było ,ale doradziła mi żebym kupiła Femifertil ale to kupuje sie przez internet i troche kosztuje ok. 100zł jedna kuracja . A NIE PISAŁAŚ JAK TY SIE CZUJESZ ? mam nadzieje ,że wszystko dobrze pozdrawiam i dziękuje ,że pomogłaś mi podjąć decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikulam
Dziewczyny pomóżcie proszę! Zrobiłam własnie test owulacyjny i pojawiła się jedna wyraźna kreska a druga taka blada,prawie niewidoczna,ale jednak jest. Wczoraj i przed wczoraj była zdecydowanie tylko ta jedna wyrażna. Czy to oznacza,ze w ciągu 24h będę miała owulacje? Powinnam się jutro "poprzytulać" z mężem?Czy lepiej jeszcze poczekać aż ta druga kreska bedzie bardziej wyrażna? (średnia długość moich cykli to 31-32 dni a jutro bedzie 17dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co jest
ten castagnus na co go sie dokładnie bierze? on wywołuje owulacje??? Nikulam jakas krecha druga jest wydaje mi sie że owulke będziesz miec za 24 do 36 godz czyli juto brać sie do dzieła. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Anka a u mnie dobrze :) w tym tygodniu powinnam jechac po wynik i do gina ale zostawiłam to sobie na następny tydzień dla pewności, że wynik już będzie :) Co do Femifertilu to za ta cenę wolałabym iśc do innej apteki po Castagnus :D jest o wiele tańszy a może bardziej pomóc niż te droższe :D Nikulam NIE :D nie będziesz jeszcze miała owulacji :D jeżeli starasz się o dziecko to radze się narazie powstrzymac od współżycia żeby żółnieżyki były silniejsze :D owulacja oczywiście występuje po 24-36 godzinach od zrobienia testy POZYTYWNEGO, a test pozytywny jest wtedy gdy OBYDWIE kreski mają taki sam odcień :D pamiętaj, że testy owu robisz między 10 a 21, zawsze o stałej porze, np o 16 i na 2 godziny przed testem ograniczasz picie do minimum (najlepiej wcale nie pij) :D Na co to jest> Castagnus tak naprawdę jest na regulację cykli i zmniejszanie dolegliwości podczas całego cyklu, np bolesnośc piersi. A jeżeli chodzi o staranka to castagnus, jak już pisałam, obniża prolaktynę a podwyższa progesteron, czyli są większe szanse na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka23
Witajcie pomuzcie!!! Mam cykle 25-27 staramy sie z mężem o synka i obserwuje cykl i zauwazyłam ,że pojawił sie biały sluz ok. 7dc (TERAZ25) pózniej troche jasniejszy znaczy sie lekko biały pózniej troche biały z domieszką krwi ale ciągnął sie i wydawał sie nawed przezroczysty , czy to są upławy czy owulka przyznam sie,że troche mnie swędzi dawno tak nie miałam ale naprawde delikatnie . Chciałabym coś kupić na to ale nie wiem co może PROVAG LUB VAGIFLOR, ALBO LACTOVAGINAL. BŁAGAM POMUZCIE BO NIE WIEM CO ZROBIĆ TYDZIEN TEMU BYŁAM U GINA I WYMAS NIC NIE WYKAZAŁ .POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Karolinka z koloru śluzu wynika, że to raczej nie upławy. Plamienie z tego co wiem może oznaczac owulacje. Co do swędzenia to z własnego doświadczenia wiem, że swędzenie jest przyczyną zapalenia. Ja na Twoim miejscu poszłabym do gina. Wiem, byłas tydzień temu i nic nie wykryto, ale stan zapalny pojawia się szybko (u mnie bardzo szybko). Jeżeli nie chcesz to nie idź, ale ja na Twoim miejscu nie czekałabym na większe swędzenie, pieczenie i ten okropny rybi zapach :/ bo możesz miec problem z szybkim wyleczeniem zapalenia. No i radzę nie używac tamponów :D ja właśnie od nich zawsze miałam zapalenia :D teraz choc mi troche trudniej funkcjonowac w czasie @ ale jest ok :D Co do kupowania czego na zapalenie, to polecam wykupic RECEPTE :D lepiej nie ryzykowac i nie kupowac czegos czego nie przepisał specjalista :D można sobie nawet zaszkodzic a o TE sprawy trzeba naprawdę dbac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali Babka
Ja też wybrałam Femifertil. Castagnus jest dobry i może tańszy, ale Femifertil zawiera o wiele więcej składników pomocnych w regulacji hormonów i owulacji. Moj gin tez zalecił mi Femifertil, bo według niego badania potwierdzają lepsze działanie Femifertilu niż tylko Castagnus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katar zyna
A gdzie ten Femifertil można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina23456
Dziewczyny moze wy mi pomozecie. Mam cykle regularne 27 dni od 3 m-cy, ale przez caly cykl obserwuje u siebie bialy sluz. A wiem, ze ten owulacyjny powinien byc przezroczysty. Dodam, ze bole na owulacje mam dokladnie w 13 dniu cyklu i tak juz od 3 miesiecy, odkad zaczelam obserwacje. Tylko ten sluz mnie martwi:(Czy mimo takiego sluzu moge zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena85
Czesc dziewczyny właśnie Was odwiedziłam;) Ja idę w tym miesiacu do ginekologa..Tak jak mi radział Ashia87 kupiła, olej z wiesiołak w tabletkach,ale nie ten operol,bo nie była..Zobaczymy czy będą rezultaty ;)Jeśli chodzi o moje jajniki to lekazr mi mówił,że to nic takiego po prostu sa powiekszone..Dziękuje Ci Ashia87 za słowa otuchy ;) A co do Ciebie katarina23456 kup soebie wiesołke ponoć czyniu cuda mam nadziej,że nam też się uda ;)Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna26
witam,mam pytanie czy jesli w piatęk 6.02 miałam ostatni dzień miesiączki czy mozliwe jest żebym dziasiaj miała owulacje?mam silny ból w prawej dolnej częsci brzucha i "wzdęty brzuch"aaa i jeszcze coś ze środy na czwartek kochałam się czy mogę zajsc w ciaze? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
cześc dziewczynki :D strasznie długo mnie tutaj nie było, a to z powodu autostrady, którą robia niedaleko (prąd przez tydzień nam wyłączali od 8-18 :/ ) Byłam w czwartek po wynik a w piątek u gina, no i to nie była ciąża... Nie była to ciąża, nie był to rak, guz, czy inne paskudztwo... Po prostu miałam mało progesteronu i stąd te krwawienie... hmm... nie wiedziałam w ogóle że tak mozna, no ale ok... Najlepsze było to, że przy wypisie była recepta... a w ten dzien co miałam zabieg powiedzieli mi w szpitalu, że wypis odbiore sobie dopiero razem z wynikiem :D i tak recepta przepadła... Ale gin mi przepisał te same tabletki i znowu w piątek do kontroli... No nic... trzeba iśc... katarina mimo takiego śluzu możesz zasjśc w ciążę... śluz Ci sie zmienia, ale może nie na tyle dostatecznie żebys to mogła zobaczyc... jak juz Ci Magda pisała kup wiesiołka, poprawi ci wygląd śluzu... :D tyna z objawów wynika że to może byc owulacja, ale nie koniecznie w ten sam dzień... żeby określic dzień owulacji to podałaś za mało danych. Nie wiem kiedy się zaczął cykl i ilu dniowe masz cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZLKA
Witam mam problem mam bardzo długie cykle 64/do80 dni stosuje testy owulacyjne i ciagle sa 2 kreski o roznych barwach jak mam to rozumiec PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
szlka na początek to radzę zglosic sie do gina. Nie możesz przeciez miec tak długich cykli!!! a czym dłuższy cykl tym mniej szans na ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Hej dziewczyny ! Od 3 miesięcy staram się o dzidzie i jak na razie nic z tego nie wychodzi. Dodam że mam już córeczke o którą nie musiałam się specjalnie starać bo udło się już w pierwszym miesiącu. No pewnie dlatego że byłam młodsza o 4 lat : ) Od zeszłego miesiąca stosuję wiesiołka - nie widzę specjalnej poprawy no ale może tylko tego nie widzę. Zresztą w zeszłym miesiącu tak się nakręciłam że byłam pewna że jestm w ciąży - głównie dlatego że wyszłymi żyłki na piersiach i mimo że dostałam późnie normalny okres to są nadal widoczne. Nie wiem dlaczego ? Miała tak któraś ? Czy to moze coś oznaczać ? I mam pytania co do castagnusa i syropu Guajazyl jak się to stosuje tzn. w jakich dawkach i ile razy dziennie ??? I zastanawiają mnie też testy. Stosowałam w zeszłym miesiącu i przez 2 dni była takie same dwie grube kreski - w ten drugi dzieć z dwoma kreskami bolał mnie owulacyjnie jajnik czy to oznacza że dopiero na 3 dzień była owulacja po tym bólu ??? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedż :))))) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tikotiko to ja na sam początek pogratuluję córeczki :D co do wiesiołka to nie każdemu pomaga ale jak dla mnie to zawsze mówie ze warto spróbowac :D kup sobie jeszcze siemię, tez pomaga :) Żyłki na piersiach? nie wiem nic o tym :D pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, że przy ciąży widac żyłki na piersiach :D no ale nic, człowiek się ciągle przecież uczy :D Castagnus stosujesz w zależności od wagi ciała. do 60kg bierzesz 1 tabletke rano przez 90dni, a jeżeli ważysz powyżej 60kg 2tabletki rano przez 90dni. Guajazylu osobiście nie stosowałam, a że jest to syrop wykrztuśny to na ulotce pewnie też nic nie będzie pisac A testy, hmm... Nie chodzi o grubośc kreski tylko o kolor :) obydwie kreski powinny byc w takim samym kolorze, bądź jedna może byc ciutkę ciemniejsza, ale nie za wiele :D i jeżeli masz 2 kreski o tym samym nasyceniu koloru to znaczy, ze za 24-36godzin będzie owulacja... a drugiego dnia ci już taki test nie wyjdzie bo to był skok i tylko dlatego wiesz że owulka ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia87 dzięki wielkie :))))))) Właśnie na ciebie liczyłam i się nie pomyliłam. Dzięki za gratulacje - córcia jest moim największym skarbem na świecie i chciałabym teraz dla niej rodzeństwo. Ona zresztą sama mówi ciągle, że chce małego dzidzusia mieć w domu, taka małą siostrzyczke. Mam nadzieje,że niedługo to nasze marzenie się spełni... Dzięki co do wyjaśnienie odnośnie castagnusa. Ja mam dość regularne cykle ok 28 dniowe, ale gdzieś 4 miesiące temu przez 2 cykle jeden dzień przed okresem mama taki brązowy śluz. z tego co wiem tylko jeden dzień takiego śluzu to nibyw normie ale wczesniej tak nie miałam i podejrzewam czy nie mam zbyt niski poziom progestronu i dlatego nie mogę zajśc w ciąże. Muszę wreszcie porobić badania. Jak w tym miesiącu sie nie uda to ide do gina. Co do żyłek to jeden z podstawowych objawów ciąży. W pierwszej ciązy to właśnie widoczne żyłki, ból piersi ale zwłaszcza sutków sprawił,że już kilka dni prze testem wiedziałam, że jestem w ciąży. I to były jedyne objawy wczesnej ciąży. Potem doszły lekkie mdłości które mineły ok 12 tyg ciąży. Końcówka ciąży nie należała do najprzyjemniejszych dość wcześnie miałam skurcze przepowiadające którymi bardzo sie denerwowałam i do tego zgaga bleee. Objawy drugiej ciąży mogą być zupełnie inne stąd w poprzednim miesiącu sądziłam,że te żyłki to jedyny objaw no ale niestety.... Co do testów to 2 dni miałam takie same dwie kreski ( tzn nasycenie barwy takie same- w pierwszym dniu nawet ciut ciemniejsza ta druga kresta świadcząca o owulacji) i w tym drugim dniu miałam bóle owulacyjne i teraz zaczełam wnioskować że owulacja następuje przed tymi bólami w 13 dniu cyklu na 28 dniowe cykle. Staranka były 14 dnia kiedy były te bóle i dlatego sądze,że to było już za pózno. W tym miesiącu spróbujemy 13 d.c. i zobaczymy co z tego wyjdzie... Aha i jeszcze jedno ja od tego miesiąca zaczałam brać beta-karoten tj. prowitaminę A na lepszy śluz bo przypomniałam sobie,że jak udało nam się z córcią to było lato i zażywałam wtedy właśnie beta- karoten bo mam uczulenie na słońce i to mi bardzo pomagało tzn nie dostawałam takiej pokrzywki po opalaniu się. Zupenie nieświadoma byłam,że to pomaga również na śluz. A niedawno gdzieś to przeczytałam,że prowitamina A jest dobra i rzeczywiście wtedy miałam pełno śluzu i może dlatego się udało i to dziewczynka tak jak chciałam. Dlatego też staranka były na 2 dni przed owulacją żeby zwiększyć szanę na córcie no i mam moją wymarzona córeczke. Teraz to mi zupełnie obojętnie jaka płeć będzie bo już wymarzoną dziwuszkę mam :))))))))))))))))))))))))))))))) Będę się jeszcze odzywać. Napiszę jak mi poszło :)))))))))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Hej Ashia87 ! A co u Ciebie, jak się teraz czujesz ??? U mnie 9 dzień cklu, śluzu brak więc testu owulacyjnego jeszcze nie robie. Nie jestem zbyt doświaczona w testach jak myślisz od kiedy najlepiej robić przy cyklach 28 dniowych. Planuje od 11 dnia cyklu bo nie chcę marnować testów kupuje w aptese za 25 zł. Wiem że na allegro są o wiele tańsze ale nie mam zaufania do nich ze względu na sposób przechowywania i dostarczenia przez poczte - mogą być w temp. 15-30 stopni C a na dworze mróz i w torbie listonosza też :/ więc wole się troche wykosztować ;) Napisz co u ciebie :)))))) Może inne dziewczyny też mają doświadczenie w testach proszę o porade czy są skuteczne ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja również używam testów, kupuję na allegro i jeszcze się nie zawiodłam, a ile jest sztuk testów za 25zł kupionych a aptece??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
W tych testach z apteki jest 5 sztuk za 25 zł. Ja się niestety zawiodłam na tych z internetu. Kupiłam kilka testów na allegro - może to przypadek ale zrobiłam w jednym dniu test z internetu i jedna krestka a pół godziny póżniej test z apteki i dwie takiej samej barwy kreskim czyli wynik pozytywny. Może akurat ten jeden był felerny (bo to był ostatni jaki miałam z allegro) a wczesniejsze były dobre tego nie wiem, ale zrobiłam jeszcze dwa z apteki i też taki sam wynik pozytywny. Nie przesądzam że wszystkie są kiepskie - podejrzewam tylko,że niektóre może nie są dobrze przechowywane bo zbyt niska temperatura może je uszkadzać. Tak jest napisane w ulotce testu. Te z allegro sa zdecydowanie tańsze no ale ja wole mieć więcej pewnosci że nie są uszkodzone. Dodam jeszcze że dwa miałam troche naddarte. No ale może miałam takiego pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tikotiko u mnie w miarę dobrze :) dzisiaj gin powiedział że moge współzyc :D wielka radocha i moja i mężą bo już od 4 miesięcy nic nie było... no ale jeszcze do końca marca nie mam co robic testów owulacyjnych bo nie mogę narazie zajśc w ciąże... :( gin był dziś dobry :D zawsze wiedziałam że jest zboczony ale dzis normalnie to był szok :D powiedział mi: "dostanie pani globulki i może juz pani współżyc. a skoro 4 miesiące juz nic nie było to w drodze do domu proszę sobie świat pooglądac bo przez 3 dni będzie pani tylko sufit oglądac" :D ehh :D przy cyklach 28dniowych to tak koło 9dc juuz sie zaczyna robic testy. owulacja jest wtedy 14dc (zawsze na 14 dni przed @). Ja mam testy z allegro choc nie mmogę powiedziec czy są dobre bo stosowałam w listopadzie ale to juz miałam mało progesteronu i wychodziły mi negatywne... w kwietniu pójdą testy w ruch :D i mam nadzieję że szybciutko się nam uda :D a co do uszkodzonych testów to właśnie jak kupowałam na allegro to była aukcja z testami płytkowymi (na takich mi zależało) no ale dziwnym trafem źle je policzyli i mogłam dostac tylko paskowe... za to dostałam 10sztuk więcej :D w testy ciążowe tez sie juz zabezpieczyłam :D ilośc 10 sztuk :D jeżeli mi wyjdzie pozytywny to chyba jeszcze z 5 zrobie dla pewności :D to by było tyle na dzisiaj :D idę do wanny a potem będę sie kopulowac z mężem :D:D:D hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
witaj ashia87 :))))) To super że już o wiele lepiej się czujesz :))))))) i niedługo zaczniesz na nowo starania Życzę ci oczywiście owocnych :))))))) Wszyscy ginekolodzy są troche zboczeni - oczywiście faceci ginekolodzy hehe Ja też na takich tylko trafiałam Mój gin też zawsze z jakimś tekstem wyskoczy Jak byłam u niego na pierwszej wizycie i to potwierdzającej ciąże to jak mi badał piersi to stwierdził "ymmm jakie cieplutkie " a mnie zamurowało :))))))))))) hehe Ale ogólnie fajny facet taki troche na luzie no i bardzo dobry lekarz taki skrupulatny. Jak chodziłlam do niego w czasie ciązy to wizyta minimum 45 minut trwała. Wszystko dokładnie bada i wyjaśnia. Do niedawna jeszcze kawaler i mój mąż wyobraż sobie był chwilami zazdrosny hihi O tych piersiach nawet mu nie mówiłam żeby się zbytnio nie denerwował ;))))))))) Teraz ma tyle pacjentek,że do 23 godz przyjmuje pacjentki i prawie wszystkie to brzuchatki hehe A zatem jutro zrobię pierwszy test bo trochę śluzu płodnego zauważym nie za dużo ale juz cos się zaczyna dziać więc trzeba monitorowac sytuację :))))) Tobie zyczę miłych przytulanek My nie chcemy na razie marnować zbiorów ;))))))) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaa W
Witajcie mam pytanko bo wydaje mi sie ,że coś zemna nie tak , a wiec od poł roku może TROCHE dluzej mój cykl trwał 27-26 a ostatnio spadł do 25 to ok ale krwawienia mam znacznie wiecej i trwają 6 dni zawsze skromne 5 . Niebardzo mogę wyczuć owulke testy owulacyjne słabe kreski pokazuja. Wiadomo,że w czsie @ zwijam sie z bólu .Nawed kilka dni przed @ płacze ,jestem zła . Może powinłam iść do gina pomuzcie może moje chormonki z nimi coś nie tak . Staramy sie z mężem o dzidziusia ale niebardzo wiem co sie zemną dzieje .PROSZE POMUZCIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Witaj Kingaa W :)))))))) No jeśli wczęsniej miałaś inaczej to rzeczywiście wygląda to na zaburzenia hormonalne. Tym bardziej, że intensywośc okresu ci się zmieniła. Z tego co wiem to przy zbyt niskiem poziomie progestronu mogą pojawić się bolesne,bardzo obfite i dłuższe niż zwykle miesiączki. Więc dobrze byłoby gdybyś wybrała się do gina tym bardziej że starasz się o dzidzie a zaburzenia hormonalne mogą uniemożliwiać zajście w ciąże. Tak ci radze i pozdrawiam :))))) Jak pójdziesz napisz koniecznie co gin powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadam salcesony
trzeba byc bardzo nieświadomą siebie kobieta żeby nie odróżniać owulacji od zwykłych dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Witaj tikotiko. moje oglądanie sufitu nie zaczęło się zbyt dobrze... bolało i to bardzo, ale to nie to, że np mi sie coś jeszcze tam nie wygoiło (inaczej bym nie mogła współżyc) tylko wydaje mi sie że trochę mi sie tam mniej miejsca zrobiło :D no i pierwsze podejście było bardzo którkie... ale juz wczoraj... :D ehh :D nie będe opowiadac bo sie już rumienie :D:D:D jest dobrze :D no i kurde tak mi trafiło że wczoraj miałam owulacje... a gumka musiała byc :( no nic poczekam jeszcze... myślałam czy by staranek nie zacząc juz w marcu ale stwierdziłam, że nie. poczekam do tego kwietnia, bo jakbym zaszła w ciążę i poroniła to znowu 3 miesiące czekania... wolę poczekac tylko miesiąc :D co do ginów to moj na początku był zazdrosny jak się dowiedział że do faceta chodzę :D to nic że mówiłam że jest starszy :D jak go raz zobaczył tak już nie jest zazdrosny :D ehh :D Kingaa ja rownież radzę iśc do gina... mnie sie @ wydłużył ale zlekceważyłam to, poźniej krwawiłam MIESIąC i dopiero poszłam do gina... dostałam skierowanie na czyszczenie macicy... z wyniku wyszło że miałam za mało (o dużo za mało) progesteronu... testy owulacyjne też mi nie wychodziły pozytywne... więc nic innego tylko idź do gina... to ja zmykam :) heh... pozdrawiam kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×