Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
KURCZE TIKO JAK TOBIE FAJNIE :) I CO kreciło ci sie w główie i cycuchy bolały tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Gosiu to teraz musisz zejsc na brzuchatki :) do tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - dzieki wielkie :D :D :D Najważniejszy objaw to wrażliwe sutki ;) - tak miałam w też w poprzedniej ciaży i to dawało mi nadzieje. W perwszej ciąży miałam takie duże chwilowe zawroty głowy, a teraz takie lekkie ale ciągłe - jakby obraz się wolniej przesuwał ;) No i tempka powyżej 37. A brzuchol nie boli na szczęscie jak na @ tylko od czasu do czasu ok pępka takie kłucia, ciągnięcia. Myslałam,ze będę w wielkim szoku i trochesię wystrasze ale nie jest tylko wieeeeeeeelka radosć i spokój. Mąż dziś już w domku kwiaty mi przyniósł - też szczęśliwy. do córci to jeszcze chyba nie dociera - pewnie dopiero jak brzuszek zacznie rosnąć. No mam nadzieje wielką,że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECKO Ashia87........22.........15........15.04.............Śl ąskie............0 Jolita84........25.........5.........17.04.......Wielkop olskie..........0 Natasza........27........ 6........ 19.04....... Wielkopolskie.........0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................0 BRZUCHATKI : NICK......... WIEK.........TYDZIEŃ.............TERMIN............. Tikotiko.......30............4 tydz................grudzień.......... Dziewczyny czekam na dole na was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Supeeeeeeeeerrrrrrrr GOSIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - no widzisz mówiłam ci,że na prywatnej wizycie jest większe zainteresowanie gina no i sprzęt lepszy. Dobrze,ze poszłaś :) Wiem,że to kosztuje - ja też teraz co miesiąc 100 zł będę bulić no ale zdrowie jest najcenniejsze więc warto coś sobie odmówić by na lekarza wystraczyło. Dasz rade schudnąć nie martw się, teraz wiosna - lato pyszne warzywka, owoce - będzie łatwiej zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ashia :) poradzisz sobie :) napewno:) bedzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Gosiu jak tobie fajnie :) naprwdw :0 nie dosc ze na swieta wielkan. masz dobra wiadomosc to jeszcze grudniowe bedziesz miała :) fajniejsze :0 a rozumiem ze masz termin prze swietami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a wiecie co miałam wam dzis napisac to i sie chyba nie myle nie chcem łapać doła :( ale po klikałam sobie i widziałamze te dziewczyny które sie staraja ponad 6 mies. to nadal nic nie wychodzi a te które od 1 mies. do 6 mis. to zaraz zachodza :) ale im dobrze a ja na to wyglada ze bede musiała sie dalej leczyc :(:( bo u siebie nie widze nadzieji :( juz za długo to trwa :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin wypada na 18 grudnia :) no więc na same święta :) Monika - ty juz niedługo dołączysz zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Gosiu naprwade nie mam nadzieji :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Gosiu to ty masz takie cykle jak ja 28-30 a moze pamietasz kiedy sie przytulałaś w jakie dni cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - no coś ty nie masz mysleć. Ja akurat czytałam o takich które strały się bardzo długo i jak odpuściły to od razu zachodziły w ciąże. Więc może o to chodzi. Teraz bierzesz leki, robiłas testy - więc jest duża sznsa,że się uda :) Ja trzymam mocno kciukasy - teraz to już sę ruszy ta dolna tabelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Gosia a jakiego kalkuratora uzywasz bo ja mam pare :) zapisanych i powiem ci ze u mnie róznie pokazuje :0 od 19-31 grudnia termin porodu ale ja oczywiscie nie jestem tylko tak sobie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a jeden nawet pokazała 1 stcznia :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - ja też miałam momenty zwątpienia w tym cyklu :) A przytulasy były 13 i 15 dnia cyklu ale przedtem ponad tydzień nic nie było żeby wzmocnić plemniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki kalkulator jaki używa mój gin - był kiedyś w jakieś gazecie o tematyce ciążowej i sobie kupiłam było to kilka lat temu, jeszcze przed ciążą z córcią. I już przed wizytą obliczyłam sobie jaki termin a gin t wtedy to potwierdził więc tylko tym terminarzem sie posługuje. Termin z usg też miałam zbliżony więc muśle że ten teminarz jest bardzo dobry - inaczej gin by go nie używał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja juz nie wiam co mam myslec :( juz mnie nic nie cieszy niech szybciej przychodzi @ to bede miała spokuj pujde na ten zabieg jak nie stchurze !! i juz !! bede wiedziec na czym stoje bo narazie to widac ze nic dobrego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no coś ty jeszcze nic nie wiesz ja już się martwisz. przecież były przytulasy w owulke więc jest duża szansa że mogło się udać. Ja też kilka dni po zupełnie nic nie czułam i wciąz mówiłam do męża że na pewno się nie udało. Dopiero kilka dni przed zaczeły się objawy z sutkami i tymi lekkimi zawrotami glowy i wtedy zaczełam myśleć, że może może jednak się udało. Masz jeszcze czas na te objawy - głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dzieki gosiu ide sprzatac :) bo pózniej jeszcze sernik mam zrobic :) pa no i gratulacje :0 jeszcze raz :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się zabieram za gotowanie. Na razie Monika :) Będzie dobrze - czuje to. I dzięki raz jeszcze :)b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
widze ze dzis topik umarł !! jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - ja jestem :) Nie chce sie przemęczać więc co jakis czas robie sobie mała przerwę :) Ale nikt więcej się dziś nie pojawił :( Jak tam przygotowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a ja wiem Gosiu jakos mi nie idzie ogólnie lubie sprzatac itd. ale czasami mam lenie a własnie dzis on jest ;) Masz tacje nie przemeczaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
oojjjjjjjjjj cos te kolezanki nas wystawiły :) zeby nie znalesc czasu dla nas :) jutro to ja chyba nie bede miała czau a w niedziele napewno nie bo najpierw do tesciowej na sniadanie potem do mamy :) i do domku obiad szykowac :) bo przeciez ;) roscie beda. W poniedziałek my w gości :) jak cos to sie odezwe we wtorek i to wieczorkiem :) a teraz moge jeszcze po klikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
JUlita ( Kasia ) gdzie TY!!! Ashia (Asia ) gdzie TY!!!! Natasza gdzie ty !!! wiem ze jeszcze jest .... ktos ale dawno nie było :) tiko ty masz lepsza pamiec ;) przypomnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×