Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

aaa i wiecie co :D "powikłaniem" po terapii hormonalnej przy policystycznych jajnikach sa ciąże bliźniacze :D ale mi to powikłanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ashia ja od dzis zaczełam brac DUPHASTON mam brac 2 razy dziennie ! no nie sa tanie ja mam na pudełku ze za 20 tab. 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Po moich tab tych co brałam w tym cyklu na poczatku tylko ze brałam 3 dni bo tak gin. mówiła a teraz od 16 tego dnia cyklu biore dup. to tez pisze ze sa ciaze mnogie :) moge i miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Dziewczyny jak byłam u gin.teraz ostatnio to pisałam wam ze przepisała mi tab. na recepte i kazała brac i kochac sie z mezem :) CLO kazała 3 dni brac po jednej odstawic pózniej sie przytulac z mezem do 16 tego dnia cyklu i zaczać brac DUPHASTON przez 10 dni po 2 tab. Jaszcze nie dzwoniłam bo tak jak mówiła mam do niej do domu a ona jest wieczorami wiec zapominam wczoraj byłam na zakupach wróciłam pózno i wyszło mi znowu z główy !! mam nadzieje ze dzis mi sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie własnie też bliźniaki przerażają ;) ale co zrobic w takim wypadku? nic tylko sie cieszyc :D przeciez nie oddam jednego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika pisałaś pisałaś sorki zapomniałam że to był własnie Duphaston. Myślałam,że cos innego. Moja bratowa bierze Duphaston od początku ciąży na podtrzymanie bo krwawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a ja powiem tak moga byc i trojaczki bo wiem ze roboty bede miała :) aby były zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
A co do tych tab. to własnie jak ktos je bierze np. ja to jak zajde to bede musiała ja dalej brac. Ashia a ty juz je brałas ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin przepisał jej przedtem jak zaczeła krwawić bo powiedziała mu, że ją boli brzuch jak na @. Ja myslałamże to normalne,ze niektóre dziewczyny na początku tak brzuch boli a jego to zaniepokoiło i powiedział,żeby lepiej brała ten Duphaston no i nie pomylił się bo po 2 tyg zaczeła plamić i zwiekszył jej dawke tego Duphastonu i kazał leżeć no ale teraz jest już w 4 miesiącu i już jest lepiej. Ale zaskoczyła mnie ta informacja,ze to niedobrze jak brzuch na początku boli jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... wczoraj skończyłam krwawic... a jak mi dziś poszperał tam gdzie nie powinien znowu mi leci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - powiedz mu o tym jak pójdziesz na ta prywatną wizytę. Moze od tego szperania ;) Npaisz koniecznie co ci powiedział po wizycie. Teraz uciekam na zakupy. Będę popołudniu. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fałszywy alarm :D nie leci :D tylko takie dziwne mam uczucie :D heh... teraz mi się przypomniało jak się przygotowywał do tego usg :D wziął to \"coś\" co wyglada jak nie powiem co :D włożył między nogi i nakładał prezerwatywę :D wieci, niby nic śmiesznego bo to normalna rzecz, ale miedzy nogami to miał :D jak to wyglądało :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ashia u mnie tak samo było tylko ja u kobiety byłam :) mój maz to sie smiał jak mu powiedziałam kiedys miałam juz usg dopachwoew alw wtedy nie patrzyłam co mi wkłada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczyny ? Jak przygotowania do świąt ? Ja zrobiłam nareszcie wszystkie zakupy i niestety choć nie chciałam to się nadzwigałam :O Teraz zmieliłam mak na makiełki bo stwierdziłam, że nie ma siły na tego wymagającego makowca a makiełki też są dobre. Tym bardziej,że tam trzeba zrobić ciasto ucierane a nie chce sie przesilać ;) tak na wszelki wypadek ;) Cycuchy nadal bolace i wrażliwe więc myśle,że jutro nie przylezie @ i będzie testowanie. Poinformuje was z samego rana. Nie będe was trzymać w niepewności jak dziś ;) Aśka - jak tam wizyta ? Monika, Kaska - pewnie przygotowanie pełną parą ???? :) Natasza, Basia - co z wami dziewczyny ? Meldowac się proszę ;) Co u was ? Piszcie, piszcie !!!!! No nic ide dalej pracować ! Wpadne wieczorkiem. Mam nadzieje,ze znajdziecie czas na małe pisanko :D i będę miała co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Gosia ja jeszce nic nie zaczełam :) makowca nie bede robic bo pewnie dwie mamy przywioza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ja troszke sprzatałam :) umyłam dzis ostatnie okna :) szczeze mówiac to dobrze ze nie pracuje bo przed swietami jest troszke roboty :) ja mam 4 pokoje i kuchnie łazienke i jeszcze na dole mam pomieszczenia le to takie do trzymanie róznych rzeczy np. gril drzewo itd ale roboty jest przy sprzataniu :) niestety :) jutro zrobie sernik :) a dzis mam czas na leniuchowanie ostatnie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
uuuuuuuuu..................... u mnie ..................... laski.............nie za ładnie ............własnie zaczeło gzmiać !! jej jak ja tego nie lubie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - a ja przeciwnie padnięta jestem strasznie :O Rano na ten targ tak się zerwałam, potem, zakupy , sprzątanie, makiełki, sprzątanie no i w międzyczasie zabawa z małą uffff. Jutro tylko 2 sałatki, placek z karmelem i już koniec :) No nic ukiekam bo zasypiam na siedząco :) A jutro ważny poranek ;) Do juterka dziewuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolka123
Proszę o pomoc przy interpretacji tem , kiedy mogła by być owulacja ? 10dc-36,5 11dc-36,6 12dc-36,7 13dc-36,5 14dc-36,7 15dc-36,6 kiedy mogło dojśc do jajeczkowania ? Z góry dziękuję . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przepraszam że dopiero dzisiaj ale wróciłam wczoraj o 20 do domku bo jeszcze na zakupach byliśmy i byłam padnięta (psychicznie ;)). więc tak: byłam u gina godzinę :D ogrooooomna różnica między wizyta państwową a prywatną ;) co pieniądze robią z ludźmi :D był jeszcze milszy niz w przychodni ;) pogadał sobie gwarą śląska :D ze 3 razy usłyszałam \"A ja Joaśko cały czas myślałem, że ty panienka jesteś, a tu taka niespodzianka\" :D juz mu chciałam powiedziec, że mu przecież mówiłam ale to było państwowo więc nie zwrócił uwagi ;) zrobił mi usg, wszystko pokazał i wymierzył (macica prawidłowa, endometrium 8mm, jajniki powiększone o 1cm na długośc i 1cm na szerokośc, z czego lewy jest \"lepszy\" od prawego bo na szerokośc jest większy o jakieś 0,5cm ;)). dostałam tabletki antykoncepcyjne Diane-35. mam 4 paczki na 12 tygodni, biore je codziennie bez żadnej przerwy na @ i zawsze o 21 (jak w zegarku ani pózniej ani wcześniej) no i jeszcze jadna sprawa... brałam kiedyś tabletki anty i w pół roku przytyłam 30 kg... nie udało się ich zrzucic a gin mi powiedział, że w ciąu tych 3 miesięcy brania tabletek mam schudnąc minimum 20kg bo jeżeli tego nie zrobię nie będę miec dzieci :( nawet in vitro mi nie pomoże bo nie będzie z czego pobrac jajeczek :( wiec teraz mam schudnąc 20kg i do tego przy tabl anty :O masakra :O dobra, to by było na tyle. idę sprzątac dalej :D papaty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są II grube krechy :D :D :D :D :D :D :D :D No i zrobiliśmy sobie prezencik na same święta :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
SUPERRRRRRRRRRR.......... GRATULACJE :) FAJNIE ZE KONUS SIE W KONCU UDAŁO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×