Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość Blanka2014
Witam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2014
Witam jestem tu nowa bardzo gratuluje wam dziewczyny dbajcie o siebie i fasolki i z całego serca kibicuje staraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde 3 razy pisałam post i 3 razy ucielo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2014
Ja zaczelam swój 1 cykl z clo od 2-6 dc i od 8-12 estrofem i w 12 dc na monitoring mam nadzieję ze będzie już coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska no to ciekawie:) daj znac po wizycie:) swoja droga niezly zbieg okolicznosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaZuzanna
Cześć Blanka2014, witamy na forum :-) Jeśli CLO na Ciebie zadziała to 12dc na USG powinno być widać pęcherz owulacyjny. Aluska22 i Aaanetaa - nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę :*! Pomimo, że to dopiero 2 cykle minęły, mam wrażenie, że staramy się z mężem o dzidziusia całą wieczność :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2014
PannaZuzanna zobaczymy czy zadziała jak na razie to głowa mnie boli drugi dzień i brzuch jak na @ no ale to może właśnie dlatego że clo robi swoją robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PannaZuzanna tez tak myslalam jak nie wyszlo za pierwszym razem a to sie teraz okazalo ze ciaza jest :)tobie tez sie uda. Jedne potrzebuja wiecej czassu inne mniej. Sama zobacz ile tu kobietek walczy. Kazda z nas ma ten sam cel. Trzeba wierzyc;) ja modlilan sie o ciaze teraz zeby prawidlowo sie rozwijala i tak w kolko:) bedzie jedno chce sie drugie . Wierze ze kazdna z nas bedzie obdarZona takim szczescuem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
PannaZuzanna my staralismy sie 5 cykli i 1 clo i sie udalo! Wlasnie bylam u lekarza nie ma meszcze zarodka ale kropka jest :) wedlug miesiaczki 5tc a wedlug wielkosci 4t1d ma 1.1cm a wczesniej powiedzial 8mm ale sprawdzil inaczej i wychodzi ze juz 1.1cm jakos tak duzo mi sie wydaje :) Termin na 3.08.16r Aaanetaa a U Ciebie jaka wielkosc i na kiedy termin? ;) Powoedzenia dziewczyny trzymam kciuki mega mocno! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super się czyta że brałyście to kilka cykli i dzidzia była ja się staram pół roku ale mam PCOS (lekarz stwierdził na podstawie wywiadu i USG) nie dostałam żadnych leków owulacji brak w moim odczuciu od ponad pół roku działamy z mężem i nie ma niestety dzidzi teraz idę do specjalisty kolejnego już u innych lekarzy był bagatelizowany mój przypadek więc zmieniam szukam tylko przez to zamieszanie z gin mam mętlik w głowie i psychicznie nie wyrabiam myśleniem o tym... wiem zdrowy rozsądek podejście bez napinki wiele pomaga w staraniu się o dzidziusia może ktoś zmagał się z podobną sytuacją do mojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja mam tak samo. I powiem Ci zmień lekarza. Ja teraz jestem u czwartego i w końcu mam odpowiednie leczenie. Wcześniej tylko zmarnowałam czas, pieniądze i nerwy. Dobry lekarz to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem o co chodzi z moją tarczyca. Dokladnie miesiąc temu badałam tsh i mialam wynik 7.165 a teraz 0.996.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jakie miałyscie pecherzyki w 12 dc przy stymulacji clo, z ktorych sie udało.u mnie chyba jest za mały pecherzyk i pewnie nic z tego w tym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
Meegaan z niedoczynności przeszłaś w nadczynność tarczycy. Najlepiej wybierz się do endokrynologa. Prawidłowe dla kobiety starającej się o ciążę tsh powinno wynosić 2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaZuzanna
Kasia5599, ja też mam PCOS, tyle, że u mnie był on zdiagnozowany na podstawie dokładnych badań w szpitalu :-) Warto byłoby zmienić lekarza, może powiedz gdzie mieszkasz to akurat któraś z nas Ci kogoś dobrego poleci? Ja jestem z Tychów. Dziewczyny dzięki za słowa wsparcia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tez mam pco i jak widac jedyna przeszkoda u mnie byl brak jajeczkowania a przez to brak miesiaczek. Takze glowA do gory. Wiadomo ze kazda z nas jest inna i inne ma problemy ale cel mamy jeden:) aluska u mnie termin na 23.07.17 a ile ma kropeczka to albo nie mowil albo nie pamietem na usg jest pomiar jakis 1.2 cm to moze to;) a ty jak masz na sierpien 2016 to juz po terminie sporo:) masz cos brac jakies witaminki? W ogole masz jakies objawy?:) dor a twoje samopoczucie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan dla kobiet w ciąży normy tsh to 1-1,5 wiec wyglada dobrze twój wynik, ale idź oczywiście do lekarza żeby ocenił. Aanetta u mnie dziękuje dobrze. Uspokoiłam się i śpię nawet dobrze. Chodzę na te zajęcia oddechowe. Robi je fundacja art of living. 20zl i w większych miastach w Polsce są. Sporo mam pracy, wiec jakos leci w oczekiwaniu na usg i transfer. Duzo czekolady jakos jadę. No i te wpisy optymistyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2014
Super się czyta dobre wieści ze jeden cykl dwa i jest ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2014
er się czyta dobre wieści ze jeden cykl dwa i jest ciąża.Moim głównym problemem to nie pękanie pęcherzyka i wieczne torbiele które na szczęście dla mnie sama się wchlaniaja lub schodzą z miesiaczka która skacze jak temperatura w zimie raz 28 dni raz 35 a to 30 a to 25 i tak skaka nieszczęsna ehh oby się udało z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2014
Dor fajnie że jesteś pełna optymizmu trzymam kciuki i mocno kibicuje za pomyślny transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska22
Aaanetaa z wielkosc***echerzyka wychodzi 4tc2d na dzien dzisiejszy czyli porod na 3.08 a z @ wychodzi 5tc4d wiec na 25.07 na razie nie wiem ktora data mam sie poslugiwac bo ten lekarz dziwny jest... na nfz bylam tylko zeby potwierdzic ze jest ciaza. Do mojego lekarza ide 9.12 bo dopiero wroci i wtedy dowiem sie wszystkiego ;) ten kazal mi brac tylko kwas foliowy. Zrobic gr krwi ktora juz znam i podstawowe wyniki krwi moczu i tsh ale je mam aktualne sprzed miesiaca wiec nic nie robie do kolejnej wizyty. Jedynie sama z siebie pojde w pon zrobic znowu b-hcg :) a Ty masz jakies zalecenia? Dziewczyny powoli powoli i kazda bedzie miala fasolke :) moj P. Mowil ciagle ze widocznie nasza milosc jeszcze potrzebuje czasu aby owocowac u Was tez tak bedzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanetaa
Aluska te same badania co ty plus badania o rozyczce i toksoplazmozie. Nie robie ich bo zapiasuje sie do przychodni do lekarza ktory pracuje na oddziale i badania zrobie nA nfz. Do tego w ciazy chodzic nie bede. Wdzieczna mu jestem za to co mam ale o wiecej nie poprosze;) jeszcze tylko kwas foliowy mam brac. Na przeziebienie jeden specyfik dla kobiet w ciazy dorwalam i dzis o niebo lepiej. Dor bardz sie ciesze ze u ciebie lepiej. Grunt to dobre nastawienie. ;)Czekolada jest dobra na wszystko. Ja na slodycze patrzec nie moge co uwazam za ogromny plus mojego stanu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
Meegaan, Dor... to ja już sama nie wiem jak z tym tsh... mi ostatnio tsh się unormowało wszystkie inne wyniki ft3 ft4, TRAb itd... ok, więc lekarz zakończył leczenie... jednak mam sprawdzać tsh co 3 m-ce i jak będzie więcej niż 2,5 to włączyć polówkę letrox i zaprasza na wizytę. Jak ciąża to od razu robić tsh i jak coś nie tak to pisać do niego e-maila żeby ustali dawkę leku i od razu działać, bo na wizytę długo się do niego czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzik, ja tego nie ogarniam. Podobno po wprowadzeniu lekow rekcja organizmu jest bardzo powolna. U mnie w miesiac spadło z 7.16 na 0,996. Zalecona wszystkie badania tarczycy mam dopiero na nowy rok. Zrobie za w tygodnie ponownie badanie. Jak nadal bedzie spadać to wtedy bede sie kontaktowac z lekarzem zeby moze zmienic dawke. Nie chce zeby zepsulo sie w druga strone. Chyba ze ciaza namieszala. A teraz jak nie ma ciazy bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmom
Panna Zuanna dzisiaj 13dc. Jutro ide na monitoring i zobaczymy ale niestety nie czuje nic zeby tam sie cos dzialo:( ktory cykl sie starasz? 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może podpowiecie u jakiego lekarza się leczycie i jest dobry ja chcę kolejny raz zmienić i nie mam pomysłu gdzie iść na terenie warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaZuzanna
Kmom, daj znać co tam wyszło na monitoringu :-) Ja będę zaczynać 3 cykl, ale już z innymi lekami niż CLO - obecnie wywołuję @ Duphastonem i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajducha
Jestem tu nowa, teraz mam pierwszy cykl z CLO ale zadnego monitoringu mi lekarz nie zalecil.. mam brac CLO od 3 do 7 dnia cyklu pozniej od 16 do 25 dnia cyklu Luttagen (luttagen bede brala juz 3 cykl.. ) nie wiem co mam robic.. martwi mnie to ze nie mam tego monitoringu.. Gin przepisala mi CLO na 2 miesiace i powiedziala ze mam przyjsc jak bede w ciazy.. nawet nie wie czy jajniki reaguja na CLO i czy pekaja a jak pekaja to kiedy.. .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita03285
Kajducha zmień lekarza, mi też kazał lekarz tak brać i okazało się że duphaston za szybko brałam bo ja mam długie cykle. I o zajściu w ciążę nie mogło być mowy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×