Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

Hej 🖐️ Ale sliczna Zuzinka, wielki Buziak od Cioci Karoli 😘 Widzialam ze Imprezka u Partyczka udana, no i ile ludzi bylo :D Super :) Annik, co sie dzieje, nie smuc sie 🌻 Reign, Wiktoria, fajnie ze bedziecie mialy okazje sie spotkac. Zazdroszcze. Dragonka, widzialam zdjecia jak moja Sekretarka pojechala do tego Parku-super sprawa. Czy twoj M. bedzie mial wolne na Wielkanoc? Jak pracuje w Poniedzialek :O Moja Swieta sie odbeda jutro jak pojade na Poczte wyslac kartki siwteczne i paczke z prezentami :O no coz... Dunia, czekamy na fotki Twojego nowego Dziela :) Allla, Filipka, Magda 🖐️ U nas upal niesamowity, od tej pogody tak napuchlam ze nie moglam zalozyc zadnych butow ani pierscionka :( Mam tez wilke zimno na ustach :( Oj, nieciekawie :O Dziewczyny, kiedy robimy spotkanie forumowe?? Dunia, jak Chicago??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wykanczam racuszki z jablkiem i bananem. Zrobilam dla corci, ale corcia sie na nie wypiela :-0 Wiec mamusia dokancza (hm, skoro Hania jednego zjadla to zjedzenie reszty mozna nazwac \"dokonceniem porcji\" prawda? ;-) ). Oj, cos czuje, ze na zdrowie mi to nie pojdzie, bo znowu ostatnio cos mi sie wnetrznosci rozjechaly :-0 Wrrr. Pierwsze krzyzyki postawione i w drodze po biala muline wpadlam do was poczytac co i jak, bo wieczorem tu zawsze wiekszy ruch. Karola____ nie wiem jak z Chicago. Ostatnio M mowil, ze sie obsunelo (jak wszystko u nich w firmie) wiec nie wiem jak pojedzie i czy w rezultacie ja do niego dojade (bo jesli bedzie za blisko mojego wyjazdu do Polski to chyba dam sobie na spocznij). Takze nie wiem nic i poki co to sorki ogromne :-( Nie wiem nawet czy na Wielkanoc bedziemy razem, tu czy tam, czy osobno... I wez tu sobie cos czlowieku zaplanuj :-) Reign____ no to widze, ze mocno przysiadziesz do ksiazek. Ale to chyba najlepsze, takie kompleksowe - wszystkiego po trochu na raz. Trzymam kciuki za postepy 🌼 Juchcia____ dzieki za fotki Zuzy. Ona jest poprostu slodka. Jak dla mnie to wykapany.... Dawid :-) Wcale sie nie dziwie, ze stare babki ogladaja sie za nim, ze taki mlody i juz z corka :-) Sprawy kupkowe juz w normie? Jakie mleczko jej teraz dajesz? Dragonka_____ oj, mi sie marzy Sekwoya Park i wiele innych miejsc w Kaliforni. Wiem, mam obiecany prezent tegoroczny - wyjazd w wasze strony, ale co z tego wyjdzie to sie okaze \"w praniu\" (M dostal wymarzony projektor, a ja mam miec wycieczke :-) ). Poki co to Wielkanoc jak wyzej juz napisalam w szarej mgle i wielka niewiadomoa. Dobrze, ze juz ci odpuscilo chorobsko. Jednak masz racje, nie ma to jak wygrzac sie na lezaczku. Mi tez sie marzy, ale nie wiem kiedy :-) Z Hanka to basen odpada, bo pierwsze co zrobi to sprawdzi jaki gleboki (a woda jeszcze za zimna). Moze ktoregos cieplego weekendu sprzedam Haniutka tatusiowi niech sobie zorganizuja dzien, a ja sobei zarzadze wychodne. W ubieglum roku na urodziny tak \"dostalam\" :-) Annik_____ nos w gore 🌼 Lece do krzyzykow, bo mnie juz rece swedza. Hihi, tak to sie ma z zaczynaniem kolejnej roboty. tyle ze wiem, ze te to MUSZE skonczyc i to na termin :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, teraz kiedykolwiek jestem na Forum: wieczorami lub w weekendy to Was juz nie ma :( :( :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! O rany, nie bylo mnie tutaj od paru miesiecy! Ciekawe czy ktos mnie wogole jeszcze pamieta! Widze ze sie duzo zmienilo! Reign - widze ze za maz wyszlas!!! Gratulacje!!! Victoria - czyzby rodzinka sie powiekszyla? :) Dragonka - ciezarowka jestes? Patrzylam wlasnie na Twoj drugi ticker, 16w6d? Ale numer! Na kiedy masz termin? Bo ja jestem 17w1d! Hihihi ale sie zgralysmy! Annik widze tez juz urodzila! Dunia - jak tam Hania? A co u Zmieniam slychac? Karolla? Pozdrowienia dla reszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beksia :D Kupe lat, a tak ostatnio rozmawialysmy o Tobie z Dragonka chyba, ze szkoda ze przestalas pisac zanim sie wymienilysmy numerami telefonow i @. Super ze u Ciebie w porzadku :) Napisz jak Tomcio, i jak podroz do Polski :) Ciesze sie ze wrocilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beksia, lekom holm, ze tak powiem :-) Bardzo sie ciesze, ze sie odezwalas. Mam nadzieje, ze teraz czesciej i ze nie znikniesz znowu tak nagle i na tak dluuuuugo :-) Gratuluje ciazy i trzymam palce, zeby wszystko bylo w porzadku :-) Hania jak najlepiej. Daj jakiegos @ to podrzuce ci najnowsze fotki mojej wyrosnietej nad wiek 15,5 miesiecznej Hanki. A ja robie sobie rpzerwe w haftowaniu, bo ledwo zaczelam juz sie pomyslilam i musze wypruc buuuu. Chyba musze opracowac jakas inna metode, jakos po kawalku zeby uniknac dalszych wpadek :-0 Karola 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia 🖐️ Dziewczyny, znacie moze jakis sposob na farbujace buty? Kurcze, moje prawie wszytkie farbuja mi piety na czarno :( Scieram to pumeksem bo inaczej nie chce zejsc ale jak tak dalej pojdzie to bede miala rany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koza :D Znam Cie z Chicago :D 🌻 U mnie juz upal na Klapeczki, ale ja chce penlne butki :) Jakkolwiek to nie zabrzmi -klapki mnie cisna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, co sie dzieje? Najpierw Annik chce sobie zrobic przerwe, teraz Juchcia. Dziewczyny, stalo sie cos konkretnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpadlam tylko powiedziec, ze znikam na jakis czas z kafe. Musze zrobic sobie przerwe. Buziaczki. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaratownika
dziewczyny mam pytanie troche z innej beczki, czy w usa mozna jeszcze zrobic w jakims stanie prawko bez ss??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POjecia nie mam Monikaratownika . Najlepiej wejdz na strone DMV danego stanu i tam bedzie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spca, smutno mi ze robicie sobie przerwe :( :( :( Ewakuuje sie zanim reszta Dziewczyn oglosi odejscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beksia, wrocilas hurrrrrra i tez ciezarowka, hurrrra no to juz nie jestesm sama. No chyba ze znow znikniesz. Termin mam na 22 sierpnia, a Ty? Napisz co tam sie u Ciebie dzialo tyle czasu. Karola chyba zesmy Beksie myslami sciagnely. Ale sie ucieszylam No ale zmartwien tez mi doszlo.... co tu sie dzieje, co to ma znaczyc. Annik, Juchcia co sie stalo?????? Nie idzcie sobie nigdzie! przeciez nie musicie pisac elaboratow, krotki meldunek i juz. Jestem, zyje. No nie, tak nie wolno. Zreszta wiecie, ciezarnej nie mozna odmawiac, bo Wam myszy majatek zjedza, a tego bysmy nie chcieli, prawda ;-). Tak wiec prosze mi tu wracac natychmiast. A Magde prosze, aby nie straszyla. Karola - pocieraj cytryna, powinno pomoc. Albo namocz w wodzie z cytryna. Wiem,ze mozna przetrzec buty trepentyna od srodka, ale ja nie wiem czy taki specyfik tutaj istnieje. No dobra ide spac, a jak tutaj wroce to ma juz byc porzadek i duzo wiesci od Beksi (bo ma co nadrabiac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchcia_____ ty tez ucieksz? Mam ndzieje, ze nie wystraszylysmy cie z Filipka naszymi wyznaniami :-) Staram sie byc wesola, ale tez mi smutno, ze nie bedzie ani ciebie ani Annik :-( Co to w powietrzu wisi u was, co? Ale maile mozna nadal wysylac, czy wogole sie odcinasz i nie zawracac ci glowy? Witaj Koza! Tez znalazlam cie na Chicago, by my to w zasadzie dwa \"zaprzyjaznione\" topiki. Podczytujemy siebie nawzajem i czasami sobie cos skrobiemy \"w gosciach\'\'. Ja jestem w Texasie 🌼 monikaratownika____ ja w Texasie mam prawko jazdy bez #SSN (i moj mal takze). Wyrabialismy pare dni po przylocie tutaj i on jeszcze swojego # nie dostal, a ja wogole nie staralam sie o przyznanie. To ja ide jeszcze troche pohaftowac. Na szczescie do wyprucia mialam tylko kilka krzyzykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Karola, moze sie rozejrzyj w okolicy za Shoe repair lub cos w tym stylu i tam zapytaj (bo terpentyna jakos mi sie tu w oczy nie rzucila)? Moze byc takie cos ciezko znalezc, ale w yellow pages powinno byc cos z butami w stylu szewca, co to naprawia, poszerze i takie tam. Beksia____ nadrabiaj, nadrabiaj. Poczytasz nas pozniej :-) Najpierw pisz co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaratownika
Dunia a kiedy robiliscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaratownika
teraz niedawno?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaratownika____nie, to bylo 3 lata temu. Od tamtej pory faktycznie, moglo sie cos pozmieniac, sorki, nie pomyslalam o tym. Lece do lozia. Milego wieczorku i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Polewam kawke, czarna, pachnaca - kto chetny? Mala zalicza Teletubisie i jest okej :-) Victoria_____ mi juz slow brakuje na Witch :-0 A czy tesciowa i siostra Froggiego to dzwonia wypytywac o prawdziwosc tych niestworzonych historii, cale w pretensjach i podejrzeniach, ze i z nimi musicie sie uzerac? Czy raczej dzwonia ze wsparciem, ze macie taka wariatke zbiorowo na glowie? Bo jak to pierwsze, to jeszcze gorzej :-0 A czy on maja kontakt z Seige? U nas dzis pogoda sie nieco skiepscila i juz kombinuje co by tu robic z Hania, zebysmy obie kota w czterech scianach nie dostaly. Odkad odkryla uroki spacerow i placu zabaw, wysiedziec z nia w domu jest ciezko :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia dzieki za linka. Sliczne rzeczy mozna zrobic. DLa tesciowej szukam wzorow po polsku i najlepiej w wersji papierowej. A propos Wielkiego Projektu - czy wczesniej juz kopiowalas haftem fotografie? Wydaje mi sie to niezwykle trudnym zadaniem. Vici ciagle ta witch, przykro mi, ze musicie sie z nia uzerac :( A z tym gazem to pierwszy raz slysze - ale jaja! A czyja wlasnoscia jest ten zbiornik? Tankujemy co prawda olej i wchodzi nam 200 galonow w cenie 2,25 ale nigdy nikt nie pytal czyj jest zbiornik. W drugim domu tankuja gaz, ale tez nie pytaja do kogo nalezy zbiornik. Roznica w cenie widze jest kolosalna Dragonka moze Beksia nie zniknie tym razem i bedziemy mialy ciazowy tandem. U Ciebie chyba kryzys juz minal i czujesz sie duzo lepiej skoro chcesz sie wybrac w 5 godzinna trase. W ciazy taka jazda to juz wyczyn ;-) Karola a TY bosa stope wkladasz w butka, ze te piety ufarbowane sa? Noga zawsze choc troche sie poci i latwo pietki ufarbowac, ale czym, to zmywac nie mam pojecia:( Magda i TY juz wrocilas do formy po zapaleniu okostnej. Swietnie, ze bol to juuz przeszlosc! ;-) Reign swietny pomysl z tym angielskim. szykuje sie nauka pelna para ;-) Beksia - witaj zaginiona Witem tez Koze ;-) I dla calej reszty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d wyslalam Wam fotki. Nie wiem czy Annik i Juchcia zycza sobie @ wiec sie powstrzymalam. Annik, Juchcia mam nadzieje, ze szybko do nas wrocicie ❤️ Dziewczyny mnie dopadla angina. najpierw T byl chory, troche mu przeszlo i teraz ja. Martwie sie o ERice, poki co zdrowa, ale .... Lykam jakies tablety i nie karmie malej piersia tylko odciagam i wylewam do zlewu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, pisze poki Marlenka spi bo znow sie skonczy tak jak zawsze - poczytam i w koncu nic nie napisze. Takze zaraz poczytam ale najpierw napisze co nieco. Przede wszystkim Juchcia zakochalam sie w Twoim glosie, naprawde przeslicznie spiewasz tak uwazam Ja, Moja Siostra, Maz i nawet Corcia gdy slucha jak zaczarowana. Poprosze o wiecej ;) A u mnie ostatnio bardzo zwariowany czas. Przede wszystkim maz od kilku dni poluje na samochod tzn chce kupic, nie nowy co prawda i za w miare dobra cene w zwiazku z tym ostatnio wieczorami okupuje kompa. (W ciagu dnia zas z uwagi na swietna pogode zwykle przebywamy poza domciem.) Ale juz wszytsko jest na dobrej drodze i byc moze juz dzis przewiezie mnie wreszcie NASZA Honda Accord. Oby bo ostatnio wszytsko kreci sie wokol samochodu. A ponadto w niedziele mieslismy 1 urodziny Emilki i ja zostalam obarczona upieczeniem torta - udalo sie ale kosztowalo mnie to dwie nieprzespane noce - bo trafienie w gusta dzieci (glownie chodzilo o siostre (10 lat)i brata (11lat) Emilki) to jak dla mnie nielada wyczyn. Zrobilam fotke wiec Wam przesle. Rowniez w niedziele bylam na pierwszym w zyciu baby shower- mielismy byc na 2, dotarlismy na 3. Wszystko dlatego ze w zyciu bym nie pomyslala ze w jednej miejscowosci moga byc dwie takie same drogi, z takimi samymi numerami domow ktore rozni tylko to ze jedna nazywa sie CORAM RD a druga CORAM AVE. Poniewaz baby shower organizowala szwagierka przyszlej mamy i nie znalismy drogi wpisalismy w wyszukiwarce tylko Coram no i nas poprowadzilo. Tak ze dopiero po kilku telefonach itp. dotarlismy na impreze. Tak wiec tak jak mowie ostatni czas zwariowany byl jak dla mnie. A i dzis ide znow do fryzjera bo grzywka strasznie juz mi urosla a ponadto planuje zrobic cos z kolorkiem, - maly eksperyment planujemy :P i az sie boje. Dobra ide WAS poczytac - i postaram sie znow cos napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra poczyytalam ostatnia strone i az sie przerazilam. Juchcia Annik co sie dzieje - czemu uciekacie - bedzie mi Was brakowalo bardzooooooooooooooooooo 😭 🌼 Filipka a czemu nie karmisz, podobno mleko matki ma przeciwciala ktore najlepiej chroni dziecko przed przeziebieniem 🌼 Witaj Beksia ja tu jestem nowa wiec Cie nie znam, ale bardzo sie ciesze ze wrocilas. 🌼 Monikaratownika ja nie mam pojecia jak to jest z tym prawem jazdy tutaj. Witaj Koza 🖐️ Ide dalej poczytac tylko juz mi sie Corcia obudzila wiec pewnie bedzie to troche trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kofane ja na momencik :) Nie zrozumcie mnie zle. Ja musze sobie zrobic krociutka przerwe, nie wiem tydzien, moze 2 od kompa, bo czas zajac sie rodzina i soba. musze pare rzeczy zmienic w miom zyciu codziennym. Ale to nie znaczy, ze nie chce otrzymywac zdjec od Was. I pewnie po cichu od czasu do czasu bede Was podczytywac :p Filipka marsz do kompa i prosze do cioci juchci zdjecia wyslac, no raz dwa! A w razie jakbyscie sie wybieraly do Chicago to ja oczywiscie chce sie koniecznie z Wami spotkac. Chyba bym nie przezyla takiej okazji. No wiec gwoli wyjasnienia ja tu caly czas jestem (moze nie bede tak czesto zagladac i nie bede pisac, ale JESTEM). A jak sobie poukladam to i owo to sie odezwe. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×