Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

no i wcielo topik. A ja mialam tyle do nadrobienia :( Jestem ostatnio nie do zycia, ale duchem zawsze jestem z wami dziewczyny. Vici - fotka the best!! witch wyglada jak parowka w zaciasnym flaczku hihihi Dragonka - Korina jest niemozliwa!!! Poglaskaj kurczaczka w brzuszku Reign - podrzucic Ci kilka sliniaczkow dla mezusia :p Dunia - no niezle przegonilas Haniutke. A skad Ty masz tyle sily?? Karola - czytalam o tej twojej pracy i o tym wyjsciu na srodek, zeby kazdy mogl cie obejrzec od stop do glow - masakra. ja bym chyba zrobila sie czerwona jak burak. Ale najwazniejsze, ze praca Ci odpowiada. filipka - a ja nie mam zadnyc fotek od ciebie. Zmienilas maila?? bo chyba adresu mailowego tez nie mam. Nie wiem o co chodzi z tym moim kontem. O nie - mam dj79 to ten adres tak?? juchcia - a do Ciebie ta ja sie chyba musze usmiechnac o te forumowe przepisy :) oki kobietki spadam robic obiad. aaa zppomnialam wam napisac, ze moja mama przyjezdza we wrzesniu do Mayeczki a ja bede musiala spadac gdzies do pracy :( No ale przynajmniej Maya bedzie pod dobra opieka i nie bede sie o nia az tak bardzo martwic oki to do pozniej 🖐️ 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie the best! Najpierw cip cip hehe DRagonka juz Cie widze jak znosisz to jajo! Korinke ucalowac prosze mocno ;-) Masz cudowna coreczke! Jajo chyba tak ze 3x wieksze niz strusie bedzie ;-) Trzymam kciuki! Reign dieta i gazy? Moze i tak o ile to dieta fasolowa :P No i jeszcze fotka od Vici. Jestem zaszokowana! Ona wysyla Wam takie fotki? Adresuje do Ciebie czy F? Vici Ty ciagle wysylasz mi nastary adres poczte. Wysle @ z nowym adresem. Galactica zmienilam adres. Wysle Ci fotki z nowego adresu. Swietnie, ze mama przyjezdza. Dlugo sie nie widzialyscie? Karola czy jestes tu ukradkiem? Dziewczyny a bratowa jest od 2 miesiecy w szpitalu. Zakazano jej spacerowac nawet po szpitalnym korytarzu, ale z lazienki korzysta przynajmniej.Co do cesarki to ciagle zmieniaja termin na pozniejszy ;-) dzielna dziewczyna! Wazne, ze wszystko OK i dzieciaki rozwijaja sie prawidlowo. Kazde rozwija sie jak w ciazy pojedynczej. I wiecie co? ONa stwierdzila, ze fajnie byc w ciazy i juz zaluje, ze to jej jedyna w zyciu ( tu bym nie byla taka pewna :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka, no nie wiem czy jak ta trojeczka ujrzy swiatlo dzienne to Twoja bratowa bedzie chciala miec jeszcze kolejne :-) sama wiesz ile jest roboty przy jednym, a przy trojce to dopiero. Ja podziwiam Victorie choc ona i tak ma juz latwiej niz Twoja bratowa bedzie miala. Bo Julek juz samodzielny, znaczy sie sam zje, pojdzie do toalety itd. Helenka tez juz nie taka calkiem uzalezniona, bo chodzic umie, z reszta pewnie roznie bywa, ale przynajmniej porusza sie sama i jak ma dobry humor to na pewno jest z tego pozytek - jak zly to pewnie chce na rece. No i Antonio - sama wiesz, jak jest 100% zaleznosci i przywiazania. A Twoja bratowa bedzie miala taka trojke. Bardzo jej gratuluje trzymam za nia kciuki, ale wiem, ze bedzie miala jazde bez trzymanki, przynajmniej na poczatku. Ale dzielna dziewczyna, na pewno da rade. A a\'propose diet i odchudzania po ciazy. Dzis widzialm moja sasiadke, ktora jakies 2 msc temu urodzila 4 dziecko. Wszsytkie dzieci rodzila rok po roku i wiecie co, wyglada jak bratowa Filipki na tym zdjeciu w dzinsach. No poprostu przecinek. I nie zeby miala jakies luzne ciuch, obcisla koszulka, dzinsy no tyle tylko, ze biust ma troche wiekszy niz miala. Ale nie wiem czy karmi. wzroku nie moglam oderwac. Ale to chyba geny sa, albo moze zaraz po porodzie jednym rzutem na tasme wycieli jej nadmiar skory. No nie wiem, chyba ja zapytam jak to zrobila. Jak mi powie to Wam podrzuce pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Mam przerwe na lunch wiec zajrzalam. Ale numer z tym wlamaniem na Serwer :O Ja chce nasz topc z powrotem. Dobrze przynajmniej ze znamy sie na tyle ze mamy nr telefonu do Siebie w razie czego :) Dragonka :D Dobra to Kura :) Calus dla Korinki 😘 Zdjec nie ogladalam, obejrze w domu. POzdrawiam, i do wieczorka bo po pracy to mnie jeszcze zakupy czekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! No niezle sie podzialo!!! Ja dzis rano weszlam na Kafe a tam KLOPS!!! Myslalam ze to jakas chwilowa awaria - pozniej jeszcze ze dwa razy az w koncu wpadlam na pomysl zeby sprawdzic poczte!! No wiecie co jak ktos mogl skasowac taki swietny topik. JA SIE NIE ZGADZAM!!!!! JAK MOGL!!!!! Teraz mam tylko nadzieje ze go uda sie jednak odzyskac bo inaczej buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:( Dragonka Korinka jest THE BEST!!! Powiem CI ze niezle Cie Corcia urzadzila - moze byc ciezko, ale czego sie nie robi dla dziecka :P Reign - oj cos widze ze Ci se Mezulek miga od dietki :)- ale za Cibie trzymam mocno kciuki :) Ok wysle bo mi sie corcia obudzila jak mi da to jeszcze cos napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign kochamy Cie:) , ale otwiera sie tylko jedna strona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktoria ale ta witch jest bezczelna!!!!Co ona chciala w ten sposob osiagnac.Litosci---Moze ona jest chora ----- NA GLOWE rzecz jasna. Zdecydowanie masz sie z TEGO SMIAC!!!! Filipka ale Twoja bratowa super wyglada - wielki brzuszek drobnej osobki. Ale trzyma sie dzielnie. Trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie. Ale ten czas zlecial pamietam jak nam pisalas ze sie udalo i beda trojaczki a tu juz poczatek 9 miesiaca. Dunia ale maraton Hani urzadzilas super, przynajmniej dziecko sie nie nudzi. A ja dzis nawet na spacerku nie bylam BUUUUUU :( bo wieje starsznie. I znow uciekam na chwilke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psia krew no to ladnie ,szkoda ze przepadl nasz topik ,wogole to wiecie z jakiej przyczyny sobie tak zniknal? Witajcie ,my znow mielismy awarie z internetem ,ja mialam awarie w ramieniu prawym pewnie od dzwigania malej bardzo bolalo ale juz lepiej ,no i wogole brakuje mi czasu na wszytko ,mama przyjezdza za 2 tyg to pewnie troche odsapne . Reign dzwonilas -usypialam mala zadzwonie moze wieczorkiem jak mi sie uda bo jedziemy po materac dla mamki . To tyle moze wpadne wkrotce .buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign u mnie sie nic nie otwiera, ale i tak Cie kochamy 😘. Ciekawe czy dadza nam jakos znac czy udalo im sie cos odzyskac. Choc ja niestety czarno to widze. Moja corka wlasnie zasnela, ale jak, w samym kaciku lozeczka. Nie zeby taka skromna byla, ale nie ma wiecej miejsc gdyz w tym samym lozeczku spia tez: dinozaur, piesek Maniu, kaczorek Mimi, 2 teletubisie Nunu, Malpa zwana popularnie PA i 6 lalek, z ktorych kazda nosi nazwe Bajbi (niewiedziec czemu, pewnie od baby). Chciala jeszcze koniecznie do lozeczka orke i misia, ale odmowilam jako ze i jedno i drugie jest duzo wieksze od niej.Ciekawe czy dlugo pospi w tym towarzystwie. Chloe dla odmiany spi bez bluzki, bez spodni, bez przescieradla, w pampersie i jedenj skarpetce z butelka w rece. Tez dobrze. Allla, Zmieniam 🖐️ no to juz wszystkie sie odnalazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign faktycznie cos tam bakneli na odczepnego ze w nocy beda. Musimy na niego czatowac ;-) i potem im napisac, zeby nam polaczyli je. To chyba nie jest jakies szczegolnie trudne. Zreszta nie wiem, ale nie wydaje mi sie. Przeciez jak mozna kasowac to i mozna wklejac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie zepsulam sobie humor, bo zzarlam pare pierniczkow wedlowskich :( Noz kurwa jak sa slodycze w domu to nie wyrabiam :O Chyba nastrasze mojego R, ze sie z nim rozwiode jak nie zacznie sie odchudzac :p , bo przez niego ja tez wymiekam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. To chyba ja jestem pechowa, ledwo do was zaglądłam i już skasowali ;) Z reszta mój drugi topik o policystycznych jajnikach też skasowali a miał zaledwie 50 stron, więc myslę, że to nie szło ilościa wpisów. Chybił trafił - tylko czemu w lotto tak nie można trafić ;) Fajnie tu u was, strasznie dużo się dzieje. A ja niestety chyba będę chora bo mnie głowa strasznie boli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez naskrobalyscie. Teraz mam takiego pietra, ze jak przychodze do domu to niemalze od samej wycieraczki lece z wyciagnietym jezykiem do kompa. Niewazne dziecko, niewazne zakupy (macham gdzie badz), maz pewnie tez bylby niewazny, a jakby siedzial przy kompie to zostalby znokautowany. A wszystko przez to, ze lece zczytac jak najszybciej, zeby nam i tego nie skasowali :-0 Wlasnie wrocilam od koleznaki, ktora wlasnie dzis osobiscie poznalam. Dziewczyne \"poznalam\" na innym forum, gdy szukala kogos z moich okolic, bo sie tu przeprowadzali. No i siedza pare minut ode mnie juz jakies 3 tygodnie i wlasnie dzis zaprosila nas do siebie (i swojego uroczego trzymiesiecznego synka). Takze kolejne kumpela do pogadania :-) POza tym u nas tez zaczyna strasznie wiac i mi glowa juz wysiada. Kolejny proch wziety, trudno. Czego sie nie robi dla dziecka, hihi. Dragonka_____jak widzisz, Korinka swoj wklad ma. Jak juz zniesiesz to jajo, bez wzgledu na plec pewnie zostanie Kurczaczkiem. Przynajmniej dla nas :-P Reign____z dieta faktycznie tak jest. Niektore osoby nie toleruja nabialu, inne warzyw. I to nie tylko kalafiorow, brokul czy kapusty. Takze teraz Ed ma wymowke od fachowca, ale ty sie trzymaj i sie tak nie przejmuj. Gotuj jak gotujesz dla siebie, a najwyzej powiedz ze zero slodyczy bo.... no cos tu wymysl :-) A tematy jakos sie da polaczyc, Chicagowki chyba niedawo z czyms polaczyli, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie juz sa? Magdy i Perfumeryjki chyba jeszcze nie widzialam tutaj. I Surfitka nas znalazla. Surfitka pogoda w NY jakas porabana wiec latwo o przeziebienie. Od 3 dni lykam Motrin by mnie nie rozlozylo. Mialam dzis jakis durny dzien. Stluklam talerz, spalilam znow czajnik , znow bo poprzednio przed Wigilia i zrobilam jakies trefne ciasto nalesnikowe. Rzucialm 3-go rozwalonego nalesnika Szekspirowi i ten go wsunal w calosci a po chwili zwrocil ( pfe ) pozbawiona reszy cierpliwosci wylalam ciasto do zlewu a na obiad ugotowalam pierogi. Jak wrocil T sie sie z nim pozarlam od tak sobie i stwierdzil, ze mam isc do przedszkola dorosnac :o Dragonka - pstryknelas zdjatko Korince w tym lozeczku? Nio Dragonka kiedy przeslesz nam nowe foty Korinki? Juchcia ja Cie rozumiem z tym wkurwieniem, bo coraz czesciej mi sie zdarza zloscic na sama siebie, choc Tobie to nie zaszkodzi kilka pierniczkow.Jesli szykuje sie znow afera rozwodowa u Was tym razem na tle slodkosci to zacieram rece i z ciekawoscia bede sledzic tok wydarzen. Wiem ja i reszta kolezanekpewnie tez, ze wyjdziesz na swoje! A mezulek sila rzeczy przejdzie na diete. U mnie nastapila chwila prawdy :o Roztylam sie :o jestem jakas spuchnieta :o fuj Nie mgoe leciec w takim stanie do Polski :o matka jak mnie zobaczy taka, to stwierdzi, ze mam depresje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bawie sie w nianke. Jest u mnie Magdy Ania, bo Magda z mezem poszli odfajkowac ta kolacje w resto co im szef zasponsorowal :) Mam niezly ubaw, obserwuje sobie, nagrywam, jak nasze dziewuszki do siebie gadaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajrant, fajrant :-) Everybody fajrant :-p Filipka_____ to co, po \"spuchnieciu\" mama wnosi, ze masz depresje? Hihi, ja to jakos tak zawsze odbieralam, ze raczej w druga strone, ale sie nie znam ;-) A co, jednaksie wybierasz z Erica teraz, jak planowalas na marzec chyba? A dniem sie nie przejmuj, juz sie skonczyl. Raz na jakis czas zlosliwosc przedmiotow martwych bierze nad nami gore i tyle. Reign____ trzymaj sie dzielnie kochana. Nie daj sie ciastu czekoladowemu, jestes silniejsza i ponad to :-) Mocno kibicuje, choc ja tez dzisiaj wsunelam pare delicji... Galactica_____czytalam na chicagowskim, ze Mayeczka spi sama w pokoiku. Jak ty to znioslas? Bo ja powiem ci, ze bardzo czekalam na ten moment. Budzil mnie kazdy ruch i sama spalam jak mumia, zeby bron Boze dziecka nie obudzic szelestem przescieradla :-) Jednak gdy to nastapilo, to rozpaczalam tu dziewczynom, ze tak jakos dziwnie sie czulam. Nie podejrzewalam siebie, ze tak bede przezywac \"wymeldowanie\" Hani do jej wlasnego pokoiku, ale w miare szybko doszlam do siebie :-) Dragonka_____dobrze, ze te \"hamerykanskie\" lozeczka sa takie BIG, nie? Przynajmniej dziecko sie zmiesci jako skromny dodatek do zabawek :-) Natomiast Chloe jak czytam to zasadniczo lubi wolne przestrzenie, hihi. Pocieszne te maluchy. Surfitka____ wczoraj nawet mi przez glowe przeszlo, zeby wysmarowac jakis pseudotopic z tytulem dla ciebie, gdzie jestesmy jak nas wykasowano. Ale super, ze poradzilas sobie i nas znalazlas. A z tym lekarzem to sprwadz w opcjach swojego ubezpieczenia czy jest jakis program zajmowania sie szeroko rozumiana bezplodnoscia. Wiem, ze w moim ubezpieczneiu jest cos takiego obok rzucania palenia i walki z otyloscia (taaa, everything is bigger in Texas). Chodzi mi o to, ze w ramach takiego programu oni od razu kieruja do swoich specjalistow, nie musisz szukac i kombinowac. Choc masz racje, to raczej na 100% bedzie po angielsku. No i pod warunkiem, ze takie ubezpiecznie posiadasz, bo wiem, ze roznie bywa. Trzymam kciuki za wasze staranka 🌼 Lece troche poczytac, na odprezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi epistola wyszla :-) Juchcia, a jak juz nagrasz to pls, pls, pls, udostepnijcie choc krociotkie cos do wgladu, co? Juz sobie wyobrazam malutkie prowadzace powazna konwersacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z doskoku Filipka ja mam odwrotnie. Jak depresja to nie jem. Jak R wyjechal do usa pare lat temu na pol roku, to w ciagu tego czasu schudlam jakies 10 kilo, tak go kocham :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy sie Juchcia, po co od razu sprawe rozwodowa o pare ciasteczek :-p Separacja i tyle. A jak mu jeszcze dzieciaczki zostawisz (jak nie bedzie chcial isc na diete) to ja ci kochana prognozuje szybka anoreksje :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign___ bo dostaniesz po lapkach :classic_cool: No, ale z drugiej strony smutno by bylo kruszynce gdby sie nikt nia zainteresowal. Dobra kobieta z ciebie i tez nie wiem za jakie grzechy :-) :-) :-) Aaaa, po ksiazke nie bylam, jeszcze mysle. Wiem, ze M chcialby jakas nowa bluze (he, ma jedna taka porzadna i jeden sweter, to tak apropos pogody w Texasie :-0). Z drugiej strony jednak nie chcialabym kupowac mu nic w ciemno i potem jezdzic i wymieniac. Musze jeszcze pomyslec. Mam czas do jutra, musze to zaltwic do poludnia, bo potem te urodziny, a po nich to juz M bedzie w domu. Hip hip hurrra!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac, ze sie weekend zaczal :-) Ja jeszcze tylko lukne w pogode, bo cos blisko oglosili tornado watch i zwijam si edo lozia. Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ale sie dzialo. Czytalam na Redakcji ze mieli odzyskac topici do nocy, ale widze ze naszego jeszcze nie ma :( Dziewczyny, podobno byl topic gdzie podawalo sie skasowane tematy, czy ktoras sie tam wpisala?? Bo ten tenat jeste teraz usuniety, i moze dlatego naszego nie odzywskali :O Reign, rozsmieszylas mnie z tym ciastem :D Juchcia, fajnie ze masz Anulke u Siebie 🌻 Filipka, widzialam zdjecia, gratulacje dla Bratowej 🌻 Widzialam tez zdjecia Twojej okolicy, trudno musi sie tam spacerowac. Hehehe, dla mnie najwieksza motywacja do zgubienia kilku kg jest zawsze wyjazd do Polski bo wsytd sie tam pokazac grubszej. Ale Tobie to nie grozi bo i tak slicznie wygladasz :) Wiktoria, co to mialo byc to zdjecie? Wiesz mi sie wydaje ze ta Kobieta jest chora psychicznie, szkoda tylko Sage. Dragonka, jak Korinka? Lepiej? Sorry za te chaotyczne rozmowy wczoraj, ale weszlam do domu a moj R. udawal ze sprzata (tj pomaga mi): wystawil wszytko na srodek duzego pokioju, wystawil wszytko z lazienki lacznie z brudnymi ciuchami wyciagnietymi z kosza, ktore mial chyba zamiar wyprac (kiedy? Ktoz to wie?) po czym usial i zaczal ogladac TV. On zawsze tak robi, ale wczoraj doszo do tego skasowanie naszego topicu :O Takze jak z Wami rozmawialam to jednoczesnie biegalam po domu probujac wszystko sprzatnac. No ale dzis w ramach przeprosin zabral mnie R. na kolacje, pozniej poszedl grzecznie do Target na zakupy, Ralphs, Ofiice Max, i nawet nie marudzil :) Teraz siedzie grzecznie obok mnie :D Ide zaraz spac bo padam na twarz. Mam nadzieje ze jutro bedzi nasz topic. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ojej...a czemu mamy nowy topik??? Czemu nam skasowali..?:( A ja bylam wczoraj w teatrze\"Komedia\"..jeju- rewelacyjna sztuka!! Naprawde..tytul :Jeszcze jeden do puli..z rewelacyjna rola J.Bonczaka..grali tez: A.Kotulanka, P.Szwedes,P.Janowski,K.Strassburger,i takiaktor, ktory gral tatusia Piotrusia w slynnej komedii\"Kogel Mogel\";)..ale nie pamietam jego nazwiska..Po prostu tak sie usmialam...eh....spektakl zrobil na nas ogromne wrazenie:) To ja sie tylko witam..i ide przygotowac Julie do wyjazdu na basen...musze skads skombinowac czepek do kapieli..chyba pojde do sasiadki..Mam nadzieje, ze nam przywroca tamten topik..tyle zapisalysmy stron..:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oj poszloby sie do teatru, a jeszcze na sztuke z taka obsada :) Ostatnio zapowiedzialam R, ze jak tylko beda cos dobrego grali w Chicago to musimy isc. Najchetniej to obejrzalabym jakis musical. Moj brat to na kazdym chyba byl, fajnie maja. A tu w Chicago nie bylo jeszcze zadnego musicalu przez te 3 lata :O Dunia>> cala w skowronkach, bo maz wraca :) Zycze milusnego weekendu. Musicie sie soba nacieszyc, bo z tego co pisalas znow ma wyjezdzac. To cieszcie sie, moze cos z tego sie wykluje ;) Karola>> dzis chyba nie pracujesz? Juz sobie wyobrazilam ten balagan na srodku pokoju, o ktorym pisalas. Dochodze do wniosku, ze panowie nie roznia sie szczegolnie od siebie. Bez wzgledu na narodowosc, zachowuja sie podobnie :D :p Co oni by bez nas zrobili, bidulki :) Wczoraj Ania z Zuzia sie slicznie bawily, a Magda z mezem miala udany wieczor. Ciesze sie, ze na cos sie przydalam. Milo bylo ogladac ich zadowolone twarze po kolacji :) A Zuzce przydal sie kontakt z kolezanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Karola, wczoraj rpzegladalm troche forum Redakcji i nie znalazlam takiego tematu, o ktorym wspominasz. Moze zle patrzylam? Sprawdze zaraz raz jeszcze. Perfumeryjka____ no to sadzac po obsadzie spektakl musial byc superowy. Rany, ja nie pamietam kiedy bylam ostatni raz w teatrze. Oj, to chba bylo liceum jeszcze. Potem mimo ze studia w Lodzi i to jeszcze za dobrych czasow zarwono Teatru WIlkiego jak i teatru Jaracza, ani razu nie udalo mi sie wyciagnac M na przedstawienie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wpisalam zeby naszego tez poszukali. To w Forum Redakcji, w topiku KOMUNIKAT, bo tam prosili zeby dawac znac. Moze sie uda - trzymam kciuki :-) No wraca, wraca mezunio z wygnajewa. I na dodatek ma dzis imeininki i zaraz zabieram mala pod pache i lecimy na polowanie jakiegos prezentu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, Reign, chyba wklepjalysmy to w tym samym czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×