Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koksinel

GDZIE NA WAKACJE W TYM ROKU???

Polecane posty

Gość koksinel

czy możecie mi coś polecić? chcę pojechać gdzieś za granicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zdecydowałam w końcu na Tunezję i Libię. A miała byc Turcja - Marmaris :( może we wrześńiu wypali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wloch i choc juz tam bylam,to chce odwiedzic grob Papieza :) poza tym, taki temat juz byl niedawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie byłaś(łeś) ale polecam objazd po Turcji albo rejs po Nilu w Egipcie. Fantastyczne widoki, piękne kraje i ...tanie w porównaniu np. z Hiszpanią. Wszystko zależy co lubisz. Ja np. nie moge leżeć plackiem 2 tyg na plaży, preferuje miejscowości w których jest dużo do zobaczenia. Obecnie kierunki takie jak : Tunezja, Turcja, Egipt są najbardziej oblegane bo można wyszukać dość tanie oferty. Tzw. 7+7 jest trochę droższe ale naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interferance
hej:) polecam Norwegie jesli lubisz powalajace widoki, ale chlod, a Algarve(Portugalia) jak lubisz sloneczko i wzburzony ocean. milych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam egipt albo tunezję, ale najlepiej we wrześniu lub czerwcu, bo w wakacje \"trochę\" gorąco, chyba, że nie zamierzasz nic zwiedzać i chcesz leżec na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooooora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moon a bylaś na 2 dniowej Saharze? Ile płaciłaś i kiedy? W jakim hotelu byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wybieramy we wrzesniu na teneryfe a w listopadzie lub grudniu na gran canarie, rozwazalismy tez egipt, ale tam jest dosc niebezpiecznie, wszedzie trzeba jezdzic z obstwa wojskowa :( , te zamachy sa straszne ale kiedys tam pojedziemy na pewno w przyszlym roku w marcu myslimy o meksyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak co roku, tylko i wylacznie Andaluzja (Hiszpania) tak gdzie glowna profesja jest wypas owiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jade 22.V. do Zakopanego.Mam super kwatere,jężdze tam juz trzeci rok,jedzonko super i te widoki, ach te widoki.Ja bym tam chetnie została.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksinel
A z jakiego biura podróży korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy gdzie, co i ile masz kasy, jakie masz wymagania? Sprecyzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na stornach\" www.scanholiday.com www.eccoholiday.com www.tiutam.pl www.triada.com.pl Axel, Wezyr, Sopol, Alfa Star, GTI i portale takie jak: www.wakacje.pl www.traveligo.pl www.blizejslonca.pl Forum na stronach: www.wakacje.pl www.gazeta.pl ---- >turystyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->pariss ja byłam tylko tydzień w hurghadzie i z braku czasu zaliczyłam jedynie luxor,karnak, dolinę królów i wyspę bananową za jednym razem byłam w 2004 r. w sunrise palacio, polecam ten hotelik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi chodziło o Tunezję, w Egipcie byłam na rejsie i potem w Hurghadzie. Teraz został mi Sharm. TEraz jadę do Tunezji na pobyt a objazd w Libii :) Oj, będzie gorąco. Słyszałam, że właśnie Sahara jest warta zobaczenia mimo 150 $, ale na 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Rumunia bo strasznie mnie tam ciągnie znowu :) Może uda się na kilka dni wyskoczyć na mazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.. tak sahara podobno ciekawa, ale nie chciało mi się jechać na 2 dni .. byłam w sousse a Ty dokąd jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba do Hammametu, w sobotę idę kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak karnak była fajny, ale nikt nie mógł się skupic na zwiedzaniu, bo tak było gorąco i czailismy się, żeby zająć jakąś miejscówkę w cieniu.. a te sławne kozy widziałaś przed wejściem do karnaku? ja mam nawet z nimi zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko i wyłącznie Zakopane:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×