Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koksinel

GDZIE NA WAKACJE W TYM ROKU???

Polecane posty

Hola Turcja - kto był 🖐️ Ja w tym roku znowu Turcja ale połączona z Syrią, aż do starego DAmaszku. Nie moge sie doczekac bo to juz 9 maja :D W Tunezji i Libii byłam w październiku , w Porcie El Kantoui, niedaleko Sousse. Urocze miasteczko, ale zdecydowanie wolałabym Sousse. Napisz do mnie na maila to podam Tobie linka do opisu całego mojego wyjazdu. Tam znajdziesz opis Safari i niektóre ceny. Wstępnie kiedy planujesz jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asssad ja w tamtym roku w czerwcu kupiłam lasta do Turcji za ok. 980 zł (cena ostateczna) hotel 3+ wersja All, biuro GTI. Biuro bardzo rzetelne, nie narzekam. Najlepiej wykupic na początku czerwca (do połowy) lub w drugiej połowie września. Znajdz wątek z tamtego roku Turcja - kto był , tam jest dużo opisów o Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja - kto byl
Parris potwierdzam adres e-mail: parris1@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja pariss1 - dwa \"s\" a nie \"r\" ..hi...hi... czytam z pamięci chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody24
Hiszpania - Katalonia, tylko tam, zawsze od lat, kocham Katalonie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Polski
ciesze sie juz bardzo-- nasz Baltyk jest wspanialy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Polski
cudze chwalicie__ swego nie znacie. sami nie wiecie , co posiadacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat mieszkam nad Bałtykiem i daltego wolę śródziemnomorskie klimaty. Bałtyk mam codziennie cały rok na wyciągnięcie ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz do Krzysia
www.gemmali@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! No ja w koncu wylądowalam w ubieglym roku w TURCJI, choc w Polsce tez pogoda byla wysmienita. Nie ma to jednak jak podroz samolotem i poznawanie obcych kultur. Tego nie da sie porownac nawet z pobytem w 5 gwiazdkowym hotelu nad Bałtykiem. A w Turcji bylam w miejscowosci Oludeniz, POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
ja jestem zalamana. chcialam w tym roku pojechac za granice. najbardziej chcialamdo grecji. szukam od 2 miesiecy jakiegos hotelu. najpierw byla triada ale przeczytalam ze robi czesto ludzi w wala. potem itaka. tui drogoe okropnie tak samo scan holiday. zostalam przy tej itace. chcialam wyjazd tak do 2500zl. jak sa to sa na tydzien czasu i to w ta okropnych hotelach ze sie odechciewa gdzie kolwiek jechac. na zdieciach wszystko ladnie zadbane. wystarczy wejsc na strone hotelu tam juz widac te gorsze strony. albo plaza za ulica albo waska kamienista. sprawdzilam sobie kazdy hotel na portalu wakacje pl tam sa oceny hoteli. znalazlam tylko jeden z ocena pow 4 ( z tych do 2500) ale juz nie ma miejsc. reszta choteli nie warta jest nawet 500zl plus oczywiscie przelot.czyli ok 1500. ale nie 25000.chyba zostanie mi baltyk i siedzenie pod kocem na plazy.bo wiecej niz 16 stopni nie bedzie w tym roku. a moze czekac na lst minutr???????????????????? dodam ze mam urlop troche w beznadziejnym terminie od 21.07 do 10.08. aezeli ktos jest w stanie polecic mi jakis wmiare dobry hotel i biuri podrozy niech napisze tu albo na adres mikas3@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to wlasnie jest z Europą. Cenią się, ale standard hoteli do dupy, szczególnie wlasnie Wlochy i Grecja. Hotele tam to dno, tez kilka razy przegladalam oferty. Bez 4* i 5* ani rusz. Te wszystkie apartamenty sa do niczego i wcale sie nie dziwie, ze nie mozesz znalezc nic godnego w tej cenie. Do tego jeszcze na miejscu wszystko drogie. A hotele 3* i $* w Turcji i Egipcie o niebo lepsze jak sie potrafi poszukac. I dziwią mnie opinie osób, które mówią, ze w Egipcie np. tylko 4 i 5 gwiazdek bo to inny standard niz w Europie. Niech mi w takim razie pokaza hotel w Grecji 4 gw w podobnej cenie i podobnym standardzie. Chyba na zadupiu. Ja jestem zdania, ze dopoki nie wejdziemy do strefy euro to najlepiej jechac do stref :dolarowych\" takich jak Egipt, Tunezja, Turcja, Maroko (droższe) . A na Europę zawsze bedzie czas. Co do Triady - ja z nimi jeżdżę , ale tylko na objazdówki. Na pobyt wybieram inne biura bo Triada nie ma dobrych hoteli w ofercie i dobrych lastów. Scan rzeczywiscie drogi - znajomi byli z nimi na Krecie, wrocili zadowoleni, ale to byl hotel 5* z basenami, zjezdzalniami itp bo byli z dzieckiem. CZekaj na lasta może. Chociaz powiem TObie, ze w tym terminie bedzie ciezko o cos dobrego i wlasnie w szczycie sezonu najczesciej slyszy sie o zmianach hoteli itp. i to w kazdym biurze , nawet w Tui czy Nec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wybieram tak jak rok temu z chlopakiem gdzies nad morze ale wybierzemy raczej inne miejscowosci niz rok temu:) wole namioty niz pokoje czy domki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionnka00
Buteleczka20 weź udział w namiotobraniu możesz mieć tydzień wakacji na d morzem gratis i jeszcze namiocik możesz zagarnąć zajebista sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam nad morze do
Pobierowa !!!!!!!!!!! Las nad morzem ,po prostu suuupeerrr!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez polecam...fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaguacu
Turcja :] Objazdówka Egejskie skarby, ktoś na forum już polecał. Cieżko usiedzieć w pracy, jak się ma taką perspektywę :) A polskie morze piękne, ale ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z Turcji (3 raz). Tym razem byłam w Kemer, Belek, Mersin, Gazipasa, Anamur, Iskenderun, Antakya - miejsca i góry Taurus niesamowite - polecam :) Kocham Turcję i na pewno polecę tam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nosie takie wakacje
i taki urlop wolę trzy tygodnie byczyć się w górach naszych polskich niż wyskoczyc na przysłowiowe 9 dni do Turcji czy gdzieś tam i latać żeby wszystko poznac i zobaczyć - potem powrót do Polski i - och jak cudnie było :-D Taki turystyczny wyjazd to sobie mogę i w roku załatwić :-) co innego, gdy np. ma sie rodzinę w ciepłych krajach. Moi znajomi mają w Grecji - to jest dopiero super sprawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był ktoś z was w Portugali?? bo ja sobie właśnie ją wymyśliłam na wakcaję :) myślę głównie o last minute, bo w tym roku jest droga Portugalia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennna
Hm, w Portugalii nie byłam, za to byłam na Cyprze i bardzo polecam, piękna woda, śródziemnomorska kultura, małe miasteczka. Akurat ja lubię zagranice przez te dwa tygodnie w wakacje, bo zbieram kasę na to przez cały rok i to jedyny moment, kiedy mogę sobie na to pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky ja byłam w portugali dwa lata temu:) od 27 czerwca do 15 lipca:) jezeli chcesz cos wiedziec to pisz postaram sie odpisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusel
W tym roku na Mazury i na tydzień do Oludeniz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×