Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koksinel

GDZIE NA WAKACJE W TYM ROKU???

Polecane posty

Gość rodianka
A kupujecie w dużych, czy małych biurach wycieczki? Bo koło nas są i takie i takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodianka, biuro podróży wybieram zależnie od kierunku i ofert. Wiadomo, że lepiej kupić w renomowanych takich jak Exim TOurs, Scan Holiday, Triada, Tui, Neckermann, Alfa Star, GTI, Wezyr itp. najlepiej iśc do agenta i on Tobie coś wybierze pośród wielu ofert. A jaki kierunek Cię interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodianka
Cypr albo Turcja/Tunezja. Ale już poczytałam wasze wcześniejsze wypowiedzi i jadę na dwa tygodnie do Turcji, weźmiemy hotel jakiś średniej klasy w Sousse z alfy i wyporzyczymy samochód na miejscu, żeby sobie zwiedzać okolice na własną ręke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARIS-WIęCEJ patriotyzmu
zachwalaj nasze morze!!!-no ty mieszkasz nad morzem -podobno- ale inni nie i wolą bałtyk...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtless
A co ma patriotyzm do turystyki? Teraz ceny nad morzem w sezonie są kosmiczne, a powiedzmy sobie szczerze, że w Bałtyku nurkuje się średnio, pogoda nieprzewidywalna, na desce za bardzo nie popływasz, na paralotniach nie polatasz... Wolę trochę dopłacić i pojechać do Egiptu, gdzie zawsze będzie co robić i słonko grzeje non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodianka chyba Cię nie zrozumiałam , lecisz do Turcji a wybierasz Sousse . Sousse jest w Tunezji :) Ja polecam Turcję i topik Turcja- kto byl tam jest dużo info. A co do zachwalania polskiego morza. Dlaczego niby nie mam zachwalać zagranicznnych wczasów. Naprawdę nie jest drogo. CZy 780 zl all incl na wylot 30 maja do Turcji (cena całkowita) to jakies ogromne pieniadze? A jakie dyskoteki, ludzie, jedzenie. A co mamy nad polskim morzem? Dzisiaj sinice np. i leżenie plackiem. Nie mówię, że jest źle, ale i tak wolę wyjechać z kraju, wtedy czuję, że byłam na urlopie :) Każdy wybiera to co lubi. Dziewczyny pytają o wczasy za granicą to odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej polatasz na
paralotniach !!!!!!!!tylko trzeba wiedzieć gdzie ! w trzesaczu /k Rewala jest tego zatrzęsienie ,tutaj jest b.wysoki klif i z niego właśnie startują paralotniarze...a ceny tez nie są straszne 35 od głowy i masz pełne wyposażenie w pokojach no to nie wiem czego oczekujesz :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodinka
O matko, oczywiście myślałam o Tunezji, a napisałam Turcja :) Tak to jest, jak się robi trzy rzeczy na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy do Tunezji wio
widzę, że ten topic dla samych bogatych, moje gratulacje. Ciekawe gdzie pojedziecie tak naprawdę. Ja jade nad polskie morze i to tylko na tydzień. A mówią, że Polacy tacy biedni, kto by pomyślał hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy do Tunezji wio ----> i ile wydasz na tydzień ? 780 zł z pełnym do bólu wyżywieniem?piwem? sokami itp. basenem, ciepłym morzem, gwarantowaną pogodą? Gdzie tak jest? POlskie morze to dopiero jest dla bogaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie ale ile przelot lub
przejazd co????😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO jest cena całkowita!!!!!! Z opłatami lotniskowymi, przelotem itd. http://www.gti-travel.pl/oferty/7083.pdf tutaj zobacz, hotel Aura Beach all inclusive , a HB jak widzisz nawet 650 zł. Byłam z tego biura. Specjalizuje się tylko w TUrcji i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennaja
No właśnie, takie miejsca, jak większe ośrodki nad Bałtykiem, Zakopane itp są strasznie drogie. A trzeba jeszcze coś jeść, coś zobaczyć, jakoś dojechać itd, a to wszystko kosztuje. Można oczywiście pojechać na mazury pod namiot na dwa tygodnie, ale nie po to charuję cały rok, żeby nie móc się zrelaksować na wczasach. Jak jadę na wakacje, to chcę odpoczywać, a nie martwić się wszystkim... I też chcę zwiedzić trochę świata, to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już drugi najpierw coś dla dzieci, czyli greckie morze (polecam Leptokarię) a potem choć na tydzień wyrwę się jak co roku od trzech lat na wyjazd dla siebie o tu jest oferta, gdyby ktoś też chciał się granatem oderwać od rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczkaa
Grecja piękna, to fakt, ale osobiście wolę Cypr, ludzie bardziej rozrywkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mu7l097
ktos sie odwazyl jechac sam?czy jezdzicie z osoba towarzyszaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybieram się do Grecji, prześlicznie !!! i te imprezy, które o świcie przenoszą się na zewnątrz, wschody i zachody słońca :) ach...Ludzie raczej życzliwi tylko ładne dziewczyny zmuszone sa do znoszenia natrętnych wielbicieli gdziekolwiek się nie ruszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzepiotka
mu(cośtam z liczbami), ja byłam sama raz w Egipcie na wycieczcce objazdowej Egipt Starożytny. Jak dla mnie odwagi to wielkiej nie wymagało, bardziej olbrzymiej ciekawości. No fakt, było trochę obaw co do grupy, na którą trafię, ale okazały się one zupełnie bezpodstawne :) Ludzie byli bardzo uprzejmi i kontaktowi, szybko się zżyliśmy (nie ze wszystkimi oczywiście, ale to jak w życiu, wariancja osobowości). Jeśli tak czujesz idź na żywioł i jedź! Na pewno będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> yennaja niektórzy własnie dopiero pod namiotem relaksują sie całkowicie i wtedy nie muszą o niczym myśleć, bo przyfgrzanie zawartości słoika na butli nie wymaga raczej myslenia, prawda? ja akurat lubię zmienić otoczenie, warunki i wolę jechac pod namiot niż przenieść się z domu do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennaja
Nie zamierzam przerzucać się argumentami w tej sprawie, bo to nie ma sensu. Ty odpoczywasz w ten sposób, na łączcce w namiocie, z jeziorkiem, a ja na ciepłej plaży koło hotelu lub na wycieczcce na wielbłądach. I fajnie, że mamy możliwość spełniania swoich wizji wakacji tak, jak chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i spadają na erotyczny
a ja wcale nie miałam takiego zamiaru, tylko chciałam zauważyć, że różnie można wypoczywać a, ja to raczej nie na łączce, tylko na górskim szlaku, namiot służy mi tylko do spania :) Jedziecie gdzieś na długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym roku jedziemy nad polskie morze do Darłówka, budujemy dom więc nie możemy szaleć z kasą, ale w przyszłym roku Chorwacja na bank :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darlowko jest super, od razu mam wspomnienia z dziecinswa :) ten most rozsuwany, alez to byla atrakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się Nala że tak piszesz, ponieważ do Darłówka jadę pierwszy raz. mam nadzieje że będzie fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego pobytu w takim razie :) pozdrow koty spod biblioteki, zawsze je chodzilam dokarmiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myjedziemy już trzeci raz
do Rewala !!!!suuuper są te malutkie kurorty nad morzem! kiedyś jeżdziłam do Mielna ale to już nie jest to co kiedyś ... a tu możemy zabrać psa i małe płaczące dziecko też nikomu nie przeszkadza :) pełno tutaj malutkich domków kempingowych i w środku mają łazienki ,lodówki -ja tam jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelorne
To ja jadę z siostrą do Wrocławia na te cztery dni. Piękne miasto, ma w sobie zdecydowanie "to coś". Nie tak, jak Wawa :/ A na wakacje Bułgaria przez tydzień (Rawda, ponoć taniej) i może jeszcze Czechy przez parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi si
Rawda jest ok, choć wolę Słoneczny Brzeg. A z kim jedziesz? Ja byłam z alfa starem w hotelu St.Anthony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×