Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koksinel

GDZIE NA WAKACJE W TYM ROKU???

Polecane posty

Gość GoscCroatia
Czesc. Ciesze sie ze kochacie Chorwacje...Lubie nagie opalanie, plywanie , nurkowanie.. Jesli sie ktos wybiera w moje okolicy to wam z checia pokaze ciekawe plazy, poznamy sie , wypiemy piwo. Nudzisz sie tutaj a chcesz mieć milo towarzystwo ? Mieszkam w Chorwacji w miescie ZADAR . Jestem mily , przystojny chorwat mowiacy po polsku, lubie pisać po polsku.. lepie mi wychodzi niz mowić...Napisz do mnie.. Moj gg. 24236464 Pozdrawiam i zapraszam na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JATEZTAKMAM
ja bede miala mega wypasiona, bo sama sobie organizuje wyjazd do Azji (Sri Lanka, Bali, Kuala Lumpur, Singapur plus Bangkok) oby wszystko sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotofoto
www.warsztatyfoto.eu Zobaczcie tę stronę. Coś dla miłośników fotografi !!! Super pomysł !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość get
Ja najchętniej wybrałabym się na jakiś dłuższy wyjazd gdzieś w Polsce. Ostatnio bardzo zachwyciło mnie pojezierze brodnickie, stosunkowo jeszcze małe popularne. jest tam ciekawe spa hotel głęboczek ( bywa tam Magda Gessler) To całkiem kusząca opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola41
Ja bardzo mile wspominam wyjazd na Korsykę- przepiękne widoki, plaże prawie jak na Karaibach-biały piasek i lazurowa woda. Zero przemysłu i ten cudny zapach unoszący się w powietrzu. Nie jest tak drogo jak się wydaje, pomino, że jest to wyspa a na dodatek francuska wyspa:) W trakcie rejsu promem- o ile będziecie mieli szczęście- można zobaczyć delfiny. Ja takie szczęście miałam:) Bardzo polecam by odwiedzić tą przepiękną wyspę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Mi w tym roku marzy się Dominikana. Mam nadzieję, że uda mi się pojechać do Puerto Plata. Na razie przeglądam oferty na allinclusive.com.pl i zastanawiam się, który kurort wybrać. Patrząc na te wszystkie zdjęcia z tego kraju, jestem pewna, że skutecznie tam wypocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zie_Lona
Skandynaawia jest super, w ogóle podróżowanie promem bardzo mi się podoba. Teraz wybieram się na maraton DJ'ów na promie Skania. Na pewno będzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wakacje w tym roku wyjątkowo późno. Wybiore sie pewnie do jakiegos spa nad morze. Myslalam o Jastrzebiej Gorze i Primavera SPA - nad samym morzem, kryty basen i zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkai
W tym roku lecimy na Teneryfę!!!!!!!!!!! Oj będzie się działo. Jedna z ładniejszych wysp na ziemi. Polecam. Mieszkać będziemy w chyba najlepszym Hotelu Regency Resorts. Juz nie mogę się doczekać. a to wszystko tylko za koszta podróży.... HTC zadzwoniło - poszliśmy na rozmowę , do niczego nas nie zmuszali. a więc z wolnej ręki nam zaproponowali taki testowy wyjazd. Po przeanalizowaniu uznaliśmy ze na początek możemy się zgodzić. Sprawdzimy co to za promocja. ale patrząc na zdjęcia Hotelu Regency Resorts - to nie przypadek że ma 4 plus gwiazdki. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiii
A w tym roku gdzie się wybieracie? Ja chciałabym jechać na wycieczkę po Skandynawii, Almatur oferuję taką- Szwecja, Norwegia, Dania. Program imprezy jest ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munster
W tym roku jadę nad Polskie morze na obóz tenisowy :) Zawsze pociągało mnie do tego sportu dlatego taki a nie inny wybór, mam nadzieję, że w tym roku będzie równie fajnie jak przez kilka wcześniejszych lat, bo przez 3 lata jeżdżę już tylko na obozy tenisowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobile
Munster, ja mogę Ci polecić obóz tenisowy w Muszynie, z Almaturu - sprawdzony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Politensa
Ja zastanawiam się nad obozem, też z Almaturu, za to w Chorwacji - Abc Jogi. Był ktoś z Was na takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróż1
ja polecam piekny Izrael, poza tym bieszczady, tatry, brazylie, meksyk, tajlandie, bulgarie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niveababy87666
ja mysle nad rio albo gran canaria wakacje mam dopiero w X 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popsik
U mnie w tym roku dość nietypowo, bo postanowiłam się wybrać na objazdową wycieczkę po Ukrainie, fajną znalazłam w ofercie Almaturu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogi22
Wycieczka objazdowa Śladami Drakuli wygląda soczyście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×