Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 lu-lu

k膮cik kobiet zgwa艂conych

Polecane posty

Go艣膰 s艂owiczka
Ja Was wszystkich pozdrawiam mocno.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 duszekkk1
Spotkalo mnie cos okropnego. Mam 23 lata i mieszkam (mieszkalam wtedy) sama. Wracalam do domu byl wieczor ok 1 w nocy. Szlam przez pole (akurat sie z kims poklocilam i chcialam isc taka dzika droga zeby sie uspokoic). Uslyszalam smiechy ktos szedl z naprzeciwka, grupka chlopakow, myslalam ze wracaja z imprezy. Minelam ich z lekkim strachem ale nic sie nie stalo. Przeszlam nerwowo kilkanascie metrow i sie troche uspokoilam i wtedy ktos chwycil mnie za szyje. zalozono mi na glowe cos nie wiem co i wepchniero do samochodu. Nie wiedzialam gdzie jade w samochodzie slyszalam glosy kilku mezczyzn. gdy samochod sie zatrzymal wprowadzono mnie do jakiegos domu caly czas plakalam i krzyczalam. dostalam piescia w brzuch az chcialo mi sie wymiotowac. wprowadzono mnie do jakies piwnicy i rzucono na materaz. Spadla mi szmatka z glowy i zobaczylam ze bylo ich trzech.wstawieni. krzyczalam zowu mnie uderzyli w brzuch i twarz, wyciagnal jeden noz i powiedzial ze jak wydam z siebie jakis dzwiek ,albo nie bede robila co kaza to mnie oszpeci na cale zycie. zsarpali ze mnie ubranie plakalam krztusilam sie nie moglam zlapac tchu. jeden wszedl we mne bardzo brtalnie, ale zaraz zaczal szarpac go drugi ze tez chce. przez chwile prawie sie bili. w duchu modlilam sie zeby se pozabijali. Porozmawiali ze soba i jeden polozyl sie na plecach i kazal mi na siebie usiasc wciaz mieli noz a ja sparalizowana strachem to zrobilam strasznie bolalo chociaz nie byl to moj pierwszy raz. Kazal mi sie oprzec rekami przy jego twarzy i bardzo bolesnie sciskal moje piersi. kolejny z nich ten ktory trzymal noz powiedzial ze jestem pierdolona dziwka i mam mu ssac. chwycil moje wlosy i bardzo glboko mi wepchnal myslalam ze sie udusze, nie moglam juz nawet plakac myslalam ze umieram. trzeci sie tez dolaczyl, nie wychodzilo im w 3 naraz , udezyli mnie znowu ze zloscia, pozniej pokoleji to zrobili ze mna az do konca . ale dla mnie to ie byl koniec. pili coraz wiecej. wpychali mi jakies predmiony. ja lezalam marzac o smierci. co jakis czas ktorys z nich znowu to ze mna robil. przywiazali mi rece i nogi i mnie tam zamknei i wyszli. z wycienczenia zasnelam. Przyszli i to wszystko sie powtorzylo, bylo z nimi dwoch nowych. wsyzstko mnie bolalo. Zalozyli mi ponownie cos na glowe i wywiezli, wyrzucili z samochodu w tgym miejscu skad mnie zabrali. Okazalo sie ze bylam tam 4 dni. przez caly czas gwalcona przez wiele osob. przepraszam ze oppowiedzialam to tak szczegolowo, ale musze sie podzielic moim bolem. powiedzialam orzyjaciolce ze zostalam zgwalcona, ale nie powiedzialam szczegolow. nikomu w prawdziwym swiecie bym nie zdolala powiedziec. nie zglosilam tego. nie potrafilabym nic o nich powiedziec. nie pamietam twarzy nie wiem gdzie bylam. i nie opowiedzialabym tego policji.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja te偶 by艂am zgwa艂cona
kilkana艣cie lat wstecz. By艂am wtedy pe艂noletnia i kiedy si臋 szarpa艂am/krzycza艂am i wyzywa艂am oprawc臋 (bo tak 艣mia艂o mog臋 nazwa膰 cz艂owieka, kt贸ry udawa艂 dobrego znajomego, a okaza艂 si臋 zwyk艂ym 艣mieciem!!!), us艂yszalam od niego: "masz 18lat, jesli p贸jdziesz na policj臋, powiedz膮, 偶e jeste艣 doros艂a, wiedzia艂a艣, co robisz" i mnie zwyczajnie wy艣miej膮 :-O :-O :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja te偶 by艂am zgwa艂cona
chcia艂 uprawia膰 ze mn膮 sex. By艂am dziewic膮. P艂acz膮c, b艂aga艂am, 偶eby mnie do tego nie zmusza艂. Po d艂ugotrwa艂ej szarpaninie, w zablokowanym samochodzie, postawi艂 mi alternatyw臋: albo sex, albo laska :-O Z dwojga z艂ego, wybra艂am to drugie. Pami臋tam, jak ohydnie przyciska艂 moj膮 g艂ow臋 Bo偶e!!!! Nigdy tego nie zapomn臋! Gdybym mia艂a co艣 ostrego pod r臋k膮, przysi臋gam, 偶e zrobi艂abym mu ogromn膮 krzywd臋! Bez wahania! Tak wygl膮da艂 m贸j pierwszy intymny kontakt z m臋偶czyzn膮:-O:-O:-O:-O ps-pisz膮c o tym, pop艂aka艂am si臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elektra_PL
Wsp贸艂czuj臋 Wam dziewczynki :(... To straszne ..... Ze te偶 tacy ludzie s膮 na 艢wiecie...:( 艢ciskam mocno{kwiatek]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elektra_PL
馃尲*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elektro Pl
Prosz臋 ci臋 bardzo,偶eby艣 usun臋艂a posty amanta, bo krzywdzi nas to wszystkich .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wkurza mnie ta schinobi
m贸wi膮c ,偶e urodzenie z gwa艂tu to nic strasznego, dla mnie to jest straszne, przypomina艂oby mi zawsze o b贸lu. Dosy膰 tych krzywd, tu tyle strasznych historii

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To czy ci膮偶a z gwa艂tu jest straszna czy te偶 nie to opinia ka偶dego z nas z osobna, jedna strona mo偶e uwa偶a膰, 偶e to krzywda dla matki i dla dziecka a druga ( za kt贸r膮 ja jestem) twierdzi, 偶e to nie jest wina dziecka i to nie ono powinno p艂aci膰 za czyny, kt贸rego艣 z rodzic贸w...i nie namawiam aby wszyscy mieli takie zdanie, szanuj臋 osoby o podobnym do mnie zdaniu, ale r贸wnie偶 szanuj臋 te osoby, kt贸re uwa偶aj膮 inaczej...ka偶dy z nas jest inny i dlatego na 艣wiecie jest tysi膮ce pogl膮d贸w... Dziewczynki trzymajcie si臋 s膮 r贸偶ni ludzie na tym 艣wiecie, ale to nie znaczy, 偶e ka偶dy ma racj臋...pewne osoby nie艣wiadomie nas rani膮 i za nic nie uda nam si臋 im tego wyt艂umaczy膰, a s膮 i tacy, kt贸rzy maj膮 parszywy charakter i gdy widz膮, 偶e mog膮 komu艣 dokopa膰 to to robi膮, ale jak wszystkie takich osobnik贸w olejemy to nie wa偶ne czy ta osoba zniknie, ale wa偶ne 偶e widz膮c sam nick nie b臋dziemy czyta艂y danych wypowiedzi i b臋dzie nam l偶ej na duszy...nie walczcie z wiatrakami :) pozdrowionka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Azvl
Oj a bylo juz lepiej :( Kurcze czemu to takie nie sprawiedliwe ? zawsze sie musi pieprzyc :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PATRZnieDOTYKAJ
Chcia艂abym zn贸w si臋 u艣miechn膮膰..nie chce ju偶 p艂aka膰..dziewczynki..nie chce.. dobranoc.. p.s. kilka dni po operacji....zacze艂am chodzi膰.....jeden krok do przodu...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja nie 111
A ja mysle, ze kiedys bedzie nam lepiej. Azvl przykro mi, ale pomysl, ze na pewno bedzie lepiej. Nigdy nie jest tak, ze jest tylko zle. PATRZ nie DOTYKAJ ciesze sie, ze zaczynasz chodzic. To zawsze jeden krok do przodu. Bedzie dobrze. Nalezy sobie to powtarzac jak mantre.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Co z tego 偶e dziecko nie jest
winne, ale jest owocem krzywdy, usuni臋cie ci膮偶y nie jest przest臋pstwem, wcale to nie jest karanie jego za czyje艣 czyny, to jest tylko usuni臋cie niechcianego p艂odu. Dosy膰 takich krzywd, my mamy prawo do spokoju i normalnego 偶ycia, wa偶ne jest to co my czujemy, te偶 jeste艣my bezbronne, niewinne, potrzebujemy pomocy, a nie pouczania,wi臋cej nieznios艂abym tego gdyby co艣 takiego powt贸rzy艂o si臋,nawet terapia nie zawsze pomaga, chc臋 normalnej mi艂o艣ci , kt贸ra przypomina szcz臋艣liwe chwile.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie chc臋 dyskutowa膰 ze swoj膮 przedm贸wczyni膮 na temat dzieci poniewa偶 ta rozmowa do niczego nie prowadzi...ka偶da z nas ma swoje zdanie i r贸wnie偶 偶adna z nas nie ma prawa zmusza膰 innych do zmiany swoich decyzji...ty nazywasz \"to\" p艂odem, a ja nazywam to od samego pocz臋cia dzieckiem, i ju偶 tym si臋 r贸偶nimy. Naturalnie zas艂ugujesz na normaln膮 mi艂o艣膰, 偶ycie itp i tego w艂a艣nie Ci 偶ycz臋, trzymaj si臋 cieplutko PATRZnieDOTYKAJ kochanie bardzo si臋 ciesze, 偶e postawi艂a艣 sw贸j pierwszy krok, i teraz nie powiesz mi, 偶e nie jeste艣 siln膮 kobiet膮...napewno dasz sobie rade...ci膮gle walczysz i to jest najwa偶niejsze...ja 偶ycz臋 ci du偶o zdrowia i powod贸w do rado艣ci... Kochana wiem, 偶e utrata iskierki bardzo boli...sama osobi艣cie tego nie prze偶y艂am i mam nadziej臋, 偶e nie prze偶yj臋...ale znam osoby, kt贸re to prze偶y艂y i teraz nawet o tym nie my艣l膮...maj膮 normalne rodziny i dzieci...tak偶e kochana wszystko przed Tob膮... trzymaj si臋 cieplutko Azyl chwile s艂abo艣ci b臋d膮 powraca膰, ale je偶eli b臋dziemy z nimi walczy膰 napewno wszystko jako艣 si臋 uda, najwa偶niejsze to si臋 nie poddawa膰... Prawdopodobnie jutro powiem D. o tym co mnie spotka艂o...ju偶 nawet si臋 nie denerwuje i cho膰 wasz pomys艂 z listem by艂 genialny to jednak podj臋艂am decyzj臋 aby osobi艣cie z nim o tym porozmawia膰...mam nadzieje,偶e rozmowa dobrze si臋 sko艅czy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Azvl
Zostalo juz chyba tylko to poddanie si臋 :( ile mozna walczyc bez wygranej :( zawsze wraca oj...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dalej boli...
Kochana PATRZnieDOTYKAJ keste艣 wielka :) 艣ciskam Ci臋 bardzo mocno... i trzymam kciuki oraz u艣miecham si臋:)Nadzieja, Duszku - dzi艣 rozmowa z ksi臋dzem... zobaczymy co nam powie. osoba podpisuj膮ca si臋 nickiem Gwa艂ciciel z wawy - popier.... to jeste艣 ty... i prosz臋 ci臋 je艣li nie wiesz jak bnoli gwa艂t to nie wypowiadaj si臋 w tym temacie ca艂膮 reszt臋 艣ciskam cieplutko:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dalej boli...
jeste艣 WIELKA PATRZnieDOTYKAJ ma艂e przej臋zyczenie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jmdkjsokansh
duszek.. poplakalam sie jak to przeczytalam, zrobilo mi sie doslownie niedobrze kurwa obcielabym fiuty wszytskim skurwielom, kurwa to nie ludzie to zwierzeta bez uczuc, chamy, zabilabym wszytskich po kolei bez zadnych zachamowan

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 s艂owiczka
Patrz nie Dotykaj ciesz臋 si臋 wracasz do zdrowia, bardzo du偶o prze偶y艂a艣, czeka艂a艣 kiedy zrobisz pierwszy krok, uda艂o ci si臋, 偶ycz臋 ci du偶o si艂y, rado艣ci 偶ycia, nie poddawaj si臋, trzymam Ci臋 za r臋k臋 mocno, dasz rad臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 faceci to 艣mieci
mi si臋 uda艂o uciec w ostatniej chwili poniewa偶 z szoku zacz臋艂am si臋 drze膰 nieludzkim g艂osem tak i偶 napastnik stan膮艂 jak os艂upia艂y ,zatka艂 sobie uszy i uciek艂 . Potem juz nie pami臋tam bo zemdla艂am. Nie pami臋tam jak dotar艂am do domu. G艂os odzyska艂am dopiero nast臋pnego dnia. Ca艂y tydzien p艂aka艂am ,by艂am nieobecna. Mog艂am zosta膰 w tym lesie na wieki. 呕yj臋 ale czuj臋 si臋 jak robak, kt贸rego ka偶dy mo偶e zgni艣膰. 艁ykam proszki ka偶dego dnia bo nie mog艂abym i艣膰 do pracy , mam napady l臋ku , budz臋 sie w nocy zlana potem - 艣ni mi si臋 偶ejestem w pracy. To juz 3 tydzie艅 od tego wydarzenia nie wiem co dalej . Chyba ju偶 nigdy nikomu nie zaufam. Wydawa艂 si臋 taki porz膮dny i to by艂a ostatnia rzeczjak膮 mog艂am pomy艣le膰 .Taki porz膮dny cz艂owiek i to jest najbardziej przera偶aj膮ce ta bezradno艣膰 : nie wzbudzisz w nim lito艣ci on jest silniejszy mo偶e zrobi膰 z tob膮 wszystko wykorzysta膰 a potem ... I mo偶esz nie wiem jak skromnie si臋 ubierac, unika膰 niebezpiecznych miejsc, zadawa膰 si臋 tylko z ludzmi odobrej opinii i tak to ci sie mo偶e przydarzyc. Jemu si臋 chce i ty nie masz nic do powiedzenia . Dziewczyny to nie nasza wina oni tacy s膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Azvl
"Jemu si臋 chce i ty nie masz nic do powiedzenia " Dlaczego w taki sposob? ;( Dlaczego oni nie rozumieja slowa " nie" ;( i dlaczego to wszystko takie trudne :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jestem z wami sercem
czytajac pare post贸w poplakalam sie, dziewczyny jestescie naprawde silne, moja znajoma ze szkoly byla gwalcona przez swojego ojca odkad pamieta do 19 roku zycia, przerwala to uciekla, jakos sobie teraz radzi, ma grupe wsparcia, przeszla terapie, skonczyla studia , pracuje, ale jest cos w niej, czego wytlumaczyc nie potrafie.. a najgorsze ze jej mama nie dopuszcza do siebie ze to moze byc prawda..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Najgorsze jest mie膰 dziecko
z w艂asnym ojcem, usunun臋艂abym ci膮偶臋, dziecko nie mo偶e wychowywa膰 si臋 w takiej rodzinie. Dla mnie p艂贸d nie jest pocz膮tkiem 偶yca.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczynki, trzymajcie si臋 mi Cieplutko, nie rozkleja膰 mi si臋 ;* ;* kochane, pomy艣lcie o tym jak jeste艣cie silne i wspania艂e 偶e 偶yjecie i jako艣 dajecie rad臋 偶y膰 ;* nie przejmujcie si臋 atakami takich bez dusznych „facet贸w” jak Amant, on jest nienormalny, je艣li kt贸ra膰 chcia艂a by porozmawia膰 to 艣mia艂o piszcie do mnie, odpowiem na pewno. Amancie- jeste艣 po*****ny, nie masz nad kim si臋 zn臋ca膰? 呕eby komu艣 dowali膰 szukasz tych najs艂abszych? Jak mo偶esz w taki spos贸b m贸wi膰 o dziewczynach i kobietach kt贸re spotka艂a taka tragedia, kim ty jeste艣 偶eby m贸wi膰 i偶, z kobietami po takich przej艣ciach nie da si臋 za艂o偶y膰 normalnej rodziny, a ty? Jak nienormalna jest twoja rodzina? Najch臋tniej da艂bym Ci w pysk, ty damski bokserze. Je艣li nie jeste艣 tu po to 偶eby pomaga膰 to wyno艣 si臋 na forum o sadystach. To przez takich jak Ty skrzywdzone kobiety 偶yj膮 w strachu, przed m臋偶czyznami, nie masz honoru cz艂owieku, o ile mo偶na nazwa膰 ci臋 kim艣 z ludzkimi uczuciami. Pomy艣l o tym co m贸wisz, i nie wracaj tu wi臋cej, bo nikt, powtarzam, nikt Ci臋 tu nie chce, nie pomagasz a szkodzisz. Go艣ciu z Wawy- bardzo ch臋tnie zaaplikowa艂 bym Ci, m贸j ulubiony 艣rubokr臋t mi臋dzy 6 a 7 偶ebro 偶eby ci臋 nie odratowali, jeste艣 dla mnie jak zwyk艂y 艣mie膰, kt贸rego trzeba pozamiata膰, zwierz臋ta s膮 bardziej ludzkie od Ciebie…

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 s艂owiczka
Duszku chcia艂am spyta膰 si臋 sk膮d si臋 bior膮 tacy ludzie jak amant czy gwa艂ciciel, tyle razy zwraca艂o mu si臋 uwag臋,偶eby wynosi艂 si臋 z forum, ale to nic nie pomog艂o. Nigdy nie by艂am ofiar膮 gwa艂tu, ale by艂am dr臋czona przez kole偶ank臋 w szkole, wiem co to jest strach, stres, dlatego rozumiem tragedi臋 innych ludzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
S艂owiczko, widzisz s艂onko, niekt贸rzy ludzie, wychowani w patologii, zachowuj膮cy si臋 jak ich rodzice, niekt贸rzy wini膮 ca艂y 艣wiat za swoje niepowodzenia, i r贸偶ni inni, aby poczu膰 si臋 silniejszymi od innych staraj膮 si臋 jak najbardziej dokopa膰, szukaj膮 najs艂abszych, bezbronnych, niewinnych… takim najpro艣ciej dokopa膰, najszybciej zniszczy膰 偶ycie… i tym si臋 zajmuj膮, po prostu ludzie bez przysz艂o艣ci, margines spo艂eczny, nawet je艣li sami nigdy nikogo nie skrzywdzili gwa艂tem, to nieznaczny 偶e s膮 lepsi od takich oprawc贸w… rozdrapywanie ran sprawia im przyjemno艣膰…

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 s艂owiczka
Duszku dzi臋kuj臋 za odpowiedz, te偶 my艣la艂am, 偶e te zachowania maj膮 pod艂o偶e patologiczne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 llll
wsp贸艂czuje wam bardzo wy wiecie i tak najlepiej co prze偶y艂y艣cie :(:(:*:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Azvl
Zn贸w jest 藕le... ;( czy mozna tak zy膰? ;( ja chyba nie potrafie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×