Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość Co u ciebie ona gasnaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
dzisiaj chyba pierwszy raz od dawna poszlam sobie tak po prostu pochodzic po miescie, nawet wstapilam do kilku sklepów..tak pooglądac..za bardzo sie zamknelam w domu, dawno nigdzie ,tak od siebie ,nie wychodzilam. To chyba nie jest taki zly pomysl..szybciej czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarka
Cieszę się ONA GASNĄCA.Jak wiele zrobi zainteresowanie i dobre slowo.... " Olej" tego typa. On i tak duchowo "ma przerąbane" :)👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czemu nie zgłaszacie takich...hmmm....amantów do kasacji - można nawet drogą mailową. Amant Wszech... napisz jeszcze jedną głupotę tutaj, to Cię zablokuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciąć tym wszystkim jebanym gwałcicielą chuje co za jebane stworzenia powinni takich od razu na krzesło elektryczne!!!!!!!!!!! Dziewczyny bardzo Wam współczuje :** głowa do góry gdyby, któraś chciała pogadać piszcie meila z chęcią pogadam też jestem troszke po przejściach, ale troszke innego typu. Buźka 3majcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
ja sama osobiscie nie czuje sie na silach zglaszac, odpowiadac na pytania , mowic o tym, wracac do tego, patrzec na te pelne litosci, wspolczucia, ciekawosci, czy moze nawet pogardy czy zawisci spojrzenia. Nie wyobrazam sobie tego. poza tym mam wrazenie,ze dzieje sie ze mna cos dziwnego,moje zachowanie, to co robie..trudno mi jest nawet ze soba sobie poradzic. zachowuje sie niezbyt logicznie i sprawiedliwie. robie wszystko, zeby siebie karac za to co sie stalo, zadaje sobie bol i mam wrazenie,ze zasluguje na wiecej. robie to z taka zawiscia,ze az sama siebie zaczynam sie bac.nie jest to normalne.przykre. chyba coraz bardziej sie plątam. dlatego o mowieniu o tym...trudno mi to sobie wyobrazic.nie jestem w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie dzieje z autorką
tematu?pozdrawiam Was wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgw....ona
Mam pytanie do wszystkich dziewzyn zgwalconych..wiem,ze to ciezki temat,ale...sama to przezylam, niezbyt dawno temu..staram sie jakos pozbierac, ale chyba niezbyt mi to wychodzi..nie wiem czy zachowuje sie normalnie ,ale od tamtego czasu panicznie boje sie dotyku..nienawidze jak mnie ktos dotyka, zwlaszcza jakis facet, od razu mi sie niedobrze robi i slabo..mam ochote krzyczec..czy to normalne? Czy u Was bylo podobnie? poradziluscie sobie z tym jakos? to jest bardzo meczace...czasami nawet reaguje podobnie na dotykkogos bliskiego, siostry, mamy..najchetniej wybudowalabym wokol siebie grubby mur, nie pozwalajacy nikomu zblizyc sie do mnie na odleglosc mniejsza niz pol metra..:( dla mnie dotyk kojarzy sie z bolem. dotyk to zlo..:( tylko dlaczego nie potrafie czasami odroznic tego dotyku naprawde zlego, od dotyku cieplego, serdecznego np mojej mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...hmmmm
nikt nic nie powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marissea
Do osoby nade mna - a jak myslisz?:O Jak mozna odczuwac przyjemnosc z czegos, co jest sprzeczne z wola kobiety? No jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej osoby
widac,ze nigdy nie spotkalo Cie cos takiegom bo nie pisalabys/pisalbys takich rzeczy. rownie dobrze,jak w wypadku stracisz noge moge Ci powiedziec: lepiej przeciez,ze stracilas/es jedna noge,a nie dwie... głupie pytanie...wiec nawet nie pokusze sie na odpowiedz.nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej osoby
to bylo do- lepiej chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej chyba
przepraszam za to pytanie ,ale to tak sie jakos mi narzucilo . wspolczuje Wam ze spotkalo Was cos tak okropnego.jakos sobie nie potrafie tego uzmyslowic . Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeep
lepiej chyba - nie potrafisz sobie wyobrazic powiadasz ? To proste - wyobraz sobie ze dorywa Cie trzech roslych homo, zaciaga w krzaki i pol dnia rznie w tylek ... Pomoglo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeep
Z obcinaniem fiutow sie zgadzam. Ew taki zabieg zeby im juz w zyciu nie stanal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwalcicielom powinni obcinac g
gwalcicielom powinni obcinac genitalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegasnąca
ona gasnąca --- a wyobrażasz sobie co by było, gdybyś odebrała sobie życie? Jakby to przeżyła twoja mama? Zrób sobie taką wizualizację jak na najbardziej ckliwym fillmie z serii Okruchy życia ;) Ja to widzę, i normalnie łzy potokami ciekną. Masz 21 lat jesteś młoda, nawet gdybyś byłą starasza to co, wiele przed tobą. Nie z takich popiołów ludzie powstawali. Nie jesteś w stanie sama, to ktos Ci pomoże. Mimo wszystko, ludzie sie przejmują, jak widzisz. Tobie po prsotu braknei wiary i boisz sie straszliwie porażki. A nie ma czego. Każdy z nas upada. Są na pewno sprawy dla ciebie ważne. Cele które miałaś choćby sprzed tej straszliwej sprawy, spróbuj je realizować. Zgłoś sie do psychologa, grupy wsparcia. Lambdy, Feministek nie wiem gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeep
Ej dziewczyny - jesli moge cos poradzic - nie skupiajcie sie na czarnych scenariuszach, rozczulaniu sie nad soba i rozpamietywaniu krzywd - to tylko pogarsza sprawe. Lepiej wyznaczyc sobie jakies cele do osiagniecia (bliskie na poczatek) i ukierunkowac sie na ich osiagniecie. Z osiagniecia celu jest satysfakcja, z rozpamietywania przeszlosci wynika gorycz, smutek i bledne obwinianie sie typu moglam tam nie isc itp. Glowy do gory - zycie przed wami ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
lepiej chyba------>>>> jakim trzeba byc tępolem emocjonalnym, żeby cos takiego napsać ? właśnie takimi tekstami powodujesz wtórną traumę...daj sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
ona gasnąca ----> pomyśl o tym co sprawia ci radosć, bądż jest dla ciebie jej namiastką, spróbuj o siebie powalczyć, poddać sie zawsze można, tymczasem zrób pierwszy krok i zrób coś, czego dawno nie robiłaś, a sprawiało ci przyjemność, kiedy byłas w lepszej kondycji...odgrzeb miłe chwile, pomyśl o kimś, komu jestes za coś wdzięczna, to niczego nie rozwiązuje, ale może dać ci energię, zeby wyznaczyc sobie jakiś cel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in_the_arms_of_an_angel
:( doł...okropny, pierd***ony dół i przenikający ból. życie nie ma sensu. ciagły strach,ze bedzie zle..jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerałp men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł ciekierap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne to co piszecie wiem, ze czasami pojawia sie poczucie winy, strach przed pojsciem na policje ale powinniscie to zglaszac!!! bo inaczej oni moga zgwalcic jeszcze wiele innych dziewczyn poza tym przede wszystkim powinni zostac ukarani za to co zrobili wam! taka zemsta bedzie najlepsza... jestem z wami, mimo ze nic takiego nie przezylam (trafialam za to na innych zboczencow co tez nie jest mile - oczywiscie nie mozna porownac tego do gwaltu!!) mam nadzieje, ze dacie sobie rade, ze zrozumiecie ze tacy ludzie to tylko margines i ze jest wielu wartosciowych mezczyzn, ktorych warto kochac i byc przez nich kochanymi, ze zapomnicie na tyle na ile to jest mozliwe o gwalcie i bedzie w stanie normalnie zyc trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po prostu
zwykłe skurwiele i tyle.Ja mam zamiar studiowac prawo i potem walczyć o wyższe wyroki dla takich jak oni,a przede wszystkim o kastarację,której sens nie ulega wątpliwosci.Jesli macie mozliwość się mścić-same wymierzajcie sprawiedliwość tym gównom,które na ludzkie traktowanie po prostu nie zasługują.Zyczę Wam dużo siły i miłosci i zyczę nam wszystkim,żeby w naszym kraju dziweczyny mogły (nawet nago!!!)bezpiecznie chodzić po klubach i ulicach,a potencjalni gwałciciele siedzieli w więźieniach z obwiązanymi jajami...a raczej tym co z nich pozostało!!!Musimy o to walczyć,wszelkimi sposobami.Dużo siły Wam życzę!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze tych wszystkich skur**eli. byłabym w stanie zabić. nie rozumioem, jak mozna tak krzywdzic drugą osobe. rana na całe życie. i ciągle boli. wszystko sie zmienilo, wszystko jest inaczej, zle. odkad to sie stalo ciagle wpadam w doly, juz nie mam siy sie wygrzebywac. od wczoraj jestem sama. duzo czasu na myslenie..za duz. siedzialam calą noc przy swieczce patrzac sie w plomien i przywolujac wspomnienia. mam wrażenie, ze przegrałam własne życie. a to, co moglam zrobic,juz przepadlo. za pozno. moje decyzje..chybione, teraz mogę tylko żałowac. nie widzę juz dla siebie lepszych dni. nie chc e sie już łudzic. ile można płakac. staralam sie czytac o takich kobietach, przypadkach, pomoc sobie.. dla chlopaka jestem histeryczka, ktora potrzebuje leczenia psychiatrycznego... bo ja przesadzam, histeryzuje,zachowuje sie smienszie..staje sie dla siebie nic nie znaczącym smmieciem, nie moze byc lepiej. ten płomien swiecy jest takim ukojeniem. uspakaja. Chce zgasnac jak on. przeciez w koncu uwolnie pare ludzi od przewrazliwionej histeryczki, ktora nie wie, czego chce i czego sie boi. ja juz przestalam byc czlowiekiem.stalam sie jakims bezksztaltnym nic nieznaczacym zlepkiem emocji, podziwiam te wszystkie kobietki, ktore mają jeszcze sile walczyc i zyc..i ktorym sie udaje. Na szczescie takie są. podziwiam..swiat jest powalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dood
Przestalybyscie sie znecac nad ta "gasnaca" .Gwalt nie jest koncem swiata , jest po prostu czynem karalnym . Jezeli ten co ja skrzywdzil , moze jeszcze to powtorzyc z inna , to ona jest po prostu egoistka nie zaslugujaca na wspolczucie . Natomiast wasze robienie z cipki oltarza i zadanie kastrowanie powoduje tego typu reakcje . Gdyby " gasnaca " dostala cios w nocha to pewnie by nie miala problemow z powiedzeniem i zameldowaniem . Wiec jej problemy wynikaja bardziej z tego jak traktuje swoja cipke . To prawdopodobnie nie jest jej wina , ale w koncu ma juz te 20 iles lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dood
tak, widać tutaj kolejengo wała:o Ciewkawe, czy byc tak samo śpiewał, gdyby cię ktoś wyruchał w dupsko, kolego... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dood - do ciebie
i wtedy powiedzialbyś że masz problem w tym jak traktujesz swoje dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulujee
"inteligencji" co poniektorym...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×