Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość do jarka 84
ach dzieciaku skończ z tym tematem, nie ma takiego gwałtu na chętnie, TO ZBDUUUUUUUUUUUUUUUUUURA KOMPLETNA, NIEDOBRZE ROBI MI SIĘ , CZEGO LUDZIE NIE WYMYŚLĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka kobieta byłaby chętna na gwałt...masz chyba na mysli zabawę, ale to już nie jest gwałt...istota gwałtu występuje wtedy gdy napastnik siłą zmusza swoją ofiarę do konatktu seksualnego nie zwracając uwagi na jej prostesty... widzę, że amant i jarek mają niezłą zabawę...gratuluję delikatności...nie ma to jak na forum gdzie dziewcznyny prawdopodobnie pierwszy raz sie otworzyły i wyrzuciły z siebie ból teraz zostały i tu skrytykowane, zamkneły się w sobie i zaczeły myśleć w samotności...a takie samotne myślenie w niczym nie pomaga..wręcz przeciwnie Ah czasem sama chciałabym o tym zapomnieć, zapomnieć że mnie to spotkało, albo przynajmnije zrozumieć dlaczego akurat ja...gdyby nie moja córeczka pewnie teraz nie pisałabym na tym forum, i pewnie nikt nie dowiedziałby się co mnie spotkało...ale kogo to interesuje...ludzie albo smieją się z naszego bólu...albo mówią, że to nasz wina...żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież się nie naśmiewam :( Po prostu się pytałem, bo jak pamięcią wstecz sięgam zawsze brałem kobiety siłą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
nie chcę o tym myśleć i mówić , to zbyt bolesne dla mnie...., jak będziesz miał córkę , spotka ją to samo , zrozumiesz na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
dziękuję, przyjmuję przeprosiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
dlaczego powiedziałeś nie dziękuj , bo się rozmyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzepiciel
Witam. Mam do was dziewczyny takie male pytanko. W czoraj dowiedzialem sie ze moja dziewczyna zostala zgwalcona przez osobe z rodziny. Mialo to miejsce dosc dawno lecz jest to w niej do tej pory, przez co ma problemy samam ze soba. Mowiac mi to przy jednej z powaznych rozmow, wiem ze musialo ja ta kosztowac bardzo wiele wysilku Musioala mnie obdarzyc ogromnym zaufaniem by sie ze mna tym podzielic. Wiem ze to jest dopiero poczatek by mogla zaczac wyzucac to z siebie. O tym zdarzeniu powiedziala jeszcze tylko swojkej przyjaciolce lecz ona rowniez nie wie wszystkich szczegolow. Ja rowniez. Wiem ze to wymoga czasu i cierpliwosci. Wiem ze nie moge naciskac i musze pozwolic by sama sie przy mnie przelamywala odslaniajac pomalu siebie przedemna. Lecz ja prawde mowiac nie wiem co robic. Wiem ze ona teraz bardzo mocno potrzebuje mojej obecnosci, milosci i pewnosci ze moze sie w kazdej chwili "oprzec" Lecz czy to nie zamalo? Chyba tak. Jak mam postepowac, jak z nia rozmawiac? powiedziala mi bym dalej byl soba i postepowac tak nim sie o tym dowiedzialem. Lecz teraz mnie to dreczy. a dlaczego? Bo czuje sie za nia jeszcze bardziej odpowiedzialny, tym bardziej ze dzieli nas spora odleglosc i zrzadko mozemy sie ze soba widywac. Jest to trudna sprawa bo tam gdzie powinien byc czesty kontaakt to go nie ma. Jak tu pokazac mam prawdziwa milosc prawdziwe uczucie, jak mam czuc moja bliskosc w zwiazku na odleglosc? Ach...:( Bezsilnosc jest najgorsza. i bezsilnosc z niewiedzy na temat gwaltu. Jak chlopak ma zrozumiec co czuje jego dziewczyna, co przezywa, co ja blokuje w relacjach ze swoim chlopakiem i innymi sytuacjami zyciowymi? Czy ktos moglby mi pomoc? Powiedziec gdzie najlepiej sie udac bym mogl jak najbardziej jej pomoc i by mi ktos pokazal w jaki sposob mam to zrobic. Prosze pomozcie mi. Ona nie wie ze to pisze. Jezeli ktos wie niech odpisze na moj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra D.
Niecały miesiąc temu zostałam zgwałcona przez kolegę ze szkoły, to był mój piewszy raz.Wziął mnie siłą, bez zadnego zabezpieczenia a ja mocno krwawiłam.Na koniec pobił i skopał jak niepotrzebną rzecz.Do domu zabrał mnie starszy brat, po którego zadzwoniłam...nic nie pytał, niedawno dopiero zapytal co sie wtedy stało. Nie powiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra bardzo ci współczuję, mam nadzieję, ze jakoś sobie radzisz, że masz jakies wsparcie to jest bardzo ważne, nie możesz milczeć, ja milczałam 8 miesięcy i myslałam, że dam radę, ze zapomniałam, że moje życie zacznie się na nowo, ale teraz wiem, ze się pomyliłam ponieważ po tej przerwie wszystko wróciło..wspomnienia i teraz nie wiem jak mam sobie z tym radzic tym bardziej, ze mam chłopaka i nie potrafie sie do niego zblizyć...powiedz czy masz osobę, z którą możesz pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do amanta wszechczasów jesteś chory , żeby tak myśleć, zastanów się nad sobą, krzywdzisz takim mówieniem innych ludzi,nie cierpię zboczonych gadek, chyba ci rzuciło się na mózg, pewnie bierzesz prochy i bajdurzysz,zamiast myśleć o takich pierdołach zajmij się sobą , może rozjaśni ci się we łbie " Bredzisz:P.Jakbym próbował się dobierać do jakiejś to by był da niej dobry znak bo to by znaczyło że mam o niej pochlebne zdanie:classic_cool:.Jakbym chciał jakąś zniszczyć to już po 1 akcji by uznała że lepiej być zgwałconą przeze mnie:P. "nadzieja** A jaka kobieta byłaby chętna na gwałt...masz chyba na mysli zabawę, ale to już nie jest gwałt...istota gwałtu występuje wtedy gdy napastnik siłą zmusza swoją ofiarę do konatktu seksualnego nie zwracając uwagi na jej prostesty... widzę, że amant i jarek mają niezłą zabawę...gratuluję delikatności...nie ma to jak na forum gdzie dziewcznyny prawdopodobnie pierwszy raz sie otworzyły i wyrzuciły z siebie ból teraz zostały i tu skrytykowane, zamkneły się w sobie i zaczeły myśleć w samotności...a takie samotne myślenie w niczym nie pomaga..wręcz przeciwnie Ah czasem sama chciałabym o tym zapomnieć, zapomnieć że mnie to spotkało, albo przynajmnije zrozumieć dlaczego akurat ja...gdyby nie moja córeczka pewnie teraz nie pisałabym na tym forum, i pewnie nikt nie dowiedziałby się co mnie spotkało...ale kogo to interesuje...ludzie albo smieją się z naszego bólu...albo mówią, że to nasz wina...żałosne... " Powinaś zrozumieć ze jak chcę być złośliwy to bardziej się staram i zapewniam że są gorsze rzeczy od gwałtu:P.Np. konfiskata mienia przez komornika i wywalenie z chałupy:P. "pokrzepiciel (pokrzepcielDusz@gmail.com) Witam. Mam do was dziewczyny takie male pytanko. W czoraj dowiedzialem sie ze moja dziewczyna zostala zgwalcona przez osobe z rodziny. Mialo to miejsce dosc dawno lecz jest to w niej do tej pory, przez co ma problemy samam ze soba. Mowiac mi to przy jednej z powaznych rozmow, wiem ze musialo ja ta kosztowac bardzo wiele wysilku Musioala mnie obdarzyc ogromnym zaufaniem by sie ze mna tym podzielic. Wiem ze to jest dopiero poczatek by mogla zaczac wyzucac to z siebie. O tym zdarzeniu powiedziala jeszcze tylko swojkej przyjaciolce lecz ona rowniez nie wie wszystkich szczegolow. Ja rowniez. Wiem ze to wymoga czasu i cierpliwosci. Wiem ze nie moge naciskac i musze pozwolic by sama sie przy mnie przelamywala odslaniajac pomalu siebie przedemna. Lecz ja prawde mowiac nie wiem co robic. Wiem ze ona teraz bardzo mocno potrzebuje mojej obecnosci, milosci i pewnosci ze moze sie w kazdej chwili "oprzec" Lecz czy to nie zamalo? Chyba tak. Jak mam postepowac, jak z nia rozmawiac? powiedziala mi bym dalej byl soba i postepowac tak nim sie o tym dowiedzialem. Lecz teraz mnie to dreczy. a dlaczego? Bo czuje sie za nia jeszcze bardziej odpowiedzialny, tym bardziej ze dzieli nas spora odleglosc i zrzadko mozemy sie ze soba widywac. Jest to trudna sprawa bo tam gdzie powinien byc czesty kontaakt to go nie ma. Jak tu pokazac mam prawdziwa milosc prawdziwe uczucie, jak mam czuc moja bliskosc w zwiazku na odleglosc? Ach... Bezsilnosc jest najgorsza. i bezsilnosc z niewiedzy na temat gwaltu. Jak chlopak ma zrozumiec co czuje jego dziewczyna, co przezywa, co ja blokuje w relacjach ze swoim chlopakiem i innymi sytuacjami zyciowymi? Czy ktos moglby mi pomoc? Powiedziec gdzie najlepiej sie udac bym mogl jak najbardziej jej pomoc i by mi ktos pokazal w jaki sposob mam to zrobic. Prosze pomozcie mi. Ona nie wie ze to pisze. Jezeli ktos wie niech odpisze na moj e-mail " Wystarczy stwierdzić żeby nie marudziła:classic_cool:.A jak chce się zemścić to proponuję prowokację:classic_cool:. "Aleksandra D. Niecały miesiąc temu zostałam zgwałcona przez kolegę ze szkoły, to był mój piewszy raz.Wziął mnie siłą, bez zadnego zabezpieczenia a ja mocno krwawiłam.Na koniec pobił i skopał jak niepotrzebną rzecz.Do domu zabrał mnie starszy brat, po którego zadzwoniłam...nic nie pytał, niedawno dopiero zapytal co sie wtedy stało. Nie powiedziałam " Akurat to był nie tyle sam gwałt co akt bandytyzmu:O.W takim pzypadku zdecydowanie lepiej go podkablować bo to nie był jakiś tam erotoman ale zwykły bandyta;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra D.
nadziejo..proszę skontaktuj sie ze mną. Zostawiam maila do kontaktu: oladorcinek@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amanta wszechczasów
łatwo mówić tobie komuś przyfasolić , jesteś mężczyzną, więc to sam zrób, jak będziesz miał córkę to zrozumiesz inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po głębszym zastanowieniu, stwierdzam, że nie będę miał córki bo to obciach :) syna będę miał bo syn to duma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
córka może też być dumą , a ja jestem , wszyscy jesteśmy ludzmi, gdyby wszyscy byli tacy sami ,świat byłby nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
gdybyś mnie znał, zmieniłbyś o mnie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
jestem uparta i rozmowna,a przy tym ładna, ciekawa życia, interesują mnie ciekawi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
nie mówię wulgarnych rzeczy, jak czytam forum niektórych, to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
jestem spokojna, myślę i tak mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
już z tobą rozmawiałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
mówiłeś, przywróciłam ci wiarę w kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 84
slowik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×