Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

@kropkas1 To poniżanie, upodlenie to umyślne zdeptanie Twojego własnego poczucia wartości. Publiczne szkalowanie, upodlenie - też miało jeden cel - złamać Cię, zniewolić aby Cię kontrolować. Zostałaś zdradzona przez wielu (rodzina, sąsiedzi). Pewnie wielu powiedziało Ci że to "Twoja wina". Jednak to, że nie znalazłaś nikogo w swoim otoczeniu komu możesz zaufać, nie oznacza, że nikt taki nie istnieje. Pomyślałem, że ksiądz jest jednak mężczyzną i może Ci to przeszkadzać (skoro byłaś gwałcona). Może siostry zakonne? To jednak są kobiety które mają w sobie dużo miłości i współczucia. Jesteś zrezygnowana bo nie widzisz nikogo w około kto mógłby wyciągnąć rękę do Ciebie. Jeśli jednak kiedyś się przełamiesz (wiem, to trudne) i udasz się w dobrym, przemyślanym kierunku - wierzę że masz szansę na znalezienie kogoś komu się wyżalisz. Trzymanie tego w sobie zabija Cię od środka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Sanders29 Pokaż proszę że masz jakiekolwiek uczucia wyższe i inteligencję wyższą od 6-latka i nie pisz tutaj więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hieronimus
To straszne co piszecie. Po częsci winna jest temu nasza tzw zachodnia kultura , mówi sie że kobiety sa takie same jak mężczyźni mogą z powodzeniem przejmować jego role są wyzwolone i odważne mogą robić co chcą ... ale tak nie jest, musicie zrozumieć że realny świat rządzi się starymi prawami natury ukrytymi pod płaszczykiem cywilizacji dlatego np w polsce czy dawnej europie kobieta nie chodzila sama po mieście , miała chuste na głowie , spódnice do kostek. Nie było takiego spoufalania się z obcymi facetami (którzy stanowią potencjalne zagrożenie) , przypomnijcie sobie taką instytucje tzw przyzwoitki jak to działalo - nie było ze chlopak mnie zgwałcił/przeleciał zostawił, że ja z nim chodze a on mnie bije i zmusza . Za takie coś gościa by rodzina dziewczyny zlinczowała a reszta społeczeństwa przyklasnęła. Osobiśćie uważam że za gwałt na dziewicy , która dobrze się prowadzi i ma dobrą opinie jest zbrodnią i kastracja fizyczna + cięzkie roboty z wypłacaniem odszkodowania pokrzywdzonej. Swoją drogą ktoś wspominał że dziewictwo dziewczyny nie jest ważne ? Chyba tylko naiwna idiotka lub jakiś napalony ogierek szukający łatwej zdobyczy może tak mówić. Myśle że dla każdego faceta szukającego żony i matki swoich dzieci będzie to kwestia conajmniej ważna jeśli nie kluczowa. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkas22
kropkas1 odeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minami x3
Ey dziwczyny ja wiem ze was to boli ale nie powinnyscie zakladac taakiego topicu bo tylko rozdrapujeciem stare rany ... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kropkas22 kropkas1 napisala ze nie bedzie pisac ale bedzie czytac. Po drugie - kazdy moze zmienic zdanie. Ona tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ja nie czytałam i nie pisałam... Może popisałam sobie troche z pewnymi osobami, ale mało ważne... Dobija mnie fakt tego, że co poniektóre osoby krzyczą o pomoc a jeszcze bardziej ją odpychają... Są w błędnym kole... Po za tym ja tam wiem swoje... Ale zatrzymam to dla siebie... Tak apropos miał tak ktoś? Próbować przegadać komuś, że ma żyć, że jest potrzebny, że się go kocha, mimo tego że ta osoba wyrządziła wam niesamowitą krzywde?? Pocieszać - powstrzymać od śmierci, a samemu mieć taki plan... Wiedziałam, że nie moge się zabić bo mam niedokończone sprawy, chciałam się tylko pożegnać... Ale zastałam to co zastałam... Nie pojmę tego NIGDY... Ona powtarzała w kółko "...jak Cię wychowałam? No jak? Masz być silna! Tego Cię uczyłam... Teraz już wiem, że dasz sobie rade... SAMA...!!!" A ja jej powtarzałam, że bez niej nie dam rady... mimo tej krzywdy... Chyba wybaczyłam... Mimo tego, że wyparła się, że to powiedziała... Ale chyba wiem w jakim celu to zrobiła... Płakała mi, że jak sobie mieszkałyśmy razem to było inaczej, że dawała rade... Pobyłam tam 4 dni... Z nią lepiej - chyba... Ze mną nie wiem... Próbuje się ogarnąć... Jade do przyjaciółki jutro... Rozerwać się! Tym razem nie sama z obstawą ;) Nie chce nikomu znów nosów łamać, bo moj naderwany mięsień jeszcze nie ma się dobrze... "... życie to chwila..." Pozdro dla Piro, Stiviego, Accel, Nenna, Ofiara01, Momii... ...soryy za jakiekolwiek bł. w pisowni i jak bym o kimś zapomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieobliczalna- fajnie, że do nas wróciłaś.:) Chciałąbym do Ciebie kontakt gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiał do czegos wrócic i jeszcze przez chwile sie poudzielam. Postanowiłam zapomniec o wszytskim i isc do przodu. Czlowiek który wyrzadzął mi krzywde powinien byc zaskarzony z kilkunastu artykułów. Nie mam siły i odwagi walczyc z nim i ciagac sie po sadach, choc z wielu przyczyn jest to wskazane. Straty psychiczne, moralne, i fizyczne -m.in. złamany nos, wykrecone palce, blizny -zszywane rany, i kolejne wychodzą, zasługuja na odszkodowanie. Byłam u prawnika i powiedział ze nie podejmie sie tak trudnej sprawy :) miara krzwyd - dochodzi tu do oceny rónych gwałtów-powinna byc mierzona subiektywnie, w zaleznosci od psychiki pokrzywdzonego. Jednen opluty człowiek zareaguje rzuceniem sie piesciami na oprawce, drugi zacznie głosno płakac :" jak mozesz mi to robic" a oprawca widzacy ze ma przewage opluje jeszcze raz. Bedzie harkał i rozmazywał to reka po buzi słabej psychicznie dziewczyny i na koniec powie ze smierdzi-tak rzeczywiście smierdziała-harknijcie sobie reke i poczekajcie kilka minut....załozyłam sprawe o znecanie kiedys...nie zgłaszałam wszystkiego bo prokurator słyszac kim jest mój oprawca powiedział z enie interesuje czym zajmuje sie ten pan i mamy skupic sie tylko na mnie". Zeznawałam tylko dlatego ze ktos mnie tam zaprowadził-prawie za rękę, z wyrwanymi włosami, poobijana w ciezkim stanie psychicznym. Gdyby nie TA osoba nigdy bym tego nie zrobiła. Za bardzo sie bałam, za bardzo byłam urobiona i za bardzo zastraszona. Oprawca który wyrzadził mi krzywdy jest najbardziej okrutnym człwiekiem jakiego mogłam sobie kiedykolwiek wyobrazic. najwieksze straty jakie poniosłam to straty moralne. mam ochote wrzeszczec, za to co mi zrobił, za to jak stałam sie nikim bo straciłam nawet zawód i wszystkiemoje piekne marzenia jakie miałam jak szłam na studia. On wie ze ma nade mna przewage i wie jak jestem słaba psychicznie. I kazdy kto mnie pozna wie jak jestem uległa, nie potrzeba dosypuywac mi srodków do kawy odurzajacych bym została zmanipulowana i całkowiecie sie poddała, chociażby głaskaniu po głowie przez duzo straszego mężczyznę. jestem tak wrazliwa osoba ze nawet osobie, która mnie zniszczyła i wykorzystała do swoich zbrodni poprzez przemoc i manipulacje , nie jestem w stanie walczyc o swoje prawa. Nie jestem . Najwazniejsze ze jego interes-juz nie istnieje, ze ta "machina" została zatrzymana. Wiem ze dzieki mnie. I wcale nie czuje sie kims wyjatkowym. Dalej czuje sie opluwanym i bitym zerem, jak on mnie nazywał..a wieśniarą z mojego miasta a rodziców dziadami. W sprawach sadowych zwłaszcza z kk powinien w ciezkich przypadkach uczestniczyc biegły psychiatra. Dla niektórych za oplucie powinno być uniewinnienie a dla innych dożywocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem moze byc i chroniony. Był osoba publiczna..wiec tym bardziej mogł i może pewnymi sprawami manipulować. dla swojej dalekiej przyszłosci pewne rzeczy nalezy odpuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nennna
Dawno mnie nie było. Niestety nie jestem w temacie:( U mnie jakoś leci. Nauka nie pozwala myśleć o problemach i jakoś żyję z dnia na dzień. Co jakiś czas dopada mnie depresja wszystko wraca ze zdwojoną siłą. W moim życiu ktoś sie pojawił ale boję się mu zaufać. Sama nie wiem co robić A co u Was piro, stivi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@nenna: U mnie jak zawsze. Jeżeli podmienić naukę na hobby, to u mnie mniej więcej tak, jak u ciebie. Tyle, że depresja nie dopada mnie czasami, tylko czasami lekko ustępuje :/ I tak będzie przypuszczalnie przez najbliższe lata, ale jak pytają, co słychać, to staram się odpowiedzieć uczciwie ;) Chociażby z przyzwoitości. Pozdrawiam PS: Gdyby ktos był ciekaw, co to za hobby - próbuję skończyć jedną animację i rozwinąć jedno z zaczętych opowiadań. Bardzo wyczerpujące dla mózgu i czasami dla komputera też. Chyba się kiedyś przerzucę na ryby... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@piro To fajnie że realizujesz swoje hobby. Po to jest właśnie hobby. Żeby ciągle się nie zamartwiać i złapać trochę "oddechu". Jakbyś chciała pokazać jakieś swoje dzieło - pokaż, chętnie obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakoś trzeba sobie radzić czasem jedynym wyjściem są głupie żarty. Chodź wydaje mi się, że ten żart o wędce kto pierwszy ją połamie był takie bardzo racjonalny. Nie wiem jak z Cierpliwością Pira ;) ale myśle, że by powiedział, że "Pakiet Towarzyski, na dziś wyczerpany" KOCHAM TO JEGO ZDANIE ;) heheh ;) A ja nadzwyczajnie za przeproszeniem wydzierałabym się do stawu czemu ryby nie biorą :D Ze są głupie itd ;) hehehe ----> dobra musze zejść na ziemie, ogarnąć się i do urzedu iść, do którego ide od poniedziałku ;) (oni mnie tam zabiją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis czas temu zostałam odurzona srodkami które powodowały ze byłam uległa i mamm zaniki pamieci, któregos dnia ów pan który mi to dosypywał kazał mi jechac gdzies z nim samochodem. Dosypywał mi narkotyków i próbował wrobic w afere narkotykowa. Przy swoich kluczach znalazłam nie moj klucz-z nr ...który mi dołaczył do moich kluczy. Sprawe opisałam dokładniej innym organizacjom. Próbuja mnie wrobic w afere narkotykowa by wyciagnac informacje na temat afery związanej z bydlakiem z którym byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ów klucz zapewne miał posłuzyc do wrobienia mnie w cos, powtarzam ze mam tylko 3 klucze do domu i zadnych innych nie posiadam. Nigdy nie miałam tez zadnej skrytki ani wynajetego pokoju czy innych miejsc do przechowywania rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze czytaliscie moje posty i mieliscie super zabawe z mojej tragedii ŻEGNAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marian z usa Koleś jak masz się tak wypowiadać to się w ogóle nie wypowiadaj.... Skąd Ty mozesz wiedziec co takie kobiety czuja..... Ok ja sie już nie denerwuje ale uwierz, że wszyscy Cię tu dojadą za ten wpis.... takze zglaszam odrazu do usuniecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropkas Ja nigdy nie żartowałem i nie będę żartował w tym wątku. Wszędzie na świecie są ludzie ograniczeni, złośliwi i wredni. Na tym forum też. Trzeba zgłaszać post do moderatora i olać autora (nie polemizować). To są trolle internetowe, prowokują i piszą na przekór. Uwielbiają jak się z nimi dyskutuje lub denerwuje. Nie warto kopać się z koniem. Kropkas, jak kręcisz się takim towarzystwie to czasami człowieka wkręca w kłopoty. Nie sądzę, że Cie skazali za posiadanie jakieś klucza. Sąd każe za czyny, plany ale nie posiadanie jakiegoś klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JackuJ wiec uwazasz ze powinnam zgłosic cała prawdziwa wersje wydarzen tego co sie działo naprawde. Czy dac sobie spokoj bo jak zwykle nikt nie uwierzy. Juz jestem za 1 rozprawa ale nie zgłoszono tam mase faktów, z prostej przyczyny. Pani prokurator usłyszawszy kom jest oprawca,, powiedziała ze nie bedziemy pisac o jego działalnosci tylko skupimy sie na mnie. A Ty jakbys wytłumaczył sie z tego jakby we krwi wykryto u Ciebie obecnosc narkotyków?bo ktos by ich Ci dosypał. Jakbys z tego sie wytłumaczył???zatrzymuje Cie policja i mowi ze miała anonimowe zgłoszenie ze ...brales środki odurzajace. Ty mówisz ze nigdy ich nawet nie próbowałes ...oni robia test a tu ....no cóż...w jakim srodowisku sie obracam? dobrze wiesz w jakim bo do nich sam nalezysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kropkas Nie jestem prawnikiem. Ja udałbym się do radcy prawnego udzielającego darmowych porad. Czy uważasz, że za zażywanie narkotyków idzie się siedzieć? Nie sądzę. Nie znam twojej sytuacji, myślę że potrzebujesz porady prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja psychicznie zatrzymalam sie na wypowiedzinych przeze mnie sama do lsiebie "juz nie moge!" i "co do cholery jest prawda a urojeniem".. ostatnie dwa tyg spedzilam lezac na lozku. nie mialam ochoty na nic. dzisiaj zglodnialam w koncu i zjadlam porzadny obiad, ktory sobie zrobilam. i chyba ide dalej lezec z ta pustka i myslec o "a co by bylo gdyby.." pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakoś leci powolutku, proszki skutkują w pewnym stopniu. Przynajmniej nie płaczę ale wiadomo, że nadal to we mnie żyje... A co słychać u Was? Jak się czujecie? Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami lepiej totalnie sobie odpuścić i zapomnieć. Pod wpływem działania innych osób ja wszystko odpuściłam. Niczego juz nie pamietam, stres tez zrobił w moim umysle celowe zaniki pamieci. Nie mam juz tez potrzeby nikomu zwierzania sie. Totalnie nikomu nie ufam. jesli ktos napisze, ze mam taką potrzebe-to go wysmieje. ja chyba najlepiej wiem czego mi potrzeba. Wam tez tego życzę z całego serca. dziękuje wam wszystkim ze udało wam sie w koncu mnie przekonać bym milczala na wieki. Mozecie byc z siebie dumni. jeszcze raz dziekuje za przekonanie mnie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×