Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość pinessska80

czym wyczyścić dywan?

Polecane posty

Gość Kaśkaaa66
Powiem wam, że ze mnie jest leń i ostatnio jak wylałam wino to mąż zatrudnił kogoś kto przyjechał i to zrobił bardzo sprawnie fajnym sprzetem i chyba prawie nic nie zapłaciłam www.praniedywanowpoznan.pl stąd wlasnie mąż wziął numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalną chemie do prania dywanów i tapicerek dostaniecie za pośrednictwem firmy Petrus serwis https://petrusserwis.pl. Mają też w ofercie ekstraktory do wykładzin. Ja mam w domu wykładzinę dywanową a ich usługi bardzo mi się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zabrudzenie jest ciężkie do usunięcia to najlepiej będzie użyć chemii profesjonalnej. Ja zamawiam taką od firmy www.domowy.expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nas przyjeżdża pan z Otwocka. Firma nazywa się CarCleanig, mają fajną stronę na FB i można podpatrzeć jak piorą i za ile. Adres strony to dywanyitapicerki.pl.tl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.dywanyitapicerkipl.tl - tu zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwygodniej i dosyć tanio można wyczyścić w jakims punkcie z odkurzaczami parowymi (od siebie polecam szczególnie tam gdzie maja odkurzacze z Green steam, prowadze taki punkt i jet duże zainteresowanie tym tematem). Szybko wyczyścisz, bo to nie zabiera duzo czasu i dywan będzie jak nowy bez kleczenia nad nim z vanishem czy innym środkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda kwestia czyszczenia takich dywanów, jak te - https://dywanstyl.pl/kategoria/shaggy-i-wlochacze Co o tym sądzicie? Bardzo nam się podobają, no ale właśnie - czy mają sens? Nie będzie tak, że do każdego czyszczenia trzeba wzywać firmę ze sprzętem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy dywan należałoby co jakiś czas zanieść do profesjonalnej firmy oferującej takie usługi, chociażby po to żeby zabic wszystkie bakterie, które zdazyły się tam zalegnąć i odswieżyć go z wyglądu. Ja wielokrotnie korzystałam z usług www.complexor.pl i zawsze jestem zadowolona, bo po ich praniu dywanu wyglada on jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są przecież specjalne płyny i żele do mycia dywanów, najlepiej ten, który nam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalistów... jeśli chodzi o Łódź i usługi sprzatania to polecam www.damart-pranie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne środki chemiczne nie są w stanie dokładnie wyczyścić zabrudzeń czy zabić bakterii, dokładnie czyści tylko para. Prowadze punkt z odkurzaczami parowymi Green steam i nie raz widze jak ludzie podjeżdżają by wyczyścić sobie jakiś dywan. Tą opcję czyszczenia chwalą szczególnie alergicy, bo para usuwa wszystkie alergeny i roztocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRALNIA DYWANÓW
witam dywan najlepiej jest wyczyścić w profesjonalnej firmie zajmującej się praniem dywanów. bakteri i roztoczy nie da się usunąć za pomocą domowych sposobów prania. zglos pranie.pl zajmuje się praniem dywanów nowoczesną metoda na wskroś. usługa jest wykonywana zarówno z wierzchu jak i od spodu. dywan można dostarczyć do nas za pomocą firmy kurierskiej. serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i obejrzenia filmu https://www.youtube.com/watch?v=3hfubafx81w .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglospranie
Witam Dywan najlepiej jest wyczyścić w profesjonalnej firmie zajmującej się praniem dywanów. Proces jaki przechodzi każdy dywan: 1. Znakowanie i mierzenie dywanu; 2. Trzepanie w automatycznym trzepaku mechanicznym; 3. Pranie w automacie piorącym; 4. Spłukiwanie; 5. Odwirowywanie dywanu w wirówce; 6. Suszenie dywanu. Bakteri i roztoczy nie da się usunąć za pomocą domowych sposobów prania. Zglos pranie.pl zajmuje się praniem dywanów nowoczesną metoda na wskroś. Usługa jest wykonywana zarówno z wierzchu jak i od spodu. Dywan można dostarczyć do nas za pomocą firmy kurierskiej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i obejrzenia filmu https://www.youtube.com/watch?v=3hfubafx81w .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Niewiele wiem na temat czyszczenia dywanów. W sumie właśnie dlatego nie zajmuje się tym w swoim domu. Za to robi to za mnie firma Anilop, sprzątająca na terenie Krakowa. Dzięki nim moje dywany wyglądają świetnie i są zawsze czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co masz się męczyć i samej szorować dywan, w dodatku nie wiedząc czy to przyniesie oczekiwane rezultaty? Jeśli jesteś ze Śląska proponuje ci skorzystać z usług Pralni Danex, ja nie raz prałam u nich swoje dywany i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pranie dywanów to tylko pralnia! Pamiętam czasy jak w ładne słoneczne dni szorowałam dywany na podwórku na kolanach, jakie to było męczące nie mówiąc o straconym czzasie! Zużycie wody i środki czyszczące wyniosły mnie pewnie tyle samo co w pralniach. Ja również z ręką na sercu polecę Danex, znają się na rzeczy i co lepsze można zdecydować czy chcemy zawieżć im dywan czy wolimy, aby był on wyprany i nas w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, nie ma co się zacharowywać na śmierć, skoro można przekazać dywan w profesjonalne miejsce i faktycznie jeśli chodzi o Śląska to ja również polecę firmę Danex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hustere
Ja nie wyobrażam sobie, że można czyścić dywan samodzielnie. Dzisiaj istneiją firmy takie jak http://www.dywanszop.pl i warto korzystać z ich usług. Pranie dywanu nie jest drogie, natomiast jak zajmą się tym profesjonaliści, to będzie to dobrze zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia P
Również z przyjemnością polecę firmę DANEX, warto zajrzeć na ich stronę internetową https://pralniadanex.pl/ mają dokładne , sprawdzone metody czyszczenia w dodatku oferują też super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florian D
Zgadzam się z powyższymi opiniami, jak czyścić dywan to tylko w profesjonalnej pralni, która ma dobry sprzęt i przede wszystkim wie z jaką mocą go użyć. Danex to odpowiedni wybór, dywany są miękkie i długo zachowują świeży zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nasz dywan potrafił momentami zalatywać jakimś nieprzyjemnym zapachem i pomogły metody z bloga na 7kd.pl/smartblog/127_jak-usunac-brzydki-zapach-z-dywanu.html. Dobre skuteczne porady co do zapachów które dochodzą z dywanów. Zwłaszcza jak są zwierzaki w domu to taki zapach może się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Polecam oddać dywan do Pralni Danex oni sobie z nim świetnie poradzą a ty masz spokojną głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartula

Woda z sodą oczyszczoną. Robimy z tych dwóch składników coś w postaci pasty nakładamy na plamę i czekamy jakieś 30 min. Po tym czasie odkurzacz, a potem przetrzeć mokra szmatką. Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Pralnia będzie wygodniejsza i cena też dobra, przemiła obsługa p. Danuta wszystkiego dopilnuje- Danex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z tymi plamami na dywanie to faktycznie ciężki temat. Jeszcze zalezy od czego się taka plama zrobiła bo po winie z białego włosia to naprawdę ciężko usunąć. Ale po kawie już sobie poradziłam dość fajnie. Przydały się porady ze strony 7kd.pl/smartblog/111_jak-wyczyscic-plame-po-kawie-z-dywanu-kuchenn.html. Fanie opisane różne patenty żeby plamę zdjąć nie niszcząc samego dywanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajnie o pielęgnacji dywanów piszą na 7kd.pl/smartblog/111_jak-wyczyscic-plame-po-kawie-z-dywanu-kuchenn.html. Tutaj jest akurat tekst o tym jak się pozbyć plamy po kawie. Są rózne sposoby tak naprawdę i nie ma się co stresować już na samym wstępie bo można się pozbyć takiej plamy dość prosto i jednoczesnie bez uszkadzania samego dywanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anit51

Polecam usługi b.dobrej firmy www.czyszczenieprofesjonalne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×