Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

a gdzie moje obiecane campari na katza ;) 🖐️ 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winko
Pariss ACE 😘🖐️ ACE jak tam wczorajsza imprezka?? Głowka nie boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko 🖐️ również podpisuje się pod propozycja Pariss, jak będziesz jeszcze potrzebować jakiejś muzyczki to śmiało;) Pariss smaka mi na ciasto narobiła:O ale piec mi się nie chce:O Pariss jak już ci to ciasto wyjdzie to rzuć proszę przepisem 🌼 jadłam kiedyś marchewkowe ciacho i bylo pycha a ta twoja wersja apetycznie brzmi;) do dupy-->to widzę, że nie posłuchałaś mojej rady ad oświadczenia rodzinie, że wolisz kobiety :D no i na dobre ci to chyba wyszło :) katzyka nie mam w sumie, świadczą o tym pełne kartony z sokami przy łóżku;) nietknięte a jutro kolejna imprezka;) dziś też, ale z wami (no chyba że macie inne plany i mnie zostawicie:O) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj siedze do upadłego.To za wystawienie rachunku za pierwszą serię leczenia! 500zł muszę zapłacić,bo nie będą mi dawać leków osłonowych a walę ich łoo;) ACE dzisiaj imprezujemy na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko za chwile gibam się do sklepu bo lodówka pusta, co wolisz redsika czy freeka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dobrze , ze moja sis mnie tak wygania od tego kompa bo to by sie moglo w oprzeciwnym wypadku, zle dla mnie skonczyc, takie calodobowe siedzenie tu:D ja jestem bardzo ciekawa jak takie ciasto smakuje:) sama nigdy takiego nie robila , chociaz o nim slyszalam;) ACE ja poproze tez jakies piweczko np moze byc zuberek, albo zywiec, albo debowe:D Dziecko to o ktorej ta impreza, to tez wpadne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, ciężkie te piwska były, Dziecko proszę freeka (redsa też wzięłam jakby co) setunia, zostajesz zmuszona do picia tyskiego:) dobrze, że mam znajoma panią w sklepie i z zaplecza mi sprzedała bo przecie u nas zakaz;) kto jeszcze coś chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieram sie własnie za sniadanko;) tak nie lubie do sklepu chodzić, że nieraz potrafie cały dzień nic nie jeść i dopiero wieczór albo w końcu do sklepiona albo pizza pranko wstawione, kapkę ogarnięte w pokoju, piwko w lodówce żyć nie umierać;) i dzionek do dupy też oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja ja ja też bym się ciut napiła ;-) tylko cichutko żeby nikt nie usłyszał , bo mi nie wolno takich specjałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja kurcze nie lubie jeść, ale zjem oczywiście, to co jemy ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może by tak ........................................ no nie wiem......................................... ciasteczko ale jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pić !!! super :classic_cool: 2 piwka i odjazd na 24 godziny , tak jak dla mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolację to gdzies kolo 2 w nocy spałaszuje;) calinek kabanos, ogórek, syrek żółty i jakaś bułka dziwna bo podejżanie intensywnie żółta :O chyba, że to kukurydziana...hmm pssst, pucha otwarta, nadstawiać kufle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jase wrocilam z kina na Hi wayu bylam:D swienty,smiesznya bsurdalny film,nie to co ten shitowaty kod da vinci na ktorym tydzien temu bylam:P ech zwiedzilam se dzis swietojańską i doszlam do wniosku ,ze zeby skompletowac swą garderobę an lato,do konca, trza mi 1000zl:O a wlasc.wymagan atkich nie mam:O jakies spodnie rurki,rybaczki,adidaski NIke z promocji:P,koturny,cos z dodatkow,torba, 2 bluzki ew.okulary..... Tak czy siak na polowe tych wymagan mnie na razie nie stac 😭 😠 do tego,po wczorajszym objerzeniu jak Papiez do kraka przyjechal mam straszna ochote sie tam wybrac...ale nie mam jak😭nawet rodzina mnie nie zaprosi😠 a tera sie obijam...nie chce mi sie uczyc i tyle:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jase wrocilam z kina na Hi wayu bylam:D swienty,smiesznya bsurdalny film,nie to co ten shitowaty kod da vinci na ktorym tydzien temu bylam:P ech zwiedzilam se dzis swietojańską i doszlam do wniosku ,ze zeby skompletowac swą garderobę an lato,do konca, trza mi 1000zl:O a wlasc.wymagan atkich nie mam:O jakies spodnie rurki,rybaczki,adidaski NIke z promocji:P,koturny,cos z dodatkow,torba, 2 bluzki ew.okulary..... Tak czy siak na polowe tych wymagan mnie na razie nie stac 😭 😠 do tego,po wczorajszym objerzeniu jak Papiez do kraka przyjechal mam straszna ochote sie tam wybrac...ale nie mam jak😭nawet rodzina mnie nie zaprosi😠 a tera sie obijam...nie chce mi sie uczyc i tyle:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calinek, Pariss ciacho piecze, ja już się doczekać nie mogę, zaraz łóżko zaleje tak mi ślinka cieknie;) na ząb mam ewentualnie ze słdyczy prince polo jakby kto chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam bardzo ale to bardzo słabiutki łepek i będę rozrabiać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious, możemy się zamienić, ja siedzę w krakowie ale \"na papieża\" się nie wybieram - nie znosze takich dzikich tłumów ludzi, poza tym nawet gdybym chciała to na Błoniach jest zakaz wnoszenia parasoli :D a pogoda niepewna a ja peleryny nie posiadam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany !! To jakie ciacho będziemy dzisiaj kosztować ( chyba Nas poczęstuje kawałeczkiem ?) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss jest ❤️, więc da nam napewno;) Ja do Krakowa wybijam na tydzień w Sierpniu jak dorze pójdzie. Szpitale tam mata, więc jakby coś się działo;) pomoc mam na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se pączka jem:D dobry nawet:classic_cool: a jutro tez do klifa sie wybieram,moze jakies rurki dostane by nie spadaly mi z dupy i nie wisialy na mnie jak na wieszaku,jakw iększosc mych spodni :O w bigsatrze są dosc fajne i tanie w porowaniu z levisowskimi....:P Ach slonce wyszlo:D :classic_cool:zeby tylko nie wialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×