Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

Gość Dziecko łobsrane...
łooo jak fajnie:) A wy dalej każdego dnia chlejata?? łoo rony boskie łole wy głowecke mocie dzieciocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:D🖐️ Co za piekny poranek! chyba napisze jakas ode o poranku;) biurokratyczny poczatek dnia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane...
setunia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym Wam pomachała, ale nie umiem takich łapek i kwiatków wstawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko🌼 a na jakim? też bym się pośmiała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale stron nabił nieźle...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, ale fajowo! Szkoda, że w domu nie jestem to bym baryk otworzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no setunia, ja mam nadzieję że to nie o naszą Pariss chodzi....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ACE tam przeciez brakuje jednego \"s\" na koncu:D to pewnie nie o nasza Pariss...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia widziałaś zdjęcie? ja myślę że na pewno nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam:o :D to zdjecie czesto sie pojawia na roznych topickach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee ale ja mam dzis dola :O nic znowu mi sie nie chce...nawet poprawiac ocen...bo oceny to tyko oceny,nic wiecej,i tak nic nie bede z tego miala:P nawet na wakacje znowu pojade w jakeis totalne beznadziejne zadupie:O podczas gdy reszta mych znajomych z agranice,w gory itd itp... ja mam dosyc :O 😭 kutwa jak bym to wszystko rzucila i gdzies wyjechala w siną dal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pojawilo sie malenkie swiatelko w tunelu co do wakacji :D a więc: BUt i feel good,but i feel high...:D:D:classic_cool: oby to swiatelko nie zgaslo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooo iiiiiiiiiiiiii skooooooooooończył się NIE do duuuuuupy dzień:O uroczyście witam DZIEŃ DO DUPY :O cholera, jak to takie małe pirdółki, jedno zdanie, potrafią człowieka z równowagi wyprowadzić O_O normalnie chyba przestane z wszystkimi gadać i zerwe wszyskie kontakty z moimi (aż się boję że tak może być naprawde-->) quasi przyjaciółmi:O a jednego pana to za nos powiesze na dzrzewie i może w końcu mu ten kartofel odpadnie - rośnie mu jak na drożdżach i świat mu chyba zaczyna przysłaniać!!! Ale najpierw go trochę odchudzę, coby nie odpadł za szybko tylko się pomęczył troche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyny chyba nie myslicie, że tak szpetnie wygladam ???? :o Ja jestem z tych innych Parissów . Trochę biedniejszych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, ja od razu powiedziałam że to nie może być o Tobie:) i to nie jest przyliz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious rob wszystko dla siebie! Pariss czy mozemy wierzyc Ci na slowo , ze to nie Ty;)? ACE kto ci schrzanil ten piekny dzien?????;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious rob wszystko dla siebie! Pariss czy mozemy wierzyc Ci na slowo , ze to nie Ty;)? ACE kto ci schrzanil ten piekny dzien?????;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam - moi quasi (?) przyjaciele i Pewien Pan Pewien Pan to mi juz od dawna chrzanił, więc kazałam mu się na jakiś czas wypchać trocinami - ale on się wypycha i dalej chrzani od czasu do czasu, ale z nim to sobie jakoś poradzę...chyba:P a przyjaciele.. to już inna śpiewka - jak się okazało to są jak ich nie potrzeba a jak przychodzi co do czego to ich nie ma, ot przysłowie się sprawdza bądź tu dobry człowieku to ci się odpłacą... co mnie najbardziej zaskakuje, że obcy mi ludzie (w sensie tacy, którzy nie wiedzą co mnie dręczy i z czym mam kłopoty, znaja mnie od niedawna) potrafią zauważyć, że coś jest nie tak, sami proponują rozmowę bo jak twierdzą \" widzą że coś się dzieje tylko nie chcą się narzucać, jak będę chciała pogadać to mam dać znać\" - to akurat jest miłe i w takim chwilach wraca wiara w ludzi 🌼 a przyjaciele nic nie widzą...albo nie chcą widzieć i przychodzi właśnie czasem taka chwila jak dziś, że czuję sie przez nich wykorzystywana, durna potrafiłam nawet czasem na ostatni termin egzaminu nie iśc, czego efektem czasem i warunki były, bo ktoś tam potrzebował szybkiego wsparcia - a teraz mam zapłate za to:O i tak mi się ciśnie do głowy, że mam dupy wołowe a nie przyjaciół, tylko staram się jeszcze w to nie wierzyć to się pożaliłam....buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ch..jowo o gorach se moge pomarzyc bo matka bedzie miala przez swoje pierdo..ne kolezaneczki nierobki urlop od konca lipca..wiec zapowiada sie miesiac a wlasc.2 w tym je..nym miescie 😭 😭 😡😠 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ch..jowo o gorach se moge pomarzyc bo matka bedzie miala przez swoje pierdo..ne kolezaneczki nierobki urlop od konca lipca..wiec zapowiada sie miesiac a wlasc.2 w tym je..nym miescie 😭 😭 😡😠 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×