Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

ACE mam dokladnie zawsze tak samo:o tylko nie ma kto mi tej wiary w ludzi przywracac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym przywracaniem wiary...może wiara w ludzi wraca ale ....nie jest tak łatwo obcym ludziom opowiadać pół swojego życia żeby zrozumieli o co chodzi - zawsze myślałam że od tego właśnie ma się przyjaciół, im nie musisz od pczątku wałkować całej historii a swoją drogą, może tak właśnie trzeba zrobić setunia, ja ci mogę spróować wrócić, zawsze możesz przyjśc z kłopotem :) [kwiatek[kwiatek🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Pariss ze swoim barykiem bez dna :D bo mi dziś już tylko winko się ostało :O nie wiem czy dobrze robie ale miksuje je z sokiem pomarańczowym:P ciekawe...takich rzeczy jeszcze nie próbowałam, zobaczymy jutro na efekty;) mogę częstnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE:) dziekuje🌻 dla mnie \"przyjaciel\" to wielkie slowo! i wlasnie tak sie zastanawiam czy mam kogos takiego , kto na to miano zasluguje;) kiedys jak bylam mlodsza to mialam pelno pseudo przyjaciolek:classic_cool: u w moim otoczeniu bylo tak , ze pytalo sie jakas dziewczyne/kolezanke \"czy bedziesz moja przyjaciolka\" tak samo jak kiedys chlopak prosil dziewczyne o \"chodzenie\" czyli o to zeby byli razem;) teraz to troche to mnie smieszy:D ale to byl taki wiek wiek , w ktorym , mimo roznych madrych bajek o przyjazni, tak naprawde nie wiedzielismy co kryje sie pod tym pojeciem;) ale oczywiscie slowo \"przyjazn\" kazdy z nas interpretuje w sposob mentalny indywidualnie dlatego moze nie uwazam zadnej osoby , ktora znam za przyjaciela mimo , ze mam pelno znajomych z ktorymi przebywam , rozmawiam, bawie sie, ktorym pomagam, ktorych zawsze jestem w stanie wysluchac , a nawet to lubie , jak inni mowia o swoich problemach , sprawach a ja im doradzam;) i stracilam watek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ja też nie szastam okresleniem przyjaciel na prawo i lewo (przyjaciółkę PRAWDZIWĄ mam raptem jedna - za granicą teraz siedzi na moje nieszczęście:O) chodzi o to malutkie 3,4-osobowe grono ludzi, z którymi przeżywałam ostatnie 7 lat intensywniej niz z reszta znajomych i którzy powolutku zyskiwali sobie miano jakichś tam przyjaciół - kłopot w tym, że chyba jednak z tym określeniem się pospieszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE ja nie mam z nikim intensywnej znajomosci ktora trwalaby juz 6/7lat ale na to sklada sie wiele czynnikow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia smakora na kawiszcze mi narobiłaś...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE przepraszam, to bylo niechcacy;;;;:( i caly monitor mam teraz...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po kawe jednak :O taka mnie zazdrość dopadła, że hej!!!!!!!!!! a jak zawału dostane i umre to powiadam Wam - setunie końmi zaciągna na mój pogrzeb i będzie miała PRIKAZ śpiewać (baa, śpiewć - drzeć się w niebogłosy!!) \"W mogile ciemnej...\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE hahahhahahahahah:D drzec sie moge:P uwielbiam sie drzec :D nawet jak mi sie wydaje ze mowi calkiem spokojnie to siostra mowi ze sie dre:o a raczej krzycze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kawusi wszystkie \"nocne marki\" :) 🖐️ 🖐️ Jak Wy tak możecie nie spać po nocach? Wczoraj się zmyłam bo przyszła koleżanka ze swoją 10 miesięczną Zuzią , która zaczęła chodzić. Fajny widok, ona jest taka słodziutka, ze mozna ją schrupać. Mówi już : niania, nie ma, nie, babcia, i potrafi powiedzieć jak każde zwierzątko robi, przy tym ma tyle radości, że normalnie nie można od niej odejść. A co do moich przyjaciół. TEz ich nie mam za wiele. CZasem wydaje mi się, ze mogę wiecej powiedziec obcym osobom ktorych dobrze nie znam niz znajomym, których znam od wieków. Moje 2 przyjaciółki ze szkoły siedzą za granicą . Widzimy się rzadko, jedna jest z Niemiec to najwyżej 1 w roku , a druga w ciągu 12 lat tylko 1 raz, ale gadamy przez telefon. Jesteśmy wszystkie spod 1 znaku i wlasciwie przeszłyśmy wszystko to samo. Zawsze pakowałyśy się w dziwne związki itd itp..... CZasem wszystko jest do dupy, bo ludzie są zawistni i często zazdrośni jak drugiemu idzie lepiej. Dziewczyny, ale dzisiaj PIĄTEK WEEKENDU POCZĄTEK!!!!!! Hip hip HURRRAAAA! Idę dziś na zakupy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do praaaaacy:O a wy tu dziś za bardzo nie marudźcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss🖐️ ACE🖐️ ale pogoda dzis do dupy:o ale wspomagam sie kawa i czekolada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE [czestuj sie pyszna wedlowska czekoladka ;) ona postawi Cie na nogi!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane...
łoołoo 🖐️ fifeteczki kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko Ty to samo:D ja niestety chyba musze zaraz sie pouczyc:o ale wlasnie listonosz przyniosl mi ksiazke i teraz mnie kusi zeby ja wlasnie sobie poczytac pod kolderka:D akle jak juz zaczne to....po nauce bedzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko biedactwo:( to moze trzeba sprobowac innych metod leczenia;) Marek Hłasko \"Pierwszy krok w chmurach i inne opowiadania\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhe noo mnie tylko inna metoda leczenia może wyleczyć a i to niepewne;) chemioterapia jest mi wskazana O_O a chciałabym tylko aspirynke łyknąć i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko do dupy ........... Jak ja nienawidzę tych naszych sklepów! Zawsze jak idę kupic dżinsy to mi się humor popsuje na następne 2 tygodnie. Qrfa mać!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×