Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

Gość No i co tak
No to powinnaś zmienić topik. To jest miejsce dla takich jak ja: wściekłych i sfrustrowanych (nawet bez powodu) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co tak a ciebie czemu frustracja dopadła? cholera 10 minut temu znowu dostałam cudownego smsa i chyba znów zaczne wyć ze złosci😭 😭 bez dawki procentów chyba się nie obejdzie :O nienawidze tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Oj widzę, że dalej humory nie dopisują.Nie jest dobrze .... Ja też mam w pracy roboty po pachy ale jakoś się trzymam. Dzis dla poprawy humoru poszłam sobie np na solarium (pierwszy raz od 7 miesięcy!) Śmiesznie było bo to stojące, nigdy nie byłam na takim, pani dała mi stepper żebym sie nie nudziła stojąc 7 minut. Jak przyszłam do domu to odrazu usiadłam tak mi się nogi trzęsły :) A i dalej nie mam kupionego urlopu, nerwy tez mi niedługo puszczą jak jeszcze raz moja kumpela zmieni zdanie gdzie jedziemy ... Może coś z baryku ? (jak mawiała moja Babcia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryk ogłaszam za otwarty!!!!!!!!!!!!! ja dziś proponuje tyskie gronie, wino wytrawne białe (schłodzone juz) no i wiśniówke (nie mylic z jabolem - wódkę wisniówkę :) ) solo, z soczkiem pomarańczowym lub bananowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. no to może ja poproszę tą wiśniówkę... najpierw solo... później zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - nalałam Ci od razu setunie :P i duużo lodu kruszonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyyycha , same wisienki, to lubię.... i gorąco od razu sie zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--> tylko my dzisiaj pijemy?!?! Nie ma więcej chętnych, hmmm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na mój ulubiony ostatnio topik. Nadal do dupy. Teraz z kolejnym dniem zresztą. Można się przysiąść i dostać coś do picia? Może być \"beleco\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie masz extra drina \"beleco\" - uważaj bo zamiata równo;) z parasolką i z wisienką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. A niech tam zamiecie. I wymiecie. Wisienka mocno nasączona spirytusem, mam nadzieję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka to czysty spir barwiony wiśniowym sokiem cudem przerobiony do postaci stałej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja więcej tych wisienek poproszę... :P I czołgam się do łóżka by szybciej zakończyć kolejny wspaniały cholerny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień jak codzień... najpierw otwiera się jedno oko potem drugie - szeroko Dzień do dupy budzi się do życia!! Pwoli podnosi się z łóżka \"Borie, jak mnie dziś uwierała poduszka:O\" Porażka z problemem na zmianę Oto życie przejebane W kółko problem goni problem \"Jestem gejem? Czy też bobrem?\" ............. juz taka skoncentrowana byłam i znów na 6 miesięcy się rozkojarzyłam :P duuuuuuuuża buzia dla wszystkich :) uszka do góry, noski też nawet do dupy dzień się kiedys kończy :) jutro będzie nowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo ACE widze ze spac nie mozesz:D ja pije piwo na sen chociaz dzis i bez niego bym zasnela:o nalazilam sie dzisiaj 4razy na uczelnie😡 ale nie ma tego zlego .... kondycja bedzie jak znalzl na wakacje..... ......no wlasnie, nie wiem jeszcze gdzie je spedze:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech setunia, ja tez piwko kończę (w końcu :P ) ale spac jeszcze pewnie nie pójdę :O nie moja godzina jak będziesz na wakacjach w okolicach miasta Kraka to zapraszam na piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE przyjmuje zaproszenie;) tyle , ze jeszcze nie wiem co w wakacje bede robila:o pierwszy miesiac mam miec praktyki:D moze pojade odwiedzic sis i szwagra w londynie-to raczej napewno[tfu tfu zeby nie zapeszyc] moze troche pojade nad morze;) poki co do wakacji daleko:D no to [stuk puk i pjemy;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to siup w ten głupi dziub ;) bez obrazy oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE w rzeczy samej;;) nikt tu sie o nic nie obraza \"wszyscy\" wiedza o co chodzi;;) [mi sie tylko lyczek zostal:(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ci coś mogę kopsnąć od siebie (teoretycznie od siebie, dziś złapałam za zapasy współspaczy:P mam nadzieję, że mi wybaczą) - lodówka się ugina - w Krakowie wszyscy zapasy robią bo prohibicja nadchodzi wielkimi krokami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE tak , tak, dobrze robisz bo 1wszego czerwca to zostaniesz zamknieta za picie:D chyba , ze to tylko ojcow bedzie dotyczyc:classic_cool: juz 1wsza:o ja jutro bede zmagac sie z biurokracja:o chyba zostane anarchistka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prwdę mówiąc ma w nosie ich zakazy i dlatego zapasów nie robiłam :) w pubie pracuje :D sprzedawać może i nie wolno ale nikt nie zabroni pic :) choć ponoć dochodzą mnie słuchy, że jednak w sobotę zamkniemy...miło by było, jakas woda itd....ech,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE:SD czyli moge liczyc na znizki jak pojawie sie u Ciebie w pubie;) moze zrobimy tam jakis zlot:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo, ja zapraszam :) tylko prawdę mówiąc ja mam nadzieje, że w najbliższym czasie będę mogła sobie pozwolić na rzucenie tej pracy....ileż można pijaków non stop oglądać:P ale rabacik tam zawsze sie załatwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE to jakas opcje , przynajmniej na jeden dzien wakacji juz mam;), a teraz uciekam spac, piwo robi swoje:D spij dobrze i nie siedz za dlugo;) i oczywiscie Milego Dnia nie-do dupy;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane...
a ja witam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez witam w słoneczny , ale wietrzny dzień! Wczoraj ta wiśniówka mnie zmogła, co Ty ACE tam dodałaś, he? Wstałam rano, ale jak doszłam do łózka wieczorem to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×