Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Najleeepszeee piiiwooo tooo leżajskiii Fuuuulll Gul, gul, guuul Gul, gul, guuul Leżajski Full Guul guuul :) Takieeego piiiwaaa nieee piiił naaaweeet króól Gul, gul, guuul Gul, gul, guuul Leżajski Full Guul guuul :) Cytat z piosnki, drogie panie, Lepsze nasze rymowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gul gul gul, piwo pijemy i dobrze się z tym czujemy a ty Brudziu w swej chorobie pij piwko grzane z miodkiem nie dość że dobrze kuruje to się człowiek lepiej czuje humor ma lepszy i chodzi weselszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, Helgo, ze sie zdarzylo Ze moje cudo sie kiedys zgodzilo I dla LEZAJSKA zaspiewalo? Ludziom sie tak spodobalo Ze z reklam na listy przebojow trafilo! Ale pare lat temu to bylo. Polska wersja \'500 miles\' Podobno swietnie wykonana Ale tego nie slyszalam. Zdarza mu sie do reklam spiewac Albo do soundtrackow wydzierac. Ale najlepsze do czego spiewal To POKEMONY - ktoras z nich seria :D Tez nie slyszalam Ale bym wszystko oddala Zeby moc sie posmiac z tego Chyba poprosze mego... bylego :/ Moze ma jakies mp3 I do posmiania podesle mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów \"były\" o nim bo cię zaraz tu pogonim tak łatwo się poddasz jego serducho innej oddasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu do Was zawiłam -robotnikom jeść dawałam:> Co ta Brudzia nam Wymysla?Chyba tylko na \"kit\"wciska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudzia kłamstw nam nie serwuję czystą prawdę pokazuje spojrzy kilka postów wstecz a zrozumiesz w czym jest rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się najgorsze. Moje myslenie jest inne-gorsze:( Mam mętlik w głowie co ja zrobiłam. Aj przepraszam to moja wina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepraszaj Ona droga toż to nie tędy jest droga weź topik pod lupkę to nie dostaniesz wiecej w dupkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23***
Ale fajnie by było gdyby moje miasto z powrotem ludzi łączyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam planów na niedziele, nie wydarzy się nic wiele Jak będzie odpowiednia pora to pójde do kościoła:) Jutro Wam moje miłe napisze że ciągle żyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coraz bardziej chora Jutro do pracy pora I niestety isc musze. A tu cierpie katusze Bylam u doktora, Ale jestem bardziej chora. Wylezec to powinnam raczej Ale nie ma zmiluj w pracy :( Megagrypa i megaangina Kolejny dzien mi sie tak zaczyna :( W dodatku pogadalam z bylym I juz wiem, ze sie nie zgodzimy Nie wrocimy, nie bedziemy Para, a kontakt zerwiemy. Kocham go, on mnie pewnie tez Ale nas chyba dopadl jakis pech... A moral przy niedzieli Ze czasem milosc laczy, a czasem dzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Brudzia nam zaprotestowała Na pieszczenia ochotę miała:) Nie ma jak to przyjemności...:) A propo tak z ciekawosci Bolą Cię przy grypie kości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać mi się okropnie chce głowa ciągle się kolebie oczy mi się zamykają śpiochy się w nich pojawiają mózgownica się lasuje ja już dzis nie kontaktuje💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa już mi nie pomaga jak się pozbyć tego gada który senność sie nazywa i fatalnie na mnie wpływa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gardlo boli, plucka bola :( Niech sie wreszcie odfywdola Te chorobska nieproszone! Plecki bola troszke mnie, Ale gnaty jakos nie. I serduszko boli i kolacze Bo z kochanym sie nie zejde raczej. Piszcie mi wiec cos smiesznego Bym sie mogla posmiac z tego. A moze, kolezanki Zagadki - rymowanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjajcie.Nie zgadniecie. Od dziś zeczełam bym na diecie! Nie pomyślcie o mnie gruba, gdyż ja nwet jestem chuda. Co do tego nie mam wątpliwości, ale nie wystają mi nigdzie kości..... Jak mi idzie później powiem gdyż to dopiero początek. Będzie cięzko ja to wiem ale o diete postaram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dobry pomysł ona jestem z niego zadowolona chętnie dołączę się do diety tylko moja będzie inna drogie kobiety moja będzie kaloryczna bo już nie chcę być jak tyczka podczas gdy Ona będzie chudła ja będę sobie grubła proponuję Ona droga jeśli taka będzie twoja wola żebyś ty 5 kilo zrzuciła a ja bym tą piątkę przytyła obie będziemy wtedy idealne wymiarowe i powabne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×