Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Myyyyy zbereźne o rety, rety kabarety. ... tak pieknie o miłości wywodzimy że nie jednemu ciśnienie podnosimy rzecz jasna w wiadomym celu żeby na fiki miki chęć miało wielu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,moi mili aleście się tu rozkokoszyli niedziela dziś taka ponura dałam w ten topic nura od razu mi się tu spodobało z rymem ,z tym gorzej bywało niech się więc wam kreci koło tu zawsze jest wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombo moja miła trochę się rozochociłam chłopa nie ma porządnego a ogórek - to nic złego:D muszę siedzieć teraz w pracy a wiadomo rodacy wytrzymać ciężko w niedzielę więc myślę o aniele który by mi dogodził i dzieciątko ze mną spłodził bym go ładnie bawiła i dla wszystkich była miła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz gracie sobie w kości ale pomyślcie też o starości teraz młode ,dzieci nie chcecie potem z niczym ostaniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w pracy dwoje i troje dzielę tutaj trudy, znoje i się tak teraz rozmarzyłam że gdybym dziecko urodziła praca trwała by krócej a ja bym miała pełny brzuszek:P Oczywiscie żartuję małego bobasa nie planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mile panie I zaczynam rymowanie: Dzieci owszem, lecz nie teraz - Boje sie ciazy jak cholera! Ale od zawsze kombinuje, Ze chociaz jedno adoptuje, Wiec nie straszny mi zegar biologiczny I nie sni mi sie po nocach bobasek sliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż to metoda nowa ciąża ,niewiadoma u mnie jest już parka kto mi ich weżmie z barka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to cham, a to cham że się przyssać zechciał sam takie rzeczy, takie rzeczy niech bombeczka juz nie beczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A helga już idzie do domu zatrzymać się nie da nikomu nikt jej nie powstrzyma zaraz da do domu dyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Biegnę szybko do kąpieli bo bombelek już się pieni pomysl tak bobmeczko miła może by helga bombelątka spłodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i młody ale do figlów gotowy pozwól mi go wyszkolić pokazać jak TO robić:P Byłby bardzo zadowolony a przy tym rozdziewiczony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ci odpowiem co w takim wypadku zrobię teraz biegnę szpagatami na autobus moi kochani bo jak mi ucieknie to się marnie skończy pewnie obiad mi pobiegnie wielkimi susami a mi pozostanie obgryzać tynk ze ściany idę świnkę zaszlahtować i jedzenie ugotować:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! ominęło mnie wiele - ogórki, banany i kąpiele! :D Bombo! jak ty dzieci powiłaś? :) tak na forum publicznym to zrobiłaś? :P A Helga.... to dopiero jest potwora :P do baraszkowania z bombelkiem jest skora :) Może rozrośnie się forumowa rodzina jak helga zabierze bombie syna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba, bomba przeciez tesknie a ty nawet w zadnym wersie nie wyrazisz czego czujesz ja kolacje juz smakuje ale czuje ze bez smaku badz choc ze mna na biwaku po ognisku przy ksiezysku zaczopieni w legowisku tulic sie bedziemy w rzysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelka już zniewoliłam i dziecko z nim powiłam bombo babcią zostaniesz małe helgobombki bawić ci przystanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko ta akcja się potoczyła Helga synka Bomby zbałamuciła! Helga niedługo będzie mamą a bomba babcią przyszywaną :D Nie wiem czy mam już gratulować, wyjmować szampana i świętować?? :) Czy jak na świat przyjdą bomblątka będą zaglądać do tego wątka? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×