Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Jestem ciągle zabiegana masę roboty mam od rana. Ale szybciutko zarymuje swoj opis - tak oto przedstawia sie moj rysopis: włosy mam blond, krotkie przed ramiona, nie jestem z nich zadowolona :) Bo niby są proste, ale czasami robią się na nich fale i tsunami :) :) Mam oczy niebiesko-szaro-zielone najladniejsze - gdy są zadowolone. 164 cm mam wzrostu, czyli średnia jestem po prostu :) Podobnie jak u helgi - szczupłą mam postać i też troszkę grubsza chciałabym zostać. Tyle, że hamburgerami nie przepadam niestety, ale za to lubię... kotlety :) p.s. muszę poszukać tu gdzieś na stronach jak robić mam emotikona (y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cię cieszę helgo kochana próbowałam szukać tych emotek od rana :-P Ale, że niezawiele u mnie czasu to poszukiwania poszły do lasu. A dzięki tobie będę już wiedziała jak mogę wstawić np. tego pana -> :classic_cool: Kotlety chyba po południu robić będę i na na ten topic z nimi przybędę :-D Dam ci ze trzy jak będziesz chciała, ziemniaczki i surówkę do tego będę miała. A póki co tak naprędce daję ci kwiatki w podzięce 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oda do kotleta O, kotlecie panierowany Czule i dlugo klepany! Obtoczony w bulce, jaju Ulubiencu w naszym kraju! Jestes jak chlop idealny, Tylko, ze jadalny! Soczysty i goracy I moich ust pragnacy! Jestem wierna Tobie, panie Pragne Cie juz na sniadanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Ci wyszla do kotleta oda Czy na kotlety przyjdzie moda? :) Tymczasem Ja Twoją odę zmodyfikuję i zamiast kotleta - faceta weń wpakuję :D Oda do mężczyzny :-P O mężczyzno zmanierowany Czule i długo wyczekiwany! Obtoczony kobiet wianuszkiem Lubisz gdy drapię Cię za uszkiem. Jesteś jak kotlet idealny :) Tylko, że niejadalny :-P Soczysty i gorący Moich ust pragnący! Jestem wierna Tobie panie Pragnę Cię schrupać na śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O toz to, droga Rety! Faceci sa niczym kotlety. ;) O tym byla moja oda, Twoj rym tu jasnosci dodal :) I nad nim sie usmiechne. Oby tylko faceta zmanierowanie Nie bylo tak powszechne, Jak kotleta panierowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietny pomysl ta imprezka U mnie w oku blyszczy lezka Bo z facetem idzie slabo Bombo polej, ale zwawo! I dawajcie striptizera Niechaj nam sie tu rozbiera Ale wczesniej niech zatanczy W stringach koloru pomaranczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, imprezka tu dzis byla ... ja się nawet nie wkupiłam :D tak więc sie nie zalapalam ale piwko też dziś miałam :) kiepskie są dziś moje rymy bo mi z głowy lecą dymy :D w glowie szumią samoloty a jutro na nic nie będzie ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dużo straciłam na imprezie z wami nie byłam ale to sobie odbiję jutro sie z wami napiję;) Widzę, że bomba do nas zawitała swymi rymami nas przywitała witam ciebie bombo droga koleżanko wybuchowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudziu nie żartuj sobie tylko łap chłopa za spodnie chyba go nie odstawisz przecież siebie w smutku zostawisz musisz walczyć o niego o twojego ukochanego!!! Bombo powiedz coś Brudzi niech nam się Brudzia nie smuci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kąt rzuć dumę swoją bo na wieki zostaniesz samotną nie warto się pychą unosić i sobie samej w ten sposób szkodzić idź Brudziu na ugodę odezwij się do niego choć słowem przecież jesteś nieszczęśliwa nie bądź taka upierdliwa! (;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turczynka
Ach Brunhildo sliczna damo powal chlopa na kolano schowaj dume ukryj smutki na szpileczce ubierz butki biegnij predko w chlopca progi juz nie bedzie taki wrogi daj buziaka przytulaka uszczesliwisz tym chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turczynka
co za wpadka, trudno strawic zapomnialam sie przedstawic jestem pania wprost z turcyjki oraz gosciem kafeteryjki cudne sa wasze poezje chociaz czasem to cherezje czesto zagladac tutaj planuje rymowanek autorom talentu gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam swego nicka podszywaczyk nie zafika usmialam sie dzis dosadnie czytajac ten topik dokladnie zakrecilam sie na rymowanki oszaleja uslyszawszy mnie kolezanki lecz moze i znich beda topiku fanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło poznać cię turczynko nasza nowa rymowanko znowu będziem browca piły przy tym świetnie się bawiły jak nigdy się tu schlejemy po prostu zaszalejemy! Trzeba tylko Brudzie rozruszać żeby poszła do chłopa pogruchać i się nie zamartwiała ze grzechu już nie bedzie miała Brudziu grzeszna panno idź do niego na ... kolanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Helgo i Turczynko! Ja z zacieta ciagle minka, Ale kontakt z Nim mam znowu. A to z prostego powodu - W UK jestem, i anglistka Do tego perfekcjonistka. To pomagam w tlumaczeniach Tekstow do zawodzenia ;) Badz spiewania - jak zwal tak zwal On nie bedzie przeciw mial, Bo kompleksow nie ma zadnych A glos jego bardzo ladny. Cierpie bardzo, bo z tekstami U niego roznie - czasami Napisze cos calkiem pieknego, A czasami okropnego... Ale slow sie rzeklo - pomoc musze Choc czasami to katusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helgo i brudziu kochana piwko z rana jak smietana lecz, ze w biurze ja pracuje nikt mi browca nie zafunduje wszyscy dziobia w klawiaturki zaraz beda leciec wiorki gdyby piwka dali lyczka wstalabym ja od stoliczka kompa w kacik bym rzucila taniec brzucha odtanczyla skapia piwka? ıch to strata niech charuja...mi to lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam długo,jakby mi świat runął.... Jestem pod wrażeniem jak piszecie z myśleniem! Pytanie krótkie,chyba i na temat...Mam sznase wejść w Wasz \"Teatr\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam tu co jakis czas i co widze nie ma Was Poczekam sobie jeszcze chwile aż tu komuś zaraz ukłon pochyle;) Mam nadzieje że rymowanko moje nie jest złe I że to \"Teatru\" Waszego nadaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mineła kolejna już 2h a ja dostaje świra:/ Ukłonu nie pochyliłam,chyba troche się rozczuliłam:( Musze pogodzic sie z faktem tym, że na dzisiaj konic z tym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowoprzybyli mile widziani O, doszla do nas kolejna pani :) Witamy serdecznie na toopiku trudnym Bo rymowanie dla pan jest zmudnym. Jest kilka osob na tutaj na stale W tym ja - ze sie pochwale. Ale nie czesto wpisy robimy, Bo w pracy duzo siedzimy. I tak wychodzi pare wpisow dziennie, Bo wiele z pan nie pisze sumiennie, Tylko od czasu do czasu marudzac na wene, A tak naprawde jest nas niewiele. Dlatego nowi sa pozadani Zeby ten topik nam rozruszali. Wlasnie ostatnio sie poprawilo Oby tak dalej milutko bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Panie i zapraszam na rymowanie prastarym zwyczajem rymowanek musisz \"Ona\" postawić nam browarek :classic_cool: A co u was drogie Panie coście jadły na śniadanie ja śniadania nie widziałam od rana po biurze biegałam teraz siedzę padnięta i kawę pragną ujrzeć me oczęta. Wczoraj zdrowo używałam bo jogę ostro trenowałam pierwsze były to zajęcia lecz nie ostatnie - mam dużo zacięcia żeby na zajęcia biegać i mej formy nie zaniedbać teraz wracam do pracy moi drodzy rodacy bo mnie stąd wyrzucą i sie nawet nie zasmucą że lesera wywalili z korzyścią dla siebie by sie go pozbyli idę ostro pracować na jedzenie zarobkować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Panie-nie ma sprawy.Browareczek już polany. A że Leżajsk miasto me to nie musze martwić się:) To, że remont mam w mieszkanku to śniadanie o poranku. Kawa, mleczko,płatki były no i przyszedł czas na rymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwko pyszne było zaraz mnie orzeźwiło dzięki ci wielkie Ona masz ode mnie w zamian kielona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielonek z rana dobra rzecz w koncu duży % jest:) z kompociekim dobra sprawa bo usycham już od rana! Remont w toku ciągle trwa a ja myśle qrna mać. Kilka godzin im zostało więc odpoczne na rymowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak nigdy \'pociagajaca\' Kaszlaca i kichajaca. Moge wam dac herbaty z miodem Ja nic innego pic nie moge :( I przypominam dziewczyny Jedzcie masowo witaminy! Jesien nadeszla, czas zapobiegac Zeby do pracy z angina nie biegac! Obiecajcie, kochane Rutinoscorbin brac co ranek Albo chocby witamine Ce Zeby niczym nie zarazic sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×