Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Helga inną dietę ma, ale jej fajnie ulalala... też bym tak chciał jeść i jeść a o kalorie nie martwić się:) widze, ze czeka mnie wyzwanie jak tylko podołam stawiam Ci Helgo lazanie:) tak więc moja droga, niech będzie taka wola. Ty przytyjesz a ja schudne ech będziemy przy tym cudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile damy sobie na to czasu żeby nie było go jak marasu trzeba sobie termin ustalić i się od niego nie oddalić może starczą nam dwa miesiące osiągniecie celu jest kuszące. Za lazanię bardzo dziękuję z chęcią ją spałaszuję ja ci postawię herbatę pyszną mało kaloryczną i apetyczną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa miesiące jest w sam raz po co dłużej liczyć czas.... na przytycie i schudnięcie przez pierwszy miesiąc \"nic nam nie będzie\" Na ten temat dużo wiemy- Helgo dobrze się rozumiemy:) Ciekawe czy mi bedzie tak wesoło jak zobacze że nie jest wcale kolorowo:( Napewno głodówka nie wchodzi w grę, więc póki co nie zamartwiam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne, ze piszecie I radosnie rymujecie! Ja dzis w domu zostalam, Bo umowe podpisalam Na czas staly- czyli super Moga mnie calowac w d... Teraz moge pochorowac W domku dobrze sie kurowac. Jeszcze jeden dobry news - Wreszcie mam z bankami luz! Kredyt wezme wkrotce juz Na mieszkanko wymarzone, Male, ciasne, ale swoje. Potem troche popracuje I manatki juz pakuje Bardzo wracac chce Emigracji mowie: NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy się mają doskonale wiec ja też się pochwalę na jogę się zapisałam troszkę się odstresowałam Mimo ze nogi od zakwasów bolą nie maja szans z moja wolą chodzić będę nie przestanę aż prawdziwym joginem się stanę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cwicze rozne cuda Ale joga dla mnie nudna W ogole jestem jak drewniana Bo za malo rozciagania Przy silowych cwiczeniach. Moze z winy instrukora-lenia? Bo od silowych sie miesnie skracaja Czy Ci instruktorzy szkol skonczonych nie maja? Rozciaganie zaniedbuja A potem takie Brudzie probuja Dotknac podlogi palcami I mozna sie smiac z nich :/ Ech, dzis nie idzie rymowanie Nie pomoze mi Kochanie... Nawet nie ma jak Skypowac I mu powiedziec dwa slowa Ze to koniec moj muzyku Rybek w tym morzu jest bez liku. Ale on teraz nagrywa Jak nie wyjdzie, to rece umywam. Ze przez babe stracil wene... Niech se spiewa Macarene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem leniwa ale bardzo rozciągliwa joga dla mnie doskonała idealna dla ducha i ciała :) Później jeszcze zarymuję teraz kiepsko się czuję muszę się kawy napić i resztę śniadania strawić. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam się wziąć z życiem za bary bo się czułam już jak paralityk stary 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się trochę załamałam jak zadyszki dostawałam po podbiegnięciu do autobusu lub na schodach małym susu;) robiłam się cała czerwona i okropnie zmęczona brak kondycji mi doskwierał radość życia całą odbierał tylko w pubach piwko chlałam i się przy tym nie ruszałam chyba że do baru wstąpiłam i o nowego drina prosiłam;) to była moja aktywność cała która mnie dobijała powiedziałam sobie dość! trzeba dać sobie troszkę w kość! (nie w żyłę :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helgo - jak Ty to robisz, Ze sobie po knajpach chodzisz, Piwko chlejesz, orzeszki jesz I nic, a nic, nie tyjesz? Na pewno panie powiecie: Nie ma sprawiedliwosci na swiecie! Bo nie ma - ja sie musze pilnowac, Zeby sadla nie hodowac. A taka Helga sobie chleje I sie po prostu z tycia smieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie dziewczeta czy jeszcze ktoras o mnie pamieta?? dawno sie nie odzywalam bo qrcze netu nie mialam i dalej nie mam-ponioslam porazke wiec przez to musze se wypic flaszke:) pozdrawiam Was drogie panie, mam nadzieje,ze wkrotce sie cud stanie i z Wami bede tutaj rymowac pic,gadac oraz zartowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często tu zaglądałam, ale weny do pisania nie miałam. Zresztą same zobaczycie, że nic mi dzisiaj nie idzie... Remont w domu jeszcze trwa mam już dosc mówię Wam. Chętnie bym się napiła kielona, ale to chyba niedpowiednia pora. No i wódeczka calorie ma a ja się przecież odchudzaaaam:/ A i żołądek mam skurczony, więc widzcie nie ma mowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam daleko, czuję wiatr, odnawialne stepy Kolejne znaki, podejścia, dodające krzepy, Umysł spiskujący o walce koniec z końcem Coś na szczycie euforii ocieplenie słońcem Tak iśc, śladami fantazji palic pięt odbicia Przyglądac się bokom krawędziom życia Biegnę, zapach pokory falę mnie pchają Wygrałem już na starcie na moment przystając... Poniosło mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa osoba tu zawitala I nam z rymami zaszalala :) Mam do Ona pytanie Chodzi o odchudzanie Ile stracic bys chciala? Bo ja bym Montignaca polecala Jesli powyzej 5 kilo, To Montiego wspominam milo Smaczne jedzonko, zero glodzenia Zadnego kalorii liczenia! I zadnego efektu jo-jo Od roku wage trzymam swoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
no to i ja Wam powiem do snu idę jak człowiek jednak gdy się przebudzę naprawdę, naprawdę marudzę potrzeba mi chyba dziewczyny wąskiej w taliji jak osa kiedy już krew we mnie wzrośnie wezmę ją jak dzięciol na sośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
bomba, obserwuję Ciebie tak jak gwiazdkę na niebie wiem, żeś w moim typie popisałbym z Tobą jeszcze, ale może ważniejsze są wiersze ehh, pójdżmy szybko pod prysznic, może tam uda nam się coś" przyśniś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym ja tu czytam, ok w romanse to ja nie wnikam:) Naszą Bombe ktoś podrywa niejaki Burger- no różnie to bywa...:) No i Brudzia mi poleca Mantiego czy to naprawde cos sprawdzonego? Tak 5 kilo to moje wyzwanie, więc Brudziu ratuj mnie \"kochanie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona, Montignac to cud-dieta! Ale waga chyba nie ta, Bo on dla grubasow rewelka A 5kg to waga niewielka. Sporo regul tam jest, Ale mozna tak jesc Cale zycie bo to zdrowo Nawet dzieci karmic Montignacowo. Ja sie nauczylam, ze kalorie to mit I mozna jesc naprawde git I smacznie i duzo A ubrania sie poluznia. Poszukaj w Google diety podstawy A ja dla uproszczenia sprawy Podam do przepisow linki Niech chudna nam kluski-dziewczynki: http://www.e-figura.pl/viewtopic.php?t=39 http://www.forum.montignac.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak maliny świetnie fason trzymacie i na rymach świetnie znacie moja wena twócza marudzi pewnie bardzo was znudzi. Dlatego kochane moje odpoczywają moje zwoje ... ale podglądam was codziennie i kibicuję niezmiennie ... trzymajcie się zdrowo i buźki miejscie usmiechniete kochajcie się dużo i nie bywajcie padnięte jak ja niestety czasami ledwo powłóczę nogami ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie wierszowałam - jak zawsze czasu nie miałam ;-) A teraz właśnie po piwku wróciłam i kilka ostatnich stron topicu przerzuciałam. Jednym słowem nadrabiam zaległości i na nowo wpraszam się w gości :) Zatem - raz jeszcze się witam i o zdrowko grzecznie pytam. Czytam, że Bombe bolała głowa, ale mam nadzieję, że jesteś już zdrowa! :) No i Brudzia chora była :( Ale choroba już chyba się zmyła? Mnie czasem dopada jesienne przesilenie i z tego powodu czuję zmęcznie. Najchętniej to bym spała i wszystko w nosie miała :) Ale tak się niestety nie da bo do pracy chodzić trzeba. A najgorsze jest wstawanie, muszę mieć w tym pomaganie :) Bez kawy jestem półżywa, no cóż - alem tak też bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
kiedy byłem mały lubilem cymbały teraz jestem duży i lubię arbuzy dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
zaraz wroce piekna pani ale żołądek mam dzisiaj do bani zajmie mnie to pare minut i dalej bedesłuchać Twych cnót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam jestem w kibelku
burger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam jestem w kibelku
gorzej złapała mnie rzecz straszna co tryska ze mnie jak ropa spod Jasła ale może się unormuje bo inaczej się chyba rozchoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ty
dobra dobra stary brachu tylko ni rób tu obciachu ropa tryska dobra sprawa szukaj gdzieś szejka araba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
po co arab żadna ropa, ale ze mnie jest miernota poleciało prawie wszystko resztę zrobię na mrowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×