Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Gość coś ty
papier tutaj nie pomoże kiedy ropą pole orze lepiej dawać tu browara z ropą lepsza będzie para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla bla bla
tak browara dajcie mi z nim nie wygrał jeszcze nikt ani matka ani ciotka ni góralka from zakopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
teraz ssanie mam na pęcherz no cóż lece i się spręże zaraz znowu tutaj wpadne dziś się czuje jak w imadle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
najpierw prysznic i piżama zachowujesz się jak dama znałem kiedyś taką jedną co w Lublinie była przednią tylko spała na golasa bo wiedziała gdzie ma Asa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam wszystkich
dobre !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałeś Burger \"gości\" poleciałeś po całości :) Jak się czujesz po tej czystce gratulowac jak artystce czy też łzyy wylewać morze może węgiel ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzieją się tu rzeczy! Może romans się tu skleci? :) Bombo weź się za burgera ;-) niech ta miłość nie umiera! :D Piszę jak ta głupia swatka, zachowuję się jak matka, ale patrzę na burgera jak do Ciebie się \"dobiera\" :) No i w rymy to ubrałam Mam nadzieję, że nikogo tym nie zdenerwowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
kiedy bomba coś obwieszcza ja dostaję jakby dreszcza dreszcz jest jednak tak przyjemny że się śmieję szczerząc zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
wieczorową porą leżąc pod kołderką sporą mam nadzieję masz skraweczek wolny bo ja jestem dość swawolny przytulanko, całowanko zleci szybko a śniadanko, sama pycha bo po nocy znów zmęczenie nas zamroczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
nie kompana lecz kochanka to nie może być sielanka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
samowystarczalna to brzmi dumnie lecz nic nie wiesz jak jest u mnie jest muzyka, wino, łóżko potem będzie już cacuszko oby sił nam wystarczyło, będzie miło, będzie miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
ale w łóżku pomyśl o mnie będę leżeć dziś spokojnie chyba, że się zauroczysz i pozwolisz na wierzch wskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro z rana wyjeżdzam, więc się teraz żegnam:( Nie będzie mnie przez jakis czas jak się zjawie poinformuję Was. Wy kochane rymujcie dalej bo jesteście w tym doskonałe:) Zresztą 2 tygodnie szybko minie i miedzy Wami się znów przwine:) Gorąco pozdrawiam i autograf zostawiam Justyna @#$%^&*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
jam jest jak aktor filmowy i aby nie zawracać Ci głowy opiszę się jak las dębowy jestem wysoki i silny możemy wziąć ślub cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór miłe panie topik rośnie niesłychanie czy mnie jeszcze ktoś pamięta dawno tu nie zachodziłam po angielsku się ja zmyłam nieobecna długo byłam no i rymów nie płodziłam ale o was pamiętałam no i znowu tu zajrzałam by przypomnieć mą osobę w kufle piwa dziś nalewam i się w trupa tu zalewam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
co tam mąż skoro burger krąży wciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniela , ja Cię nie pamiętam, ale dlatego, że wpadam tu od święta :) No i dlatego, że sama niedawno dołączyłam i swe rymowania tu włączyłam :) Jeśli jeszcze piwo sączysz to ja mogę sie dołaczyć :) Właśnie sobie otworzyłam i się lekko rozmarzyłam :D Bo chcę ciepła, upałów i słońca! Lato mogłoby trwać bez końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mijaja wieczory zaczynaja poranki ja chyba pojde do swojej kochanki zaczernilem sie na stale chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcecie sluchac wierszy wpiszcie prosze kto jest pierwszy jemu wierszyk dedykuje bowiem talent mam ja czuje talent mam nie byle jaki moze daje sie we znaki ale czytac kazdy moze recenzowac nie najgorzej nie najgorzej myslcie o mnie bom wrazliwy przeogromnie a sluchajac slow zlosliwych nie natrafie juz na rymy szkoda byloby poety jakim czuje sie niestety a wszystkiemu winien topik ze rymuje choc nie czuje a ide spac po imprezce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę topik się rozwija mnóstwo rymów się przewija zatem dzieci do roboty burzę mózgów trzeba zrobić potem opić rymowanie uchlejemy się drogie panie!;) Wracam do pracy moi od rymów rodacy zaraz tu wrócę i trochę pobałamucę oczy mi się zamykają spania się domagają😴 ale jak było balowanie moi drodzy panowie i panie to trzeba po cierpieć i w milczeniu nędznieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudziu piwo się u mnie leje strumieniami ale nie wychodzi mi to boczkami mam dobrą materii przemianę i nie boję się że nie wejdę w bramę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno tylko chciałam żebym o tym nie zapomniała przywitać naszą xMadziuchnęx której oddech ciągle cuchnie (rymowało się:P) przeróżnymi trunkami piwem, winem, jabolkami bo to ona nas rozpiła na topiku który założyła razem z czapką Witka który szwagrem jej się nazywa dzięki niej tu rymujemy czasem pijemy, czasem żartujemy niezły przez to ubaw mamy więc powitajmy ją z fanfarami!:D xMadziuchnox droga sąsiadeczko sroga jak sobie neta nie założysz to helga_ ci wizytę złoży i tak nakopie ci do dupy że nie zrobisz szybko kupy wszystko się zablokuje i xMadziuchnax eksploduje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa i jeszcze witam Szpetną Anielę mam nadzieję że się z nami schleje i częściej do nas zaglądać będzie rymy układać o wszystkim i wszędzie bo to także stała bywalczyni która sprośne układa nam rymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I witam wszystkie nowe osoby które się tu zjawiły na łowy będą łowić w sowiej głowie przeszukiwać swe pustkowie w rymów poszukiwaniu i ich tutaj spisywaniu 🖐️ Na teraz koniec mych wywodów koniec snucia korowodów dziś nie czuję że rymuję bo się przecież kiepsko czuję i potem głupstwa mi wychodzą rymy składne mnie zawodzą literki uciekają spierd\"***ją i po lasach się chowają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety rety rzuć kotlety i chodź z nami na balety:P wyłaź zza firany i rymuj razem z nami! Bombo nasza droga co dobrego chowasz pokaż nam zaraz bo jak nie dostaniesz bana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wykorzystuj banana i zjedz go ładnie sama;) A bana i tak dostaniemy jeśli zbereźne być zaczniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×