Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Przeczytałam i lico me rumieńcem spłonęło Wyszło Wam całkiem milutkie arcydzieło. Tyle miłości i tęsknoty tam było , że zrobiło mi się bardzo miło, że ludzi wciąż przytulanie kręci i ,że nie brak wciaż im na nie chęci :) Bo bez miłości świat nic nie znaczy , Może ,mój luby mnie dziś nią uraczy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień już wita moi mili. Co robicie dziś w tej chwili? Czy Was praca tak zajmuje , że nikt dzisiaj nie rymuje ? Czy spędzacie miło czas biegnąc z miłym sobie w las ? To są moje przypuszczenia - może spotkacie tam jelenia ? Czekam na Wasze rymowanie , Na razie znikam -Panowie , Panie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem od pracy w ogrodzie skonana dlatego nie mam chęci do rymowania. Pościeliłam łożeczko pachnące przecieram oczeta śpiące. :) Miłej nocki wam życzę na udany dzionek liczę. Od rana grzybobranie a póxniej dalsze leniuchowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahohohihiii
Jak mówi orędzie miła nocka bedzie Ale zanim spać pójdziemy To sobie porymujemy Jak pozwolicie .. Marzę o tym skrycie skarpety uprałam barszcz ugotowałam nakarmiłam zwierzeta zakropiłam oczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahohohihiii
Och smute jest to zycie... A Wy już pewnie śpicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie śpię , świt mnie wita , a mój mąż gazetę czyta . Z życiem trzeba wciąż za bary, bo inaczej Cię powali . Musisz nie dać mu przewagi , niech nie braknie Ci odwagi. Wtedy wszystko dobrze będzie , w domu , w pracy , no i wszędzie . Teraz znikam do fryzjera , potem kupię trochę sera . Rymowanki mnie trudzą , mam nadzieję ,że nie nudzą....? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na forumie wolałabym być w tłumie, a tutaj cichutko i smutno no trudno .... Dzisiaj pogoda jesienna ostatnio taka codzienna. Ale nastrój prawidłowy do wypicia i balowania gotowy. jest ktoś chętny i ponętny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świniopas
gdy ci życie zbżydnie i stanie się piekłem, włóż głowę do muszli i prz......ol deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świniopas
tutaj mi sie nudzi dupa mi sie brudzi lecz jej nie umyje ale macie brzydkie ryje :> zartowalem pospiewalem ide spać kozy gnać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu siedzę i rymuje w pracy stęskniłam się za wami rodacy rymować bardzo mi się chciało wiec tu jestem i piszę śmiało jestem już po urlopie wypoczęta jak się zowie na weselu się wybawiłam mimo że świadkową byłam a na panieńskim wieczorze spiłam się że o mój boże:P rano nic nie pamiętałam i sie lekko jeszcze chwiałam Jako ze na wsi byłam to krowy też wydoiłam kurom jajka podebrałam bardzo śmiało się zachowałam po lesie sie poszwendałam i grzybów masę nazbierałam jestem teraz wypoczęta i do pracy bardzo chętna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adwokacie czy twój rym do mnie skierowany był? Bo sie pogubiłam troche wszak ja nie Madzia sie nazywam a na wiosce przeciez byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie deszczyk takze leje I sie wcale juz nie smieje. Bo zachcialo sie fitnessu, A dostalam dawke stresu. Ide sobie na \'step\' smialo, A tu kartke widze mala: \'Nie ma stepu, jest karate\'. Decyduje sie ja zatem Sprobujemy, pan przystojny, Na wypadek jakiejs wojny Brudzia sie nauczy ciosow, Rozwalania czyichs nosow I kopania tez po jajkach - Taka to z karate bajka. Teraz lezy, wszystko boli I Wam teraz tu biadoli Ze jutro wstac nie da rady Takie ma karate wady... A powiedzcie, mile panie - Tez chodzicie na \'fikanie\'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam do fitnes klubu za szybko żądając cudu kurzu się nawdychałam za wiele i umierałam coś ze dwie niedziele. Astma mnie dogoniła z aerobiku przepędziła .... :( Takie było ze sportem spotkanie moje miłe panie. Teraz pozostaje tylko rowerem i czasami z psem spacerek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ćwiczę za wiele czasem do busu pobiegnę jak ciele albo na basen idę sobie popływać szybko jak sie zowie jestem takim małym leniem nie chce mi sie ruszać za wiele wystarczy mi gonitwa codzienna bo zwykle latam jak obłędna pełno spraw do załatwienia w tej kwestii nic sie nie zmienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czemu nie rymujecie? znowu ciężko pracujecie? oderwijcie sie na chwile wskoczcie na kafe moje miłe ryma zapodajcie wybić z rytmu sie nie dajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem po imprezie potem helga_ moze na koncert sie wybierze a narazie pozostało pracować ci niezmiernie śmiało do godziny 18 przecież ja tu zaraz zasne! 😭 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszczowa___pogoda
A ja dzisiaj wolne mam wolne- toż to dziwny stan. Drugi etat ciagne w domu tak niemrawo, pokryjomu zmywam gary, czyszcze blaty taka praca, jak na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszczyk pada pół niedzieli nic się nie chce do cholery ... coś bym zjadła, coś wypiła może atmosfera będzie miła ... przyjaciółka mnie wk***iła chętnie bym jej przy*******iła ... skąd w tych ludziach takie draństwo że z przyjaźni wychodzi chamstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli możesz liczyć, licz na siebie stare przysłowie lecz prawdziwe wiecznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawiodly wszystkie przyjaciolki, Do niczego takie spolki. Za to przyjaznie sie z chlopami I ciesze sie tego zaletami. Im nie w glowie glupoty Kombinacje, ani ploty. Jesli do mnie nie uderzaja, Gwarantowana przyjazn maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awanturka się zrobiła sytuacja nie jest miła. pokrętne sytuacje to prosta droga żeby z przyjaciela mieć wroga :( życie bolesnie weryfikuje kto na miano przyjaciela zasługuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×