Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Na koncert się wybraliśmy i się szalenie wybawiliśmy nie było tam chyba twego faceta bo to kumpla mojego kapela grali ostro death metala aż sala cała drżała :classic_cool: Powiedz mi Brunhildo droga co twój facet gra po nocach? I niech zdrowia szybko wraca bo długa choroba nie popłaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Helgo, moj tez gra metal Tylko waga troche nie ta Bo on jest weteran heavy Pewnie slyszalas jego zaspiewy :) Nawet imie jego przemycilam Gdy na stronie 46 swintuszylam :) Jesli znasz trzech najlepiej rozspiewanych Z nich pewnie najlepszy jest moj ukochany :) Tylko prosze bez nazwisk,czy nazw zespolow Zeby nie zepsuc moich szyfrow mozolu :) Jak powiedzialam, jest on lubiany Zeby nie powiedziec,ze bardzo znany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brundziu moja droga ja jestem taka biedna nieboga patrzę ciągle, wypatruję i imienia nie znajduję na pewno dobrą stronę podałaś gdzie owe imię wpisałaś jestem ślepa to przyznaję o jaki zespół chodzi nie czaję całkiem się już odmóżdzyłam mój jedyny beret zryłam daj mi proszę małą podpowiedź potem pójdę na spowiedź twego sekretu nikomu nie zdradzę do grobu go ze sobą wsadzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmuszacie mnie do myślenia a u mnie nic się nie zmienia nadal imienia nie widzę i bardzo się tego wstydzę... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sprowadzę tu koleżanki do rymowania i do szklanki urządzić imprezę tu trzeba bo nam topik powoli umiera może nawet mi pomogą rozwikłać zagadkę twoją brunhildo moja droga do rymowania zawsze gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helgo - jeszcze nie wiesz tego Kto moim najlepszym kolega? Wskazowek masz wiele A myslalas pewnie cala niedziele ;) Spytaj brac metalowa Niech chlopaki rusza glowa. Imie znasz juz, jeden z lepszych Moze sie w Googlu pomeczysz? Trojca to tez wazne slowo Droga Helgo, ruszze glowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem o kogo chodzi kto Brudzi po głowie chodzi czy zespół ten dawał czadu wrzesnia 3 roku 2006?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W goglach troszkę błądziłam potem kumpli pomęczyłam zagadka twoja rozwiazana a ja jestem bardzo uchachana :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , Brunhilda dzis po pubach Sie szlajala glupia baba To nie bylo wrzesnia trzeciego Ale raczej dziewiatego! Chyba Helgo wzielas rockmana Ktorego inna jest ukochana :D Albo inaczej zarymuj Brudzi Zebym nie pomylila ludzi :) A prawda jest, ze lekko jestem wcieta Bo czasem impreza to rzecz swieta Jak Cie z pracy szef nakaze To caly dzial ląduje w barze. Bylo milo, lecz wrocilam Wczesnie, bo sie lekko spilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nie ma wlosow baaardzo dlugich I czarne koszule lubi Glos ma podobno najlepszy z tych trzech Jak go nie znaja wszyscy, to pech Sama sprawdzalam w rankingach netowych Ze to najlepszy glos heavy metalowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu zajrzysz powiedz mi Czy za pierwszym razem Ty Dobrze zgadlas, bo tak szczerze To ja wierze,ze trzeciego tez gdzies spiewal Przeciez sezon w pracy miewal No i jeszcze troche ma Zapraszaja - to on gra. Czasem az koncerty trzy Biedny zuczek w jedna noc mial Az sie ze zmeczenia slanial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy juz z glowy to zgadywanie I wezmy sie za inne rymowanie Tyle tematow, choc topic pustawy Gdzies powyganialy ludzi ich sprawy Ale jak skonczymy To zaraz temacik zmienimy Moze kto tu jeszcze zawita Jakas nowa do rymow kobita ? Musze przyznac sie bez bicia Ze troche alkoholowego picia Dobrze wplywa na rymy moje Az sie boje Ze w alkoholizm moge wpasc Moze lepiej pojde spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racje żech za pierwszym razem miała bo 9 września też Brunhilda czekała na swego rockmena ukochanego w stolicy gdzieś zagubionego:) Raczkiem on jest tak jak ja ukryć tego się nie da;) Mam nadzieję że się nie mylę jeśli tak - czoła przed tobą chylę za mą głupotę się zbiczuję za karę przez tydzień nie zarymuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Brudziu gdy mózg zalany zawsze się rzuca super rymami same wchodzą do głowy i wypływają jak rybak na połowy :P chyba musze sama to praktykować i w końcu ryma porządnego skołować bo ostatnio mi nie wychodzi helga_ mało ciekawe rymy płodzi ale poprawie się przyrzekam tylko jeszcze trochę poczekam mózg mi się zregeneruję a potem z super rymami tu wpruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam też nowe koleżanki do rymowania i do hulanki proszę tu śmiało rymować potem mogę wódki polać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach głupia jestem Bo się zalałam I trochę za dużo wypaplałam ale wciąż nie wiem, czy dobrze Helu Kumasz, bo On jest w wielu Zespołach i bardzo dużo koncertuje Więc każda data mi tu pasuje. A czy w stolicy - pojęcia nie mam On ciągle gdzie indziej śpiewa Ciężko to znaleźć też w Internecie Tyle zespołów grało z nim w lecie W różnych miejscach i o różnych porach Zarymuj więcej Helgo, bo pora Na rozwiązanie jest tego wszystkiego A czy imię znalazłaś jego? Ma liter osiem, Helgo ma miła Czy miałaś rację, czy się myliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadlas dobrze Helu, Choc takich jak on niewielu :) I to z tego kochana Jestes tak uchachana? Dinozaura mam lubego \'Troche\' mlodsza jestem od niego Ale nie jestem juz mlodka Tylko dojrzala osobka. Dobra dusza z mego lubego Jest za co lubic jego. Poczytaj recenzje, wywiady Ten facet nie ma zadnej wady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę o nim poczytałam jak w necie jego imienia szukałam zgadzam się z tobą całkowicie na tym co robi zna się wyśmienicie nic więcej tu nie dodam bo wiadomo będzie o kim mowa szepnę tylko jedno: a to wielki pech kto chciał-zgadł jaki jest Brundhildy grzech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ja sie nudze w domu teraz On sie szlaja po hotelach. Knajpach roznych i lokalach A ja jestem tutaj sama. Ale wiem, jak jest mu ciezko Te podroze go wciaz mecza. I sie w ogole nie oszczedza Zeby koncert nie byl nedza. Szkoda,ze sie tak mijamy W weekend czasu nie mamy. Jeszcze tylko nagra cos I juz wolny bedzie gosc. Sezon sie konczy i pora koncertowa Choc, jak znam zycie, znow bedzie harowal. Powiedziecie moge o nim Choc sredni juz z niego anonim, Ze ma pasje i haruje Jak wol, choc kasy nie czuje. Konsekwentny i uparty Nie cpa ani nie gra w karty ;) Nie wojuje tez z fankami Bo to ON jest mieskiem dla nich I juz pewnie to przerabial Sto lat temu, jak rozrabial Na poczatku swej kariery. Potem rozum przejal stery :) Moj kochany jest wesoly Jak jakis dzieciak ze szkoly. I cierpliwy i spokojny. Nie ma mozliwosci wojny Ani klotni z moim panem. Po prostu - przyloz do rany. Nie obraza sie w ogole Krytykuje go do bolu Slucha uwaznie, wyciaga wnioski Ale do tego jest beztroski. Z Brudzia emocjonalna On mily, spokojny tworzy pare idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję ukochanego fajny facet z niego dużo szczęścia życzę wam tram ta tam tram ta tam:P:P:P Jako że jest wczesna godzina nie czuję się wcale winna że kiepsko rymuję bo się tragicznie czuję znowu żech sie nie wyspała i jestem załamana a w pracy siedzieć trzeba bo inaczej będzie gleba na szczęście po pracy moi rodacy idę na zakupy wielkie kupię sobie śliczną sukienkę bo weselicho się mi szykuje znowu się świetnie wybaluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez spac nie moglam w nocy, Ledwo zywa jestem po tym. Na zakupy musze isc wkrotce Bo mam tylko swiatelko w lodowce. Ale mam takiego lenia, Ze niepredko sie rusze z siedzenia. Jak ssie troche obudze To ode do lenistwa splodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się rymuje
ja również w nocy spać nie umiałam chora jestem, ciągle smarkałam, ale dziś w szkole uważać musiałam i na wf biegać choć narzekałam, a wy kobiety, moje kochane, jak dziś spedziłyscie jesienny poranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj od rana w pracy siedzę i czekam na mega zjebę :o mam nadzieje ze przyjdzie dyrektorka i odprawi tego małego potworka który się wyżywać lubi i się pewnie strasznie tym chlubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×