Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

WItajcie dziewczynki:) W koncu u mnie chlodniej, pelno chmur na niebie:) Znaczy moze nie chlodniej a slonca nie ma bo duszno jest dalej, alke dobre i to:D Mam nadzieje ze spadnie w koncu deszcze chociaz nib....z duzej chmury maly deszcz:/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pracy!!! mam ciut luzu i jest CHŁODNIEJ :) :) :) i czekam na deszczyk...może się pojawi....na to pzynajmniej wygląda :) :) :) a jak Wam mija dzionek? ja już chcę do domu...mam dość pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lepiej,bo slonca nie ma,mimo ze na haju jestem po br..:D Ale chociaz jest czym oddychac, mam jeszcze nadzieje ze deszczu sie doczekam... A ja z checia bym sie zamienila zeby isc do pracy niz 2,5 mca w domu siedziec, to masakra!!!W pracy chociaz cos sie dzieje, nie ma czasu na durne myslenie i czas szybciej leci:) A gdzie tu do wrzesnia... Dobrze ze za tydzien jedziemy do moich rodzicow na 2 tyg- pol roku ich nie widzialam, tak daleko mieszkam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona koniczynko---->\"zazdroszczę\" basenu 🌻 ale baw się dobrze i odpoczywaj Joannaz---->na głupie myślenie zawsze znajdzie się czas, nawet w pracy...chyba, że rzeczywiście jest sajgon, ale tak jak dziś.... :( Kasik26, Justyna M--->jak tam? Emesze---->dziewczyno! odezwij się! martwimy się! Ooooo! grzmi....może coś z tego będzie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczynko: udanego basenu:) ja jutro wyskocze nad morze do Kołobrzegu, mam pol godz autem:) DorotkaM: zazdroszcze grzmotow:D U mnie cisza i tak jakby sie chcialo przetrzec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, ok jestem w pracy i nie bardzo moge popisac, wczoraj mialam cos skrobnac ale tak sie najadlam ze juz nic tylko spac mi sie chcialo, tutaj tez skwar +34, nie wiem czy pracuje jutro czy nie jak nie to moze namowie mojego mezulka na morze choc z drugiej strony mam @ i nie do konca moze to bedzie przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listonosz przyniosl mi paczke z ziolkami, ale kasy nie mialam, musze do bankomatu i na poczte potem :D Wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki my juz po basenie == bylo \"bosko\". Jedyne co to tylko zastanawialam sie czy dzisiaj jest dzien ciezarnych, gdyz co druga na basenie to z brzuszkiem.Ale mi bylo ciezko na to patrzec :-( Teraz uciekam gotowac pierogi Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zielona koniczynka, glowa do gory, przyjdzie czas i na nas:) a z czym te pierozki? Ja jeszcze 2h w pracy, ale ukrop, ratuje mnie tylko maly wentylatorek..3majcie sie dziewczyny, napisze z domku. Dorotka jak tam w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy byłam bez szans by włączyc sie na kafeterie..ciagle mi tam ktos łazi i zagląda.. U mnie skwar, grzmiało w nocy ale deszczu ani śladu...:(:( Zaraz moj maz przyjedzie:):):) i zabiera mnie na obiad. Twierdzi głuptas ze nic nie jem..fakt gotowac obiady dla samej siebie to sie nie opłaca A tak to mnie brzuch boli i mysle ze @ przyjdzie lada dzien.. Papa uciekam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja juz po pracy. Obsmialam sie czytajac wasze teksty o facetach :) U mnie burza, troszke popadalo ale duchota dalej jak nie wiem co. Kurcze jak wam fajnie wchodze tu i czytam : basen, morze... Super. Ja funkcjonuje pomiedzy praca i domem. Chyba juz niedlugo sie doczekam paru dni urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, wlasnie wrocilam z kajaczkow nad jeziorem:) jutro jade do Kolobrzegu nad morze polezec i popatrzec na ludzi:) U mnie byla burza, akurat szlam do banku wiec...sciagnelam buty i szlam na boso trzymajac je w reku- bez sensu mialam sie meczyc jak chlapalo od wody:D Ludzie sie na mnie gapili, ale w nosie to mialam bo uwielbiam chodzic na boso w burze:) Ze sklepu mi odpisali,juz wszystko wiem o ziolkach- mam kuracje na 4 mce, pije sie szklanke na noc:) Zobaczymy jaki efekt da z Bromergonem.... Kasik____>Milej kolacji z mezem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie ze mna dzieje, mam od 18@ ale nie jest normalnie, jest bardzo skapo, w sumie 18, 19 cos tam bylo ale wczoraj i dzis...prawie nic jakis braz wymaz nawet nie sluz, mam nadzieje ze nic zlego mi sie nie dzieje, pierwszy raz tak mam w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna: moze to od upalu? Ostatnio tez tak mialam, 3 dni okres potem 3 dni brazowawy sluz;) Jak masz sie denerwowac to idz lepiej do lekarza Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja już wczoraj nie miałam sił zerknąc w domu do neta... a wieczorekim była siatkówka (moja ukochana dyscyplina) :) :) :) więc musiałam obejrzeć-dziś to samo!!! Joannaz--->pij te ziółka, ja w nie wierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak ja mam daleko nad morze :( tego Wam zazdroszczę-tak mi się marzy wypad (może we wrześniu?) nie byłam ponad 15 lat---masa czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM-ja mam blisko a jezdze bardzo malo:D Nie lubie morza, dla mnie tam jest za nudno bo...ile mozna lezec w upale na piasku?:P Kocham gory... A ze nie bylas z 15 lat sie nie martw- nic sie nie zmienilo:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie watpie że się ze morze się nie zmieniło...ale maisteczka na pewno...poza tym jodu bym chciała ;) a w górach też dawno latem nie byłam (teraz zimą to na sylwestrze),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jod jest ok, ja jak jestem zawsze sie super czuje, ani glowa mnie nie boli, ani przymulona nie jestem :roll: I chlodniej zawsze troche:) Zaraz sie zbieram, milego dzionka:):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjj,wlasnie wrocilam do domku,dawno sie tak nie bawilam:) Wpierw Kołobrzeg i morze, teraz jezioro-znajomi i lowienie ryb łodką na środku jeziora w blasku zachodzącego slonca ( w nosie z tymi rybami:D ) DorotkaM:nie pilam ich jeszcze,jestem u tesciow, zapomnialam wziac z domku.Jutro wroce do siebie i wieczorem sobie zrobie 1 herbatke:D A co dalej, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie:) CO tam u Was dziewuszki? Ja zaraz jade na kajaki nad jezioro- taki upal, ze nie ma czym dychac:/ Byle do czwartku- jade w koncu do mamy, pol roku nie widzialam rodzicow:( mam bardzo daleko, w week sie mi nie oplaca jechac( 2 dni bym jechala do nich i z powrotem) i zawsze musze czekac na urlop. Milego laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz masz racje moze od upalu, do gina pojde jak bede w PL tutaj jakos nie moge sie przelamac, ja tez musze brac urlop zeby widziec rodzinke:) milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! jak mi ktoś nie dostarczy tlenu To ZWARIUJE... :( duszno, parno i na dodatek cały czas spać mi się chce 💤 a w nocy nie mogę usnąć 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u Was dziewczynki? Dajcie znać jak się pojawicie i będziecie mieć siłę której mi dziś ewidentnie brakuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dorotka, u mnie zbiera sie na burze, patrze na zegarek i oczom nie wierze za kilkanascie h znow do pracy, jak ta niedziela mi szybko zleciala i to w sumie nic nie zrobilam ciekawego, chce na urlop!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×