Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

W nosie mam, po Bromergonie sie podobno juz tyje, zniose wsio byle dzidzi byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na bank, mozesz mi 10 razy mowic a ja albo zapomne, albo cos zgubie po drodze albo zmienie, o ranyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam dobrze ja jeszcze jakies 0,5h w pracy pozniej godzina drogi do domu...jeszcze w taki skwar, ale zescie sobie pogadaly dorotka i joannaz:) przynajmniej sie moge do monitora :) 3majcie sie dziewczyny postaram sie napisac z domku..przytycia po ziolkach zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna M.---->współczuję skoro jesteś jeszcze w pracy :( Joannaz---->kurcze jeszcze mi nie odpisali z tego sklepu :( alr=e Ty chyba pisałaś do poludnia, prawda? jak do jutra nie odpiszą-piszę znowu... A CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka___>a co nam zostalo poza gadaniem?:D Wspolczuje pracki i powrotu w ten upal, brrrrrrrrr ❤️ DorotkaM: pisalam koło 18:00, jak masz 2 skrzynke wyslij jeszcze raz to samo, napewno dojdzie, sie nie martw:) Masz jescze tel w razie co, jak maila nie bedzie rano dzwon. A jaka platnosc wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam wiadomosc cytuje: Witam, próbowalismy się skontaktować z Państwem, ale były problemy bo podali Państwo nieprawidłowy e-mail :( jeżeli są Pańśtwo nadal zainteresowani zamówieniem na czwartek dotarłoby Sklep dodamy gratisy !!!! Wydaje mi sie ze to tylko wymowka bo wiem jaki podalam e´mail. Ale to nic najwazniejsze ze przyjdzie :-) Dorotko a do Ciebie doszedl jakis e´mail ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie nic nie dotarło...moje szczescie (jak zwykle) :p ide spać... Znów boli mnie głowa.... :( Kolorowych snów...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie kobietki:):):) Chce sie z Wami podzielic- moze moim przelomem❤️ :x Rano wstalam jak zwykle: mdlosci okropne,bol glowy, zawroty- jak co rano ale....minelo wlasnie 1,5 h i....czuje sie swietnie:):):) Wyszylowalam faceta do pracy, zrobilam sniadanie, kawke,nie myslalam o samopoczuciu(mimo ze mialam mroczki przed oczami:x:D) zrobilam kawke i.....przeszlo mi zupelnie wszystko:):):) Glowa nie boli,spac sie nie chce,mdlosci nie ma-rewelka:) Ciekawe co jest tego przyczyna: czy przyzwyczajanie sie organizmu do Bromergonu,czy zlagodzenie skutkow przez ziolka? Dodam ze...temp.dziwnie mi rosnie, zamiast spadac przed okresem,co jest dziwne... Echhhhhh,juz ja lepiej nic nie zapeszam i sie nie nastawiam, bo znow bede potem ryczec;) koniczynko-Dorotko- nie wiem skad macie takie klopoty ze sklepem, ja zamowilam ziola w srode, w piatek mialam przesylke-jak pisalam ,nie dostalam maila z potwierdzeniem- odpisali mi na 2 dzien jak zapytalam co z zamowieniem.Macie wyzej tel podany-zadzwoncie zapytac,bedziecie spokojne.A gratisy owszem- wczoraj 3 testy ciazowe dostali,bo pakowacz zapomnial wszucic w paczke- bardzo mnie przepraszali:D Rozumiem ich,maja duzo zamowien,kazdemu sie moglo zdarzyc- a maile -coz,wiele razy sie zdarza ze nie dochodza...Takze laseczki glowa do gory, jak zamawialyscie-na bank dojdzie,,,,a i placilam przy odbiorze bo zapomnialam pinu do intelligo:D kasik____>>A Ty gdzie znow nam zginelas? 🌼 Milego poranka zycze, pozdrawiam...❤️❤️❤️🌼 Ps.Jak mi dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Witam wszystkie dziwczynki z ranka.Joannaz ciesze sie bardzo ze twoje samopoczucie sie poprawiło i ze nie masz juz tych dolegliwosci.Moze masz racje organizm juz mogł sie przyzwyczaic do bromergonu.Najwazniejsze ze jest juz wszystko dobrze i ze masz dobre nastawienie i humorek:)Mnie cos złapało wczoraj jakas grypka chyba i nie czuje sie najlepiej,ale coz nie ma wyjscia trzeba siedziec w pracy.Ja tez popijam kawke a z humorkiem u mnie tez nie najgorzej.Nie robiłam jeszcze testu chyba za bardzo sie boje .Pozdrawiam was goraco i buziaczki przesyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczekk__> Jak grypka to rutinoscorbin, fervex na noc i do wyrka;) A z testem podziwiam: ja bym nie wytrzymala... Jak tylko mi sie spozni teraz, od razu zrobie test mimo ze..jak zwykle sie wypieralam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Joannaz--->nie robie narazie bo mam takie dolegliwosci jak przed @ teraz juz mi troszke przechodzą te bole podbrzusz,ale gdzies słyszałam ze takie obijawy jak prze @ mogą tez byuc na poczatku ciazy.Kusi mnie zeby zrobic....ale chyba poczekam jeszcze troszke.Jak dam rade hehehehehe pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, chyba tez zainteresuje sie tymi ziolkami tak pro-forma, wczoraj moj mezulek porobil dla mnie a raczej dla nas tabelki na kompie zeby dokladnie monitorowac cykl, temeraturke, sluz itd, ciesze sie bardzo bo to duzy krok do przodu w naszym przypadku, pisalam wam , on jeszcze nie bardzo chce, choc zabezpieczenie mamy jedno...jamarniejsze z mozliwych:) powiedzial zebym dalej zagladala sobie tu do kafeterii i poczytala jak zrobic synusia:), ja bym chciala dziewczynke, aj, nie wazna plec, aby zdrowiutka niunka byla...tak sie dzis ciesze.:) nie pisalam wczoraj z domku bo maz okupowal kompa, a nie chcialo mi sie z pracy targac, dzieki za wspolczucia apropos pracy:) milo, tak, tylko fakt jest faktem ze mamy godzinke roznicy miedzy soba, wiec ja wstaje jakby godzinke pozniej:) pozdrawiam was kochane, mam nadzieje ze dzis wieczorem popiszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja juz po pracy, po obiedzie...i mogę iść spać... :) dostałam potwierdzenie o wpłynięciu zamówienia---podobno mieli problem z serwerem ;) ale mam podobno jeszcze czekać na potwierdzenie wysłania (muszą sprawdzić czy kasa wpłynęła) uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna M.--->wejdź na stronkę tą sklepową co my zamawiałyśmy e ziółka...tam są różne preparaty i \"podobno\" na zwiększające szansę na synka i inne na córeczkę... np. OEPAROL (olej z wiesiołka) na syna, ale słyszałam o nim że jest dobry na polepszenie śluzu i też ułatwia zajscie ( na jakiś forum czytałam)... Joannaz---->jeszcze trochę napiszesz ,że polubiłaś ten Bromergon ;) ;) ;) Zielona Koniczynko---->może i Twoje ziólka już idą ze sklepu :) Wica, Kasik26----> gdzie znikacie? Co u Was? 🌻 odezwijcie się!! Gosiaczekk---->wiesz co myślę ****UDAŁO CI SIĘ**** ale tak po cichu, żeby nie zapeszyć....WIERZĘ w TO! 🌻 Emesze---> co się DZIEJE? ODEZWIJ SIĘ!!!! martwie się o Ciebie dziewczyno! Dla Was wszystkich ❤️ ❤️ ❤️ ale sobie popisałam... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dorotka, w domku poszukam na temat olejku i plci dzidzi, milego spanka, ja jeszcze niecale w h w pracy:( i w tym zarze, fuj napisze pozniej z domku, pozdrawiam serdecznie. PS gosiaczek 3mam kciuki, napisz od razu jak beda 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam ... nie usnę, choć zmęczona jestem :( ale może choć chwilkę poleżę, ale najpierw muszę odejść od kompa ;) ;) ;) nich ten czas w pracy już Ci szybko minie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, tak bardzo chcialabym byc juz w domku, a tu usycham:( tak goraco ze szok, zapowiadali burze, ale burza sie obrazila i nie przyszla, polez sobie Dorotka troszke i odpocznij, trzeba o siebie dbac bo moze juz nie dlugo pojawia sie dobre nowiny na topiku:) do napisania pozniej, a teraz sio od kompa bo to nie za zdrowo, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) Oj nie pisało mi sie troszke ale jakos tak zupełnie nie mam czasu...wczoraj byłam u kolezanki i pocieszałam jak mogłam bo ja zostawił narzeczony(świnia jeden). U mnie tez goraco i juz nic mi sie nie chce i padam od tego gorąca ijeszcze ta@ tak mnie meczy.... A tak to smutno mi bo moj tata jest chory i idzie w pt do szpitala...:( kiedys o tym napisze ale na razie jak tylko mysle to mi sie wyc chce:(:(:( Dobrze ze pojutrze wraca mój maz..:) Joanna ciesze sie ze bromergon znosisz coraz lepiej...:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasikkkkkkkkkkk________> a wyrycz sie i napisz nam, jak sie wygadasz- bedzie Ci lepiej--glowa do gory dziewczyno, bedzie dobrze:)))) ❤️❤️ justyna: tu znajdziesz wsio co chcesz:) http://www.sklep.starania.pl/default.asp?id_sklepu=43&id_dzialu=1676&vw=1&c=10&o=0&dsc=0 DorotkaM____> Mowilam ze z ziolkami sie wyjasni:) do gosi pisalam--pedz po test i pisz nam co i jak:D A ja siedze i sie pakuje, jutro jade do mamy w koncu:) Mam tyle rzeczy i toreb ze moj facet bedzie musial podjechac autem pod klatke bo chyba bysmy 3 dni to nosili:D Acha, i zamowilam dzis na allegro sobie testy Pani Ewy na owulacje:P ZObaczymy co wyjdzie... Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, u mnie coraz gorzej, w poniedzialek przyszla @, nie mam juz chyba sily, kolejny cykl i znowu klapa. A moze mam wachania nastrojów, sama juz nie wiem. Stwierdziałam, ze jak nie wyjade to zwariuje a poki co nie moge isc na urlop bo wlasnie zostalam powolana do zespolu projektujacego w urzedzie wiec czeka mnie kupe pracy i oczywiscie nie w ramach moich zajec, tylko dodatkowo. Z drugiej strony moze dobrze bo jak sie zatyram to chociaz nie bede myslala o dzidzi. Kurcze odzywajcie sie z dobrymi nowinkami. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×