Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wica_________kochana ciezarowko:P ❤️👄 Teraz to Ty sobie mozesz:P Popic...soczek marchwiowy:P:P Buzi Tobie i glaskanie brzuszka z dzidzia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, ja myslalam podobnie. Pamietasz po jakim czasie w tym cyklu zrobilam test?? A to właśnie dlatego, ze bylam święcie przekonana, ze i tak dostane @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica kochana------------ale ja wiem ze dostane @:) Poprostu wiem, czuje to:) Buziiiiiiiiiii❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, odezwe sie niedlugo, moze wieczorem jak nie zasne. Teraz juz spadam do domku, dobrze ze juz minal poniedzialek w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica:) trzymaj sie cieplutko, milego popoludnia, odpoczywaj:) Buziole👄 Ja jade zaraz po M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki ! jak się fajnie treść rozwija!!! Wica---->chciałbym, ale wątpie...niestety aniaania---->jak tam? bo ciekawość zżera :D :D :D Joannaz i caą reszta KOBIET----> POZYTYWNE nastawienie to połowa sukcesu!!! ( moje motto z czasów studiów ) - wtedy działało-teraz???? hmmmm ???? pozdrowienia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko wleciałam do domu to włączyłam kafe, obiad czeka, a ja tu by zdać relację - jeszcze nie zrobiłam, gdyż po prostu nie miałam testu, dziś kupiłam i chyba muszę czekać do rana - tak? Nigdy jeszcze nie robilam dlatego to pytanie takie idiotyczne. W pracy niestety nie mam neta:( więc piszę tylko z domu, pozdowionka i buźka dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i z góry przepraszam za chaos w mojej wypowiedzi - lecę do kuchni robić obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: jezeli minal termin okresu--mozesz o kazdej porze dnia i nocy:) Czekam na info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o każdej porze dnia i nocy kurcze, że nie wiedziałam tego przed chwilą, byłam siusiu, teraz musze czekać, ale i tak chyba zrobię to rano, dziś mamy gościa i szykuje się mała impreza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli minal termin okresu- to o kazdej porze dnia i nocy:) Wiec baw sie dobrze:P Rano mam na 8:00, o godz 7:00 wejde specjalnie zobaczyc info o Twoim wyniku....Trzymam kciuki kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu!!! wynik poznasz dopiero po południu, wtedy będę miala dostep do neta...mamy gościa, który śpi akurat w pokoju z komputerem i rano mogłabym Go obudzić...że też w tej pracy nie mam neta................... tylko jakoś czuję, że nie zobaczę tych dwóch kresek.........za dużo chyba myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja: nie mysl, wyluzuj, daj spokoj: to w tej chwili i tak nie da absolutnie nic:) Co mialo byc zrobione--zostalo zrobione:) On, niech bedzie popoludniu, powodzenia Buzi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu kupiłam dizsiaj męzowi maxiwit hmmm i nawet już jedną skonsumował :)) nawet się nie sprzeciwiał tylko się śmiał bo chyba zna moje posunięcie :)) U mnie koniec @ i zbiliża się wielkimi krokami czas na (...) ale sie cieszę hmmmm bo jestem dobrej myśli :)) Nawet jeśli powiedział, że nie będzie dzieka hi hi hi i tak mu nie wierzę :)) Dzisiaj troszkę poczytałam i jestem podbudowana psychicznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to extra, faszeruj go jak ja swojego;);););) Mośki jedne :classic_cool: A czytaj se:P niech Ci wyjdzie na zdrowie🌼 Co do Twojego zyczenia to....... Cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu hmmm wiesz u mnie to jest tak: pewne sprawy spływają po mnie jak po kaczce ( wczoraj źle, dzisiaj nowy dzień więc musi byc tylko lepiej ) , ale pamiętac będę bardzo długo.... W innej dziedzinie mojego zycia: co ma być to będzie :)) nie teraz to troszkę później bo jak wiadomo wszystko ma swój czas i swoje miejsce :)) więc Joasiu jak mam się nie nastawiać optymistycznie na kolejne dni! Jak widać jestem zmienna... wczoraj złości, płacz etc a dzisiaj trochę słonka i wszystko się uspokoiło :)) Widziałaś ostatnio mój wykresik? jak się ładnie zmienia :)) hmmm już mi się podoba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzialm, nie wlazilam Zaraz zapytam kumpele jak sie link wstawia Dam znac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj skopiowac link ze swojego wykresu i podac mi tu, zobacze czy wejde i dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuuuu, nie ma cie:( Ide siac, rano zajrze na sekunde przed praca Koncze jutro o 11:30 ale...jade do lasu na grzyby :P Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pozdrawiam.....
dziewczyny pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pozdrawiam.....
Justyna M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×