Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Dziewczyny byłam wczoraj u gina. Pęcherzyki pękły Gdy gin spojrzał na ekran powiedział \"Widać że ewidentnie owulacja miała miejsce i coś tu się działo\" Ciałko żółte widać. Tylko kurde wszystko tak wygląda że owu akurat była wtedy kiedy męża nie było te cholerne 3 dni w domu ......... CO ZA PECH!!!!! 😭 😭 😭 Oczywiście powiedziałam to ginowi a on powiedział że najważniejsze jest to że owu występuje i że wszystko jest ok Myślę że w ciążę teraz nie zaszłam ale cieszę się wiedząc że jest w porządku z tym moim cyklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety :)) Wiecie co to może i Ja pojde w wasze ślady z tym monitoringiem ? :)) będę wiedziała przynajmniej czy się coś ze mna dzieje dobrego czy zlego :) We wtorem mam nowego gina i licze troszkę na jego pomoc, no i mam nadzieje, że do tego czasu zołza się nie zjawi :)) Joanna a jak u ciebie z jajniczkim? mój już nie boli chciaz dzisiaj hmmm coś tam się odezwało ale ciiii za to czuję ze brzuch jak przed zołzą i piersi tak samo - jakieś fajnie duże hi hi hi ( z natury mam małe ) :)) Oli to tylko patrzeć jak w nowym cyklu juz usłyszymy od Ciebie, że jesteś kolejna CIĘŻARÓWKĄ :)) Madzia no coś ty kobieto! tak nie mierzymy tempki :( ustaw sobie komóreczkę codziennie na tę samą godzinę np 6 rano, zmierz tempkę ( tym samym termometrem w ciągu całego cyklu ) i zapisuj do wykresu :)) dodatkowo obserwuj śluz - potem tu wróci i zasięgaj informacji co do płodnych dni a kobiety te z dużym doświadczeniem ci wszystko powiedzą :)) Buziole :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Ja juz po pracy, mialam jechac do lasu ale...leje jak z cebra:) OLI80_______to super info, pozazdroscic i patrzec jak bedziesz ciezarowka:) LADY________monitoring lezy w dobrej gestii gina, nie robi sie tego na codzien, musza byc \"specjalne wskazania\" Mam nadzieje ze twoj nowy gin bedzie OK i jak ja bedziesz 2 razy w mcu ogladac....swoje wnetrznosci:D:D:D:D Buziaki❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY________-to pisz ze prywatnie:D:D:D:D:D WTedy zupelnie inna gadka;) A u mnie deszcz, dobrze ze pada, bo bylo za sucho i powietrrze takie splesniale, ciezkie, teraz bedzie luuzzzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzisiaj jakaś rozdrażniona i płaczliwa a i telefonów nie odbieram ...... gowa boli to od tego, że w domu siedzę... ale nie mam ochoty na świat wychodzić. Pryszcze mi wyskoczyły i mam ogólnie pisząc mega kuriwce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyjdz na spacer, jak masz slonko, korzystaj z ostatnich chwil ciepelka :):):) ALbo idz na zakupy: jakas bluzke, kosmetyk, buty: mi zawsze pomaga jak mam taki humor:classic_cool: A mnie sie chce slodkiego ( to na @@, w srode przylezie) i lody z orzechami ( a nie jem slodkiego) chyba zaraz sie ubiore i pojde do sklepu, tak mnie ciagnie, wrrrrrrr Buziak❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj w klubie Ladybird ja właśnie też kurwicy dostałam :o Jestem normalnie wściekła. Byłam znowu w Urzędzie Pracy i znowu stwierdzili że nic dla mnie nie mają. Od czerwca łażę i nic nie mogę znależć. A spotkałam żonę kolegi mojego męża która pracuje w szkole podstawowej to powiedziała że u nich były 3 wolne miejsca na świetlicy i juz przyjęli osoby na te miejsca. Pytam się w Urzędzie pracy dlaczego nie udzielono mi tej informacji że były wolne miejsca pracy i to akurat odpowiedniej dla mnie (po moich studiach) A ta baba zaczęła jakieś wymijające odpowiedzi mi wciskać. Cholera mam wrażenie że te wszystkie w miarę dobre etaty są obsadzane tylko przez rodzinę i znajomych. Normalny człowiek to chyba przez ten głupi urząd pracy czegos porządnego to sobie nie załatwi. Chyba wezmoje dokumenty, napiszę CV i zacznę łazić po szkołach.... Poprostu załamka. Siedzę w domu i wariuję. Na staż nie chcą brac nie wiem czemu bo przecież akurat dostawałabym kasę z unijnych pieniędzy. Szkoła nic mi nie płaci tylko Urząd pracy.... Nie wiem kutwa o co chodzi. Joannaz Ty pracujesz w szkole. Kochana jak Ty to zrobiłaś.....? Chodziłaś może z CV i zostawiałaś czy z ogłoszenia czy z Urzędu pracy może? Ja kompletnie nie wiem co robić. Chyba mi praca w sklepie pozostała bo tylko na sprzedawców jest zapotrzebowanie. Bo też nie chcę tak bezczynnie w domu siedzieć. Ratunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii Ja nie pracuję i nie szukam! jak szukałam dostałam propozycję a autoryzowanym serwisie Mercedesa. Byłam jeden dzionek ale następnego podziękowałam - głupia byłam :(( ale z drugiej strony były powody :)) Etaty w szkolnictwie czy innych instytucjach w szczególności państwowych na te czasy sa juz odgórnie zarezerwowane dla rodzin i najbliższych. Skąd wiem... znam te środowiska i to jest bolesna ale cholernie wkurzająca prawda - masz plecy masz fajniusi etacik :)) Oli papiery w rękę i sama składaj gdzie tylko się da. Gazetka wyborcza i szukaj, szwoń etc... Nie wiem co się dzieje ze mną ale to chyba przed zołzą takie napady złości i płaczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna a ty moze w ciąży ?? te bóle jajników i te zachcianki hi hi hi sklepy dzisiaj NIE - chodziłam ostatnio i cholera mnie trafiała, że nie wiedziałam na co kasę wydać :(( nie ma nic dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY_________wlasnie wrocilam ze sklepu, zre czekolade z lodami i....mam sledzia pieczonego w occie, pycha:D:D:D:D W zadnej ciazy nie jestem, niemozliwe :classic_cool: Oraz: NIE ZGADZAM sie z Toba ze...w szkole dostaje sie prace po znajmosci lub po rodzinie!!!!!!!!!!!!!!! Szukalam 2 lata temu pracy i.....od razu znalazlam!!!!!! Bez znajomosci ukladow, 350 km dalej od bylego mojego miejsca zamieszkania!!!!!!!!!Dopiero jak mnie przyjeli przeprowadzka byla:P:P:P:P:P:P:P:P:P OLI80_____________w zyciu zadne urzedy!!! Sama jezdzilam jak ta durna i zostawialam CV i list motywacyjny plus kwity o kwalifikacjach.W Urzedach reka reke myje: daja znac komu trzeba......Powodzenia i buziak❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz 🌼 Kochana nie chodziło mi ze w szkole tylko po znajomości praca tylko z Urzędu. Przynajmniej ja tak myślę że w urzędzie nie zawsze mówią Ci to jak faktycznie ofertę akurat posiadają tylko czasem poprostu pierwszeństwo w korzystaniu z tejże oferty maja np znajomi czy rodzina tych którzy tam pracują. Dzięki za odpowiedź. Własnie ja jakoś w ten Urząd Pracy przestałam wierzyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI80________wiem wiem, pisala to do LADY o znajomosciach w szkole;);););) Ja nawet nieprobowalam przez Urzad Pracy: mam znajome co tam pracuja, wiele sie nasluchalam o....\"wejsciach\" tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dawna w UP nie wierzę - też mi dawali ofery niezgodne z tym co im napisałam - śmiechu warte. Zrezygnowałam bo musiałabym się z laskami wykłócać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja, niestety....... Dlatego ja SAMA szukalam, jezdzilam, skladalam podania i... czekalam na telefon:P Bez zadnych Urzedow, bo pewnie do dzis bym byla bez pracy:) Ps. ALe te lody pyszneeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ze nie lubie tej strony, ale moge wejsc i luknac podaj tylko haslo i login;) Siedze na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczuszki..; Asia tak pisałas o tych bolach i własnie mnie olsniło ze ja tez miałam takie bole przy owu...zwijałam sie z bólu jak nigdy...a co było potem to juz wiesz:) A wogole to zaczełam jesc i przestało mnie mdlic:) Mam nadzieje ze tak juz do konca..:) Oli..wiem jak to jest z ta praca..jak sama szukałam to myslałam ze mnie szlak trafi na te układy i układziki...ale szukaj szukaj ..a zobaczysz ze znajdziesz:) Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26________buziiiiiiiiii👄❤️ No bole mialam okropne, gorzej jak w @@@ U ciebie wiem co bylo dalej, u mnie nawet sie nie ludze taka niespodzianka;););););) Poglaszcz brzusio, calusky, mdlosci juz Ci przeszly,ciesz sie ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mi znajoma powiedziala ze kobieta w ciazy powinna robic wokół siebie jak najwiecej zamieszania...bo tylko teraz jej to przejdzie płazem a wszystkich zmobilizuje do latania nad nia...:):) Ale sie usmiałam jak to usłyszalam...A co najlepsze to mowi to matka dwojki dzieci:):):) Ciesze sie Joasia naprawde sie ciesze...Czasem jeszcze w to nie moge uwierzyc tak do konca...ale jak widze jak macha mi nozkami na usg to łzy mi sie do oczu cisna:) Zobaczysz Joanna...sama zobaczysz jak to jest 🌻 Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26_________nawet w stanie nie jestem sobie wyobrazic takiej chwili, teraz to ja mam lzy w oczach.......... Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×