Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

BYŁAM!! I widziałam na własne oczy!!!!!Zarodek ma 5.9 mm, jest to sześciotygodniowa ciąża, czyli tak jak przypuszczaliśmy przywieźlismy ją z wakacji:) Widziałam jak mruga maleńkie serduszko........i termin mamy na 18 maja.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno! Mamy dwie fotki naszego maleństwa, razem z przyszłym tatusiem oglądaliśmy:) życzę Wam wszystkim tego przeżycia, nie myślałam, że zrobi to na mnie aż takie wrażenie......i wiem, że teraz wszystko się zmieni..........na początek mój stan cywilny, Wy w większości jesteście mężatkami, my mieszkaliśmy ze sobą, a o ślubie myśleliśmy raczej z rezerwą, a teraz mamy powód....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania, to sie doczekalas :) :) super. :) ucaluj sie ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzorowa: najlepiej od 1 dnia cyklu, zacznij jak najszybciej;) aniu: A NIE MOWILAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ Oficjalne wiec G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!🌼❤️ Ale Wam dobrze.......... 18 maja_ urodzinki mojej siostry....i naszego Papieza🌼 Buziaki Ps. Ale Wam zazdroszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania, no to informuj nas o przygotowaniach, nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja jestem bardddzo ciekawa :). Ja podobnie jak ty, mieszkam ze swoim chlopakiem, ale nie wezmiemy slubu w czasie ciazy, poprostu długo czekalam na dzidziusia, i musze teraz chyba troszke bardziej na siebie uwazac przez to cholerne PCO. A slub to ogromne przezycie, euforia ale tez ogromny stres, ktorego ja musze sie wystrzegac jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
je tez gratuluje z calego serduszka, ja jestem z 17 maja :) ja też chce... :) SCZESCIARY.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z ranka❤️ Moja pierwsza czynnoscia jakbym zaszla (hahahahaha!, az to smiesznie brzmi...) tez bylaby zmiana stanu cywilnego;);) Odkladamy to, bo zawsze cos: a to remont, a to wyjazdy jakies, etc. a tak bylaby motywacja;) wica_____uwazaj wiec i dbaj o siebie jeszcze bardziej❤️ Milego dzionka, buziole🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa.... raczej malo tu mówimy o antykoncepcji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie i przyszłe Mamusie:) U mnie dom wariatów-kot sie z psem po domu gania:) Ciekawe czy wszystko przetrwa po tych gonitwach?:) Własnie dzwonili do mnie z pracy..jestem na zwolnieniu...nie mam sił by jezdzic do pracy a mam 35 km.A jazda samochodem bez wymiotów to dla mnie teraz cud nad Wisła:) Maz ma w pt urlop to w koncu pobedziemy sobie razem:) Buziaki,co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też staram sie o maleństwo, w zasadzie to dopiero zaczynam i jak tak czytam ile z tym problemów to zaczynam sie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica_____antykoncepcja w lamus :classic_cool: kasik26______wspolczuje z tymi wymiotami👄 Moja kolezanka, ktora urodzila miesiac temu miala tak jak Ty: zal mi jej bylo na kazdym kroku. Poprosila gina o cos p/wymiotom na wizycie. Dostala jakies tabletki i jej przeszlo, mogla normalnie funkcjonowac;) aisata _______Witaj serdecznie, jasne ze mozesz🌼 Pisz duzo i czesto:) Oraz sie nie martw na zapas: kazda z nas jest inna i ma inaczej z \"tymi\" sprawami:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki!! Aisata--->witaj w naszym gronie!! Wica, joannaz, aniaania----> teraz to to już wiem że jestem w dobrym towarzystwie :D :D :D bo jak to Asia określiła \"pierwsza czynność jakbym zaszła zmiana stanu cywilnego\" :D :D :D ale z nas pokolenie nie ma co :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotkam:ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii;) Zawsze jest milion innych rzeczy niz slub;) Buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam aisata :) jest taka sprawa ze problemy zaczynaja sie jak ktoś na prawde chce dzidzie, najlepiej wychodza na tym ci co nie planuja... :D a co do slubu, to u mnie jest na odwrót, o dzidzi zaczelismy myslec po... i zaczely sie schody.... ale jestem jeszcze dobrej myśli ( chociaż załamka przychodzila po każdym @ lub teście.... ) milego dnia :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi ulżyło jak to wszystko przeczytałam!!!!!!!!!!!Myślałam, że to same stare mężatki, a jak widać sami swoi:) super!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania---->nic się nie przejmuj! :D :D :D niech się ta Twoja kruszynka (5.9 mm) dobrze rozwija!!! Niby Takie maleńkie a jakie WIELKIE szczęście!!! ❤️ 🌻 Powodzonka!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica________nie rob scen:D ANi ja stara:D ani panna:D ( no teoretycznie to tak:P) Buziak;) aniu: nooooooooooo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się uśmiałam:) stare panny... właśnie wróciliśmy z apteki, byliśmy po witaminki, wybraliśmy PREVITAL forte, 100 tabl za 43 zł, polecane rónież dla kobiet, które dopiero planują dziecko, chociaż wiem, że Wy już jesteście przygotowane🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowcie ciezarowki co chcecie ale ja.... jestem za tym aby witaminy uzupelniac owocami naturalnymi: poki sezon jeszcze ciut trwa:P:P:P Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna! Naturalne witaminki jak najbardziej - owoce, warzywa, ale wolę sobie troszkę pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna! Naturalne witaminki jak najbardziej - owoce, warzywa, ale wolę sobie troszkę pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie kochane ❤️ Jestem w takim szoku ze...rece mi sie trzesa jak galareta: teraz przy nsiadaniu rozmawialam z M. o tym ze jade do gina, ze bla bla bla...Zaczelam mowic o naszym tabu: badanie plemnikow....I zaczelam wyklad; ze moze nie bede muslala HSG jak sie okaze ze plemniki slabe, ze dostanie leki i moze bedzie ok,. ze sie boje, bla bla bla.......Wszystko ze spokojem, bez krzyku,( w srodku serce walilo mi jak oszalale, bylam pewna ze zadyma bedzie....) Powiedzialam ze to nic strasznego, ze moje badanie ginekologiczne tez nie jest przyjemne jak leze z gola cip*** przed obcym facetem, ze go kocham, ze pojde z nim na to badanie...........Milczal.....Zapytal : \"po co te badanie?\" Wiec ja zimno, ze spokojem ( bo juz mi sil braklo): \"A czy uwazasz ze....kochanie sie prawie 2 lata bez zabezpieczenia nie swiadczy o tym, ze cos jest nie tak skoro do tej pory ciazy nie ma? Poki co moja wina, ale jak gin wyczerpie metody trzeba bedzie sie wziac za Ciebie.....Dostaniesz leki w razie co, potem sie poprawi i zobaczymy...\" I zamlkłam w oczekiwaniu na gromy z jego strony (jak zawsze) Jak skonczylam swoj wyklad: spojrzal na mnie i powiedzial: \"Sam pojde na to badanie....\" Ja w szoku, oczy pelne lez, to taki sukces jak....moje okresy bez wywolywania sztucznego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak sie ciesze, kamien mi spadl z serca chwilowo, w zyciu bym nie powiedziala ze sie zgodzi po tylu zadymach..... Ale jest jeden cien: to ze sie zgodzil to jedno, a wykonac badanie to drugie: u Nas nie robia, trzeba bedzie specjalnie jechac 100 km do Szczecina: a to juz inna bajka..... ALe poki co sie nie martwie,. ciesze sie strasznie: to wielki krok do przodu Bede sie martwic jak go tam zaciagnac, jak trzeba bedzie Jade dzis na USG, bede pod wieczor, dam Wam znac POranna kawka i buziole:)❤️🌼👄 Ps. ale macie pierdół do czytania Ps. temp super dzis skoczyla, miejmy nadzieje ze owu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
joannaz - gratuluje, to wielki sukces. co do tych starych to aja też sie nie czuje... :D a panna juz 3 lata nie jestem.... :D widzicie jak sei ladnie zaczelo wszystko ukladac... :) powodzenia dla wszystkich, ja zmykam do pracy... do zob wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×