Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

cieszę się, że Wam się podoba. a!! jeszcze dziewczyna mi opuści cenę. jej butki rozm 37 leżą tez na mnie jak ulał i sa bardzo wygodne więc nawet na zmianę bym miała. no i jeszcze gratis dostanę ozdoby na auto - już Wam chyba pisałam. jak się czujecie?? bo mnie, mimo emocji, wciąz niestety muli cholernie. 1wszy raz zwymiotowałam dziś rano normalnie tzn. tym co zjadłam:) mam pytanie: powiedzcie mi zażywacie jakies tabletki dla kobiet w ciąży??? ja właśnie kończę PRENATAL i się zastanawiam czy kupować następne, czy może te witaminy co mamy w sobie wystarczą? nienawidzę tych tabl bo sa przeogromne i ich zapach przyprawia mnie o odruch wymiotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - ja tez biore prenatal complex, zapach maja rzeczywiscie obrzydliwy, ja biore wieczorem i to w trakcie jedzenia, bo są obrzydliwe i rano kiepsko sie po nich czułam, a w nocy i tak mi sie nimi odbija... . Najlepiej o to czy masz brac dalej zapytaj lekarza. Bierzesz raz czy dwa dziennie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według przepisu na ulotce biorę dwie dziennie. zastanawiam się czy teraz nie kupić innych np FEMINATALm może nie będzie tak obrzydliwie pachnieć..najgorsze jest to że mój lekarz nawet żebym brała folik się nie zatroszczył!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Mnie dzis tu malo bo ta pogoda mnie zabija: nie dosc ze niskie cisnienie to....ta pogoda:( Ciagle spie, juz mnie to meczy,nic zrobic nie moge:( Bylam tylko dzis u fryzjera do porzadku sie doprowadzic;) Co do witamin: nie lykam nic, poza kwasem foliowym i magnezem + wit B6 i Luteina, jkem duzo owocow, wyniki mam dobre, nie bede chemii brac dodatkowej;) Zapytajcie babek w aptece, napewno Wam doradza cos, jak powiedzicie ze tamto Wam smierdzi;) Milego wieczoru, buziak❤️ Ps/ JustynaM: łap:) ############################### ############################### ############################## ############################### #################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dużó słysze o tej luteinie!! co i na co to jest??? tak się zastanawiam ja być może też będę teraz brać tylko magnez plus B6 , bo folik w 4 miesiącu to chyba nie ma juz potrzeby?? a magnez mam bo polecił mi doktorek, ponieważ kończyny mi już w 2 miesiąu w nocy cierpły, normalnie czasem nawet jednaje nocy 4 czy 5 skurczy mnie łapało a po tym magnezie przeszło rany, ale z Was rasowe lenie. sobotka wieczór a nikogo nie ma. jak przepisowe ciężarne!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka: Luteina to Progesteron, hormon na podtrzymanie ciazy:) Ja biore profilaktycznie: to nie szkodzi, a w razie co moze tylko pomoc:) Moja ciaza jest po leczniu nieplodnosci: jest na dzien dobry wiec \"slabsza i zagrozona\". Na szczescie wszystko przebiega ksiazkowo:) Ja na chwile, juz mykam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Witaminki sobie kupiłam ale lekarz powiedział, że mam sobie nimi nie zawracać głowy i tylko przejmować w tym I trymestrze kwas foliowy! Podobno za duża ilość witamin tez nie służy maleństwu a jedząc posiłki pewne dawki bez problemu sobie pobiera z nas samo! zdaje się, ze dobiero później lekarz zaleci zasilić zasoby witaminek jak dzieciątko podrośnie! Skończyłam brać Duphaston! Brzusio pobolewa od czasu dla czasu ale staram się dużo leżaczkować! Joasia każda ciąża jest zagrożona nawet ta po długim lecznieniu przed zajściem! Moja już mi spłatała figla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY________ale Ty nie bylas 2 lata faszerowana hormonami:P DLatego po leczeniu nielplodnosc jest poprostu bardziej narazona na niektore rzecz;)M.in bralas pare dni DUPHASTON, ja mam brac 3 mce mimo ze wszystko jest OK:) Co do witamin zgadzam sie z Toba: tez nie musze jesc witamin, zastepuje to odpowiednim jedzeniem i nie ma co szalec;) Ja znow jestem zla : ta pogoda mnie zabije, znow niskie cisnienie, pada deszcz:wstalam zmeczona z bolem glowy, ani kawy ani przeciwbolowej, nic:( Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ani jednego dnia poza duphastonem teraz w ciązy nie brałam żadnych hormonów! - na moje może szczęście! z hormonami nigdy nie miałam styczności! Joasiu Ja przeszło 10 lat miałam spiralę miedzianą a ona nie ma nic wspólnego z hormonami!!! :)) Znikam bo jadę chyba jadę z mężem do Porąbki w góry do córy! pojechałam z klasą na tygodniową wycieczkę i chcemy ją dzisiaj odwiedzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! joannaz🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ no dbajcie o siebie babeczki:) 3 pierwsze miesiace najwazniejsze:) poglaskajcie brzusie i odpoczywajcie duuuzo! calusy rowniez dla staraczek! ps wczoraj kupilismy nowy tv, tak mnie on cieszy ze szok, choc nie lubie elektroniki itp, ale przez caly pobyt tutaj za tv robil monitor:O takze teraz zamiast 17 cali mamy 42:):):):) fakt moj maz jest bardziej zadowolony niz ja, a tesc skomentowal ze zamiast \"robic\" im wnuka to bedziemy tv ogladac nonstop kolor:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY ja pisalam o sobie,nie o Tobie;) My juz w domu, M kupil mi 4 gorace cebulowe bulki i... zjadlam je po drodze w samochodzie, pychaaaaaaaaaaaaaaa;) JustynaM ❤️ *********************************** *************************************** ************************************* ************************************** *********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie wiem czy to przez pogodę, ale nastrój mam dzisiaj fatalny, wszystko i wszyscy mnie denerwują.......... Co do witaminek to ja biorę Prevital forte, można brać przez całą ciążę i podczas karmienia, tabletki co prawda duże, ale bierze się raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana! ja już w pracy, tradycyjnie niewyspana... miłego dzionka życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! A właściwie czy dobry to się dopiero okaże, bo niestety dziś poniedziałek i znów praca :( ja nie wiem czy to kwestia ciąży czy pogody, ale jestem taka zniechęcona, taka zmęczona, najchetniej nic bym nie robiła.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ciezarowk te obecne i te przyszłe:) Odebrałam wyniki i wszystko jest ok:):):) Uspokoiłam sie i jakby kamien z serca:) U mnie pogoda sliczna..wiosna w pełni..słonce i jakies 6 stopni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik!!!Super!! Czekałam z niecierpliwością na wieści od Ciebie!!! Pogłaszcz brzuszek ode mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Martwię się, to już 22 tydzień, a ja wciąż nie czuję ruchów.....co prawda kilka razy mi się wydawało, że czuję taki delikatny skurcz, ale już sama nie wiem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chociaż podoga ładniutka i miałam tyle dzisiaj zrobić nie robię nic SEKSUALNE PODEJśCIE DO PRACY ot co! Najchetniej bym do łóżka się wkulała i tam posostała do roziwązania ciązy :)) Jestem zmęczona i sama nie wiem dlaczego? :)) Miłego poczatku i końca tygodnia - idę do wyrka moze sę zdrzemnę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa...a nie mozesz isc do gina na usg...zobaczysz jak dzidzia sie rusza i sie uspokoisz:) Napewno jest wszystko dobrze...Ja na poczatku kładłam sie na plecach i pocierałam dłonie i potem kładłam je na brzuchu i Ola sie ruszała:) Sprobuj tez do Malenstwa troche popukac:) moze odpuknie:) A i dzieci najlepiej daja znac o sobie jak odpoczywamy,u mnie kopie najlepiej kolo 22 jak ja juz spac ide:) Tez sie ciesze ze wyniki ik,ulzyło mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady...ja przez pierwsze 3 miesiace to chodziłam z zapałkami w oczach..taka byłam spiaca i zmeczona.Wracałam z pracy kolo 17,szłam spac,wstawałam kolo 21,brałam prysznic i szłam spac:) Dobrze ze mi dali L4 bo nie wiem jak bym funkcjonowała:) Potem jest juz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik! W czwartek miałam robione usg, ale szczerze mówiac dziecko było bardzo spokojne, prawie sie nie ruszało - może spało? ale lekarz powiedział, że wszystko jest ok...........często dotykam brzucha, mówię i nic...............mąż przykłada ucho, ale mówi, że słychać tylko bąbelki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa...jak byłas na usg i jest ok to sie nie denerwuj.Moze masz w brzuchu małego leniuszka:) albo ten leniuszek da Ci popalic dopiero jak sie urodzi:) Przed nastepnym usg zjedz cos słodkiego..zobaczysz jak bedzie fikało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie, ale jak czytam jak kopie Twoja Ola to strasznie zazdroszczę....ale może moja maluda dopiero się rozkręci........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik kiedy CI ten stan leniuchowania minął! Jesio Ja w życiu taka przed ciążą nie byłam! W domu mnie utrzymać graniczyło z cudem a teraz - nie wypędzi mnie nikt z mieszkania, no chyba, że muszę coś załatwić :)) aniania Ja jak miałam robione również w czwartek usg to moje 11 tygodniowe maleństwo wieciło się i kręciło i lekarz nie móg go złapać na \"klatce - stop\" :)) Twoje maleństwo pewnie da Ci popalić jak będzie już na świecie a Ja mam nadzieję, że u mnie będzie spokój i cisza - w przeciwieństwie do 1 dzieciątka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania - nie martw sie mi lekarz powiedzial ze trzeba byc cierpliwym... ja juz od miesiaca czekalam i takmnie dzidzia zaskoczyła... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady...mineło chyba po pierwszym trymestrze ..ale teraz tez mam takie dni..:) Zeby mi tak tylko nie zostało:) Ale moj maz mowi ze lepiej jak mam ochote lezec i nic nie robic niz jak musi walczyc ze mna bym nie chciała scian malowac:) (tak było w sobote:)) magda..gratuluje kopa:) aniaa...daj szanse Malenstwu..a i potem nam nie marudz ze kopie za mocno:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - 🌻, ja tez zaczynam byc bardziej aktywna, ostatnio chciałam robic przemeblowanie w pokoju... skonczyło sie na kierowaniu mezem... :) aniaa - cala ciaza to oczekiwanie na coś, najpierw na II kreski na teście, puzniej USG, koniec I trymestru, koniec dolegliwosci, kopniak, czkawka... i tak przez 9 mies... wiec na wszystko jest swoj czas... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️Jestem tak zmeczona ze padam na cycki....Od razu po pracy pojechalismy do Szpitala w Koszalinie, bo kazal lekarza w sprawie M, dopiero wrocilismy.... Termin operacji: 22 marzec, klinika w Szczecinie,mamy do tego czasu zrobic toneeeee badan i jechac...Tyle ze wszystkie badania prywatnie bo....nie ma czasu aby czekac.....Nie wiem skad wezmiemy na to pieniadze, ja juz nie mam glowy... Ide spac, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda z tym czekaniem! Każda w tej ciąży na coś czeka pewnymi etapami! Ja obecnie czekam na koniec dolegliwości ale chyba jeszcze poczekam! Kopniaczki mam nadzieje ze przyjdą z czasem a czas pokaże kiedy :)) będę czekała z niecierpliwością :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na dwie kreski czeka sie najdluzej:(:(:( a do tego nie zawsze dwie kreski oznaczaja......:(:(:(:(:(:( powodzenia kobietki, niech wam te etapy leca do przodu jak najszybciej! aby kazda sie doczekala swoich wymarzonych❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×