Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Dorotka..fajnie masz z tym fryzjerem:) A wogole to dla Ciebie ciazowe wiruskixxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx łap ile zdołasz:):):):):): Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka i Ty lap ciazowe fluidki❤️ ******************************* ************************************* *********************************** ***************************************** *********************************** Ja zdycham od wczoraj: mam znow wzdecia, nawet jak siedze mnie boli:( Wzielam znow Espumisan, mam nadzieje ze przejdzie..... DObranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna zamiast tabletek na dolegliwości związane ze wzdęciami chyba woda hmmmmm zuber jak dobrze pamiętam pomaga! Ja to unikam lekarstw bo boję się ich jak nie wiem co teraz w ciąży! no chyba, że jakieś sprawdzone przez laseczki, które już je w ciązy zażywały :)) kasik26 a ty włosków nie robisz teraz ? Ja wybieram się może na początku lutego farbować i ścinać :)) Patrząc ostatnio na TVP 2 mówili, że nie ma zastrzeżeń do farbowania włosów przez kobiety w ciązy! coś mówili o jakimś uczuleniu oraz o tym, że farba może nie złapać tak jak powinna! Moja kupmela fryzjerka była w ciązy i farbowała a jej siostra, z którą niedawno rozmawiałam i pytałam się jej też farbowała z tą różnicą, że nie zawsze farba łapała....... i bądź tu kobieto mądra :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY_________mozna bez problemow farbowac wlosy w ciazy, pytalam osobiscie mojego GORU (gina;)) Sama bede to robic po week;) Co do lekow biore tylko to co moge i nie szkodzi:classic_cool: Tak mnie bolalo ze myslalam ze skonam, sie nie bede meczyc jak moge sobie bezproblemowo ulzyc i pomoc:classic_cool: Czemu Twoj wykres nie dziala???? Milego poranka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.zadna woda by mi nie pomogla, przeciwnie, bym latala czesciej do wc niz to robie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanie któraś z Was kiedyś pisała że ma Duphaston na zbyciu. Mi jest bardzo potrzebny. Gin przepisał mi go żeby pomógł w ewentualnym zagnieżdżaniu się zarodka a ja........ zgubiłam receptę.......... Super poprostu......... :o Mój gin poszedł na urlop na 3 tygodnie! Byłam już u innego gina ale na ładne oczy mi nie chciał przepisać. Jeżeli któraś z Was ma niepotrzebne opakowanie to bardzo proszę dajcie znać. Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki i staraczki i życzę dużo dużo zdrówka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna bo się wkurzyłam na 28dni na pewne laski! Poryczałam się, przemyślałam, że to nie jest warte nerwów i płaczu! Jak wiesz na 28dni mam założony wątek CO WAM W SERCU GRA! możesz na nim pisać o wszystkim i o niczym! bez ograniczeń! Ja go założyłam gdy byłam w małej rozterce emocjonalnej aby móc sobie z laskami poklikać! Niestety zapomniałam się znowu, że niektóre sa przerważliwione jak ktoś ma problemy i sobie z nimi nie radzi... Potrafią cię wtedy nieźle wyzwać czy też nieźle podsumowa, że szkoda gadać! Pisałam tam ostatnio o moich problemach z zołądkiem! Jedna wleciała na mnie, że ma mnie dość, bo się ciagle nad sobą użalam co mi to nie dolega etc.... normalny szooook! Wkurzała ją moja gadka na początku ciąży, jak pisałam, że szkoda, że konno nie będę mogła jeździć ... pojachała po całości a raczej po niczym! Joasia mówię Ci gdybyś ty ze swoimi problemami tam wyjechała od razu by Cię zlinczowały... szkoda gadać!!! Tu jednak nie spotkałam się z wyzywaniem :)) czasami dostałam słownego kopniaczka na sprowadzenie mnie na ziemię ale jest OK! Jak wiadomo każda z Nasz przeżywa pewne sprawy na swój sposób i każda szuka wsparcia a nie krytyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! Ladybird76---->postaraj się nie zwracać uwagi na głupie docinki!!! Trzymaj się ... Kasik26, joannaz---->dzięki dziewczynki (łapie ile się da!) :D :D :D mam nadzieję że wchłonę wystarczającą ilość... JustynkoM, wica, oli80, aniaania, magda r., listkaa ---->jak tam? POzdrawiam bardzo cieplitko w ten (przynajmniej u mnie ) s t r a s z n i e wietrzny dzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady 🌼 Dzięki za dobre chęci ;) Ale 3 to trochę za mało..... :o U mnie bez zmian znowu czekam na @........ Ma przyjść w poniedziałek i wiem że przyjdzie..... Dzisiaj byłam u irydologa (czyta z tęczówki oka i mówi co w organiźmie jest nie tak) powiedziała mi ta kobieta że źle u mnie funkcjonują jajniki i mam pić ziółka na poprawę ich pracy. I będę pić bo już nie mam nic do stracenia. Teraz akurat skończyłam 6 ścio miesięczną kurację hormonami i jakoś to przeżyłam więc i ziółka mogę popijać. Pozdrawiam Was wszystkie a najbardziej staraczki oczywiście, obyście niedługo miały piękne brzuszki :) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY_________cos Ty, w szoku jestem!!!!!!! Jaki bezsens, jak komus to przeszkadzalo to po diabla czytal Twoj watek? Bezsens:/ No i dobrze ze teraz nie ma, spokoj masz❤️ OLI80__________idz do rodzinnego, na 100% Ci da recepte:):):):) Ja wstalam niedawno, poszlam spac o 14:00, wstalam po 17:00:D Oczywiscie teraz przymulona jestem i glowa mi peka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, dziś byłam w szkółce, potem u rodziców, jutro znów od rana wykłady, na szczęście tylko dwa. Buziaki dla Wszystkich, a w szczególności dla Starających się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli-----------ja mam Duphaston na zbyciu.Napisz na maila adres i wysle Ci w poniedziałek:) Lady.....z włosami tez szaleje ale byłam dopiero przed Swietami i teraz nie moge isc bo nie bardzo jest co zrobic:) Pojde sobie w marcu to zrobie pasemka i zetne i akurat jak Ola bedzie na swiecie to bede jak człowiek wygladac:) joanna....mnie tez espumisan pomaga:) Trzymajcie sie i miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna 🌼 Pójdę w poniedziałak do rodzinnego tak jak mi radzisz. Może mi przepisze. Kasik 🌼 bardzo Ci dziękuję. Wiesz co pójdę w poniedziałak do rodzinnego i jak mi nie przepisze to wyślę Ci maila z adresem to najwyżej we wtorek mi wyślesz. Jeszcze raz dziękuję Ci bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ My juz u siebie, M spi, mam czas na net troszke;) DorotkaM______week, laski odpoczywaja:) Milego wieczoru❤️ Ps. kasik26____czekam na info o wozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! I znów poniedziałek :( ale mam na co czekać, w przyszły weekend robię sobie wagary i w piątek jedziemy z moimi rodzicami do Szklarskiej :) a dziś byle do 16 i do domu.........miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Ja dzis mam.....pierwszy poranek bez mdlosci, szok!!!!!!!!!! Normalnie az dziwnie;)Wiem ze wroca w ciagu dnia ale... narazie delektuje sie tym faktem;) M mi dzis zrobil sniadanko do lozka i powiedzial pierwszy raz: jedzcie🌼🌼W ogole nie poznaje go: glaszcze mi brzuch, gada, imiona wymysla, gotuje, sprzata, zakupy robi, na rekach normalnie mnie nosi❤️ Zmykam do pracy, milego dnia❤️ uciekam do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobiety :)) DZIęKUJę ZA CIEPLUTKIE WASZE SLOWA :)) JESTEśCIE KOCHANE! u mnie aż strach się bać jeśli chodzi o dolegliwości - jakaś dziwna cisza mam nadzieję, że nie przed burzą! W tym tygodniu u mnie już 13 tc :)) może dlatego coś się zmienia i coś nowego przybędzie ... na razie sama w to nie wierzę ale ciesze się, że żyję i mogę funkcjonować w sposób normalny :)) Trzymajcie sie cieplutko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) joanna----jakos nie chca mi odpisac odnosnie tego wozka:( Oli-jak chcesz to ja wysyłam...mnie zostało jedno opakowanie i kilka tabletek...lepiej niech komus pomoze niz ma lezec i sie kurzyc:) Kupilismy w sobote łózeczko i materacyk.:):) Uwielbiam takie zakupy.Ogladalismy tez wozki i własnie sprzedawca mnie przekonywał do wozka głeboko-spacerowego bez gondoli a tylko z nosidłem..bo podobno na lato i wiosne takie sa najlepsze dla malucha..bo mu nie za goraco:) Trzymajcie sie... A co do mdłosci...to powiem Wam ze wczoraj pol wieczoru i nocy spedziłam nad WC..niby 26 tydzien:) Ale dizs juz ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik a może to nie mdłości ale związane z jedzeniem i jakimś malutkim zatruciem pokarmowym? Ważne, że dzisiaj jest już OK :)) tak jak u mnie na razie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcje, ja po pracy :) Odzylam: mdlosci niet :twisted: Slonko, zimno, normalnie funkcjonuje :))))))))) M mi zrobil taki obiad ze hejjjjjjjjj :) Jest kochany,tak mnie rozpieszcza....... Kupil mi jeszcze kilo kapusty kiszonej, oczywiscie polowa na dzien dobry poszła :D:D Mykam zaraz po farbe, wlosy bede robic;) Aaaaaaaaaaaa i sprobuje Wam skleic fotki klujacego sie brzuszka;) [URL=http://imageshack.us]http://img99.imageshack.us/img99/9341/obraz001zx7.jpg [URL=http://imageshack.us]http://img144.imageshack.us/img144/9613/obraz002um7.jpg [URL=http://imageshack.us]http://img144.imageshack.us/img144/8608/obraz003tj4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu!! Korzystaj z tego rozpieszczania jak najwięcej :) ja też uwielbiam kapustę :) za to dziś robię naleśniki, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna...nie otwieraja mi sie fotki,wyskakuje zaba:( Oli i jak załatwiłas recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu nie wiem jak dziewczynom ale u mnie nadal nie wyskakuje nic a jedynie głowne okno do linkowania! echoooo może kopiujesz niewłaściwy link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×