Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Lady! Mama pomaga kiedy tylko może, w ogóle moi rodzice są u nas jeśli nie codziennie to co dwa dni musowo, a ja wtedy wykorzystuję czas na co się da- kąpiel, ogarnięcie w kuchni, albo po prostu odpoczynek...Sekretarzyk fajny, a z komody jednak zrezygnowałaś? Joasiu!!Zobaczysz, że będziesz się dobrze bawić, zawsze tak jest, gdy nie chce sę iść...a jak jest hotel to już nie masz się czym przejmować, najwyżej pójdziesz do pokoju i będziesz leżeć do góry brzuchem:) poszalała ta Twoja rodzinka z tymi ciuszkami, obyś tylko zdążyła wszystkie założyć..co do pałąka do wózka to interesujący pomysł, ja za to zastanawiam się w tej chwli nad leżaczkiem bujaczkiem: http://www.allegro.pl/item210316960_lezaczek_fisher_price_z_zabawkami_super_cena_.html http://www.allegro.pl/item210367171_lezaczek_bujaczek_fisher_price_do_18_kg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś zyję...ale wk.....wił mnie facet z dhl-u juz myślałam ze sprawie mu omłot (idiota) 😡😡😡😡😡😡😡😡😡 lady--->fajny sekretarzyk aniaania-----> masz pierwszy objaw ze jesteś dobrą mamą!!!! i tak jak pisała Lady nie rzuciłaś Michasiem :P:P:P, a tylko zrzuciłaś pająka, więc jest Ok 🌻 👄👄👄👄👄👄 a ja dziś wypadzik do koleżanki ze studiów i jej córy (no jej męża też) :P:P :P ale ważniejsze dziewczyny :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu - ten pałąc suuper ale nei ma się co z nic spieszyć bo dziecko bedzie miało k 2 mies. jak zacznie się nim interesować, wiec można polowac na fajną promocję... ja mam taka czedrska niby biedronę co jak się ją pociągnie w dól to wraca i wibruje... :D aniaania 👄 kasik - dzięki 👄 ulżyło mi :) bo już miałam wyżuty sumienia ... :D bo ja ją TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaa AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAk KOCHAM :D a zostawic jej nie za bardzo moge bo cyckiem karmie, a z butelki tylko raz jej dałam i nie za bardzo lubi... moze kiedys jak mi na prawde nerwy puszczą to sprobuje... a do pomocy mam na miejscu rodziców i siostre... lady 🌻 dorotka XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ! jak się rozpisałyście. brykam do spożywczaka, bo kaszy do zupy nie ma i zaraz prześlę lady wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski____________temat z palaczkiem niewazny: tesciowa poszla i kupila, wlasnie go zamontowalam, jest przesliczny:classic_cool: aniu___________lezaczek-bujaczek mam fiser price: wielooooooooooo funkcyjny, z wieloma bajerami: siostra M z Anglii przywiozla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania_____________-ze zgrozą czytałam o przygodzie z pająkiem i już na początku czytania zastanawiałam się czy w szoku i odruchu obrzydzenia nie rzucisz dzieckiem!!! :) straszne przeżycie! Ja bym chyba umarła! A na 100 piszczałabym na cały park:) lady_____________śliczny sekretarzyk!!pozazdrościć. magda.r. ________________to zapraszam na krupniczek:) ja dziś zupkę robię, bo mój m. wczoraj oświadczył, zę ma dość kotletów:) buzia dla Oluni!!! Widzę, że już równo kg przytyła od urodzenia. To chyba nieźle, co? joanna__________-ty to szalejesz pełną parą widzę! 4 pralki prania!!! wsumie ja tez miałam 4 ale razem z pościelką i 3 kocykami!!!co do zabaweczek podobaja mi się ogromnie,a le ja nie myślę o kupowaniu, bo niunia na początku będzie za mała na zabawki a nim podrośnie pewnie goście coś przyniosą. przyznam się, że nie mam nawet karuzeli do łóżeczka. Będzie za to duży kolorowy, pluszowy kwiatek (bo takowy mam). zamiast 100 na karuzelę prędzej muszę kupić leżaczek albo fotelik do samochodu, bo tych 2 akcesoriów jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa____na zabawce napiasane od pierwszych chwil narodzin, widzialam w miescie jak takie malenstwo wyciagalo raczki do tego, jak wisialo nad glowka: strasznie mnie to ujelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_____________na pewno nie zaszkodzi dziecku od pierwszych chwil:):):) jak masz ochotę i $ nie zastanawiaj sie i kupuj, bo takie pluszowe zabawki są przecudne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa__________-to nie ja, to babcia :):):):):):):):)Juz zamonowane w wozku, bomba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna___________bądź taka chwalipięta jak ja i zrób dla nas zdjęcia !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
aa ja znowu poleciałam 3 kilo w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wqr........załączyłam fotki i gówno chyba, bo mieli mieli i mieli i wysłać nie może!!!!! pewnie przez te przeciążenia, teraz 15sta:( może potem się uda jak nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się kobiety rozpisałyście aż nie mogłam uwierzyć :)) listka --- czekam na wózek :)) a Ty spokojnie nie złość się :)) Joasia --- oj u Ciebie totalnie szaleją dziadkowie hhi hi hi aż pozazdrościć można Tobie! Pałączki i leżaczki śliczne :)) no niestety Ja na razie czekam na Julkę a potem się zobaczy :)) Na razie chyba kurs będę miała po wózek do częstochowy albo wyślę męża :)) bo na śląsku nie można go nawet zamówić a tam producent jest! aniaania --- to korzystaj z tej pomocy bo ona zawsze jest na wagę złota :)) Z komody nie zrezygnowałam ale jestem wściekła bo tę co chciałam niestety chyba nie kupię ze względu na to, że jej kolorystykę zmienili i nie ma w takim jak sekretarzyk jest tylko czerwień, zółć i biel wrrrr a Ja chcę bejcę :)) Może inna kupię tego jeszcze nie wiem.... Magda --- proszę o foto tej biedrony :)) Dorotka --- panuj nad nerwami hi hi hi bo one szkodzą :P doth --- dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady___________zdjęcia poszły na maila (wszystkim wysłałam:)) NIE MOGE UWIERZYC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! właśnie weszłam na wagę pełne 64 kg !!!!!!!!!!!!!! ale jaja czyżbym miała na plusie już 15 kg?!?:! ja pierdyle!!!!! gdzie to we mnie jest??! Już wiem. Zmierzyłam obwód brzucha. Przybyło od ostatniego pomiaru 5 cm. Ciesze sie ogromnie, bo to oznacza, że naszemu osiołkowi też się przytyło, a ja tak sie martwiłam po ostatnim USG, że ona taka malutka. Teraz w środę pewnie będą lepsze wiadomości u doktorka. Już nie mogę sie doczekać. Jeszcze góra z godzinkę i będę miała m. dla siebie przez dwa dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka --- a niedawno zaskoczona byłaś moją wagą :)) Tu się okazuje, że mamy podobną :)) Ja ważę się tylko rano jak wstaję no i na plusie mam +16 :)) Jak widać idziemy podobnie nie tyle co z terminem ale jeszcze wagowo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka --- wózek śliczny :) fotki doszły.... Masz już imię dla córy wybrane ??? Joasia a Ty dla chłopaka swojego bo nie pamiętam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_________no szaleja, az milo patrzec i sluchac:) imie mamy, po wielu wojnach: Wojtuś_ Kamil ❤️ listkaaa___czego zdjecia? Lezaczka? Dawalam juz:D Pospalismy z M, ja sie polozylam, M tez , teraz wyprasowalam nas na te nieszczesne wesele:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda...Bartus jest tez tylko na piersi.Ja przed wyjsciem go karmie i potem 2 godziny to przeciez wytrzyma.Nie izoluj sie od ludzi bo zwariujesz.Wiem co mowie-tez chciałam na poczatku wszystko sama i bez pomocy kogokolwiek.Przyszly dni takie ze nawet mi sie nie chcialo wstac...Trzeba pamietac tez o sobie..choicby ze wzgledu na to ze jestes potrzebna OLI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa - dziękuję za fotki :Dwóze3k fajowy i śliczna pościelka :) no zauważyłam ze Ola tyje ok. 100g tygodniowo....ostatnio nastepne ważenie 6 lipca na szczepieniu . 64 kilo to ja ważyłam przed ciążą :D na koniec 84 :P kasik - wiesz co ja to czesto mam tak ze z łóżka nawet nie wstaje... to jest chyba odmiana depresji poporodowej.. często chodze nie uczesana w uplamionej mlekiem i za przeproszeniem ulewkami, koszulce i dresach i jestem takim chodzącym CYCKIEM.ładuje laptopa do łóżka i jestem wsród wirtualnych ludzi... a jak wychodze gdzieś to tylka z nią albo na chwile coś załatwić jak śpi ale nie chce na dłuho jej zostawiać z mama bo to tez obowiązek... ale ona rozumie i widzi jaka zmeczona jestem :D jakbym sama była to bym ześwirowała... Bartuś już sie zabawkami interesuje??? bo Ola dopiero gaworzyć zaczęła i interesuje ją okno i drzewa podczas spacerów... Zdjęcia super.. :D ślicznie wam synek rośnie :D joasia - ale cię teściówka rozpieszcza :D moja tez sie rzuciła i kupiła Olii jakieś ciuszki, jutro zobacze jakie... a pałąk to naprawde extra sprawa bo i do fotelika do samochodu można zamontować... i do łóżeczka i wózka... ladybird - jutro biedrone i reszte zabawek sfotografuje i wstawie linka :D doths - trzymam kciuki :D za ciebie :D 🌻 ufffffff ale naprodukowałam... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madga_________noo, jedna rzecz a tyle funkcji:) My dzis na ten slub, o jak mnie sie nie chce.... Dopakowuje resztki rzeczy,M poszedl po zakupy... Jeszcze musze przed wtjazdem leciec do miasta i kupic krawat M bo....zapomnialam wziac mu z domu, wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna__________miałam na myśli zdjęcia tego pałąka w wóżku:) baw sie dziś dobrze!!! o ile to możliwe:):):) Lady______________co do imienia to teraz jesteśmy na etapie Zuzanki albo Anastazja....... ale tak do końca decyzja jeszcze nie zapadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia bawcie sie dobrze :D listkaa - oba imiona cudne :D miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi powiedzieć czy waga po moim przedostatnim USG jest prawidłowa dla dziecka ??? 17 maja w 30tc ważyła FW 1675g i ułożona była miedniczkowo. BPD 79, AC 268 Zerknęłam sobie z ciekawości bo qrde po 6 tygodniach będę miała wizytę dopiero 12 lipca :(( mój ginek był na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka --- u mnie mąż powiedział, że będzie Julia i ciągle od początku tak mówi do małej ale córa upiera się przy Zuzannie więc jeszcze nie wiem! Może będzie Julia Zuzanna albo Zuzanna Julia :)) umyłam dwa okna i więcej robić mi się nie chce dzisiaj! Sterta prasowania na mnie czeka i do powieszenia druga sterta! Czasami zastanawiam się skąd bierze sie tyle prania i dlaczego ono nie może się samo zrobić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! I po egzaminie, wyniki dopiero 11 lipca, ale myslę, że powinnam zdać, facet biegał jak wściekły, więc o ściąganiu nie było mowy, ale trafiłam w sumie w 2 pytania na 5, które umiałam idealnie, a z reszty na każde cś napisałam, więc chyba powinno być ok? Dobrze, że rodzice zostali z Misiem i że tak pomagają, bo inaczej mowy by nie było o szkole... Listka! Widzę po fotkach, ze przygotowana już jesteś, tylko zacząć rodzić....super pościel:) Lady! Tylko nie my za dużo tych okien, bo jeszcze poród wywołasz;) co do wagi to włąśnie sprawdzałam, że mój Mały w 31 tygodniu - dokładnie 22 marca ważył 1669, BPD 83,8, AC 260,1, WIĘC BARDZO PODOBNIE:) Joasiu! Mimo wszystko udanej zabawy:) Kasik! Bartuś przesliczny po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu --- urodziłaś w terminie czy przed terminem?? objęła cię bardziej data wg USG czy OM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, 41+1 tc pewnie nie ucieszy Cię ta wiadomość...sparwdziła się mniej więcej data wg usg - był dzień różnicy- ale ostatniego, bo wcześniej na usg wciąż wychodził idealnie termin wg miesiączki, tylko wg ostatniego usg termin wyszedł na 27 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady! Dodam jeszcze, że w 39 tygodniu leżałam i jadłam, bo lekarka kazała mi tuczyć dziecko, w 38 tc wg usg waga wychodziła ok 2500, dopiero jak minął 40-sty tydzień zaczęłam się bardziej ruszać, bo wiadomo, że się niecierpliwiłam...ale tą wagą to bym się nie przejmowała, bo Mały w końcu ważył 2930:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×