Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joasiu - ja też rodziłam na Polnej!!! Co do położnej to się zgadzam , takie są ceny, ale jeśli chodzi o poród rodzinny to 150 zł się płaci i w lutym też tyle się płaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__________nie wiem jak jest, ale Oni tyle placili, moze mieli jakies specjalne warunki, udogodnienia czy cus, razem 2500 ich to wynioslo;) A teraz jade do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, koszty nie są ważne, najważniejsze by być zadowolonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa czyżby??? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 trzymam kciuki :D a ja z Ola przy cycku.. :P idziemy dzis na szczepienie.. :o M przyjedzie zebym sama nie szla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu____dokladnie:) Wrocilismy ze szpitala, mam wpis:classic_cool: Sam Ordynator mi da:classic_cool:Za oplata;) teraz chwile posiedze i pedze do gina, teraz juz co 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ;) miły pan ordynator :P ja do konca ciąży chodziłam co miesiąc, albo 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda________bardzo :D:D:D:D:D:D: Bylam u gina, wszystko ok....Mowil to samo co polozna: jeszcze miesiac i spokojnie moge rodzic!!A pani w poczekalni sie zapytala czy to koncowka: a ja:dlaczego?A ona: bo pani brzuch sie opuszcza.....Wrrrrrrrrrrrrrrrr;) Znow dal mi maszyna,sluchalam serduszka, a On papiery robil... Przyszedl na chwile do mnie i.....tam mi z boku scisnal ze az zawylam z bolu: macice sprawdzal..... Nastepna wizyta za 2 tyg:) No i...spalalam 2 h po wizycie, takie niskie cisnienie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to listka mnie wyprzedziła :)) a Ja myślałam, że przy drugim dziecku polecę przed nią :)) bo różnica terminu wynosiła 1 dzień :)) Wróciłam do domku po dniu naciągania się przy zrywaniu wiśni i dniu wrażeń z moim samochodem! Dobrze mieć męża mechanika, który potrafi podjechać i naprawić wóz :)) Musiałabym się zabrać za zaprawianie wiśni ale za bardzo mi się nie chce bo jak widzę ilość to mam dość :)) z drugiej strony muszę przygotować do zalania wódeczka :)) Joanna --- znajomości znajomościami ale nie do końca liczę na jakieś profity z tego tytułu i wcale nie będę wyskakiwała i przypominała się :)) Urodzić muszę tak czy siak a i tak wiem, że to już inne czasy niż było 13 lat temu gdzie naprawdę się rodziło źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird - mi teściowa truła żebym sie na znajomości powoływała w szpitalu, bo jej córka ma zakład produkcji mebli kuchennych i dla wielu lekarzy meble robili, ale ja tam tez tak nie lubie... a co lepsze teściowa ma tam w szpitalu znajomą położną więc na bierząco wiedziałam co tam sie u mnie dzieje ;) i czy z Olką jest tak jak mi mówią czy inaczej... troche to było wkurzajace ze ona wie wszystko, ale.. było minęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki🌼 dosc czesto was podczytuje🌼 Madziu____masz slicza coreczke, wlasnie weszlam na link z fotkami, jestem od twojej Oli dokladnie 32 lata starsza, tym bardziej mam sentyment poniewaz to rowniez moja data urodzin wszystkie bobaski sa sliczne, zycze wam powodzienia dziewczyny Joanna, Lady, Listka_____trzymam kciuki za udane porody👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa co się dzieje z Listeczką? Może ona już swoje dzieciątko tuli a Ja muszę jeszcze chodzić wrrr! Z pewnością do następnego tygodnia gdyż we wtorek ma fryzjerkę i chciałabym moje włosy doprowadzić do porządku a w czwartek mam gina więc będę wiedziała więcej co się święci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady :D :D :D na bóstwo bedziesz sie do porodu robic??? listkaa pewnie juz po porodzie myśle ze za góra dwa dni zamelduje ze juz w domku z maleństwem są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady----> już wkrotce i Ty będziesz miała malutka przy sobie... ucałowania dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ja to na razie plany na przyszły tydzień :)) Do porodu muszę jakoś wyglądać aby mała się mnie nie wystraszyła jak wyskoczy :)) Właśnie wstałam! Ucięłam sobie drzemoszkę :)) i teraz głowa pęka hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza 🌻 lady - ja to jak straszydło wygladałam.. :) ale Ola w koncu nie kocha mnie za wygląd.. ( tylko za cycusie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Znow pogoda jesien, ale mi to pasi;) Nerw mam: M mnie zawiozl do labo, zapytac czy robia te durne badanie, dzis nieczynne :/:/:/:/ Skurcze mam nieregularne, bolesci krzyzowe, dzis znow do 3:00 maly nie spal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna --- a jeszcze do niedawna słoneczko Cię cieszyło i było u ciebie wsio OK a teraz też już ta końcówka widzę daje o sobie znać :)) U mnie też dzidzia w nocy jest ostatnio jakaś aktywna wrrr i spać mi nie daje :)) Na dworze na szczęście chłodno :)) ale za to jakieś ciśnienie durne bo głowa mnie boli ... Jak nie urok to s..... czka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda --- tak na serio to Ja sama na siebie patrzeć nie mogę i na ten kolor jaki mam teraz na włoskach! Wszystko się popierdzieliło od ostatniego farowania! Miało być bardziej zbliżone do naturalnego a jest rozjaśnione i czasami mam wrażenie, że ktoś mi żółtko na głowę wylał wrrr Fryzjerka przyjdzie to jej pokażę efekt ostatniej jej pracy i niech to zmienia aby miało ręce i nogi! Jaki człowiek kiedyś był głupi farbując całą łepetynkę kiedy miał swoje piękne :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady - ja tez bym chetnie zrobiła cos na głowie :) bo nie pamiętam kiedy ostatnio farbowalam i mam mysi kolor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach lepiej ten mysi niż taki jak Ja mam wrrr warczę sama na ciebie jak widzę sie w lustrze :(( Dobrze, że mam kręcone włosy to jeszcze jakoś mogę ten kolor zatuszować bo przy prostych to już wygląda nieciekawie! Jeju dzisia mnie tak dół brzucha pobolewał jakbym miała @ dostać! Na razie ustąpiło.... Troszkę się nastałam w kuchni przy zaprawianiu słoiczków z wisieńkami bo od rana walczę! Na szczęście mam już koniec! Zostaną mi jeszcze jagody jak kupię, gruszki i ogórasy :)) Ale to chyba już po porodzie będę się babrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady____________od 3 tyg mam skurcze i bole, teraz staja sie poprostu bardziej bolesne;) Normalka na tym etapie ciazowania;) Ja tydz temu robilam pasemka, przed slubem, ide 1 sierpnia do fryzjera podciac, potem w nosie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziś mieliśmy kiepską noc, Mały obudził się o 3 na karmienie i nie chcial już usnąć....męczyliśmy się do samego rana..potem pojechaliśmy do rodziców - tzn mąż do pracy, a ja i Mały do rodziców, byliśmy na obiadku - były szare kluchy, mniam:) Jutro ostatni egzamin, trzymajcie kciuki dziewczynki!!! Może Listka już jutro wróci z maluszkiem????? Lady - że Tobie się chce te wszystkie zaprawy robić, ale jakie potem smakołyki masz..... Joasia, Magda, Dorotka🌼 Małolepsza - wpadaj częściej:) Justynka - Ty też, dawno Cię nie było!! Doth_s🌼 mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, całuchy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna --- zależy jak dla kogo na tym etapie ciąży to normalka! Wiele kobiet nie odczuwa skurczy... Każda z Nas jest inna :)) Ja przy pierwszym dziecku nie miałam żadnych skurczy a teraz jedynie pobolewanie brzucha jak na @ ale w szczególności jak za dużo robię w domku! aniaania --- wisieńki za darmo a przynajmniej będą na zimę pyszne kompociki i na soczkach się troszkę zaoszczędzi! U mnie w domu woda Muszynianka albo Kinga litrami schodzi z sokiem zagęszczonym! Więc ten soczek w jakimś stopniu odpadnie :)) Mało kupuję coca coli czy też soków w kartonikach praktycznie tylko dla gości jak mają się pojawić albo jak M ma ochotę na drinka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Miłego dzionka Wam życzę. Ja dziś mam ostatni egzamin. Dziś w ogóle cały dzień poza domem, najpierw obiad u jednej babci, a potem kawa u drugiej. Znów strasznie bolała mnie w nocy pierś, az wzięłam tabl przeciwbólową, jutro dzwonię do lekarki, że już nie mogę wytrzymać z bólu, już chyba wolę żeby mnie pocięli....klucha twarda jak była, nie ma żadnej poprawy, nie chcę tego przeciągać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______jak nie ma poprawy to uwazam ze nie ma na co czekac: niech zrobia co maja zrobic i bedziesz miala swiety spokoj❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. spakowalam wczoraj torbe malemu do szpitala, zostala jeszcze mega moja... I mialam koszmar: snilo mi sie ze....wody mi odeszły.... Obudzilam sie cala mokra ze strachu....Brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja dzisiaj poszłam późno spać! Mała dawała mi popalić kopniakami a raczej jakąś gimnastyką w moim brzuszku! Pęcherz to mam chyba cały skopany... Już miałam nadzieję, że to będzie jakiś zwiastun skurczy a tu dupa jasiu :(( Rano oczywiście powtórka z rozrywki wieczornej! Godzina 6 nad ranem a Ja na nogach bo mała bawić się chciała :(( Zasnęłam po 8 i o 12 wstałam i mam ciszę do tej pory... Ja chce już urodzić wrrr a ona nic nie chce robić :(( ona nie chce wychodzić :(( 38tc już skończony więc niech wyłazi :)) chcę już ją przytulić ... aniaania --- nie czekaj dłużej z tą piersią, idź i zrób coś z tym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my bylismy dzis na grillu w ta wichure, wywialo mnie, pojadlam i wrocilismy;) Zaraz ide lezec, znow skurcze mnie dopadaja.... Ps. LADY_____pomoz sobie;) Jakis sex,goraca kapiel, sprzatanko;);) Moze sie zacznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×