Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wyczołgałam się z łóżka bo niestety godzina jest taka, że to już byłoby grzechem byczyć się dalej hi hi hi Nad ranem dzidzia tak się rozpychała pod żebrami i żołądkiem, że nawet nie mogłam zasnąć a nocka to już nie gadam - co godzinę lądowałam na siusiu no i nie zaprzeczę, że to z mojej winy. Najadłam się na noc arbuza he he he :)) Ogólnie czuję się dobrze poza tym ciągłym zmęczeniem i niechęcią do robienia czegokolwiek! Miałam dzisiaj w planach pozałatwiać resztę spraw urzędowych ale chyba zostawię to sobie na jutro :)) Listka --- zobaczysz, że polecisz wcześniej niż Ja :)) Ja to zero objawów mam więc u mnie jeszcze sobie pochodzę z ciążą chociaż chciałabym i mogłabym już udać się rodzić :)) Dzisiaj o 21 mam wizytę u gina hmmm ciekawa jestem co mi powie, czy zrobi USG i jaka ta moja mała wielka oraz jak ułożona - oby główką do dołu :)) Troszkę się boję ale po 6 tygodniach w końcu się doczekam jakiegoś słowa od fachowca :)) aniaania --- oby coś Ci bidulko doradzono i zrobiono w końcu abyś się więcej nie męczyła... Dorotka --- bierz się do pracy hi hi hi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie namiar na ten środek dla dzieci Sab coś tam coś tam...z możliwością zamówienia go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady____________________takie lenistwo to najpewniejszy objaw zbliżającego się porodu!!!!!:):):):) A tak na serio - pewnie po dzisiejszej wizycie okaże się, że masz mnóstwo objawów. Pewnie jak cię podłączy pod KTG (powinien już na tym etapie ciąży) wyjdzie, że masz już skurcze (sama możesz ich nie czuć). Pewnie okaże się, że masz superrozwarcie (przecież tyle ganiałaś jeszcze do niedawna!). Dowiesz się, że łożysko osiągnęło III stopień dojrzałości co oznacza, że jest na wykończeniu itp itd :):) Lady, koniecznie po wizycie napisz wszystko, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady____________________takie lenistwo to najpewniejszy objaw zbliżającego się porodu!!!!!:):):):) A tak na serio - pewnie po dzisiejszej wizycie okaże się, że masz mnóstwo objawów. Pewnie jak cię podłączy pod KTG (powinien już na tym etapie ciąży) wyjdzie, że masz już skurcze (sama możesz ich nie czuć). Pewnie okaże się, że masz superrozwarcie (przecież tyle ganiałaś jeszcze do niedawna!). Dowiesz się, że łożysko osiągnęło III stopień dojrzałości co oznacza, że jest na wykończeniu itp itd :):) Lady, koniecznie po wizycie napisz wszystko, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady____________________takie lenistwo to najpewniejszy objaw zbliżającego się porodu!!!!!:):):):) A tak na serio - pewnie po dzisiejszej wizycie okaże się, że masz mnóstwo objawów. Pewnie jak cię podłączy pod KTG (powinien już na tym etapie ciąży) wyjdzie, że masz już skurcze (sama możesz ich nie czuć). Pewnie okaże się, że masz superrozwarcie (przecież tyle ganiałaś jeszcze do niedawna!). Dowiesz się, że łożysko osiągnęło III stopień dojrzałości co oznacza, że jest na wykończeniu itp itd :):) Lady, koniecznie po wizycie napisz wszystko, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____masochizmem jest zadawanie soboe bolu....a ciecie ma....przyniesc i pozbycie sie bolu:classic_cool: nienawidze cierpiec i....tego nigdy n ie robie:classic_cool: A ja wrocilam z miasta, zrobilam 2 rundki, zakupy przywlekłam... Pogoda dalej nijaka,sama nie wiem co z tymi rybami:/ Achaa.wcinam winogrona, po 5 zl w biedronce zielone, pyszne, ze 2 kilo wzielam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko pół godziny i do domu, a łóżko wzywa :) :) :) ale jak znam życie nic z tego nie- będzie senność przejdzie :( listkaaa---->Zaszalałam w spodku w Katowicach na siatkówce :) :) :) mojej ukochanej dyscyplinie sportu :) Lady----> cały czas pracuje, oj jak pracuje (szefa nie ma i mogłam sobie na luzie porobic część rzeczy...) Kawał roboty odwaliłam (w większości takiej w której nie musiałam łepetyny nadmiernie nadwyrężąć :D :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_____________________cierpiałabyś 100 razy więcej i dłużej po cc niż normalnym porodzie sn (tak się naczytałam) i moim zdaniem każde cięcie jak się goi to tez boli. I jeszcze jakieś okropne blizny. nie nie nie to nie dla mnie. Wole raz pocierpieć i szybko zapomnieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka --- a Ja mówię, że dzisiaj nic nie powie mi ciekawego, że na razie jestem blisko ale nie tak jak Ty hi hi hi Poza opuchlizną jaka mnie męczy mam zero objawów no i ta wczorajsza heksa w krzyżu czy w biodrze co ciągnęła po całej prawej nodze wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________________zobaczysz powie ci dużo dużo ciekawego! w końcu to już 39 tydzień sie zaczął!!! Ja specjalnie wieczorem tu zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka --- jedno co wykluczam to podpięcie mnie pod KTG! Jedynie kiedy to zrobiono mi to w szpitalu jak się zgłosiłam gdy ruchy płodu były znikome! Wizytę mam o 20:45 ale z pewnością wejdę o 22 - zazwyczaj ma godzinny poślizg :)) więc w domku powinnam się pojawić dopiero około 22.30 Jestem ciekawa co powie i mam nadzieję, że dużo tak jak mówisz listeczko :)) ale co do skurczy czy też rozwarcia to jakoś nie wierzę, że to u mnie się pojawia hi hi hi Zapewne weźmie mnie z zaskoczenia i od razu polecę na porodówkę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu - trzymam kciuka za Twoją pierś 🌻 a ja juz nie czekam na wene zeby zrobic zdjecie biedronce ( tej wibrujacej ) bo jest na zdjeciach na bobasach.. :classic_cool: wiec tam ja zobaczycie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik - ty nosisz Bartusia w nisidle ??? tzn. w takim co sie na sobie nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka________mam ine zdanie na ten temat i moje kolezanki po CC twierdza to samo:) Ze jak beda miec 2 dziecko to tylko....juz CC na zyczenie, chyba ze bedzie wskazanie :classic_cool: A ja pospalam popoludniu, teraz czuje sie jakby mi kto przywalil obuchem w leb:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do CC to właśnie jedna z forumowiczek, która niedawno urodziła drugie dziecko poprzez CC powiedziała, że nigdy więcej tą drogą! Woli siłami natury jak przy pierwszym! a Ja mam dzisiaj zły dzień i ryczeć mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda..własnie zamówiłam wczoraj nosidełko dla Bartka i dzis przyszło:) Dzis je wyprobowalismy i mały byl zachwycony.Wiesz on teraz uwielbia jak sie go nosi przodem bo wszystko obserwuje.Ale mu jeszcze glowka czasem leci wiec poczekam z tym noszeniem.Tyle ze ja zamowiłam nosidełko takie dla dzieci od 3 miesiaca.Jak znajde to Ci link wkleje:) ania...jak tam piers?? lady...ja po cc czułam sie ok.Ale mnie to chyba adrenalina znieczulala po tym wszystkim co działo sie z Bartusiem:( joanna..dobrze Ci z tymi winogronami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem już po wizycie :)) Na wizycie wsio OK! Rozwarcie na \"jeden palec\" - nie rozumie dlaczego nie na centymetry to określił :)) Jest szansa, że urodzę przed terminem i gdyby rozwarcie było większe to wsadza mnie do szpitala pod kroplówkę no ale niestety, jeszcze ciutkę muszę poczekać :)) Zapytał się mnie o wagę pierwszego dziecka - troszkę się wystraszyłam o co mu chodzi, podałam 3450 i powiedziałam, że pewnie to drugie przy mojej diecie żywieniowej będzie mniejsze hmmm ale USG wykazało, że 3600 oj oj oj mam nadzieję, że to usg się pomyliło :)) bo jak Ja takie dziecko urodzę wielkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry, Ja jestem po cc i jak pisalam wczesniej doszlam do siebie szybciej niz dziewczyny, ktore rodzily naturalnie. Blizna jest bardzo mala a dopiero minely 2 miesiace i 15 dni, jest na spojeniu lonowym wiec pewnie nie bedzie widoczna. Wiec nie przesadzajmy z ta tragedia jezeli chodzi o cc. Nie ma co sugerowac sie tez tym co pisza na forum bo przypadki sa rozne. Chyab juz o tym raz pisalam :)) Kurde troche mnie tu nie bylo i myslalam, ze jak wejde to sie dowiem o kolejnych dzidziusiach a wy jeszcze poki co 2w1. Rozsypujcie sie szbciutko :)) A tak serio, pozdrowionka od cioci :)) Dorota gralas w siatke do 2 w nocy :) Ania jak tam bidulko po wizycie. Acha dodalam do albumu zdjecie paszportowe malego, spojrzcie jaki jest wsciekly. Zostal obudzony i kompletnie nie mial ochcoty na pozowanie i usmiechanie sie :) http://picasaweb.google.pl/aloiwa1/Konradek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_________________wyobraź sobie wczoraj zapomniałam już wejść:( miałam tak cudowny wieczór z m. ❤️ Zwykły, ale fajny. Jakoś tak razem leniuchowaliśmy: czułości i śmiesznie trochę było.... No, ale lady widzisz z rana się zerwałam i już wszystko wiem! Matko Boska jak ty urodzisz taka kluchę to ja nie wiem!!!! Gratuluję bardzo no i podziwiam jak w takim ruchu i na owockach można takiego szkraba wyhodować!!! Musisz być do tego po prostu stworzona!!! Tylko teraz obyś ją przepchała, żeby cię nie cięli! Nasza Mała jest naprawdę mała. W szpitalu jeden gin tez powiedział, że brzuszek mam malutki i on po nim może ocenić, że Mała będzie ważył między 2500 a 2900. No i widzisz z rozwarciem się nie myliłam!:) Jeden palec odpowiada mniej więcej 1 cm. Lady, a nie leci nic z ciebie? Masz jakieś upławy? Mnie zazwyczaj wieczorem męczą skurcze, może ciut są większe niż w szpitalu... ale zaczynam np chodzić i po jakimś czasie ustępują. Co wieczór, gdy kładę się spać czuję się tak dziwnie, że myślę \' Może to tej nocy sie rozkręci?\' no i co rano wstaję i d**a Dzwoniłam wczoraj do mojego gina. Idę się badać w pon albo we wtorek. Jeszcze w pon będę do niego dzwonić. wica_______________ale się uśmiałam z Konradka!!! Wyszedł an tym zdjęciu po prostu cudnie!!!! i prześmiesznie! taki mały a taka mina poważna! Normalnie postarał sie wyglądać superpoważnie, w końcu zdjęcie do paszportu to nie byle co!!!Buziaki dla niego!!!! i Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotkM
HEj! Nadal spie...:) po południu odespałam 4 godziny, ale mnie zmogło, a jutro na wesele chyba padne przed czasem ... Wica--->tylko kibicowałam :D :D :D i tylko do 22:30, ale powrót zajął dodatkowy czas :) Mina do paszportu jak najbardziej OK-poważna :D :D :D SUPER FOTKA!! Lady ----> nie chce Cię straszyć ale znam sporo przypadków co USG zaniżyło wagę :D :D :D koleżance w dzień porodu wyszło 4200, a mały ważył 4400 🌻 listkaaa----> niunia sie kiedyś zdecyduje jak uzna że to pora :D Buziaki dla Wszystkich i ucałowania dla Maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać dalej jestem zmęczona skoro nawet nicka nie portafiłam poprawinie wpisać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry po raz 2gi w piątek 13tego!!!!! A ja LADY cię pocieszę - właśnie rozmawiałam z dziewczyną, z którą w szpitalu dzieliłam salę. Kilka razy robiono jej pomiary maluszka ( w szpitalu tez dwa razy) i lek zgodnie obliczali wagę małego na 3500 potem nawet 3560. Dziś w nocy Ewelina urodziła swojego synka - mały o dziwo mierzy 50 cm i waży UWAGA tylko 2800. W szpitalu leżała ze mną ,bo złapały ja niby silne skurcze, które podczas pobytu tam ustały. Wyszła do domu. czuła się tak jak ja. Wczoraj wieczorem siedziała sobie, piła piwko i poszły jej wody. Urodziła w godzinę. Nawet się nie zmęczyła. Ja nie spię od 5.30 chyba. Oglądałam magdę M. Stasznie mi nudno. Chyba trzeba sie ubrać i obiad robić tzn. najpierw go kupić:) aniaania_____________jak pierś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no listkaaa i właśnie takie informacje (pocieszające) powinno otrzymywac się przed porodem :D :D :D godzinkę , bez umęczenia SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i potwierdziło sie po raz kolejny, że chude bez bioder rodzą szybko!!!!Ewelina mojej postury. Waga nawet 3 kg mniej, wzrost ten sam.:):):):) Ja tylko się boję, że jeżeli mi pójdzie tez tak szybko to nie zdążę może dojechać do szpitala. Jaja. Może jednak nigdzie nie będę się wybierać na weekend.... Dorotka_____________odpoczywaj kobieto:) i wiruski dla ciebie ********************************* *********************************** ************************************ *********************************** *************************************** pókim zaciążona :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Wica - ale masz poważnego mężczyznę w domu :D ślicznie wyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że USG stawia błędną wagę i nawet o tym z ginkiem rozmawiałam! Pierwsza moja córa urodziła się tez nie mała bo 3540 więc tutaj też nawet jeśli waga na USG zakłamuje to aż takie małe dzieciątko nie będzie :)) Co do cięcia to spodziewam się tego i jakoś wcale sie tym nie martwię. Porodu lekkiego też nie oczekuję więc tak czy siak urodzić muszę i nie mam wyjścia :)) Chciałabym już jednak urodzić bo zaczyna mnie męczyć ta końcówka ciąży :(( Co do CC to każda z dziewczyn ma swoją opinię na ten temat :) Ja tam wolałabym uniknąć tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
cześć kochane. Ja juz porzuciłam starania, mąż chyba nie chce, bo seksu nie ma w ogóle... pozdrufki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×