Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Ona_mari_______ja nie moglam, bo nie mialam w ogole owulacji:) takze ta ciaza to cud i nikt nie wie jak to sie stalo;) A ze jak sie chce a nie ma---cos w tym jest... Dorotka >>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>. :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona-mari
joannaz- niesamowite, to cud :) DorotkaM- witam :) i dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak apropo\'s moja gin powiedziala, gdyby sie pani tak nie nastawiala, to pewnie bylaby juz pani w ciazy, prosze nie liczyc, nie mierzyc temp, zostawic testy i sie kochac: s p o n t a n i c z n i e no a wracajac do testow owulacyjnych to czy to prawda, ze lepiej je wykonywac popoludniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki :( :( :( ani---> ja Ci niestety nie doradzę w sprawie testów owu, bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie my mieliśmy trudny weekend, bo mnóstwo odwiedzin i maja była niespokojna. nie płakała, ale często sie budziła. mało spała. dziś już normalny dzień za nami- dziecko jak anioł. byliśmy dziś w końcu zarejestrować naszą kruszynę. także maja ma już oficjalnie :) ojca, nazwisko i imionka majusia olusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulujemy nowemu, zarejestrowanemu obywatelowi :) zwłaszcza tego ze ma tatusia :D :D :D Buziaczki Dla Mai 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - witaj! Joasiu - może to czop?? Czyli już wkrótce - ale tyle to wiedziałyśmy z terminu;) My byliśmy dziś na naukach w związku z chrztem. Kurcze, uświadomiłam sobie, że nie będę mogła być chrzestną:( niby to wiedziałam, ale dziś chyba naprawdę do mnie dotarło i przykro mi...aha - powód: jestem drugą żoną mojego męża i nie mamy niestety ślubu kościelnego:( dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniu
jeżeli twój mąż jest twoim pierwszym mężem i w ogóle nigdy nie brałaś ślubu kościelnego, to wobec prawa kanonicznego jesteś panną:) i możesz byc matką chrzestną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobiety :) Ja tylko na sekundę przed snem! Mała w końcu zasnęła. Po kąpieli dziecko się tak rozbudziło, że albo na cycku wisiało albo marudziło hmmm pewnie znowu coś zjadłam co zasszkodziło :(( Poza tym Julka to Julka :) Zmienna kobieta! Raz przesypia całe dnie i noce innym zaś razem nie chce spać i ciągle marudzi :( Tak czy siak to kochana moja Niusia i za każdym razem kiedy dopada ją koleczka wspieram ją słowami DAMY RADę NIUSIU.... :)) SABa podaję chociaż bez wiedzy na razie lekarki mmm aż się boję przyznać :(( Jeśli chodzi o mnie to czuję się różnie.. raz mnie coś ciągnie w dole, że chodzić nie mogę, innym razem kręgosłup mi pada wrrr aż siedzieć się nie da.... Dzisiaj ogólnie mam zły dzionek! Pojechałam do sklepu sobie kupić jakieś spodnie na dupę i dupa nic nie kupiłam! Nie ma dla mnie rozmarów :(( totalna załamka! Chodze w tych ciążowych :(( mam ich dość.... Jeszcze mi zostało 9 kilo na plusie, które stanęło w miejscu i nie chce spadać w dół! W takim tempie to Ja do zimy w ciązowych będę tyrała ... Ja chcę się mieścić w spodnie buuuu ale mam wielką dupę buuu i miękki brzuch buuu i jeszcze mi cycki obwisną buuu Idę spać kobiety kochane! Trzymajcie się cieplutko :)) buziaczki Wam wszystkim w noski przesyłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniu
Hm..to nie takie proste-teoretycznie wobec prawa kanonicznego Ania jest panna ale wg tego samego prawa zyje w grzechu bo zeby uzyskac rozgrzeszenie musialaby wyspowiadac sie i obiecac poprawe a przeciez tak naprawde kochajac swojego meza i zyjac z nim nie moze tego zrobic.Czyli nie moze pojsc do spowiedzi-nie moze uzyskac rozgrzeszenia -nie moze byc z czystym sumieniem matka chrzesna.Smutne to ale tak jest-ja mam podobny problem-moja ulubiona bratowa nie moze byc w przyszlosci matka chrzesna mojego dziecka(choc tak by bylo super i pasowalo) bo jest druga zona mojego brata i choc tez teoretycznie panna to nie moze.Oczywiscie jest mozliwosc ze nie pojdzie do spowiedzi a ksiadz nie bedzie wnikal i wtedy chyba mozna to obejsc bo w sumie jesli jedynym jej przewinieniem jest to ze jest zona rozwodnika a mimo to jest praktykujaca katoliczka to co to za roznica.No ale jesli trafi sie na dociekliwego ksiedza to nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę, że moja sytuacja była powodem do dyskusji. Jeśli żyję z mężem tylko na podstawie kontraktu cywilnego nie dostanę rozgrzeszenia, tym samym nie mogę przystąpić do komunii i nie mogę zostać matką chrzestną. Ale dziś będzie gorąco!! Już jest! A mój mąż musiał wyjechać o 4 z domu, biedulek... Lady! Nic się nie martw, kilogramy znikną, tym bardziej, że karmisz piersią, ja, gdy wyszłam ze szpitala tez miałam 9 do zrzucenia, teraz zostały mi 3, z którymi juz pewnie zostanę:( do tego sflaczały brzuch i piersi, które niestety wróciły do swojego poprzedniego rozmiaru, a to akurat mogło mi zostać;) no nic, trzeba troszkę poćwiczyć i może dojdziemy do poprzedniej formy, takie są uroki macierzyństwa...Buziaki dla Julki!!! Listka - ucałuj Majeczkę! Asiu - pogłaszcz brzusio. Jak się dziś czujesz?? Dorotka -****************************************************************************************************************************************************************************** Wica, Kasik - zaglądajcie!!! Karusia, Ona-mari, ani77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, widze ze nam sie topik koscielny zrobil, brrrrrrrrrr aniu__________--to nie zaden czop:) U mnie bez zmian.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu---------->a ja juz myślałam że dziś Cię nie będzie ;) widać spodobało CI się ciążowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że Jej się spodobało;) a jeszcze bardziej spodoba Jej się bycie mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nuudyyyyyyyy mój Miś właśnie wypił 70 ml herbatki!!jestem w szoku, bo zazwyczaj pluje, albo płacze, gdy tylko poczuje, że to nie jest mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki, a ja znowu o tych testach :( konczy mi sie opakowanie i nie trafilam w owulacje znowu. Chyba je porzuce i te mysli prokreacyjne bo to cisnienie na dziecko mi doskwiera, tylko jak przestac o tym myslec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat, mam dosc tej ciazy juz i tego brzucha... Maly mi sie dzis mniej rusza, na szczescie, moze da mi ciut odsapnac....Jutro do gina, a to sie zdziwi... Dorotka____chyba predzej Gwiazdka mnie zastanie niz ja sie ocielę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania moja Julka już teraz wypija 90ml herbatki z hippa :)) tej od pierwszego tygodnia życia :)) Wczoraj mąż mi ja dwukrotnie bez mojej wiedzy podkarmił taką dawką aż opierdol dostał ode mnie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia trzymaj się dzielnie kobieto - ta końcówka jest najgorsza :(( ale jak już przyjdzie ten czas to poczujesz ulgę :)) no i w końcu będziesz mogła trzymać w objęciach swoją pociechę :)) Jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie! a ta cisza dzidziusia to kto wie, może to zwiastun wcześniejszego porodu będzie :)) Ja tak miałam na kilka dni przed rozwiązaniem :)) Właśnie dzisiaj obserwuję wiadomości na tvn24 i do szpitala gdzie rodziła przewożą z warszawy czworaczki :)) Rodzice dzieciaczków będą dumni z tamtejszego personelu :)) osobiście będę sobie chwaliła wszystkie tam kobiety i ich podejście do dzieciaczka i do mamusi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje piersi powolutku się przyzwyczajają do karmienia a tym samym Ja jestem spokojniejsza jak małą przystawiam :)) ach powolutku czuję, że pod kątem boleści wracam do siebie :)) czuję się z każdym dniem lepiej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie byłambym sobą gdybym oczywiście nie pomarudziła hi hi hi Nie mam spodni do chodzenia wrrr nie mam w czym chodzić, nic mi się na dupę nie mieści i zakichane ciążowe mi tylko pasują i wyglądają jak worek na kartofle :(( aaaaaaaaaaa jeszcze 9 kilo, które jak wczoraj pisałam stoi i od czasu do czasu w górę podkakuje - wredne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwal winę na popsutą wagę ;) ;) ;) te 9 kilo to jej wina... NA PEWNO!!! a już jak skacze w górę to na 100% :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady!! Super, że Twój nastrój taki dobry!!! A kilogramami się nie martw!!! Mój Mały właśnie miał atak histerii, nie pomagało nic, noszenie, jedzenie, darł się jak opętany, w końcu z bezsilnności odłożyłam Go do łóżeczka i..usnął skubany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---->ale nieprzewidywalny ten Twój synek :) ale ważne że zasnął :) :) :) wykorzystaj to na odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY________--a watpie, mowilam ze do grudnia bede chodzic, za tydzien SKONCZE 9 miesiac , zaczne 10.... Ja wlasnie wstalam, rano sie ubralam i poszlam spac znow.... Teraz czuje sie fatalnie, a czacha mnie tak boli ze.... chyba bez paracetamolu sie nie obedzie:/ No i.............oddychac mi lzec od 2 dni w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×